1172
  • ghost cb
    #972
    "...ez nem több mint 1° eltérés a 90°-tól"
  • ghost cb
    #971
    Próbáld meg kitörölni a "Resolution.cfg" -t a főkönyvtárból.
  • ghost cb
    #970
    Valóban nem felülről, de az a szög amit a látóvonal (a műhold lencséje és a földön figyelt látómező középső pontja között húzott szakasz) a földdel bezár, nem fog nagyon eltérni a 90°-tól (+-1°>), mert a műholdak mindig földön lévő hozzájuk legközelebb eső pontot figyelik, illetve fényképezik.
    Amit te mondasz, (vagyis hogy nem pont felülről látjuk,) az akkor a leginkább igaz, ha a műhold által fényképezett terület legszélén van az ember (a látómező középső ponjától legtávolabb), de mondom, ez nem kevesebb mint 1° eltérés a 90°-tól.
    Mit gondolsz miért telik több napba, hogy egy adott területet ujra lefényképezzenek műholddal? Azért mert ha elforgatná a lencsét a föld legközelebbi pontjától, a kép teljesen eltorzulna, a távolságot lehetetlen lenne bemérni, nem tudna éles képeket csinálni, stb, stb.. Amennyiben mégis lehetne, akkor elég lenne 2 műhold: 1 a Föld egyik, 1 a másik oldalára.
  • Mr. Perfect
    #969
    Ez akkor lenne igaz, ha pontosan a fejed fölött lenne a műhold, de ez a legritkább esetben sincs így, úgyhogy mindíg egy bizonyos szögből fogja a műhold látni az embert és így már egyáltalán nem csak egy pont. Pont úgy ahogy az előző képen is látod.
  • Gbr
    #968
    Sziasztok
    Van egy gondom,felraktam a játékot 3cd,crack,directX 9.0c belépek a játékba de rögtön az elején lefagy.
    Rossz a crak?
    AMD1800+,Radeon XT9600,512MB
    Mi lehet vele?
  • traXion
    #967
    legjobb :D
  • ghost cb
    #966
  • ghost cb
    #965
    Nézz csak meg egy embert felülről! Az mikor több neked mint 50 cm? Semikor max a Guinnes rekordok könyvében lévő dagadtak... Szóval te megnyugtatlak csak egy pontocska vagy felülről, és senki meg nem mondja rólad fölülről, hogy nem egy villanyoszlopot lát.
    Lehetekre nem lehet alapozni. Nincsenek még 2-3 cm-es felbontású műholdak.
  • burkusdió
    #964
    télleg??? :O
    akkor énis megszerzem valahonnan, csak ne lenne 3 cd!!!!!!
  • antijedi
    #963
    van
  • jerome
    #962
    Csocsesz csávokáim!!!
    Azt szeretném megkérdezni hogy van e multija ennek a játéknak
    Na cső
  • Hellhammer
    #961
    Nem csak filmekben van. Pár hónapja láttam egy csillagászoknak szóló előadást a helyi tv adón. Egy magyar vezető csillagász tartotta a műholdakról. Abban elmondta, hogy a polgári használatban lévő műholdak felbontó képessége 50 cm. Ez azt jelenti, hogy 50 cm-nél nagyobb tárgyakról meg lehet mondani, hogy micsoda az. Azt mondta, hogy katonai alkalmazásban álló műáholdakról csak találgatni tudnak, de azt nézve, hogy ezt az 50 cm-es felbontást a 80-as évek elején tudták már, nem túlzás azt mondani, hogy most a 2-3 cm körülinél járnak.
  • ghost cb
    #960
    Biztosis :D
  • pluhi
    #959
    Vagy nem kötik az orrunkra, hogy létezik.
  • ghost cb
    #958
    Megnézem melyik műhold csinál akkora képet hogy látsd az a pont az egy ember, és a tied... Ilyen csak a filmekben van ember!
  • Adam II
    #957
    Na jó a játék??
    Ha minden igaz nekem is hamarosan nekem is minden.
  • Gabe18
    #956
    Hát a replay valóban jó ötlet csak lehetne gyorsabban tekerni,vagy még jobb lenne ha egyből oda lehetne lépni benne ahová akarok.
    Bár egy quicksave még jobb lett volna.
    Na mindegy ne is figyeljetek rám,sirtam már ezért eleget...
  • Mr. Perfect
    #955
    Miért lenne annyi a realitásnak? Tegyük fel, hogy az egész akciót múholdon keresztük követi a HQ és ezt lehet visszanézni tanulási célzattal.
  • copass
    #954
    elég jól meg van csinálva ez a gamma az tény
    nekem egy P4 2.4Ghz, 512 ram,Geforce 4 Ti4200-64mb ram-al
    AA 2xQ 4x anizotróp szűréssel, megy mint a barom.
    ez a replay dolog viszont, hatalmas 5let!
    egy dolog lenne még jó:
    ha lehetne az egészet madár távlatból visszanézni,az úgy ott lenne rendesen!:)
    habár játékban se lenne rossz egy távlati kamera,mert én néha zavarónak éreztem hogy nem tudtam odamenni ahova szerettem volna,hanem átkellett menni oda ahonann már ráláttam a másik pontra!:)na ezt szépen elmondtam!:D
    a távlattal viszont annyi lenne a realitásnak!
  • ghost cb
    #953
    11+2bonus
  • traXion
    #952
    14 körül
  • Gareth
    #951
    Sziasztok srácok, hadd kérdezzem meg, hogy a kampány hány fejezetből áll, ugyanis nincs sok időm játszani vele és ezért be szeretném osztani az időmet rá. Amúgy remek játék!
  • Nyers
    #950
    Showtime!
  • Shep
    #949
    ha lelövik egy emberem annak miért kell mindíg repülnie, marha látványos, csak éppen semmi életszerűség nincs benne.
  • burkusdió
    #948
    annyit meg nem ér számomra... :D
  • semo1
    #947
  • ghost cb
    #946
    Negative.
  • Gandibá
    #945
    Jól :)
  • burkusdió
    #944
    de jól látom,hogy 3 cd??? :SSSS
  • Gandibá
    #943
    Hajrá :)
  • burkusdió
    #942
    tenksz...
    akkor nekiesek letölteni :D
  • semo1
    #941
    Sziasztok
    a replay betöltésnél,hogy lehet 1ből a végére menni,hogy ne keljen végignézni mindig?
  • Gandibá
    #940
    Nincsmit.
  • Voltan
    #939
    De, kösz! Mondjuk nem értem, hogy eddig miért ment teljesen jól... Kb 15-ször töltöttem már be, és a 3. chapternél voltam, nem is volt semmi gond. Na mindegy, a lényeg, hogy most műkszik. Thanx again!
  • Gandibá
    #938
    #922 nem segít?
  • Voltan
    #937
    Help pls! Sokáig rendesen ment a game, aztán egyszer lefagyott a pálya töltése közben, és utána nem is volt hajlandó elindulni, error reportot írt ki. Újrainstalláltam, de ugyanez a helyzet. Mi a franc ez? Help pls!
  • Gandibá
    #936
    Nekem is ment, csak akadt mint az állat :))
  • dikki*yysw
    #935
    hehe, albérletben ugyanilyen gépem van, és ezen játszok mindennel :D rome total war is megy :))
  • Gandibá
    #934
    Nekem a 700asomon Gef 4 mx 440el simán elmegy.
  • burkusdió
    #933
    hy all!

    tudna nekem valaki egy minimum konfigot mondani?
    meg esetleg egy olyant is,amivel toljátok?