5730
  • videobaby
    #5609
    kormit muszáj volt.
  • videobaby
    #5608
    tedd fel a szemüvegedet, mert lehet, nem látod rendesen. nem kancsal.
  • Fresh Duke
    #5607
    Tiszta kancsal, lehet nem kellett volna ennyit verned.
  • Narxis
    #5606
    Azért ez elég durva leegyszerűsítése a dolognak. Én a jutalmazáson alapuló nevelésben hiszek.
  • Zero 7th
    #5605
    A bántás a nyolc napon túl gyógyuló. Minden más az nevelés.
  • Narxis
    #5604
    Ejnye nem szabad bántani egyetlen állatot sem!
  • videobaby
    #5603
    amikor kölyökként betévedt az udvarunkba, azt hitte, hogy ő a király. simán bejött a többiekkel, evett, ivott, lefeküdt az ágyra, stb. ha kiraktuk visszajött. pár alkalom után már fújt, harapni akart, mikor ki lett rakva. istenesen elvertem, mert megpróbált megkarmolni.a végén befogadtuk, de még akkor is úgy viselkedett, hogy a rangidős macskák is rendeljék alá neki magukat. ha rászóltam valamiért, visszamorgott. felmászott valahová, leszedtem, megkarmolt, hogy hogy képzelem én. megfürdettem, mert ki tudja, honnan jött, beoltattam, adtam neki tabit. mindegyiknél közelharcolt. állandóan fel akart menni az asztalra, ak, akármi kaja volt, abból ő akart először enni, stb. majd fél évig tartott, hogy szó szerinti veréssel megtanulja, hogy ha az ember rászól, akkor viselkedjen annak megfelelően. leszokott a harapásról, karmolásról is. egyik macsekomat sem kellett így megverni soha, mint őt. le kellett nyomni marnál és tényleg elpicsázni olyan szinten, hogy már nyekkenni sem mert. azóta tudja a helyét, dorombol, kedveskedik. ha rászólok engedelmesen arrébb megy, soha nem harap, nem karmol.
    ez lett belőle :)
    http://kepkezelo.com/images/wfyw4hhlx92zhg4decjh.jpg
    9 kg-s óriás :)
  • chhaya #5602
    A "meg lett nevelve" pontosan mit takar?
  • videobaby
    #5601
    érdekes, de nekem anya-lánya majdnem egyforma tigris mintás, mégis teljesen különbözőek. a fekete kandúrom pedig megtanult kedveskedni, dorombolni, sőt, rászokott a hízelgésre amióta meg lett nevelve. pedig nagyon is azt hitte, hogy én tartozok neki hálával, mert megengedte, hogy befogadjam. kiskirály akart volna lenni.
  • Narxis
    #5600
    Sztem jah.
  • Freeda Krueger
    #5599
    A fehérnél még stimmel is :)
    a fekete fehér macsek az foltosnak számít?
  • Narxis
    #5598
    A cica színe árulkodik személyiségéről - Ezt tartják a népi megfigyelések
  • greg benz
    #5597
    Nagyon ott vannak ezek a havas képek, szép cica :)
  • Hayni
    #5596
    és még egy éves sincs :DD
  • chhaya #5595
    Szééép nagy harcimacska. *-*
  • SzirmosSzisza
    #5594
    Jó nagy darab lett :D
  • Hayni
    #5593
    Marco :D

  • greg benz
    #5592




  • greg benz
    #5591
  • greg benz
    #5590
  • greg benz
    #5589
  • greg benz
    #5588
    :DDD
  • BewK
    #5587
    humoros aranyosból
  • Fec papa
    #5586
    Palesznak :D, már nem is olyan kicsi:

  • Narxis
    #5585
    de gonosz :DDD
  • hiper fizikus
    #5584
    Amikor kicsi voltam avval szórakoztam, hogy a szoknyás lányoknak az olébe tetem a macskát és az megkarmolászta a csupasz lábukat.
  • greg benz
    #5583


    :DDDD
  • Palesz2
    #5582
    olyan mint enyém kicsibeeeee
  • kamionosjoe
    #5581
    de édik :)
  • Fec papa
    #5580
    A legújabb jövevény:


    + 1-2 régi kép, el sem hiszem hogy lassan már 1 éves. :)





  • Palesz2
    #5579


    "dagi vagyok?:("
  • Narxis
    #5578
    Vidd el állatorvoshoz. Én macskámra is néha rájön az 5 perc amikor rohangál le-fel, felugrik a kanapé legmagasabb részére aztán lerohan, sztem ilyenkor valamiért izgatott, amikor jó idő van akkor sokat szokott kint lenni, esőben viszont bent marad, télen is nagyrészt csak a dolgát végezte kint. :D

    Mondjuk azt bírom, hogy esőben látszik rajta, hogy menne ki, ott toporog az ajtónál, amikor kinyitom akkor csak néz ki aztán visszafordul. Szegény, nagyon nem szereti az esőt, még a szemerkélőt se. :D
  • Pluskast
    #5577
  • Pluskast
    #5576
    Őőő bocsi remélem így már nagyobb a kép.

    http://kepkezelo.com/images/3icsvde111dw2abdg7io.jpg
  • Pluskast
    #5575
    Na akkor berakom ez enyémet is :)

  • 9csöves9
    #5574
    Üdv mindenkinek!

    Tudom, hogy nem macskadoki fórum, de hátha találkoztatok ilyesmivel.

    10 éves a macskám, herélt Main Coon keverék. Az utóbbi időben teljesen bekattant, korábban úgy kellett kikönyörögni a lakásból, hogy legyen egy kicsit a szabadban, most meg egyik napról a másikra ez teljesen megfordult, egész napokat el van valahol. Ha éppen sikerül valahogy bevadászni, akkor rohangál a lakásban mint egy őrült, felugrál minden hova, folyamatosan nyávog, a pupillája meg akkora mint a fejem. Kicsit olyan mint ha komolyan ráállt volna a speedre, de hát ezt kétlem.

    Mitől hülyülhetett meg?
  • videobaby
    #5573
    ő hatalmas fajta, de nem vértiszta. a másik 2 macsekegyütt nincs akkora :D
  • Narxis
    #5572
    8-9?:O az azért szép :D bár gondolom ez fajta függő, enyém télen 3-4 kg
  • videobaby
    #5571
    szerintem az én kormimnál nem nagyobb :P őfelsége 8-9 kg között van mikor versenysúlyban van. télen könnyen több is lehet ebből.
  • Narxis
    #5570
    jujj de nagy macsek :D