1172
  • Hmuda
    #292
    Hm, velem már volt olyan, hogy fedezéket jelzett az ellenségnek, mégis csodaszép headshotot kapott szegény.
  • ghost cb
    #291
    Az lesz a véglegesben ami a demóban, mivel már Szeptember 9-én aranylemezes lett (demo meg ugyebár 17-én jött ki), szoval sorozatgyártás alatt már nem fognak modositásokat eszközölni. Max kiadnak egyből egy patch-et, de erre csekély az esély.
  • ghost cb
    #290
    Neeem??? Akkor majd fölveszem Fraps-sal ahogy 5 m-ről kihajol teljesen és lelövöldözi az embereimet... Najo nem veszem föl hidd csak el. :D
  • Slow
    #289
    neeeem
    mert ha lövöd (fedezőtűz) akkor elbújik és nem tudja lelőni az előrenyomuló társakat...
  • ghost cb
    #288
    Személy szerint nekem a játékban az nem tetszett, hogy a fedezék mögül tüzelő katonát, nem lehet lelőni 5 m-ről sem, még ha az a teljes testét ki is dugja a fedezék mögül. Ebben az is baj hogy lehetetlenné teszi annak a funkciónak a használatát miszerint, fedezve megyünk a célpont felé (2 megy, 2 fedez), közben mi is hackészen várjuk hogy ellenség legyen előttünk... Mert ha kidugja a fejét ő lelő mi meg nemtudjuk öt... Ja meg az M203 rakétatöltete kicsit irreálissát teszi.
  • ghost cb
    #287

    De most komolyan! HOL VAN MÁÁÁÁR!
  • Slow
    #286
    üsd a pandát, hadd szóljon ;)
  • Slow
    #285
    természetesen csak elszórakoztam ezzel a gondolattal és veletek...
    sry :P
  • Hmuda
    #284
    Eh, akkor muti képeket, mert nehéz elhinni. :-)
  • Hmuda
    #283
    Biztos Floridában volt a kiadó székhelye és etarolta a hurrikán.
  • Slow
    #282
    nekem már megvan, eredetiben, egész nap azt nyomom, nagyon állat!!!
  • ghost cb
    #281
    Mára volt kíírva! Hol van?
  • Adam II
    #280
    MI a baj a grafikával az eget leszámítva?
  • Slow
    #279
    ne legyél ilyen "radical" ;)
    ravenben meg mindenki rogyasztva rohangál, mint akik befostak, lol ;)
    télleg nem kell egy szériál, azóta is itt hever polcon :)
    off
    nyomjátok még? kira ;)
    on
  • Slow
    #278
    ja igen, én is láttam valamelyik múviban, hogy asszem háztetőről nyomatták a rakétát (de lehet keverem a blackhowkdown-nal, hehe)

    az viszont faca kis ficsőr, hogy az történt, hogy a sarkon fedezékből tüzelő alfatíímléderemmel elővetettem a pod-ját és azonnal lekapták, csak úgy nyekkent :)
    szal nem lehet bármit bármikor :)
    meg volt még egy csúnya headshot, amikor közelmentem enemíhez és és a sarkon kikukkantva rögtön belehajolt egy közeli sorozatba szegény csóka...:)
  • radical
    #277
    Hát skacok megnéztem a demót, végignyomtam, a hangulata nagyon jó, de a grafika meg a fizika meg a menürendszer, meg a hangok, meg a textúrák egy halom fos.
    Remélem hogy még egy évig dolgoznak rajta, mert szerintem ezzel így be fognak bukni. Pedig olyan szép lett volna egy legalább raven shield szintű grafikával ez a játék. Sírni tudnék...
  • Slow
    #276
    köszi Mighty ;)
    igeeen erre gondoltam :) aki armyzik az tudja jól mijaza "zerpégé" ;) ne állj mögé mert megsüt ;)

    szóval igen fontos ilyen játékban az ai, mert attól lesz élethű, ha nem kő buta az enemi...
    ez a demó nagyon egyszerű (könnyű) lett, remélem izzasztóbb lesz a nagy-gém
  • Hmuda
    #275
    Á, megelőztél. Pont ezt akartam mondani. :D
  • neuro
    #274
    lehet, hogy az ellenségnek illene ismernie a terepet gps nélkül is, hiszen ők "ott" laknak :)

    szerintem nem érdemes ezen vitázni, meg kell várni a végleges verziót és meglátjuk, abban mit mutat az ai
  • Mighty
    #273
    De kiabalni tudnak :)

    - He Abdul! Itt gyunnek velem szemben a gyaur kutyak. Keruld man oket oldalba aztan porkolj a jeni segguk ala egy tavaris raketat abbol az RPG-bol!

  • traXion
    #272
    De nekik nincs GPSük! :)
  • Mighty
    #271
    Elmagyarazom, figyeljetek (bar mar neuro is irta): Slow arra gondolt, hogy az ellenseg AI-ja is tegye azt, amit te tennel. Keruljek meg az ellenseget (mondjuk a BRAVO teamet), es RPGzze oldalba a csapatodat, ha nincs meg a megfelelo vedelem (fireing sector).
  • Gear
    #270
    Nem, a paprikás csirkén.
  • traXion
    #269
    Most ugye magadon nevetsz?
  • Gear
    #268
  • traXion
    #267
    Ja, paprikás csirkének, tenislabdának, ballisztikus rakétának is.
  • Gear
    #266
    Az életbe minden kilőtt cumónak van , nem?
  • traXion
    #265
    Igen? Annyit nem gránátoztam, de az életben lennie kell egy kis ívnek. :)
  • Hmuda
    #264
    A játékban? Én egész tereket lőttem át vele és mindig nyílegyenes vonalon repült.
  • traXion
    #263
    Csak viszonylag röbid szakaszon száll egyenesen.
  • Hmuda
    #262
    Tudom, csak fura volt, hogy itt nyílegyenesen szállt a gránát, de szvsz a valóságban íve van.
  • traXion
    #261
    M203 az gránátvető. :)
  • Hmuda
    #260
    :-)
  • neuro
    #259
    én tudom, ne nekem írd a választ :)
  • Hmuda
    #258
    RPG-zni fognak a fullban, legalábbis a videók alapján.
  • neuro
    #257
    szerintem arról beszélt, hogy az ellenség is lőhetne rpg-t, vagy dobhatna gránátot :)
  • Hmuda
    #256
    Gondolom az M203-ra gondolt, de az se RPG.

    Az igazi RPG a vállról indítható rakéták. Az M203 csak kilő egy töltetet (javítson ki egy szakértő ha tévedek).
  • ghost cb
    #255
    Mondjuk nem te mondtad. Salz aki RPG-ket emleget az magyarázza meg! :)
  • traXion
    #254
    de
  • ghost cb
    #253
    Milyen RPG-zésről beszéltek? M203 van csak nem???