3926
  • Andrejka
    #3486
    most márt megy
  • Andrejka
    #3485
    segítség!

    "your computer doesn't modified" ezt írja ki installnál

    mit csináljak?
  • bigfoot
    #3484
    egyebként nekem is sokkal jobban tetszett az 1!
    a lény ott sokkal jobb volt,itt csak egy robot!nem is lehet vele várost foglalni!tök könnyű tanítani!
    abban azért meg kellett szenvedni hogy megtanítsd a varázslatokra
    igaz ebben jó hogy sok embert/tárgyat fellehet egyszerre szedni,meg ilyenek,de hát ennyi minimum elvárható egy folytatástól!
    itt a lény annyira nem nő az ember szívéhez,mint az egyben!emlékszem mikor a strandlabdát mikor először meglátta azonnal megette:D
  • Titan
    #3483
    Nincs ennek a játéknak egy használhatóbb magyar oldala? Mert a fentebb levő elég pure...
  • Toroco
    #3482
    hát ha a lényeg elkezdi ölni az ellent, és a tieid is oda rohannak akkor azokkal a rúgásokkal nem csak az ellenséget találja el, hanem ami az utjában van. egy 5 ebmer szélességű talp nem válogat :D
  • bigfoot
    #3481
    köszi!!!
    egyebként a lényem miért öli meg az én katonáimat is mikor harcol?mert oda megy és majdnem mindenki meghal aki ott van a csatatéren
  • Dzsega #3480
    nem.
    megfogsz egy rakás embert föléviszed a mancsod és rárakod úgy mint mikor favágót vagy szaporítót csinálsz. ha az jelenik meg hogy harcos akkor nyomvatartod a gombot és már tölti is fel, és aár ha csak 1 manusz marad meg az 5 csillagos csapatból, fogysz 200 embert és hozáteszed akkor kb 150 fős 5 színtű csapatod lesz. a maradék az vagy túl fiatal vagy túl öreg.
  • bigfoot
    #3479
    hogy lehet feltölteni egy szakaszt?
    mert pl van egy szakasz de már alig vannak benne?mert ha feloszlatom akkor elveszíti a tapasztalati pontjait nem?
  • Titan
    #3478
    Az bizony jó lenne...
  • MhyCroft
    #3477
    Hát nah:S

    Én nagyon sokat nyomtam az egyet de a kettő az fos, egyszerűen nincs kidolgozva és nagyon sok az elvarratalan szálak.

    Egyszerűen szar volt mármint a kettő, s jön a három?:)

    Hmmm, majd a köv részben elvileg a korban is lépünk és lesz tovább b&wsok és egyszer majd a jelen civilizációban.

    Mind töriben mind gamekban nem nagyon komálom ezt a kort inkább az elso rész korát!:)

    Byez
  • Shadow_THH
    #3476
    nem játszottál egyel

    igaz akik azt szerették a kettővel nincsenek teljesen megelégedve (szintén)
  • o0tomy0o
    #3475
    Jó a tűzgolyó meg a meteorzápor is hatásos, örülök hogy legyőzi az ellenség 200 fős seregét, de mi értelme ha csak az én territóriumomon belül használhatom? Jó, a kreatúrámnak is vehetek és ő tudja használni kívül is, de csak az épületek ellen. Legalábbis a tüzet nekem cask épület ellen használta, a hülyéje lenyilaztatta magát mert csak taposta őket... Szal vannak szürfe foltok nekem a játékban. Amúgy meg kellemes. Jót tesz a kisebbségi komplexusomnak
  • Shadow_THH
    #3474
    nos ha jó vagy akkor ennek ez a módja, hogy vársz és épitesz :) és igy foglalod el a falvakat, hogy egyszerüen hozzád költöznek

    de aláirom rohadt könnyü gém és tényleg nincs szükség harcra. nevetséges, hogy egy tüzgolyóval visszaverhetsz jó 200 azték katonát amiket óránként küld rád az AI és általában már útközben bánatukban halnak meg. Hát ezek a csaták majdnem olyan epikusak mint amiket a készitők igértek :D
  • Shadow_THH
    #3473
    gyerekek nemsokára elkészül a magyaritás ^^
  • o0tomy0o
    #3472
    Hmm. Igazából van ennek a játéknak nehézsége? Nem az hogy uncsi, de igazából eddig még semmi nem történt. Van még hátra asszem 2 sziget, de mindegyiket ugyan úgy nyerem meg. Az alap városomat annyira felfejlesztem hogy ide emigrál az ellenség népe is... Semmi harc, semmi ellenséges behatolás. Talán egyszer jöttek az aztékok de csak keringtek a védőfal túloldalán... ennyi. Az állatkám is csak azért van hogy gyorsabban épüljenek az épületek. Azok a hülye varázslatok csak az én területemen belül működnek, akkor meg mi értelmük? ki az a hülye aki a saját területére szórja a meteorokat (hacsak az ellenség nem ment be a területre...)? Vagy valamit nagyon benéztem?
  • Dzsega #3471
    várd meg míg felnő
  • o0tomy0o
    #3470
    Hy all!

    Csak a postok kis részét volt türelmem átolvasni, egyszerűbb ha kérdezek.
    Nos hogy lesznek a gyerekekből felnőttek? Hülye kérdés, de telepakoltam breederekkel a szigetet, és lett 700 gyerek 170 felnőttre... egy halom házam áll szülő nélkül de teli gyerekkel. Teendő?
  • Andrejka
    #3469
    meséljen valaki hogy mik vannak a kiegben mer nekem nem indul el
  • Shadow_THH
    #3468
    nincsenek shaderek támogatva
  • el bruja
    #3467
    Nekem is ez van sajnos... passz h miért! Lehet h a videokártya az oka, ja... bár nekem először télleg nagyon szar volt, én a felbontást tettem feljebb...
  • szucsy89
    #3466
    hi!
    Az mitől van hogy nekem elég gagyin néz ki a játék?(nincs szőr, vagy nem látom a búzát a mezőn).A videokártyám fx5700, ez lehet az oka??
  • el bruja
    #3465
    az szép.. most én is azon vagyok hogy harc nélkül vigyem végig...
  • Shadow_THH
    #3464
    hehe végigvittem jóistenként harc nélkül az egészet :D az utolsó pályát is
    (azaz katonát nem küldtem az ellenre kézzel vertem őket vissza és építkeztem csak(
  • reménytelen
    #3463
    Tud valaki olyan leírást, amely lépésről-lépésre végigvezet egy pálya megalkotásában? (Landscape editor-hoz manual) Jó az angol nyelvű is, de a magyar jobb lenne!
  • mucsácsó
    #3462
    hm, hát amúgy ahogy elnézem, nem túl sok ember van oda érte... =/

    legalábbis a topic aktívsága eléégé ezt tükrözi...
  • Shadow_THH
    #3461
    jó a kieg kellemesen csalódtam benne, uccsó pályán vok, de ez hosszadalmas, szal valszeg éreccségi után nyomom le

    a kakájmakáj meg egy gecó :C
  • littleNorbi
    #3460
    szanalmas.hu
  • Shadow_THH
    #3459
    khmm torrent please :P
    ááá tanulnom kéne inkkább :C
  • mucsácsó
    #3458
    mellesleg kinntsem volt az NFOrce-on akkor még, csak szólok...
  • mucsácsó
    #3457
    írtam én amúgy ide...csak még jó régen, mikor aktuális volt a játék...
    nem mondom, hogy sokat, de írtam pedig...
  • Sheltem
    #3456
    Dehogyis én nem vagyok semmi ellen. Peace
  • Newfronter
    #3455
    Miért? Ezzel is csak segítünk elkerülni a felesleges kérdéseket...
    Vagy netán a warez ellen vagy?
  • Sheltem
    #3454
    Annyira inteligenseknek tartom az olyan emberkéket akik alapból egy dekát nem szólnak hozzá egy játékfórumhoz, de ha megjelenik vmi nforcen rögtön bevágják a megjelenési linket. Esküszöm szánalmas
  • mucsácsó
    #3453
    kinnt a expansion:
    Black.And.White.2.Battle.Of.The.Gods.CLONE-PLEX
  • littleNorbi
    #3452
    Te szerbiai vagy???
  • Toroco
    #3451
    mindegyik, csam mindegyik más mértékben. a wonderek a legjobban.
  • Nuxa
    #3450
    mejik épület terjeszti a város határát?
  • Oli10
    #3449
    és a kieggel sem?
  • FLeK0
    #3448
    nem
  • Oli10
    #3447
    a B&W2vel nelehet multiba jáccani?:C