2234
10802156721221919903.jpg
  • desigo
    #1914
    Mikor lesz a döntő?
  • IXEMGabeo
    #1913
    Létrejött a nem kívánt döntő

    Djokovic - Murray, Győzzön, amelyik előbb kidöglik

    Coria-Gaúdio ugyan jó meccs volt, de a férfimezőnyben egyik se volt acélos csak salakon voltak jók. Utóbbi években a 2. és a 4. helyezett csak nagyon ritkán döntőzött. Berdych, Söderling és Tsonga, persze Del Potro akik be tudtak jutni GS döntőbe úgy, hogy az első 4-ben benne se voltak...
  • desigo
    #1912
  • IXEMGabeo
    #1911
    ezt a csajt figyeljük akkor:) tényleg csinos:)

    Egyre több az olasz lány a női profik között amúgy is. Ő lehet a 4., akit ismernénk...
  • Smithwarden
    #1910
    Mintha Azarenka nem visitana mint akit nyuznak folyamatosan. :D
    Nem igazan csipem a noi teniszt, csak ritkan latni igazan jo jatekot (a jo seggeken kivul) :), de most elegge varok egy csajt, hogy befusson a nagyok koze es sokat lehessen latni.
    Camila Giorgi-nak a jateka nagyon bejott amikor egyszer lattam es remelem hamar eleg rutinja lesz a nagyobb tornakon is, mert a stilusa mar most eleg durva es latvanyos (plusz raadasul kulsore is eleg kellemes csajszi a tenisze mellett - es nem is visit mint egy faba szorult fereg) :D.
  • IXEMGabeo
    #1909
    de nagy meccs volt Azarenka döntős!!!! Végre megállították a prímadonna, sikító Sharapovát.
  • IXEMGabeo
    #1908
    Djokovic - Ferrer elődöntő. Itt az alkalom, hogy a kis spanyol döntőt játszon:)))

    Másik ágon azt mondom inkább Berdych legyen döntős Murray semmiképpen...
  • IXEMGabeo
    #1907
    igen, ahogy Clijsters is, de ő már egyszer visszatért...többet nem látjuk egyikőjüket sem.

    Federer közben kiesett a langaléta Berdych ellen...Innentől tökmind1 ki nyeri, mert ez a férfi mezőny nevetséges:D Jelenlevők közül vagy a Ferrer, vagy a Del Potro nyerje meg...
  • desigo
    #1906
    Visszavonult ? :(
  • IXEMGabeo
    #1905
  • IXEMGabeo
    #1904
    Érdekes pillanat Roddick visszavonulása. Hihetetlen szervái voltak az ürgének mindig is, holott egy alacsony játékos viszonylag. Nagyon bírtam mindig is 1 Wimbledon győzelmet megérdemelt volna:) Kár, hogy nem látjuk többet:((
  • IXEMGabeo
    #1903
    Nem semmi azért most megy az Andy Roddick-Del Potro meccs és hát valószínűleg ez az utolsó game, amit látunk tőle:( Befejezi
  • IXEMGabeo
    #1902


    Ezek a Bryan testvérek nagy zsenik:) De csak párosban
  • IXEMGabeo
    #1901
    az lehetséges, mondjuk az 1. meccs, amit láttam az Agassi-Medvedev Roland Garros döntő volt 98-ban ahol fordított a kopasz:) Meg pl láttam Hingis menetelését anno 17 évesen az se volt semmi, de utána hosszú ideig semmit nem néztem. 2003-ban láttam 1-2 meccset a US Openből, jó pár Agassi meccset aztán úgy 2005-06-tól követem az új érát úgymond.

    Ivanovic amikor befutott akkor nagyon lelkes volt és a technikája sem volt utolsó, de aztán persze kissé belevetette magát a fotózásokkal teli, inkább a bulvár és a közszereplés kezdte el érdekelni úgy, mint Sharapovát, miután szintén megnyerte az 1. GS-ét.

    Nők közül nincs akkora egyéniség, mint régebben, az, hogy a 2 Williams lány még mindig ott tud lenni az élmezőnyben vagy Clijsters csípőből megnyer egy US Opent visszatérése után az is azt jelzi mennyire gyenge a női mezőny. Nézői szempontból az nem rossz, hogy évről évre másik világelső van, csak nincs olyan, aki számottevően nagy eredményeket tudna elérni. Sztárolva volt már Jankovic, Safina, Wozniacki most pl Azarenka valahogy mind nulla semmi egyedi nincs benne.

    Ivanovicnál elfogult vagyok, mert hihetetlen szépnek tartom, de ő rá semmi rosszat nem lehetne mondani mivel mégiscsak többet tett le az asztalra, mint egy Anna Kurnikova régebben. Remélem ismét belendül és, ha legalább 2 GS-t tudna nyerni leszállnának róla, hogy csak a szépségével érvényesül. Bár nem szeretem őt, de Sharapova is megcsinálta a karrier Slamet. Halkan megjegyzem a női mezőny gyengeségét jelzi, hogy most ő az egyik legjobb. Kim Clijsters és Henin-Hardenne voltak, akik az utóbbi időben lehengerlő teniszt mutattak a nőknél ők azért hiányoznak ebből a mezőnyből.
  • Forrest Gump
    #1900
    Na ő egy nagy nulla még, hiába volt világelső.
    Hewittra meg visszatérve,biztos vagyok benne, hogy régebb óta nézek teniszt mint te.
  • IXEMGabeo
    #1899
    Cilic már meg is verte így ő már ott van a 8 között
  • IXEMGabeo
    #1898
    Nem tudom miért, de Mardy Fish feladta a tornát pedig Federerrel játszott volna a 16 között:O így több pihenő ideje lesz a masternek

    Del Potro-Roddick és a Wawrinka-Djokovic lesz nagy meccs.

    Klizan gyerek is szépen menetel ám
  • IXEMGabeo
    #1897


    negyeddöntős yuppi!!!!
  • IXEMGabeo
    #1896
    Sharapova nagyon makker volt pláne, hogy esőszünet jött, amikor kiütött mindent...hülye önelégült orosz p...nagyon nem bírom a csajt...

    Petrova mondjuk mindig ezt csinálja, hogy kiadja az előnyt a kezéből
  • IXEMGabeo
    #1895
    Federer papa simán nyolcaddöntős:) 3 szettben verte Verdascot. Nem a régi a spanyol

    Murray közben szenved Lopezzel
  • IXEMGabeo
    #1894
    Nem láttad őt hajdanán játszani 10 éve nagy tenisze volt, a returnok és az átemelései zseniálisak voltak
  • Forrest Gump
    #1893
    No sztem meg ő benne nincs semmi extra.
  • IXEMGabeo
    #1892
    Dolgopolov megverte Baghdatist így ő fog játszani Wawrinkával. Nem lesz könnyű meccs
  • IXEMGabeo
    #1891
    Darcis is 5 szettre kényszerített Wawrinkát:O mi van a nagyokkal?
  • IXEMGabeo
    #1890
    Lleyton Hewitt sérülten 5 szettes meccsben legyőzte Gilles Mullert és 3. fordulóba jutott. 125. a ranglistán és 31 éves már...

    Eszméletlen a küzdeni tudása nagy kár h őt is sérülések hátráltatták több GS címet behúzhatott volna
  • IXEMGabeo
    #1889
    Fish-Davidenko meccs 5 szettes ahogy látom:)

    az ukránnak tavaly elég szar éve volt pedig még 2 éve top 5-ös játékos volt
  • IXEMGabeo
    #1888
    ez van, semmi extra nincs a teniszében szerintem, de ízlések és pofonok:)
  • Forrest Gump
    #1887
    Nem jó hír.:(
    Szimpi a francia.
  • IXEMGabeo
    #1886
    Martin Klizan egy szlovák fiatal kiejtette Tsongát a 2. körben.
  • desigo
    #1885
    Szegény kis jószág azt se tudta merre szaladjon xD
  • commissioner
    #1884
  • IXEMGabeo
    #1883
    sharapova megverte Czink Melindát sajnos:/

    remélem elkapja az oroszt valaki
  • IXEMGabeo
    #1882
    Tie Breakkel Fed megnyerte a 2. szettet is, így egyedüliként nyerte meg 5x-örre Cincinnatit:)

    Marad világelső a maistro
  • IXEMGabeo
    #1881
    Nadal pedig sérülés miatt ki fogja hagyni a US Opent
  • IXEMGabeo
    #1880
    Federer - Djokovic döntő Cincinnatiban

    egyelőre Fed hozta az 1. szettet 6-0-ra:)
  • desigo
    #1879
    laza srác
  • IXEMGabeo
    #1878


    Ezt figyeld desi:D
  • IXEMGabeo
    #1877
    jaja nagy meccs volt mindkét elődöntő...

    Mondjuk Fedé szorosabb volt 19-17-re tudta csak felülmúlni Del Potrot:OOO
  • desigo
    #1876
    Federer-Murray finálé lesz
  • IXEMGabeo
    #1875
    hmm britek fociban is 8 között itt meg Murray skótként ott van az elődöntőben Wimbledonban. Formában van ő is...

    Del Potro kemény lesz Fed papának, persze, ha ez lesz a másik elődöntő:)