1172
  • Bandee
    #252
    dix. mind1 ki mit mond, sztem ütős kis game, ilyennel nem igen találkoztunk még pc-n, könnyed & jó szórakozást nyujt. csak jelenjen meg :P
  • Slow
    #251
    én arra gondoltam, hogy egy-két megkerülős akció, vagy szerevezett támadás, esetleg gránátozás, rpg-zés jó lenne...
    igen láttam, hogy amikor szorongatva vannak, akkor elmenelkülnek, viszont ezt minden alkalommal ugyanúgy tették, ugyanarra, ugyanakkor...

    azért így is élvezetes lesz... ;)
  • Hmuda
    #250
    Meg a helikopter olyan enemyket is kijelölt már akik nem voltak a helyükön. Beálltam egy fedezék mögé, kértem felderítést és az enemy-t pont mellém rakta, de persze valóságban sehol nem volt. Másik bug még, hogy a katonák néha beakadnak a falba és nem tudnak onnan kijönni.
  • Hmuda
    #249
    Már most jó az AI, elvégre ha biztosnágban van a fedezék mögött akkor minek fárassza magát? Velem már volt olyan, hogy körbekerültem és észrevett, mire menekülőre fogta a dolgot. Meg ezzel kacsolatban van egy bug is. Mikor bemész az egyik sikátorba, befut egy civil, akit lelő egy enemy. Namost odamegyek a sarokra, a katona elfut, de az zsákutca, viszont az enemy totál eltünt. Gáz.
  • Slow
    #248
    hehe, ezt nem vettem észre, de télleg nem valami szép:)
    ami bennem felmerült, hogy demónak ez pompás, de ha pl az AI ennyit tud (áldogál fedezék mögött és néha elbújik), akkor a teljes játékban ez elég karcsú lesz.. remélhetőleg lesz pár ügyesebb script...:P
  • Hmuda
    #247
    Igazából egyetlen gondom van vele. Az ég. Lehet nem a grafika a lényeg, de elég kiábrándító, hogy szinte plafonmagasságban van az ég textútája.
  • Slow
    #246
    sztem pont jó
    én nem találtam benne különösebb hibát, pár grafikai bug van benne, más semmi
    ahhoz képest, hogy hogy lehúzták itt az xbox-os verziót, kellemes csalódás ;)
  • grebber
    #245
    Nekem nem bonyolult benne az ég világon semmi pedig ettől tartottam a legjobban.
  • Kaplan
    #244
    Na megnéztem a demót nagyon tetszik viszont egy-két dolog még bonyolult de sebaj . A teljes mikor jön ki?
  • grebber
    #243
    de legalább átvették pc-re is és ez öröm bodottá.
  • Hmuda
    #242
    Tény. Csak zavaróak az ilyen konzolos hülyeségek átporotlása.
  • Gear
    #241
    De izgalmasabbá is teszi a játékot szerintem.
  • Hmuda
    #240
    Amikor a főnök megkér, hogy használd a mentési pontot akkor használd (a szárnyas logó jelzi). Sajna konzolbetegség ez a helyhez kötött save.
  • Hamlet
    #239
    Nagyon jó a játék szerintem elég szép!

    Viszon miért nincs mentés? Vagy csak a legnehezebb fokozaton nincs?
  • Gear
    #238
    Írja a kilépéskor a feturok között a coopot.
  • neuro
    #237
    ez a játék 110% :)
  • Torry
    #236
    Az normális hogy 9800pro-n. Minden maxon + még 4XAA + 8XAF mellett akad?
  • grebber
    #235
    Nagyon zsír ezzel tolom most minden egyes porcikáját lecsekkolom.
    Nagyon jól meg van oldva ,mert ha nem jól taktikázol elveszted hamar az egységed.Egyre jobban várom a full-t.
  • JuanG
    #234
    igen coop-nak lennie kell egyilyen játékban :DDD!!!!
  • Hmuda
    #233
    Én igazábol a multit várom. Remélem lesz benne király coop megatactics. Hehe, majd mikrofonon osztom a társam: FEDEZZ BMEG! :D
  • ghost cb
    #232
    Ez olyan mint a Commandos csak kicsit közelebb van a kamera. Vagyis pont azt, és annyit látok mint a katonák, nem pedig amit egy madár (mint a commandosban, tudod mire számíts), sztem nagyonku**a jó. Leginkább a Metal Gear Solid-hoz hasonlitanám, csak itt 4 emberem van (minimum).
  • JuanG
    #231
    amúgy jó game lesz nagyon!!! Végre egy stratégia ami kicsit más :DDD
  • JuanG
    #230
    nálam van, de most már biztos grafikai hiba...talán egy új driver kéne :D...
  • Hmuda
    #229
    De ugye hogy megérte. :-)
  • Gabe18
    #228
    Aha,hát én sem értettem miért küzd szerencsétlen gép ennyi ideig.Már azon voltam hogy lelövöm,mert ebből ugysem lesz már semmi,biztos hibás,amikor egyszer csak elkezdte telepiteni.
  • ghost cb
    #227
    LOL :DDD
  • Hmuda
    #226
    Ez már a trialos MMOG-nél is előjött. A leghülyébb installforma ami csak létezik. Letöltöd 500 mega. Kicsomagol 500 mega. Install 500 mega. Pfff.
  • ghost cb
    #225
    Én is ezzel szívtam, aztán le is töltöttem a DX9C-t de előtte nem volt hely a C meghajtón ezért csináltam neki 800 MB-ot, hogy elég legyen... (Azért megjegyzem micsoda faszság, hogy ahova kijelölöd, hogy tegye, oda 420 MB-ot rak, a C-re meg kötelező az 590, na mind1, haladjunk.)
    És ekkor jött a "LOL"!!!!!4
    Fölinstallálta, és látom, hogy a C meghajtómon nem 590-nel kevesebb, hanem 590 MB-tal több hely lett!!!! ESSKÜ! Joak mi? :DDD
  • Hmuda
    #224
    Egyébként nekem irtóra bejön a game. Szép grafika (konzolporthoz képest), izgi játékmenet, könnyű, mégis összetett irányítás.
  • Hmuda
    #223
    DirectX?
  • mustar
    #222
    Nekem miért szaggat a géme? Minden lowon 1280x1024: radeon 9800, amd 2500+, 512ram. Már a sima kamera mozgatástól szaggat. Lehet, hogy mert a doom3-as vid.driver van fent?
  • grebber
    #221
    Énse nagyon :)
  • Hmuda
    #220
    Milyen szalag? Én még semmi ilyet nem láttam.
  • grebber
    #219
    Éppen azaz hogy a demón alig szoktak javítani.
  • skristof
    #218
    ezért DEmo verzio, és nem gold...
    a kiado uccse adja ki ilyen bogarasan [remélem]
  • JuanG
    #217
    aztaz áttetsző "szalagot" ami körbeveszi a csapatunkat nem lehet eltüntetni????
  • grebber
    #216
    Azért vannak lol hibák lönek a kocsira ami mögött vagy a csapatunk azt elkezdenek megjelenni a golyónyomok a kocsin a felénk eső oldalon.A fegyverek beleognak a falba/kocsiba.

    De ezektől eltekintve tényleg tuti game,csak ajánlani tudom.
  • Smokk
    #215
    "Graf:Elmegy"???
    Szerintem egeszen jo a grafika, most nem azee!
    A jatek + eleg fasza
  • Torry
    #214
    NAgyon nagyon jó játék?

    Mikor jön a full???
  • grebber
    #213
    Jaja.

    Ja és a hibákat kihagytam a leirásomból mert vannak benne pl a kedvencem a varjúkoma átrepül a betonházon :)