1172
  • Kaplan
    #1132
    Most úgy tűnik előbb jön, 2005, vége felé.
  • Kaplan
    #1131
    Ez a játék eszméletlen. Számomra teljesen hozza a kedvenc filmem : Sólyom végveszélyben hangulatát. Kegyetlen 1 hónapja nyomtam végig PS2-n. Nagyon jó kis játék, szívből várom a folytatást.
  • vizoo
    #1130
    valszínűleg nem a leggyengébb fokozaton kezdted, azért nem tudod választani a tréninget :) Ez lehet az oka. A két epilógus viszont mindenképpen elérhető már az elején. Bármilyen nehézségi szinten is csinálod.
  • Malac Úr
    #1129
    Üdv!

    Én csak ma találkoztam az anyaggal, és nem értem, hogy miért nem megy a tréning rész (a mout course inaktív a menüben), ellenben a chapter1-en kívül rögvest vélaszthatom a chapter 1 és 2 epiológusát... :(
    Valaki tud valami megoldást?
  • Kaplan
    #1128
    2006 februárban jön a ten hammers
  • 4D
    #1127
    Köszi.
    Most kipróbálom a hardosabb fokozatokat, ill, van egy realistic-cheat, amitől reményeim szerint még élethűbb lesz.
    A multit is megnézem milyen.
    Ahogy látom, a T.Hammers meg télen jön.
    By the way, jót röhögtem, mert ez a game 2004-es, ám az új FPS üdvöskét, a BF2-t, grafikában IS veri. LOL
  • Nyers
    #1126
    Üdv a csapatban!
    Készül a "következő" része is, [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1116848263]"Ten Hammers"[/URL] néven fut. Ez is tetszeni fog! ;)
  • 4D
    #1125
    Ez a gamma fenomenális. Énbarom megvettem a Brothers in Arms-ot, ez meg 4 rugóért sokkal jobb. Felüdülés a szar fps-ek után. Persze van jó is azokból, de már unalmasak nekem.
  • vizoo
    #1124
    legalább gyűlik a hozzászólásaim száma
  • ghost cb
    #1123
    Nem indul miután kifagyott a játék mit csináljak?
    Amúgy rendes vagy!
  • vizoo
    #1122
    de én türelmes vagyok, és leírom neki 25-ödszörre is, ha kéri
  • ghost cb
    #1121
    ezzel együtt 17× van leírva a topigba
  • vizoo
    #1120
    resolution.cfg-t töröld ki és menni fog :))
  • ghost cb
    #1119
    Bazeg 10× nem írtuk le 1× sem...
  • sickb
    #1118
    Már két játékkal fordult elő: Játék közben valami miatt elszáll a GPU és VPU recovery ezt jelzi is és indíthatm újra a PC-t. De a VPU rec. hibaüzenet és újraindítás után már nem indul el a játék. Semmit nem ír ki, csak nem indul el...és nincs a folyamatban lévő feladatok között sem.
  • Adam II
    #1117
    Hát a grafikán nem sokat ügyködtek de azért kicsit pofásabb az első résznél.
  • grebber
    #1116
    Full Spectrum Warrior: Ten Hammers képek
  • Adam II
    #1115
    DEJÓÓÓÓÓÓÓ
  • ThugEdge
    #1114
    isten,imádtam ezt a gémet
  • grebber
    #1113
    Full Spectrum Warrior: Ten Hammers bejelentés

    Dixie Flatline, 22:53 - PC PS2 XBOX - Játék: RTS

    A Full Spectrum Warrior: Ten Hammers címmel folytatják a népszerű csapat-taktikai játékot. Kimunkált épület belsők, mesterlövészek, irányítható gépesített járművek és robosztus többjátékos mód - fész2fész és co-op - dukál a csapatküzdelemhez. További információ az E3 idején várható.
    Megjelenés idén hóeséskor, az összes platformra, egyidőben.


    info:Hardwired
  • Nyers
    #1112
    Meg tudná mondani nekem vki, hogy hogyan lehet egyetlen embert irányba állítani, megmozdítani és firesectrot adni neki. A Demovideóban volt iyen cumó, de a tréningből nem derült ki számomra. A vakolat lepotyog nálatok a sarkoknál mert ezt sem figyeltem meg ezidáig. ;)
  • vizoo
    #1111
    nem kell végigvinni single-ben, ugyan úgy lehet vele játszani multiban anélkül is :)
  • AbortRetry
    #1110
    Szerintem nem csak azokkal lehet, bár én coop-ban nyomom és így megy.
  • Sith
    #1109
    Kis segitség kéne... szóvla ujra elökerült a játék multizni szeretnénk vele s ha emlékezetem nem csal akkor csak azokat a pályákat lehet játszani amit singlében már megcsináltam..
    most kicsit késő van tesztelni szóval jól emlékszem?
    és ha igen valaki megdobna egy save gamel vagy valami hasonloval mert bevalom öszintén most nincs kedvem másodszorra végig vinni (régi mentésem persze nincs meg)
  • vizoo
    #1108
    Ez a jó link :)))))
  • vizoo
    #1107
    vagy CD-key :))
  • Kaplan
    #1106
    Google -> szöveg : Full Spectrum Warrior serial key ;)
  • KECSJOOO
    #1105
    SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS

    SZIASZTOK!
    LÉGYSZI SEGÍTSETEK.KELLENE A JÁTÉKHOZ A CD KULCS!!!!!!!!!!!!
    HOL TALÁLOK A NETEN??????????????????????????????????????????
    KÖSZI
  • ZsirosKenyer
    #1104
    coool!
    köce
  • vizoo
    #1103
    Semmi különös nem kell hozzá, csak IP cím és connect :)
    Jó játékot hozzá
  • ZsirosKenyer
    #1102
    szeva!
    zsír volt a demo, tetszett..
    Haverral szívesen nyomnánk coopban, megoldható ez a nem original verzióval is? Ha igen mi kell hozzá? csak 2 különböző cd-key? vagy nincs benne key-check?
  • Wanax
    #1101
    rendben. thnxall
  • vizoo
    #1100
    töröld. igen
  • Wanax
    #1099
    És akkor töröljem le a fájlt, vagy mi? De mindig visszaírja magát :(
  • vizoo
    #1098
    Ez pedig a resolution.cfg hiba. nem szabad alt+tab-bal vagy windows gombbal kilépni az asztalra a játékból, metrt akkor ez lesz belőle. Ennyit tudok mondani
  • Wanax
    #1097
    Itt a hiba!
  • vizoo
    #1096
    Ha be tudnád másolni a hibaüzit, vagy lefordítva megosztani velünk a lényegét, akkor elképzelhető, hogy többen tudnának valamiféle megoldást javasolni. :)
  • Wanax
    #1095
    Srácok! Az a helyzet, hogy gond van. Ha elindítom a játékot, a menü bejön, de ha indítom a gyakorlópályát akkor kifagy vmi hibával. Felbontást nem tudok állítani, csakis 1024ben hajlandó elindulni(amikor elindul), ami egy kicsit gáz. Hiába van beállítva a menüben, hogy 800x600. Visszaolvasgattam, ki kell törölni a resolution.cfg-t, kitöröltem, de újralétrehozta magát, és ugyanúgy elszállt. Nem tudok már mit csinálni. Okoskodjatok már egy kicsit nekem! Thnx.
  • vizoo
    #1094
    próbáld meg nehezebb fokozaton
  • Sephi
    #1093
    Gyerekek ez a jatek csak arrol szol hogy megyunk sarokrol sarokra es irtjuka 2-3 fos terroristakat?