5730
  • Fresh Duke
    #5649
    Nem tervezik/tervezitek ivartalaníttatni? (Bár, akkor lehet, hogy még jobban meghízna. :D)
  • chhaya #5648
    Ő teljes mértékben kinti cicc, csavargó, rendszeresen verekszik a többi macsekkal. A képen még kifejezetten jó állapotban vannak a fülei, mindig agyon van tépve szegény. Főleg bagzáskor.
  • Fresh Duke
    #5647
    Biztos csak erős csontozatú, és vastag a szőre.
    A fülével amúgy mi történt?
  • chhaya #5646
    Igazából nem nagy, inkább zömök, csak 3,5 kiló körül van.
    És igen, kaja előtt mindenre kapható. :D
  • Fresh Duke
    #5645
    Méretes darab... :D
    A nézéséből ítélve, kajaidő előtt készült a kép?
  • chhaya #5644
    Szüleim macskusza. =^.^=

  • Fresh Duke
    #5643
    Szegényt valahogy meg tudom érteni...
  • chhaya #5642
    Ismertem ilyen cicát, felugrott és odaült a vállamra, nézelődött és közben nyávogott. Nagyon aranyos volt. :D

    Amúgy a mienknek valami kiscicakori traumája lehet, nagyon félős volt az elején, mindentől halálra rémült. (Ebből szerencsére szinte teljesen kigyógyult). A dobozoktól, szatyroktól, táskáktól még most is retteg, a nyílt terepet szereti, nem hajlandó belemászni semmibe. Kisgyerekeknél volt pici korában, állítólag azok annyit nyúzták, hogy muszáj volt elvenni tőlük és új gazdit keresni neki.
    Bár még most is antiszoc egy átlag macsekhoz képest, tényleg sokkal barátságosabb a kezdeti időkhöz képest. :)
  • Fresh Duke
    #5641
    Nekem is van/volt nem bújós-hízelgős cicám, aztán egy idő után sokkal bújósabb lett. Nem volt macsekom, amelyik idővel ne jutott volna el arra a szintre, hogy egyből az ölembe ugorjon, amint lehetősége van rá. (Igaz, a fehér dögömnek még ez se kell, ha sikerül elég magas pontot találnia, szimplán csak ráugrik a hátamra...)
  • chhaya #5640
    Szelíd amúgy, egyáltalán nem vadóc. Sosem harap vagy karmol igazándiból, csak figyelmeztet, puhán... Csak épp nem bújós-hízelgős fajta. Keveset hajlandó dorombolni, de azért minden nap a kedvünkre tesz néhány perc erejéig. :D Meg látszik rajta, hogy szeret azért minket. Sokat fejlődött azóta, hogy megkaptuk.
  • Fresh Duke
    #5639
    Meg kell szelídíteni. :P (De tényleg.)
  • chhaya #5638
    Szépség. *-*
    Imádom az ilyen egyszínű tömzsi cicákat. :)
  • BlackWolf
    #5637
    károly gróf :)
  • chhaya #5636
    Épp csak mindenféle érintést kerül kínosan, egyedül félkómás állapotában lehet felvenni és simogatni... Olyankor aranyos, amúgy menekül. Tegnap viszont annyira odavolt, hogy még az ölemben is elaludt, egészen meghatódtam. :D
  • Fresh Duke
    #5635
    Innét nem tűnik antiszocnak.
  • chhaya #5634
    Bocs a minőségért, de azért ciccaaa
  • Hayni
    #5633
    Mostanában :D De azért a beképzeltség alap nála :D
  • chhaya #5632
    Olyan komoly, morcos feje van... Bújós-dorombolós cica amúgy? :)
  • greg benz
    #5631
    Második kép mindent visz :D
  • Hayni
    #5630
    Staffordshire megkezelése :)
  • dartonite
    #5629
    Nagyon :)
  • SzirmosSzisza
    #5628
    Nagyon komoly pofikája van :D
  • Narxis
    #5627


    Nem is tudtam, hogy szereted a macskákat. :D
  • dartonite
    #5626
    Eleg a cukisagbol!!
    Dagadt,boldog macskakat akarok latni!!
  • Narxis
    #5625
    jajj de szép :)
  • Hayni
    #5624
    Egy kis tegnapi Márkó :)
  • Fresh Duke
    #5623
    Most vagy a 3 napig tartó szex, vagy az, hogy 3 napig kellett tepernie a hölgynél. :D
  • greg benz
    #5622
    Hosszabb, lassabb verzió :D

  • greg benz
    #5621
    De az amit a fejével leművel bazz :D
  • chhaya #5620
    Zoknitolvaj. :O Az enyém csak a hajgumikat lopkodja. :D
  • greg benz
    #5619
  • Narxis
    #5618
    :DDDD
  • Hayni
    #5617
    Az én macskámnak (fiú) már az anyja is olyan, hogy csak úgy ok nélkül megkarmolt/harapott mindenkit ahol lakott, azt mondták hogy ha elhozzuk majd itt úgy nevelődik hogy jófej lesz...
    Aztán kiskorától kezdve fél évig, harapott, karmolt, de olyan szinten hogy véresre mélyen, fürdetni is lehetetlen volt, levágtam a körmeit de alig bírtam lefogni, így reszelni nem tudtam így a vágott körmeivel ugyan úgy tudott karmolni...
    Aztán egyszer bekattant nála hogy ivarérett lett kb 7 hónaposan, a szomszédban talált társat hozzá, 3 nap után hazajött, azóta nem karmol, nem harap, ha ki akarom hozni belőle piszkálódással akkor sem, nem érdekli a labda, semmilyen játék, állandóan hízeleg, dorombol, és ha nincs simogatva állandóan nyávog, hátára fekszik a szobában mint egy kutya, és forgolódik és nyirvákol, aztán abbahagyja. Eléggé nagy személyiségfordulása volt szex után.
  • Zero 7th
    #5616
    Időnként szükség lehet rá, hogy megmutasd, ki az úr a háznál, igen.
    :P

    Na, jó, nyilván nem. Civilizált emberek nem fizikai erőszak alapján állítanak fel erősorrendet.

    De állatoknál tényleg lehet rá szükség. Főleg hímeknél, ha alfának "képzelik" magukat, akkor egyenesen kötelező megverni, mert ő is agresszióval és erőszakkal fogja ezt a tudomásodra hozni. Egy állatnak tudnia KELL, hogy hol a helye, ha emberek közt él. Különben emberre lesz veszélyes, és az nem megengedhető. Te miután egyszer megverted, nem fogod többször igazán bántani, meg nem is lesz rá szükség, ha elfogadtattad vele a helyét a rangsorban. Fordítva ez nem igaz, egy elkapatott, agresszív állat mindenkire veszélyes, "gazdáját" beleértve.
  • videobaby
    #5615
    az enyémeket is kefélgetni kell, mert mindent teleszőröznének :D
  • chhaya #5614
    Ahha. :)

    És úgy vedlik most, hogy úszunk a macskaszőrben kb. :D
  • videobaby
    #5613
    hasonlít nyaffra :) ő a te cicád?
  • chhaya #5612
    Kanyarodjunk vissza a cicákhoz, úgyis rég raktam már képet. :)

  • Fresh Duke
    #5611
    Nem értem, hogy a gyerekeket és az állatokat miért vetted 2 külön kategóriának.
  • chhaya #5610
    Gyereknevelésben és családon belül is, vagy csak állatokkal szemben?