3926
  • k2029
    #3926
    Sziasztok. Mostanában próbáltam feltelepíteni Windows 10 re De az telepítés kezdeténél ezt írja ki. black and white 2 is not yet installed on this system. Ezt a problémát hogy lehet megoldani?
  • Toroco
    #3925
    Pont ezt akartam kérdezni de én a sima kettővel tolom most. 400 lakos körül akármit csinálok sosincs elég kaja. valamiért nem gyűjtik be. 400 lakosra van 100 farmer 20 aki a malomban dolgozik a mezők roskadnak és megy a rinya hogy nincs kaja...
  • Module
    #3924
    Áh,nincs válasz,pedig ezt jóó lenne tudni..
  • Module
    #3923
    Sziasztok!Jelenleg a 2.rész Battle of Gods kiegével játszom,de mint általános problémát kérdezném,az mitől van hogy elfogy a kaja?A város kezdeti stádiumában ok ez a dolog de ha megnövexik ,akkor elfogy aztán non stop megy a we need food duma.Pedig qva nagy mezők vannak,egyfolytában rakom le a disciple farmereket.Nagy ritkán öntözöm is.Vannak legelők is,disznóólak,meg marhakarámot is vettem.Van egy rakás kút.még sereg sincs kint akit élelmezni kéne.Mindent elkövettem,mégis mi a fax baja van?Na aki erre megmondja a választ az kap +350 respect pontot BnW-ból
  • Dzsega #3922
    Ebben sajna nem tudok segíteni. Sosem játszottam a BotG kieggel. Meg a magyarosítást is csak az egyhez használtam.
  • Apa27
    #3921
    Szia! Köszi, hogy írtál!
    Nem, nem elakadtam, hanem szeretném felrakni (a Black and White 2 -őt már felraktam) a játékot a kiegészítőjével együtt (Battle of the Gods), de amit találtam hozzá magyarosítást az nem jó.
    magyarítás

    ebben szeretném a segítséged kérni, hogy honnan lehetne még magyarítást leszedni hozzá?
  • Dzsega #3920
    Már jó rég volt, hogy játszottam vele.
    Elakadtál?
  • Apa27
    #3919
    Valaki játszik ezzel a játékkal mostanávabn?
  • Katuslove
    #3918
    Sziasztok kedves fórumozók!
    Én feltelepítettem a black and white 2-t,1.1-es patchet,majd az 1.2-es. Idáig ugye minden ok. Elkezdek játszani,megy minden rendesen,s játék közben hirtelen elkezd szaggatni a játék,s olyan szinten belassul,hogy nem lehet vele játszani. Megnyomom az ESC-t,kilép ugye,(pause menü),s ott újra gyors meg minden.
    MI lehet a probléma?:( Kérlek segítsetek,mert engem már megőrjít. :(
    Ati radeon kártyám van,ha számít valamit.
    Előre is köszi a válaszokat.
    Üdv:Katuslova
  • Ladizlav
    #3917
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogyan lehet visszahozni a jobb felső sarokban található ikont, amivel a teremtményt irányíthatom és az energiaszintet, éhség stb.. - mutatja ? Segítsetek kérlek mert a játékban nem kaptam választ rá :/
  • oneal1
    #3916
    a tigris, leszedtem és megcsináltam amit kell, de nem kaptam meg a tigrist
  • Tuvok #3915
    Mármint mi nem megy ?
  • oneal1
    #3914
    néztem, nem megy
  • Tuvok #3913
    Bannerban van egy link . Ott letöltések . Megtalálod .
  • oneal1
    #3912
    nem tudjátok, hogy lehetne a tigrist aktiválni?
  • sniperelite
    #3911
    segített köszi :D
  • Fantos
    #3910
    tedd fel a két patch-et, ha az sem segít akkor nem tudom
  • sniperelite
    #3909
    hy lenne 1 problémám! akad az egész a játékig else jutottam mer úgy akadt az intro is hogy már untam valakinek van valami ötete mi lehet a baj? minden új játék megy laggmentesen de ez a régi meg nem....
  • Fantos
    #3908
    meglepő de:el lehet olvasni őket
  • falloutfan
    #3907
    hy lenne egy kérédsem. a könyvekkel mit lehet csinálni??
  • Fantos
    #3906
    a két javító csomaggal kell menjen de nálam érdekes dolgokat csinál
  • OlyPy
    #3905
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy tudtok e valami orvoslást a baw2-botg VS vista problémára :D nekem vistám van és miután választok állatkát és elkezd utána betölteni akkor töltés közben elfeketül a kép és gyakorlatilag kifagy mert semmilyen bill.kombra. sem reagál... :(
  • Fantos
    #3904
    thepiratebay
  • norbikill
    #3903
    hali
    valaki megmondaná hogy honnan tudom leszedni a black and white 2 battle of the gods kiegészítőt ?
  • Fantos
    #3902
    Nos, nem csináltam semmit az ügy érdekében de nem történt semmi azóta úgyhogy feljebb vettem az élsimítást is és no problemo bár igen gyakran mentek :)
  • Dzsega #3901
    Nálam a memória volt a ludas...
    Futtass egy mem tesztet legalább 24 órán keresztül, ha kidob akár egy hibát is akkor baj van.
  • Fantos
    #3900
    hello bár lehet kicsit halott a téma de ez fontos:
    szóval játszom, játszom a játékkal és néha előfordul hogy spontán lefagy, speciel előző esetnél egy raktárat pörgettem. Zavaró probléma mert, hát egyrészt soha nem jó ha valami lefagy :P másrészt ilyenkor csak kapcsoló gomb 5 mp-el való nyomva tartásával tudom kikapcsolni a gépet de attól megy tönkre a gép szóval ha tud valaki valamit javasolni akkor kérem segítsen
    ja és konfigot sajna nem tudok írni de elég jó gépem van
  • gagyi74
    #3899
    Köszi neked is, de sikerült megoldani, már kaptam rá választ.
  • gagyi74
    #3898
    Helló!
    Ezek szerint elszúrtam, mert én már kiszedtem mindet, amit láttam és a tengerbe dobtam. De megpróbálom a tűzvarázslattal a helyeket végigpörkölni.
    Még egyszer köszönöm a segítséget.
  • Hmuda
    #3897
    Nem kiszedni kell hanem bármilyen módon kiirtani őket. Legegyszerűbb ha megveszed a tűzvarázslatot és az erdők felett robbantgatsz. Mivel rengeteg fa van a pályán mindnfelé eldugva, így több mint valószínű, hogy kimaradt pár csemete.
  • Dzsega #3896
    tudnár róla képet berakni már nagyon régen volt és így nem ugrik be...
  • gagyi74
    #3895
    Sziasztok!
    A 3. pályán vagyok, ahol van egy bónusz küldi (amit nem tudok megcsinálni). Ha jól értelmezem ki kell szedni az összes fát, amit én meg is tettem és a tengerbe dobtam. Mégsem fogadta el a feladatot.
    Valaki tudja, hogy mit kell csinálni?
    Előre is köszönöm a válasz(oka)t: gagyi.
  • Taylor10
    #3894
    sziasztok.nem tudtuk egy olyan trainert vagy kódot ami több ezer aranyat ad???nekem az 1.2 patch van feltelepítve.előre is köszönöm aki tud segiteni.
  • SaphireDraco
    #3893
    Sziasztok!
    Lusta is vagyok meg annyira kusza is ez a crack es dolog, rengeteg hozzászólás és nem találom a igazi választ szal segítséget szeretnék kérni hog ymost van e ehez a játékhoz jó crack vagy most mit icsnáljak vele? :D
  • BenG
    #3892
    Üdv!
    Egy Intel GMA X3100-as kártya van a gépben és azt a játék nem támogatja. Nem tud valaki valami megoldást rá, hogy mivel lehetne orvosolni a problémát?
  • totya4
    #3891
    Van egy billentyű amire megmutatja a lakosok korát, azt nézd meg. Ha mini imagétól nem nőnek fel a gyerekek, akkor tényleg nincs más út mint újrakezdeni az adott pályát, ha az sem, akkor a játékot. Mikor mini image-t használtál, akkor ügye az eredeti exe-vel futtattad a játékot? :)
  • Locna
    #3890
    Épp ez az, hogy már miini image-vel is próbáltam. Bemountoltam, mentett áláás visszatölt és semmi. germek, felnőtt elosztás nem változik.
    esetleg egy map restart segíthet vajon?
  • totya4
    #3889
    Ne kínlódj annyira, szerintem összesen egy crack van amivel NEM nőnek a gyerekek. De van mini image is, ha mindenképp a tokban akarod tudni a lemezt.
  • Locna
    #3888
    Sziasztok!

    Sajnos már számtalan crack-et átnéztem de egyik sem volt megfelelő a "nem nőnek fel a gyerekek" probblémára.
    Ezért szeretnélek Titeket megkérni, ha lehet linkeljetek egy crack-et ami gyógyír a hibára. Banner alá linkelés sem egy utolsó szempont, szerintem többen járunk ebben a cipőben.

    Köszönöm!
  • toto11
    #3887
    A hatodik szigeten, hogy kell megcsinálni a bányaszörnyes küldetést?