1172
  • antijedi
    #412
    ez egyre jobb lesz :)
  • FREAK
    #411
    detto

    csak én nem léptem ki, hanem úgy felejtettem az ICQ-t, és átváltott rá, de azóta nem indul
  • antijedi
    #410
    ezt msot irod le ugy tizedszerre..., amig csak neked me max meg egy embernek van lent nem sokan fognak tudni segiteni hiába irogatod kétpercenként... :)
  • DONGUBA
    #409
    Nekem elindult de miutan kileptem tobbet nem indul
  • antijedi
    #408
    ott a pont
  • pluhi
    #407
    Access Violation (Illegal Write)

    [Registers]
    eax 00000000 ebx 00000000 ecx 00000000
    edx 0012f038 esi 0cd60000 edi 00000000
    ebp 0d1f16c0 esp 0012f018 eip 09252207

    nforce forumában is van már két ilyen. Szal el se indul. Ötletek?
  • Lacc
    #406
    Ok srácok, szerintem hagyjuk ezt a konzolos pcs témát, itt a játék, tessék arról beszélni :)
  • Slow
    #405
    hé, nyugesz, még ki sem próbáltuk...:)
  • FREAK
    #404
    na lejött, install indul
  • FREAK
    #403
    "Azt hogy ez valami hü de giga jó játék sehol sem találtam"

    Hát ez szomorú, de mivel a két verzió gyakorlatilag ugyanaz, nem látom az összefüggést a megítélés és a platform között. Mellesleg van egy olyan sejtésem, hogy a PC verziót is lehúzza majd a szaksajtó, azzal a szöveggel, hogy "túl konzolos". Pedig csak könnyen kezelhető és platformfüggetlen. Így jár, aki két szemben álló oldal kedvére akar tenni - mindkét oldalon seggberúgják.
  • Gabe18
    #402
    "Dreamcastről PC-re váltani valóban jó ötlet, de ne ebből induljunk ki :)"

    Psx kb 5 év,DC egy év,ps2 másfél év,Xbox fél év.Csak azért hogy nem vagyok talán teljessen hülye a témához.
    Pc-seknek a controller talán fura,bár nem tudom miért,az X,és Ps2 Controller nagyon szuper,hát a GC az katasztrófa.

    "Június óta van piacon, kétlem, hogy te ebből bármire képes vagy következtetni"

    Hát annyira képes vagyok hogy eddig csak azt olvastam róla hogy csalódás,meg mást vártak.Azt hogy ez valami hü de giga jó játék sehol sem találtam.

  • FREAK
    #401
    miért, mi a baj vele? legtöbb rts egy kézzel, egérrel játszható, általában minden gomb, ikon a képernyőn van, vagyis akinek van egy keze és két ujja, boldogul, ez jelen esetben nem irányítás kérdése

  • antijedi
    #400
    ha a legnagyobb problémád a felbontás probálj meg gamepadal stratégiát jáccani..., kivánok hozzá sok sikert :)
    amugy nekem nincs semmi bjaom kontrollerel, sok game van amihez nagyon jo, az már csak az én balszerencsém hogy 99%ban oylan játékokat szeretek amihez használhatatlan..., többek között emiat van hogy engem konzol soha nem fog meggyőzni...
  • DONGUBA
    #399
    Fasza csak en szopok.
  • FREAK
    #398
    szerintem ez is butaság

    a Ghost Recon Island Thundert is Boxon nyomtam végig, pedig tipikus PC-s stílus, és mégsem volt szar, sőt nagyon kellemes időtöltés volt az a három nap, amíg nyomtam

    a PC-sek legfőbb baja a kontroller, amire nehéz átszokni az egér után, és FPS-ben tényleg majdnem használhatatlan

    "rengeteg de rengeteg tucatjáték" - ez mindenre igaz, a PC-s helyzet még annyival rosszabb, hogy arra minden kezdő csinál játékot, konzolnál ritka az amatőr munka

    "konzolra rts-ből sem igen van túl sok" - ennek sem sok köze van a játékosokhoz, egyszerűen 640x480-ban nem nagy élmény sok apró épületet, egységet nézegetni, ezt is tudom, mert volt szerencsém PS2-es Commandos 2 cikket írni, és már ott is kifolyt a szemem

    ebbe a felbontásba egyszerűen nem fér bele a hagyományosan túlzsúfolt RTS látványvilág

    "azt azért nem csodálom hogy ez konzolon nem hóditott" - Június óta van piacon, kétlem, hogy te ebből bármire képes vagy következtetni


    megjegyzem, Dreamcastről PC-re váltani valóban jó ötlet, de ne ebből induljunk ki :)
  • grebber
    #397
    Na kinek jött még le?
    Nincs hasonló gondja mint DONGUBÁ-nak??
  • Gabe18
    #396
    Én is sokáig konzoloztam,de aztán áttértem a pc-re és nem bántam meg.Főleg a multis élmények miatt tartom jobbnak,tudom van már konzolra is,sőt Dreamcast-en sokat multiztam én is,de azért ott még elég körülményes.
    Amugy konzolra szerintem van pár nagyon nagy dobás,és rengeteg de rengeteg tucatjáték.
    Na de hogy ehhez a gamehez is hozzászoljak,azt azért nem csodálom hogy ez konzolon nem hóditott.Azért a konzolos réteg több interaktivitásra vágyik mint hogy irányitgassa a csapatot,és tervezgesse az utvonalat,meg ilyenek.Nem véletlen hogy konzolra rts-ből sem igen van túl sok.
    Ellenben ahogy nézem aki eddig a demót megnézte pc-s körökből,még szinte mindenkinek bejött nagyjából.
  • DONGUBA
    #395
    NA valaki help feltelepitettem megcrackeltem elinditottam a gamet kileptem es azota nem indul el!!!!
  • JuanG
    #394
    no lejött, húzás haza oszt próba haverral coop-ban :DDD...
  • antijedi
    #393
    lehet..., én jáccotam elég konzolos gameval és az alapján én inkább meghagyom neked azt az élvezetet... :) nekem egyszerüen nem jön be az a stilus amit a konzol képvisel és kész... :)
  • antijedi
    #392
    ezt mondom hogy ezt tudom de attol én még az aiban nem fogok bizni... :)
  • DONGUBA
    #391
    Bazze egyszer elindult a jatek azota nem indul
  • FREAK
    #390
    nekem még 12 file, aztán félelem és reszketés Zekistan-ban :D
  • Tatyla
    #389
    hurrá lejött az elsö cd!
  • robotnyk
    #388
    hogy kilőtted már az üzimet :)
  • FREAK
    #387
    jó, ne menjünk bele, egyértelmű, hogy nem ismered a konzolos játékokat

    én is PC fanatikus voltam, de aztán kinyitottam a szemem

    ez ráadásul egy olyan játék, amit megvennék xbox-ra ha még meglenne
  • FREAK
    #386
    egyáltalán nem káosz, ezt magyarázom

    az AI döbbenetesen jó, és a csapat tökéletesen működik egységként

    úgy képzeld el, mint egy stratégiát, megmondod a csapatnak hova menjen, milyen formációt vegyen fel, és odamennek, csak klikkelni kell az egérrel
  • antijedi
    #385
    nem butaság, engem nem lehet konzolról meggyőzni mert elfogult vagyok és kész :) még az a szerencse hogy normálisabb game-k ált hiába van koznolos elődjük nem nagyon vesznek át semmi rosz tulajdonságot :)
    a konzol a tökéletestől emg még kurva messze van :P igaz a pc is de nem annyira amennyire a konzol :P
  • antijedi
    #384
    és nem nem azokra gondoltam, azt énis vágom hogy ez nem tps vagy fps... :) de midn1 hagyuk :)
  • FREAK
    #383
    butaság ezen parázni, meg már idejemúlt dolog is....

    tökéletes a játékrendszer konzolra is, és PC-n is az egéren kívül talán 7-8 billentyűt kell használni (akinek van gamepad-je annak még kényelmesebb)
  • antijedi
    #382
    ezt tudtam eddig is, csak igy meg káosz az irányitás nem? mert nekem alapból vannak kétségeim ai-t illetőleg :) na mind1 majd tényleg meglátom ha leért :)
  • FREAK
    #381
    már írták korábban, hogy nem EMBERT irányítasz, hanem CSAPATOT

    majd meglátod, minden apróságot az AI kontrollál, te csak csapat szintű parancsokat tudsz adni, amúgy magukról gondoskodnak, felveszik a megfelelő pozíciót, védik magukat stb

    olyan mintha egy embert irányítanál kívülről (mint pl. a Neverwinter-ben) csak itt 4 ember alkotja az egységet, vagyis nem kell 4 felé figyelned

    két csapattal két felé kell figyelni, és ez még bőven átlátható (gondolom, a H&D, DD jellegű játékokra gondoltál az előbb)



  • antijedi
    #380
    ez is konzolguru? jaj, kezd megrendülni a hitem ... :/
    lehet elfogultnak tartani de én hányok konzolos gamektól :P
    remélem valójában nem sok köze lesz konzolhoz :)
  • robotnyk
    #379
    mert a játék dobozra jelent meg előbb, ha jól tudom
  • DONGUBA
    #378
    Na telepitem:D
  • antijedi
    #377
    mivel én nem jáccotam vele nem tom minek tarcsam de régebbi gamekból itélve 4 embert kergetni a pályán eccere elég bonyi, job let volna egy ember egy player megodlás :) de majd ez kiderül ha nekem is lejött hátha meggondolom magam :)
  • FREAK
    #376
    nem, tény, hogy 2 lesz, csak Hmuda ezt írta: "A szingliből ítélve csak kétszemélyes (hajrá konzolok :P)"

    ebből gondoltam, hogy kevésnek tartja a 2 playert (és talán mások is), ezért okoskodok itt :)

    azt mondjuk nem értem, mi köze ennek a konzolokhoz? :D
  • Lacc
    #375
    Szerintem is 2 csapat lenne az ideális létszám. De ez most hogy jött fel, volt valami irás ahol azt mondták 3 lesz?
  • FREAK
    #374
    még azért is sok lehet a 3x4 mert ugye alapból mindkét csapatot egy ember irányítja (single-ben), és így biztosan nem lesz fejetlenség

    ha már 3 ember irányít, előjöhetnek a "hősi" ambíciók, senki nem akar háttérben maradni, előbb-utóbb valaki megánakciókat fog bevállalni hogy ne unja meg a hátvéd szerepet

    két ember még tökéletesen meg tud egyezni, egyszerű a kommunkáció, és nem sok, nem kevés a létszám
  • FREAK
    #373
    én is ezt mondom, csak a coop-ban meg már necces lenne 3 csapattal menni

    a demo alapján egyszerűen nincs elég hely 12 embernek, a szűk utcákon bőven elég a 2x4, bár talán beleférne a 3x4

    mindegy, így is jó lesz, nem hiszem, hogy ezen múlik