1172
  • Shep
    #932
    tényleg ott volt, nem is értem, hogy kerülte el a figyelmemet, a deus ex2-ben meg a thiefben is az volt az első hogy kikapcsoltam a bloomot.
  • Shep
    #931
    nem rémlik hogy lenne olyan nekem az optionsban, akkor hol tegyem meg, persze mingyárt megnézem.
  • pluhi
    #930
    Kapcsold ki a Bloom-ot.
  • Shep
    #929
    thx, akkor nem próbálok másik drivert, bár már megtettem, mert 4.9 es dna-rol visszatértem 4.8-asra.
  • copass
    #928
    nekem is olyan homályos a háztetőknél az ég,szerintem
    ezzel azt akarták elérni hogy köbö ennyit látsz ha az égrenézel szikrázó napsütésben! :)

    Amúgy nekem qrvára bejön ez a game!:)
  • Shep
    #927
    Nállam van a hiba, vagy másnak is olyan ragyogó az ég, a háztetőknél már elkezdődik, olyan mintha motion blur lenne rajta, ragyog, és közben nincsen éles kontúrja, olyan hatást kelt mintha vmi nagy felhő lenne, ott vagy nem is tudom élsimítást kikapcsoltam akkor is olyan volt.
  • Gandibá
    #926
    Lehet uncsi, de én elfunnolok vele :)
  • Gandibá
    #925
    Nincsmit.
  • Slow
    #924
    én már lapátra tettem :) szén uncsi szegény :) lehet majd fél év múlva folytatom, addigra elfelejtem milyen volt :P
    conflict vietnám jobb ;)
  • [HUN]Crassus
    #923
    Oh thx
  • Gandibá
    #922
    A játék könyvtárából töröld ki a Resolution.cfg -t.
  • [HUN]Crassus
    #921
    hmmm úgy nézem ha windowsba kilépek amíg fut a játék mindíg kifagy(Acces Violation)
    És utánna "launcher .exe hibát észlelt ezért leállt" kapok.....fene vigye
    Van erre "gyógymód"?
  • [HUN]Crassus
    #920
    Na még mielőtt én is lapátra tenném azért szeretném elindítani legalább 1x:)
    Install után krekkelve mikor kéri a CD-key-t a játékon belűl kiléptem windowsba,hogy megkeressem,de mire megtaláltam valami Illegális volt neki(he-he) és kifagyott......ez mitől van??Nem írtam be elég gyorsan a szerialt,és ez valami védő mechanizmus?
  • vizoo
    #919
    A piros villogás és a q gomb nem mentésre szolgál, hanem "helyzetjelentésre". (rádiózásra) A mentés a SITREP, ami úgy néz ki, hogy: egy nagy aranyszinű Full Spektrum Warrior embléma forog a levegőben alatta egy karika. Abba kell beleállítani mindkét team-et. És ha beálltak akkor "magától" ment.Mást neked nem kell tenned.
  • Shep
    #918
    A mentés hogy is működik, magyarázott vmit a piros villogásról meg a q gombról, de nekem vhogy nem működött a dolog.
  • FREAK
    #917
    byez all

    FAV-
  • pinehead
    #916
    A felénél (6. küldetés??)abbahagytam ,itt nekem már uncsi volt.
    Többfajta missziót, változatosságot vártam, nem jött be.
  • Gandibá
    #915
    :\
    Bár, kinek a pap kinek a papné.. majd meglássuk.
  • Mighty
    #914
    Ez a topic sincs mar a kedvenceim kozott...
  • pluhi
    #913
    Az lesz.
  • Gandibá
    #912
    Ma tettem fel, most vagyok a harmadik pályán.. eddig nagyon tetszik. Bár meglepődtem ezen a kezelőfelületen mert én tps-t vártam álá Max Payne és társai, de kellemeset csalódtam. Bár remélem nem ilyen lesz végig, mert akkor nagyon egysíkú lesz.
  • pluhi
    #911
    Az meg nálam kifagyott a harmadik küldiben a vége felé. Hát erről ennyit.
  • jboones
    #910
    további fejlemények. párszor újraraktam a gémet, hardware acceleration-t visszavettem, új EAX driver az Audigyhez és haladtam kemény két SITREP-nyit, aztán megint fagyihegyek... dühömben a Warhammer40k uccsó két pályáját bedaráltam, ott persze semmi jele, hogy vmi vasban lenne a hiba...
  • jboones
    #909
    na cseréltem vid. drivert assejó, újratelepítettem /igaz mentéseket visszamásoltam/ assejöttbe..
    vki elküldené nekem a mentéseit /saves könyvtár/, persze olyan, aki az 5. pálya után jár + a profile-settings fájl is kellene a [email protected]. köszi előre is
  • pluhi
    #908
    Amúgy ez esetben nem kell feltétlen a gépedben keresni a hibát. Nálam is fagyott a Richard Burns Rally, ha fejre álltam is, az 1.01 javitotta. Az FSW is igen instabil bir lenni, valahol az egér laggol, valahol a hang szar, valahol el sem indul, stb.
  • neuro
    #907
    videokártya driver?
  • FREAK
    #906
    kizárni semmit nem szabad (nem vicc, volt már olyan esetem, hogy HÁZAT kellett cserélni - máig nem értem)

    adj még neki pár hetet, hátha más játékoknál is elkezdi

    mondjuk a te logikáddal minden mást is kizárhatunk, mert CSAK EZZEL FAGY.... sazl...
  • jboones
    #905
    Az EAX off nem segített...
    Freak szvsz alaplaphiba gyak. kizárva, a Warhammer, Doom3, stb. minden gond nélkül fut, egyedül ez az istenb*szása nem... A legfurább, hogy a demo is csak egy idő után /második végigjátszáskor/ kattant be, és utánna aztán már mindig fagyott. A fullal fagyás nélkül jutottam el az 5. pályáig, tehát ez is csak most gajdult meg... asszem rápróbálok egy reinstallt.
  • FREAK
    #904
    természetesen az is lehet, de fagyásnál mindegy, mi okozta, loopolhat a hang

    én 3 év szervízes tapasztalat meg az eddigi saját bajaim után mondom a lapot (legutóbb MINDEN játék ezt csinálta nálam, akkor lapot kellett cserélnem)
  • pluhi
    #903
    Én a hangkártyára szavazok a loop miatt. Majdnem biztos, hogy ott van a hiba. EAX be vagy kikapcsolása segithet.
  • FREAK
    #902
    ilyenkor elsősorban az alaplap gyanús, de ezt a fajta hibát normálisan csak egy szervízben lehetne felderíteni

  • jboones
    #901
    vazze vki segítsen... szal mind a fullban, mind a demoban egy idő után /a fullban már az ötödik küldetésnél jártam/ amikor csontra fagyott az egész. Kép merev, hang loopol, csak a reset támasztja fel, gyanúm szerint ez nem ama resolution.cfg-féle kavar, de azért új crackot feltettem. A játék elindul, állás betölt, gyakorlatilag kiszámíthatatlanul 1-10 percen belül újra sz*rrá fagy... R9600pro+Audigy ez a két cucc amire gyanakszom, memora nem mert minden más stuff hibátlanul fut...
  • vizoo
    #900
    oksa. Akkor schuldigung :))
  • FREAK
    #899
    ha már a katonák nevét és polgári foglalkozását ismerem, hadd tudjam meg, hogy lőnek vagy hogy bírják a sebeket....
  • Escalade
    #898
    Nemtom miért nem indul el... Egyszerűen elindítom, és semmi nem jelenik meg, elsötétül a kép azután 3mp múlva kilép.
    Segítsetek pls...
    Esc
  • ghost cb
    #897
    Ez konnotatív mondat, a statisztikára értettem, magánélet stb. föl sem merült.
  • Narancs89
    #896
    szóvaé 0:D
    köszi
  • Solid Snake
    #895
  • vizoo
    #894
    az uccsó egy nulla
  • Solid Snake
    #893
    KCGG-EY77-SGNM-APC0 sztem a az utolsó karakter a lesgyanus a beírás szempontjából proszálgasd jóleszend az