1172
  • Knight
    #1092
    már próbáltam
  • vizoo
    #1091
    Esetleg driver frissítés? :)
  • Knight
    #1090
    Sziasztok!

    Nekem is ugyanaz a problémám mint Mentolnak, de nem hiszem hogy a kártyámmal(radeon 9600) lenne a gond. Nincs tippetek hogy mi lehet a gáz?
  • grebber
    #1089
    Jó lesz az is.
  • ThugEdge
    #1088
    hali!
    segítség!
    az történt,hogy újraraktam a rendszerem,szépen kivettem a save-eimet,csak éppen nem fogadja el.gyanítom,me nem vettem ki a profiles-settingsemet.ha lenne vki oly rendes,hogy a 11-es pálya elejéig meglévő mentéseit és profile settingsét elküldené mélben a [email protected] hálás lennék és sergaent módban toltam,ha ez érdekes,gondolom az.köszi
  • Nyers
    #1087
    Egy FSW-hez hasonaltos játék van készülőben: Close Combat: First To Fight. Kiadták belőle egy kis múvicsomagot: Hunters. Gondoltam, lehet vkit érdekel.
  • vizoo
    #1086
    Arra megvan az esély... Esetleg driver csere?
  • Mentol
    #1085
    Valószínűleg a videókártya lesz a gond: GeForce2MX
  • Mentol
    #1084
    Hello!

    Vajon miért nem indul el a progi?
    WinXP, SP1, crack kicserélte a launcher.exe-t(most 86106byte), resolution.cfg nincs! Annyit csinál, hogy átvált egy üres fullablakra, aztán vissza a Windowsba.
    Valakinek van ötlete?
  • ghost cb
    #1083
    Amugy meg elég egysíkú, demo azért nem a legjobb, mert az valoban egy jo összeállítás, csakhogy a teljes game ugyanaz, mint a demo, csak nem 1 pálya, hanem 11+2...
    De ettől függetlenül nekem tetszett, főleg cooperativban.
  • Adam II
    #1082
    Nem hasonlítható az FPShez. Hogy megérie? Ez tőled függ. Érdemes előtte lehúznod a demót és talán az alapján döntsd el. Szerintem jó de ne várj tőle hosszú játékidőt 2-3 nap alatt vagy még annál is kevesebb idő alatt végigtolható ha belehúzol.
  • Mike
    #1081
    milyen a játék, mondjuk a BF-hez, a Black Hawk Down és a R6 Raven Shieldhez viszonyítva?

    megéri a 8k?
  • vizoo
    #1080
    Igen. Kerítés. Ami ugyan "lukas", de keresztül lőni rajta nem lehet... :D :D De nem szidom a játékot. Már 4x végig vittem. 2x-2x egyedül és co-op ban. közepes és legnehezebb fokozaton :D
  • vizoo
    #1079
    igen igen. Azt mondtam én is. Azt, ha jól figyeled a szöveget snipernek mondják... :) De a srác nem arra gondolt. :) Azért írtam le neki, hogy azt én hogy oldottam meg :)
  • BlackHawks
    #1078
    Én úgy oldottam meg, hogy kapott 1 gránátot (nem jut eszembe a neve '2'-es gomb), oszt' kész. Igaz, csak 6.-ra sikerült :))
  • ghost cb
    #1077
    Én azt mondtam aki a tankos jelenet előtt van. Akivel ha szembeállsz van egy kerítés.
  • vizoo
    #1076
    Sztem Te a sniperre gondolsz a reptérnél és nem arra a részre, hanem, amikor a végén a tankot is ki kell lövetni. Ez a rész egyel később van. Amikor a fenti terminál ablakából szórja rád az áldást egy telepített cuccból :) Ott akkora tüzet kapsz, hogy a büdös életbe nem fognak az embereid reagálni a "fedezőtűz" parancsodra. Én elsőre túlmentem rajta. a lényeg: Ha szembenállsz azzal az épülettel ahonnan jön az áldás, akkor bal oldalt menj a konténerekhez. onnan dobj ki magad mellé egy füstgránátot és ha már kellő füstmennyiség van fuss be alá egészen a falig. Egy gránát mindkét csapatod átvonulását el tudja látni megfelelő füstmennyiséggel. :) Sok sikert a további pályákhoz...
  • ghost cb
    #1075
    Pedig nem kell füst.
    Annyi az egész, hogy amikor a kerítéshez érsz ami szembe van a géppuskással, fedezőtüzet nyujtasz amig a másik csapat el nem jut a legmesszebb lévő ilyen virágálványig vagy mi az, akkor az nyujt fedezőtüzet amig a másik osztag át nem ér biztonságos helyre!
  • Glpetyus
    #1074
    Hát pedig ott csak a füst leple alatt lehet átjutni.
    Nekem másodjára sikerült,...csak dobtam egy gránátot,aztán egészen "alá" mentem a falhoz lapulva.
  • #1073
    sziasztok!

    plz segítsetek már egy picit. elakadtama reptéren a legvégén a csomagoknál. az emeleti géppityust képtelen vagyok leszedni, és akármekkora füstködöt is csinálok mindig kicsinál valakit. hogyan lehetne ott átosonni?


  • ThugEdge
    #1072
    most vagyok kb a felénél,sztem picsa jó gém,egy kicsivel több ellen lehetne,de mindent egybevetve eléggé kiugrik az átlagszarból
  • Glpetyus
    #1071

    áááááá....baz+ ....elfelejtettem,hogy lehet kérni tüzérséget... :D

    Hazamentem,egyből eszembe jutott :P
    Végig is toltam...JÓ volt
    Thx a segitséget :P
  • vizoo
    #1070
    Igen!

    Ugyanis a 4-es gombbal "tüzérségi támogatást" kell kérni a tank ellen. :D
  • traXion
    #1069
    nem? akkor rossz páláyra gondolok...

    TUDOMmÁR!%!!


    ezaz

    távolabb kell menni
    balra a téren, még balrább (asszem) és akkor a boNbázás nem fog eltalálni.
  • Glpetyus
    #1068
  • Glpetyus
    #1067
    Ja,és köszönöm :)
  • Glpetyus
    #1066
    Ott már voltam (a seggükbe),de ellenállókkal nem találkoztam :P

    mindjárt lejár a melóidő :)
  • traXion
    #1065
    balra kell menni a térre (?) ahol vannak ellenállók, aztán a tértől a T72-esek seggébe tudsz kerülni
  • Glpetyus
    #1064

    :)
  • Glpetyus
    #1063
    Ehhh pont egy hónapja írtam ide utoljára...nem kapkodom el a végigjátszást :D
  • Glpetyus
    #1062
    Hi


    Elakadtam a 7.(?) pályán....2 T-72-es van egy úton,és nem tudok velük mit kezdeni... :(
    A feladat vmi olyasmi,hogy azonositsam(?) őket,aztán vonuljak fedezékbe...Hát én már mindent csináltam,de vagy megkotlok,vagy nem történik semmi :C
    Még felderitést sem tok kérni.

    Thx
  • ghost cb
    #1061
    Vagy teljesen vagy semennyire!
  • vizoo
    #1060
    Rendben. Igazad van. Ennyire mélyen nem akartam bele menni a hadászati részébe a dolognak, hiszen ez csak egy játék. Teljesen élethű sosem lesz :))))
  • vizoo
    #1059
    Ne a demóval jácc :DDDDDDD
  • skristof
    #1058
    hát az elég nagy gond, ha már a tutor pálya sem elérhető :D
  • Monkis
    #1057
    Hi!

    Csak nekem az a menupont nem elerheto. Mi lehet a probléma??
    Köszi
  • BlackHawks
    #1056
  • Adam II
    #1055
    302217151040
  • ghost cb
    #1054
    Ja a katona nem... Az igazi. De csak azért mert az M16-nak nem átlátszó a tárja és nem látja mennyi van benne, ezért taktikai tárcserénél nem tudja mennyi maradt benne.
    Ez a játékban nem áll fent mert teljesen kiüríti a tárat, és 6 tárból azért csak megjegyzed mennyi ürült ki. Támogató poszton még könnyebb 2 vagy 3 tár közül megjegyezni, már csak a suly miatt is. Azt meg ugye te is tudod, hogy nem a "közösből" veszik ki a tárakat induláskor, hanem megtöltik a katonák bevetés előtt, és egyértelmű, hogy tudják mennyit visznek.
  • vizoo
    #1053
    Ilyen harci helyzetben a katona nem tudja mennyi lőszere van, csak ha már az uccsó tárat rakja be. Ez asszem érthető, mivel nem azzal foglalkozik, hogy: " a picsába ebbe a terroristába eggyel kevesebb golyó kellett volna, és akkor marad az utolsó ellenségre is" :)