1172
  • Hmuda
    #332
    Be kell loginolni, hogy hozzáférj a torrent fileokhoz, de fölösleges vele szarakodni, mert 17 órát kell várni, mivel egyáltalán el lehet kezdeni a letöltést.
  • Slow
    #331
    nem linkelnél be egy torrent file-t? eeez az oldal csupan login :)
  • Hmuda
    #330
    Szerintem se. Csak azért játszunk vele mert mazók vagyunk. :-)
  • neuro
    #329
    nem :)
  • Hmuda
    #328
    Eh, ennél szebb ébredést. :-)

    Remélem hamarosan fent lesz valami normális helyen is, mert az elite torrnet nem megy nekem.
  • grebber
    #327
    itt fennt van (torrent)
  • Duddits
    #326
    Ez jó játék?
  • grebber
    #325
    Zsír.
  • Gabe18
    #324
    Lassan készithetjük a fegyvereket

    Full Spectrum Warrior (c) THQ HOODLUM 125x15
  • neuro
    #323
    én meg azt mondom, hogy sosem próbáltam a gyógyítást :)
  • Gabe18
    #322
    Hát ezen kár összeveszni,én a demót a "sargent major" szinten vittem,ott egyből meggyógyult az ember,ennyi.Nem olyan nagy baj ez.
    Azt nem tudom,az "authentic" fokozaton mi történik...
  • neuro
    #321
    Mivel nem lőtték le egyetlen emberemet sem ezért nem vittem el egyiket sem gyógyítani... nem értem mi ezen a furcsa. Mikor a demó pályán elviszed a sebesültet a dokihoz, akkor az ottmarad, nem ébred fel.
  • Lacc
    #320
    Én se értem mi ez a csend körülötte az nForce-on... Pedig már boltokban van.
  • ghost cb
    #319
    Te azt írtad, hogy "nem tapasztaltam a "feléledést""... Olvasd el figyelmesebben!
  • ghost cb
    #318
    2004. szeptember 21.


    Boltokban a Full Spectrum Warrior

    Ma kerül a külföldi boltok polcaira a Full Spectrum Warrior című csapatközpontú akciójáték. A most megjelenő PC-s verzió több bonuszt is tartalmaz a konzoloshoz képest, szebb texturák és plusz pályák várják a játékosokat.

    - by PcDome
  • neuro
    #317
    én nem azt írtam, hogy a pálya elején nem vittem el a sebesült katonát a helyére, hanem azt, hogy az ÉN katonáim közül nem került földre senki... olvasd el figyelmesebben
  • Hmuda
    #316
    Meg a Sims2, meg a Doom3. Bár ez a game nem egy nagy név, amit mindenki epedve vár, szóval nincs a töréslista elején sajna.
  • Gabe18
    #315
    Ja én is azt nézem mindig.Azért mostanában mintha lenne kis késés a megjelenéshez képest. /na jó a SW:Battlefront meg megint előbb jött.../
  • Hmuda
    #314
    Én csak abból asszociálok erre, hogy még mindig nincs kint az NForce-on. Márpedig az a legmegbízhatóbb és leggyorsabb warezhíroldal.
  • Gabe18
    #313
    Na ne...
  • ghost cb
    #312
    Akkor te ugy látszik nem játszottál a demoval, mert az utolso training mapon, és az első küldetésen is van sebesült akit a dokihoz kell vinni...
  • Hmuda
    #311
    Lehet itt is a speckó védelem van rajta mint a Panzersnél (nem jut eszembe a neve). Azt bajos lesz feltörni.
  • Slow
    #310
    na ok, boltokban még nincs, megértem, szállítani kell, beárazni stb stb.. de warezon sincs fenn??? hááát ez már több mint gyanus ;) ott előbb szokott megjelenni, mint hogy arany lesz ;)
  • Gabe18
    #309
  • traXion
    #308
    Lehet, hogy eltérítették a terroristák a szállítmányt! :D
  • Gabe18
    #307
    Hardwired:
    Megérkezett a boltokba a szeptember végére beígért játékinvázió első hulláma, a következő dobozokat lehet keresgélni az érdeklődőknek: Shadow Ops: Red Mercury, Final Fantasy XI: Shadows of Promathia (kiegészítő), Tiger Woods PGA Tour 2005, Full Spectrum Warrior (PC), Star Wars Battlefront.

    Tehát már kapható,ugyhogy tényleg jöhetne...
  • Slow
    #306
    hol van má' ez a gém?
    ha egyszer arany lett, akkor miért bír ennyit késni?
  • neuro
    #305
    a demót úgy vittem végig, hogy nem lőtték le egy emberem sem, szóval nem tapasztaltam a "feléledést" - de gyanítom, hogy nehezebb fokozaton azért nem ilyen egyszerű a dolog
  • Slow
    #304
    hehehe :)
    igen igen...:)

    na azért azok a spec fegyverek itt m4-ek meg pár saw.. kb mint AK, nem sokkal pontosabbak...

    a betegember meg lehet csak elájult?
    vagy lusta és úgy csinál, mintha rosszul lenne és viteti magát? :)
  • Gabe18
    #303
    Ez oké,csk akkor elég hülyén van megvalósiotva.Most vittem végig a demó küldetését,és volt egy rész ahol egy ellenség egy szük utca végén állt.Én meg kb. 30 méterről lövöm mindkét egységgel,és hiába lép ki a figura teljes testel a fedezékből,hős katonáink a legmodernebb preciziós nem tudom én milyen fegyverekkel nem képesek kilőni,pedig lővettem vagy 2 percig,aztán megunva egy gránát tett pontot a dolog végére.Akkor ne lépne ki legalább,hanem lőne végig fedezékből....
    A másik meg hogy kilővik az egyik emberem,visszacigölöm a mentőskocsihoz,ahol fél perc alatt ujra harcra készre gyógyitják...Miért nem lehetett ugy csinálni hogy akkor az az ember már ott marad a kocsinál,jó hogy nem hal meg,de azért ne Gyurcsók József legyen már az orvos hogy egy perc alatt kigyógyul minden bajábol,amikor az előbb még vinni kelletett.
    Na mindegy,ettől függetlenül tetszik a game,jöhetne a full,mert elvileg már kijött a game...
  • Hmuda
    #302
    Igen, boxos videó volt, de nehogymár egy konzolhoz képest visszalépés legyen a PC-port. :P
  • neuro
    #301
    én is tudom, de ez nem a valóság, hanem egy játék...
    egyébként az akció játékokon kívül minden stratégia/taktika így működik.
  • ghost cb
    #300
    Miért érjük félre. Én ezt pontosan tudom, és erre mondom hogy fasság, mert aki kidugja a fejét a fedezékből az ki van téve lövés veszélyének (aki katona, airsoftozik, vagy paintballozik az ezt pontosan tudja...).
  • neuro
    #299
    Szerintem valamit nagyon félreértetk. Az FSW egy taktikai játék, nem fps. Ez azt jelenti, hogy ha egy ellenség fedezékben van akkor teljesen mindegy, hogy mennyire "látszik" hogy kidugja a fejét, a hit százalékot úgyis ettől függetlenül számolja a program.
  • Slow
    #298
    xbox-os, nem?
  • Hmuda
    #297
    Dettó. :-)
  • ghost cb
    #296
    Elvileg amiban 20-án jelenik (jelent) meg. - hardwired előzetes. És már 21-e van ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ JÁCCANI AKAROK!!!!
  • Hmuda
    #295
    Ja, rendes bemuattó múvi a game lehetőségeiről. (most töltök egyet, elvile az az, ha lejött és az, akkor belinkelem).
  • Slow
    #294
    az ingame múvi volt?
  • Hmuda
    #293
    Igazából mégvalami veszettül zavar. Egy demo-videóban olyan volt, hogy bebújt a fickó a fedezékbe, ellenfél izomból lövi a sarkot és (!)darabokat hasított ki a sarokból(!). Ezt remélem csak a demóból vették ki.