1172
  • traXion
    #852
    töröld a főkönyvtárban a Resolution.cfg-t
  • polak
    #851
    Access Violation (Illegal Write)

    [Registers]
    eax 0cb13130 ebx 00000000 ecx 0cb2d4f8
    edx 0012ee54 esi 094a5284 edi 00000001
    ebp 00000001 esp 0012ee44 eip 000c0101

    na ilyen hibaüziket kapok
  • polak
    #850
    srácok van 1 gondom:) gondolom unjátok már a sok kérést de ez az egy még belefér:)
    haverral probálnánk coopban játszani ami odáig jo ha én csinálok szervert akkor elindul viszont mentésnél kifagyok:)
    ha ő csinál akkor én nem tudok joinolni:((((
    gamecopyworldről ma szedtem le a crackat!
    pls help me
  • DramaticSniper
    #849
    Csá. Most láttam hogy megjelent ez a játék és megkérhetek valakit hogy elmondja milyen, jó-e multyban, érdemes e letölteni, fps/tps, van-e storya/vagy csak inkább multy
    előre is thxŰ
    DS
  • pedro870
    #848
    hanem volt = hanem lehetett
  • Kaplan
    #847
    Nem segítenétek?
  • pedro870
    #846
    de talán ezt nem a game-re értik, hanem volt egy korábbi verziója kiképzési célokra....volt is régebben erről cikk, ahol az fsw-t és az ofp-t emelték ki mint kiképzésnél felhasznált szimulációs gyalogsági (féljáték)rendszereket. Még videók is vannak arról, ahogy távol-keleti katonák pl nyomják az ofp-t (még a vbs előtt), de sztem az fsw-ről is volt ilyen vid...na majd rákeresek.
  • pedro870
    #845
    Full Spectrum Warrior is based on a light infantry-training simulator designed by Pandemic Studios for the U.S. Army as a tool to reinforce Army doctrine and squad tactics amongst troops.
  • Kaplan
    #844
    hi
    megvan a game, el is indítom new game töltés egyszercsak megfagy kijön egy ablak amin a térkép van és ilyen menüpontok vannak sava map stb. ez a crack hibája lenne jó lenne , ha vki szolgáltatna a mailcímemre egy normális cracket
  • FREAK
    #843
    én csak annyit olvastam, hogy szakértőként jelen volt egy-két hivatásos amerikai tiszt is, ezért kétlem, hogy összecseréltek volna akármit is a játékban
  • pluhi
    #842
    Az ign forumán valaki irta is, hogy az army verzió miben jobb a miénknél. Szal van köze a hadsereghez.
  • FREAK
    #841
    könnyen meglehet, legalábbis, mint már írtam, nekem nem rémlik, hogy bárki deltának nevezett volna az 5. chapterig (ott tartok) :D
  • neuro
    #840
    Ha lehet hinni az intrónak:

    I Crops - 40th Infantry Division - 3rd Brigade - 2nd Battalion - 159th Light Infantry Regiment - C század - 90-es raj
  • Tatyla
    #839
    Köszönöm ezt a részletes információt!
  • neuro
    #838
    itt is egy link magyarul: http://bop.agria.hu/ht.php?id=ht_nyitolap
  • Nyers
    #837
    Furi, meg mertem volna esküdni, hogy támogatja a Hadsereg a programot. Én még egy olyan fejlesztő interview-ra is emlékszem, amiben téme volt a katonai ill. a polgári verzió közötti eltérés.
    Egyébként a megoldás sztem az, hogy egy sime Infantry Brigade szerepel a gammában, nem?
  • Nyers
    #836
    Na akkor milyen erőkkel vagyunk a játékban? /Dobok néhány linket/
    - Delta Force
    - Ranger
    - Special Forces
    - Marine Corps
    - Navy SEALs
  • pluhi
    #835
    A legkiábránditóbb dolog ez a 2*2 egymást fedezős vonulás. Szinte teljesen kiszámithatatlan, mit fognak csinálni. Néha a célkörbe kerülő az első golyónktól halott, máskor meg nézünk, mint a lukinyúl. Coopban hosszú a töltés, egy ilyen értelmetlen halál nagyon el tudja venni az ember kedvét. Asszem abba is hagyjuk itt az 5 Chapter közepén (elértük a nagy CASEVACot). Vagy kijön valami patch, vagy le van tojva, úgyis láttunk már mindent a játékból valszeg.
  • vizoo
    #834
    Lehet új fejlesztésű, rakéta hajtású gránátot raknak az M203-asba :)))
  • pluhi
    #833
    Hmm, én a chapter 5-ben, kiszedtem az utca végéről az RPGs csávót M203-mal. Szerintem ennél egyszerűbb nincs. BTW elég fura, hogy a kilőtt gránát egyenes vonalban közlekedik. Az RPG ok, az rakéta hajtás.
  • vizoo
    #832
    Csókolom a kezed. Végigjáccottam... 2x szállnak ki helikopterből. 1x a játék 3/4-énél körülbelül, egyszer meg az endgame múvíban szerepel helikopter :D
  • Tatyla
    #831
    Állitólag a Pc-s verzió bövebb az x-boxosnál!
  • vizoo
    #830
    Van egy ingame múvi, ami az xboxos verzióban volt benne. Olyan nincs, de van olyan rész, ahol heliből szállnak ki a katonák...
  • Shep
    #829
    még egy kérdés, azok a frankó kis heliből kiszállásos bejátszások, meg miegymás ami a korai trailerekben voltak ugye benne maradtak a játékban?
  • Hamlet
    #828
    Ja :) Amikor közel van az utánpótlás és nincs kedvem szarozni rányomok 2 supress-t szegény kocsi mögött kusladó ellenségre és rommá lövöm a kocsival együtt :)
  • neuro
    #827
    lehet, én csak a fotóra vonatkozóan szóltam hozzá :)
    a játékban még nem tartok ott
  • vizoo
    #826
    Látom továbbra is folyik az Amerikai Hadsereg különleges egységeinek ismertetése... :) Csak így tovább. Így okosodik az ember.
  • Shep
    #825
    na az már jó, ha nem jön közbe semmi hétvégén már én is ki tudom próbálni.
  • FREAK
    #824
    az autókat is le lehet bontani, túl sokáig nem nyújt fedezéket
  • FREAK
    #823
    ez ok, amúgy a játékban elhangzik olyan, hogy mi vagyunk a delta force? csak mert nekem nem rémlik
  • Shep
    #822
    jaa én azt hittem ördögfiókát/nem tudom tudja e még vki mi az?/ dobálnak :)
    á pedig azt hittem hogy végre egy game ahol le lehet robbantani a fedezéket az ellen elől, hát akkor ez továbra is elmarad, mondjuk a soldiersben egész jól meg volt oldva a rombolás
  • neuro
    #821
    A deltáról eddig egyetlen "hivatalos" fotó jelent meg, amit belinkelt donneck (#775)
  • FREAK
    #820
    nem, az a petárda :D

    a gránát ÖL, értem???? :D

    de a fedezékek közül csak a fát szedi szét az is
  • Shep
    #819
    tehát a gránát csak robban de különösebb romboló hatása nincsen?
  • FREAK
    #818
    a homokzsák átlőhetetlen, de a fa szépen szétesik point fire alatt is
  • FREAK
    #817
    ez példa arra, hogy ahány weboldal, annyi elnevezés, ott ezek a képek a delta force cikkben vannak
  • Shep
    #816
    Kérdés: fa és egyébb könnyűszerkezetes dolgokat szét lehet lőni, ill. átmegy rajtuk a golyó?
    gránáttal le lehet robbantani faldarabokat, homokzsák odébbrepül stb?
  • traXion
    #815
    ezek Rangerek. :D
  • Hamlet
    #814
    Jah... itt én is átrohangásztam a csapattal, elég feelinges volt :) De ha közelebb értem az RPG-shez, szép váltott fedezettűzzel hoztam ki a csapatokat a tűzvonalból :)
  • vizoo
    #813
    Persze, nekem is volt gondom vele, mert egyszer kétszer leszedték egy-egy emberem az első utcánál, de csak addig volt gondom, míg az a két zekét nem lőttem ki. Dehát ugye több megoldási lehetőség is van hál istennek :)