1172
  • FREAK
    #452
    abban egyetértek, hogy a "homokóra" fázis kicsit húzós lett, szar hogy nem lehet korrigálni

    a kilógó embert meg stratégia szemszögből nézd, ez nem FPS, nem lényeges a halálpontos vizuális megvalósítás, ott a pajzs és kész, NEM LÓG KI ELÉGGÉ

    a sérüléses dolog meg olyan amilyen, amíg nem komoly a sérülés addig nem is kell gyógyítani, a komoly seb meg úgyis megfekteti
  • Slow
    #451
    de hát vagy megnyomod az x-et (cancel act) vagy a szpészt és már le is vágják magukat földre vagy fedezékbe...
    vagy nem így van?

    ez a 'nem sérül' dolog meg sajnos megszoknivaló ;)


    ja tegnap este volt az édzsbíón a black howk down, csak, hogy bemelegítse a hangulatot a gammához :)
  • ghost cb
    #450
    Fedezett átvonulás egy csapattal (2 fedez, 2 megy) a következő:
    jobbklikk -> megadod a helyet ahova menjenek -> hosszú balklikk -> megadod a fedezni kívánt területet -> balklikk
  • ghost cb
    #449
    Na, sikerült letöltenem, megvolt a kilépek asztalra nem indul is, de én megoldottam egy reinstallal...
    (nem olvastam a megoldást itt a forumon...)

    Szal gondoltam, kemény vagyokö, és nyomom Authentic fokozaton ami a legnehezebb. Ez addog okés is lett volna amig a realitás határain belül marad a játék, mert az okés, hogy nem világít nagy kör a felcsernél, és nincs mentés, de hogy ne lássam hogy mennyi a csapatom ereje az túlzás. Azért valójában lehet tudni hogy meglőtték-e a mellettem állót vagy nem. De itt nem. Aztán hirtelen kilőtték 2 emberem, nincs mentés, szal inkább nyomtam mediumon.

    Így 5×-re az 1. pálya kicsikét unalamas, de végülis lenyomtam, 2. pályával kezdek. Ami jó, hogy a 9600 XT-n simán megy 1024×768-ban és minden maxon, és hiába kritizáljátok, szerintem fasza a grafikája. Az ég valoban hagy némi kivánni valót, de np.

    Ami viszont kurvára zavar az még mindig az "egész teste kint van a fedezékből, de nem sérül", valljuk be azért ez zavaró, meg pl ha nagy távolságokat teszek, és neaggyisten még véletlenül rossz helyre is kattintok (fedezék másik oldala pl) akkor nagyon nehéz gyorsan megállítani, és beirányítani őket a jó helyre sztem. Szóval egy "pause" funkcio még elfért volna a játékban.

    Luck and Load
    HUA
  • FREAK
    #448
    mióta kitöröltem a filet, megy hiba nélkül

    [LEKOPOGJA]
  • JuanG
    #447
    most neked megy?? Nálam: "illegal write" üzenet...
  • FREAK
    #446
    lol, de azért kb megvolt :DDDDD

    thx

    fedezett vonulással meg az a baj, hogy - legalábbis úgy vettem észre - csak addig ér valamit, amíg az ellenség nincs létszámfölényben

    mivel kettesével csinálják, így ha 3-4 "zek" lő közben, már elég halott az ügy

    a második mission elején van erre egy jó gyakorlat, én itt adtam fel mára (medium szinten)
  • Lacc
    #445
    Nekem a fedezett átvonulás nem megy még annyira :)
  • Lacc
    #444
    Balklikk, céloz, hosszúbalklikk.
  • FREAK
    #443
    szerintem az utóbbi, én is alig bírtam kijönni belőle :D

    figy, nem sikerül mostanában supression fire-t (fedezőtűz) nyomni, nem úgy kell, hogy hosszú balklikk, céloz, balklikk?
  • grebber
    #442
    Na most vagy megy Hmudának és nem tud elszakadni vagy nemtudom.
  • thoomasz
    #441
    nincs összefüggés azzal, hogy az e,ber már felinstallta a demót?
  • antijedi
    #440
    sok szerencsét :)
  • Lacc
    #439
    No?
  • Hmuda
    #438
    Na felment. Kívánjatok sok szerencsét. :P
  • pluhi
    #437
    Nforce forumán többeknek bejött. Mondjuk nekem egyszer sem indult el, szal oboa van.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #436
    :D
  • Hmuda
    #435
    Nekem az nfo-ban ****-****-****-**** kulcs van, azt meg inkább hagyjuk. :-)
  • FREAK
    #434
    wow erre hogy jöttél rá?

    thx!
  • FREAK
    #433
    benne van az nfo-ban
  • Hmuda
    #432
    Kösz.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #431
    Serial: KCGG-EY77-SGNM-APC0
  • Hmuda
    #430
    Kéne serial. Sehol nem találtam.
  • vizoo
    #429
    köszi, már töltöm is :) Most egész éjjel fent lehetek, hogy mikor ér re... (Jó nekem, még nincs suli )
  • grebber
    #428
    Az hogy rossz a törés.Nem müködik rendesen.
  • skristof
    #427
    mi az a 'nuke jelzés'?

    [mindig eredeti cuccot vesz! :)]
  • grebber
    #426
    Nem értem pedig nincs melette a nuke jelzés.
  • Hmuda
    #425
    Leért de itt olvasgatva már félve fogom elkezdeni a telepítést. :-(
  • pluhi
    #424
    wanadoo
  • vizoo
    #423
    hi!

    Nem tudna vki ajánlani vki egy smswebet, vagy hasonlót, ahonnan le lehetne szedni? (torrent nem érdekel, 6 óra a várakozási idő). Vagy mindenki "fizetős magán FTP-ről" szedi a gamét??

    Előre is köszi :)
  • pluhi
    #422
    Hát maga az iso nemigen lehet rossz. Simán felment. Vagy patch, vagy crackfix lesz biztos.
  • thoomasz
    #421
    no akkor érdemes tölteni?
  • pluhi
    #420
    Akinek egyszer már elindult, próbálja törölni a resolution.cfg-t.
  • grebber
    #419
    Tuti elég lesz egy crackfix.
  • Lacc
    #418
    Vagy mindjárt ott figyel hogy nuke? :)
  • FREAK
    #417
    hát remélem, elég lesz egy crackfix

    külföldi fórumokon jár valaki? nincs máshol ilyen panasz?
  • pluhi
    #416
    Könnyen lehet.
  • antijedi
    #415
    mint már annyi sok hasonlo :P
  • FREAK
    #414
    szvsz el lett kapkodva ez a crack
  • antijedi
    #413
    most fog leérni az első cd de akkor akár abba is hagyhatom szerintem :)