1172
  • vizoo
    #492
    Sztem nem uncsi. Most épp a repteret próbálom bevenni, kb. 20adjára... Vagy én vagyok nagyon béna, vagy nehéz :)
  • FREAK
    #491
    elképzelhető, az egyszerűség csapdájába eshet, majd kiderül
  • donneck
    #490
    Hi all!

    Most szedi a rabszolga, mire hazamegyek remélem lenn lesz.
    Nem uncsi?
    Merhogy azt írják a tesztben, hogy egy idő után monotonná válik.
  • pluhi
    #489
    Megy a cucc! A DXT texturák támogatását engedélyezni kell!! Különben nem indul. A jó ég tudja mért volt kiszedve az Ati tray toolsban.
  • FREAK
    #488
    nem én találtam ki, valaki korábban írta
  • vizoo
    #487
    major sergeant-en nyomom én is, na majd csak lesz vki, vagy sikerül nekem megoldanom vhogy. Azért kössz a "fagyásos" tippet
  • FREAK
    #486
    nem tudom, 2 missiont csináltam meg közepes szinten eddig
  • Mighty
    #485
    Igen, ezt nem ertem. A demoban siman ki lehetett lepni a jatekbol a windows gombbal vagy alt+tabbal. Itt viszont fagyast eredmenyez a visszateres. Authentic modban kicsit gazos, ha valami kozbejon es kene a gep masra.
  • vizoo
    #484
    Ha már úgyis itt vagy. Merre jársz a játékban? Kéne is help chapter3-nál a parkolóháznál vagyok, de kiidegelnek az épületből kimenekülő zekek... Rögtön fedezék mögé bújnak, nekem meg se gránátom, se semmim. 5let, javaslat?
  • vizoo
    #483
    thx :) ez nem jutott eszembe
    még időben szóltál...
  • FREAK
    #482
    nem kell reinstall, törölni kell a resolution.cfg file-t....

    már kétszer is megtettem
  • vizoo
    #481
    Egy javaslat minden kedves játékosnak: Ne kövessetek L olyan hibát, hogy alt+tab-bal windows gombbal, vagy bármi hasonlóval ideiglenesen kiléptek a játékból, pihenés vagy akármi miatt. Ezek után elindulás nem várható, csak a reinstall után. További jó játékot...
  • FREAK
    #480
    nebassz, az egész csak díszlet lenne?
  • Slow
    #479
    egy, a földön lévő csapóajtóból érkezik az utánpótlás, nem tudtad? :P
  • FREAK
    #478
    2 mission után az egyetlen komoly bajom a játékkal, hogy az ellenség "unlimited ammo" módban harcol... félek, hogy ez a későbbi, valszeg húzósabb pályákon idegesítő helyzeteket teremthet (bár már most is elég zavaró, hogy a mezítlábas arab 10mp-enként kilő egy RPG-t)

    amúgy a full pajzsos fedezékből bizony ki lehet szedni az embert, legalábbis én elég sokszor kaptam úgy golyót, hogy a sarkon térdelő emberem fölött ott volt a pajzs ikon (vízszintes, kemény fedezéknél viszont eddig még nem kaptam találatot, ha nem ugráltam)


    azt észrevettétek, hogy az arabok el tudnak tűnni a házakban? megjegyzem, pont ez kéne tenniük, ha kifogy az ammo, ami ugye sajnos nem fogy ki...
  • FREAK
    #477
    tudod vagy gondolod, hogy osztott képernyős?

    csak mert én úgy tudom, hogy XBOX Live multiplayert használ, vagyis pontosan ugyanazt jeleníti meg mint single-ben
  • vizoo
    #476
    Nincs gond az újraindítással. Nálam legalábbis nics. Mrá vagy 5x elindítottam a gamét, 1x sem volt gond
  • Hmuda
    #475
    Ja és még hozzáteszem, hogy nem a netkódról vagy a stabilitásról beszélek, hanem a butított animációkról.
  • Hmuda
    #474
    Nekem nincs gond.
  • Hmuda
    #473
    Meg kellene nézni. Erősen az a gyanu hogy a változatlan hardver szingliben még okés, de kétszer ugyanazt már nehezen veszi be osztott képernyőn.
  • pinehead
    #472
    Érdemes szedni, nincs gond az újra elindítással?
    Köszönöm.
  • FREAK
    #471
    jézusom, mi köze ennek a boxhoz? simán elbaszott kódot nem láttál még? (tudnék pár példát mondani)

    fejezzétek már be ezt a kereszteshadjáratot, ha valamai PC-n szar, akkor az azért van, mert a PC mint hardver egy képlékeny, megfoghatatlan csiphalmaz, amire lehetetlen optimalizálni

    kétlem, hogy xboxon szar lenne
  • Hmuda
    #470
    Gondolom ez is a box verzió miatt. Elvégre valahogy el kellene bírnia kétszer ugyanazt. Azért a PC enél többre képes. :P
  • Hmuda
    #469
    Jóreggel. Látom szar a multi. Kár érte. :-(((
  • FREAK
    #468
  • JuanG
    #467
    jó lenne, de: ugye single-ben tök jó az embereim mozgása/animációja...a multiban viszont le van butítva, vagy nem tudom (ráadásul LAN-ba voltunk), de gagyibb mint single-ben :(((, ráadásul nekem fagyott is...lehet, hogy ezt majd orvosolják, de nem nagyon hiszem...
  • Lacc
    #466
    Na ne már, elbaxták a coop részt? Ezt nem mondod komolyan.
  • Gabe18
    #465
    Háttérkép FSW1 FSW2
  • Hmuda
    #464
    Kira, visszaengedett és nem volt semmi gond. Végeztem is a reptérrel. A reptér előtti pály irtó hoszú volt, egalábbis nekem annyak tünt. Állati jó game.
  • JuanG
    #463
    igen nálam coop-ban fagy...haverral próbáltuk lan-ba, de olyan gagyi/lagos az emberek mozgása a single-höz képest, hogy kiábrándító :(((...meg állandóan lefagyott...de single-ben nem :D
  • pluhi
    #462
    Ha ez igaz, akkor eszeveszett baromság. Valahol olvastam, hogy a multi annál is szar a crackkel, akinél a single okés.
  • Slow
    #461
    hé, le ne feküdjetek aludni! én meg itt nézem, hogy még van vissza 10 óra a letöltésből, ti meg szunyáltok, hé! :)

    ez nem ééér :)
    átmegyek hozzátok játszani, gyertek ide aludni, itt nincs FSW....:)
  • Hmuda
    #460
    Na én is asszem elteszem amgam holnapra. De reggeltől coop-hent remélem.
  • FREAK
    #459
    na én fexem, holnap HOOAAA!
  • Hmuda
    #458
    Próbáljuk ki. :-)
  • Hmuda
    #457
    Ja olvastam. Elég gáz, hogy ilyenekkel kell szórakozni. :P
  • FREAK
    #456
    egy baj van ezzel

    coop-ban gondolom a már megcsinált missionöket lehet nyomni, de az meg már nem az igazi, ha ismerős a terep

    vagy tévedek?
  • FREAK
    #455
    ha nem, már van megoldás
  • Hmuda
    #454
    Na én is kiléptem a második pály elején kicsit pihizni. Nagyon állat a game. Remélem visszaenged.
  • FREAK
    #453
    igaz is, X töröl!