3926
  • toto11
    #3886
    Helo!
    Az ötödik szigeten vayok és kéne egy kis segítség:
    Hogyan lehet a régészeket a romokhoz vezetni?
    És nincs meg egy ninja szobor (lila, kék, zöld, citrom sárga, narancs sárga, és piros már megvan).
    Pls valaki segítsen.
  • Csibusz
    #3885
    Sziasztok, a második pályán vagyok mikor teleportból átjönnek a surviver-ek:) és a lényeg hogy mindent mmegcsináltam oké már átmehetnék a következő szintre de idegesít h 3%-os gonosz vagyok, pedig nem csináltam semmi rosszat:( Aludni meg szórakozni akarnak.. vagy az csak a következő szinttől lehet?
  • Hompi01
    #3884
    Hu köszi szépen már vulkán csodám is van :P uccsó pálya :P asszem kapnak a pofályukra
  • Tuvok #3883
    húha
    a felsőnél boszorkányok vannak ? nekik egy bizonyos korú férfit kell adnod, de sajnos nem emlékszem pontosan hány évesnek kell lennie :(

    az alsót ha jól emlékszem az óra variálásával tudod megcsinálni, bizonyos időben bizonyos fáklya világít, és csak egy ideig, tehát gyorsan kell csinálni hogy mind a négy világítson egyszerre . valahogy azt is megmutatja, hogy melyik mikor világít .
  • Hompi01
    #3882
    Sziasztok 2 küldit nem tudok megcsinálni utolsó előtti szigeten.

    Valaki segítsen pls belinkelem a képeket:



  • Dizson
    #3881
    NA siekrült.. Az a gond h. a második mapon nem tudok hadsereget csinálni, mivel tudom a kedvüket növelni h. beáljanak katonának?
  • tomcsa4
    #3880
    Pár gondolatom van:

    1, hibás a CD-d és nem ment fel jól a Speech.lug nevű fájl. Ha tudod, szedd le a játékot vagy próbált meg felrippelni, mert hátha csak az olvasód hibázott és a lemezed jó.

    2, lehet , ohgy rossz törtet használsz. Esetleg ha valaki feltette már a játékot, kérd el tőle ezt a fájlt. Kb 250 megás.

  • Dizson
    #3879
    Amikor felrakom a játékot akkor a telepítés végén ezt írja : CRC error: The file D:/Games/Games/Black and White 2/Audio/Dialogue/Speech.lug doesn't match the file in the Setup's.cab file. The medium from witch you are runing the setup may be corrupted; conntact you software vendor.

    Ötlet?
  • grebber
    #3878
    Csak erről tudok:

    "
    A Black and White 2 100%-os, de béta állapotú magyarítása. Az 1.2-es játékpatch szükséges a használatához!"

    Magyarítások.hun megtalálod!
  • Prince23
    #3877
    Van hozzá honosítás? én nem találok sehol
  • adammmmmmm
    #3876
    Hülyeség a férfiakat egy börtönben tartják nem mesze a falutól. Semmi köze a warezhoz.
  • Japep
    #3875
    Igen?
    Ez szopacs... :S
    :D

    Köszi!
  • tomcsa4
    #3874
    Szia! Ez tudtommal a warez verzió átka.
  • Japep
    #3873
    Hello!
    Nem tudom, van-e itt még valaki, de lenne egy kérdésem...
    Most kezdtem el a kiegészítővel játszani (Battle of the Gods), de el is akadtam...
    Miért van az, hogy rögtön ez első pályán csak nők vannak?
    Nincs egy férfi sem, így nem tudok se népesedni, sem katonákat csinálni...mi erre a megoldás? Vagy ez valami hiba nálam?

    Köszi előre is!
  • link05
    #3872
    hali
    most kezdtem el a játékot, de már a tutornál megakadtam.. amikor kiírja, h a lényem megéhezett.. an előtte egy vörös kör.. bármit csinálok, semmi reakció!! Mit kell csinálni???
  • Savmacska
    #3871
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Hmuda
    #3870
    Crack hiba. Szerezz be egy mini-imaget.
  • t0Mi
    #3869
    Sziasztok! Nemtudom h mi lehet a gond, de játszogatok most a játékkal, és olyan problémám van, h nem nőnek fel a gyerekek! Van 60 felnőtt, meg 400 gyerek.. és a felnőtt száma nem nő. Van elég kaja, meg minden. Tud valaki segíteni? Köszi.
  • toto11
    #3868
    tudom csak azzal már próbálkoztam (de csak estét csináltam mindig).
    a magyarítás meg nem ér semmit. nem tudok sokat angolul de még az is jobb, hogy a feladatoknál angolul van kíírva mint, hogy az legyen kíírva, hogy vónyítás, na ilyenkor mit kell csinálni?
  • totya4
    #3867
    Van magyarítás, és az elején el is magyarázza a napszkaváltást szerintem...
  • toto11
    #3866
    csak ennyi?
  • Tuvok #3865
    Kattints az égre, előjön a napóra, és csinálj pár éjszakát, majd hajnalt .
  • toto11
    #3864
    hello!
    tudja valaki az első szigeten ,hogy kell elhalgattatni a kakast?
  • rotacioskapa
    #3863
    Helló
    Valaki megtudná mondani miért akarnak az embereim folyton szórakozni és aludni? Bármennyit hanyom őket aludni/szórakozni reggelre megint követelik és boldogtalanok.

    U.I. : Jó kis életük van a kis szemetek
  • Brinn
    #3862
    Hali!

    Ha visszaolvastál volna, már talán a megoldás is meglenne...

    Nekem is ez volt a gond. Ha no-cd cracket használsz akkor a kölykök nem nőnek. Sima cracket nem találtam... Van valami progi ami "eldugja" a Daemont, tudd meg mi az, hátha azzal menni fog... Ha összejön szólj már légyszi!

    Köszi
  • adame12345
    #3861
    Találtam csalást:
    C:\Program Files\Lionhead Studios\Black & White 2\Data\GameBallanceBuilding itt az első két számot írd át 1-re és az építéshez csak 1 fa/érc kell majd!
    C:\Program Files\Lionhead Studios\Black & White 2\Data GameGallanceArtefact és itt az 1 számot írd át 1 re és minden épület 1 Tiszteletbe kerül
    C:\Program Files\Lionhead Studios\Black & White 2\Data\GameBallanciMiracle itt keresd meg a \\Miracle-t és írd át az első számott szintén 1 re!
    Végtelen Búza mód:Letöltés
    Trainer 1.2(Patch 1.2 kell):Letöltés
    Patch1.1: Letöltés
    Patch 1.2:Letöltés
    Hogy ha nem szedné itt egy link:www.blackandwhite2.mlap.hu
    Sáját oldal:D
  • Beyond silence
    #3860
    Hello, a 4. pályán vagyok (norse). Nem tud valaki segíteni, mert marhára nem tudok sereg toborozni... befogalaltam majd nem minden települést, de sehol sincs elég ember katonának, pedig van kaja, nursery, termékenység szobor meg minden anyámkinyát próbáltam már, de marha sok idő alatt sem szaporodnak... LOL :( Nem tud valaki valami tippet amire eddig én nem jöttem rá? Kösz szépen!!!!
  • toto11
    #3859
    tud valaki egy normális magyarosítást?mert a bétanekem nem igen jó.
  • Tuvok #3858
    Amikr bejön a kék halál, írni szokott egy fájlt, ami a hibát okozta . Abból többnyire ki lehet következtetni a hiba forrását .
  • toto11
    #3857
    Helosztok!
    Ezt az egyhez kéne írnom de ott megált az élet.
    Ha új lényt kérek akkor újra kell kezdenem a kikébzését?
  • Sordoran
    #3856
    Sziasztok4 Van egy kis probléma a játék vége fele nálam. Utolsó pályán vagyok, és már ostromlom az azték fővárost, de amint áttörtem a 2. falat leáll a gép, bejön a kékhalál: a Windows súlyos hibát észlelt ezért leállt blablabla... Szóval restart. És már többször is ugyanitt csinálta ezt, mi lehet a baj? Mindkettő patch fel van pedig rakva, Service Pack 2-es XP, 1.91 GHz-es AMD proci, Nvidia GeForce FX 5200-as 128 MB-os videókártya, 768 MB RAM, és a gépen van több mint 3 GB szabad hely. Eddig simán futott, szaggatás nélkül, bár már volt olyan hogy pár másodpercre beakadt de aztán ment tovább.
  • Brinn
    #3855
    Meg van a bibi! Ne használj NOCD-cracket!
  • Ndege
    #3854
    Most játszom ki ötödjére a black & white 2-őt nagyon király,főleg a vége.
  • Brinn
    #3853
    Üdv!

    Akadt egy kis problémám... Nem tudok hadsereget képezni, mivel aszongya kevés az ember... van 300 emberem és nem enged csinálni...

    A másik, meg vagy 375 pulya, azok meg nem nönek... Van valami varázsszó?

    Tippeket pls!
  • dopki88
    #3852
    hy nincs hozá valami csalás vagy ijesmi
  • adammmmmmm
    #3851
    Nekem most vaamiért kedvem támadt black and whiteozni. Folytatam az elsőrészt(még egyszer se vittem végig) Mostmár ide írom mint az elsőnek a topikjába. A 2-esben értem hogyan lehet a lényt erősíteni és ott normálisan néz is ki de az egyesben nem tudtam. Az 1-esben kicsi volt mindig gizda vagy kövér(izom semmi). Hogyan lehet az egyesben arősiteni a lényt? Néztem milyen az oroszlán alapból, lecseréltem. Gizda let és nagyfülű. Mint egy egér.
  • adammmmmmm
    #3850
    Az oké hogy megnőnek de vajon meg is halnak? Nekem csak az volt a gondom hogy nem nőnek meg.
  • totya4
    #3849
    Meg kell keresned a leleteket :) Van magyarítás egyébként, tedd fel.
  • gadamka
    #3848
    kösz és asszem a 4. pályán van 1 régészes küldi... ott mit kell csinálni?
  • Mas7er
    #3847
    i