1172
  • pluhi
    #532
    Kipróbáltuk haverral a coop multit. IP alapján kapcsolódott,(a lister nem találta meg a játékomat) simán ment minden, kicsit mintha framedropos lenne, de amúgy semmi gond nem adódott.
  • FREAK
    #531
    1. nincs, hálistennek, így sokkal izgalmasabb
    2. hogyne lenne
  • Torry
    #530
    Egyszerű.
    Kapcsold ki a szűrést.
    Nálam is ez volt mind 4X 16X-nál és 2X 4X-esnél is.
    Driverhiba sajna...
  • antijedi
    #529
    amugy a kamerakezelés valami ritkaszar..., konzolcsoda... :/
  • antijedi
    #528
    2 kérdés:
    1. tényleg nincs rendes save????
    2. valami normális tutorial van vagy csak ez az első map szolgál tutorialként??
  • Kami
    #527
    Víruskereső a Nod32 van fenn ami rezidensen fut + tűzfal + e-mail figyelő semmi más rezidens program nem megy. Mindent kikapcsoltam kivéve a vírusirtót és az eredmény ugyanaz maradt. Majd kilövöm azt is és úgy is kipróbálom de csak reggel mert akkor érek haza a melóból.
  • FREAK
    #526
    víruskereső? valami?
  • Gabe18
    #525
    Ugyanilyen gép,csak 2500+ -os,és szintén semmi gondom...
  • Lacc
    #524
    Nekem is hasonló konfigom van, nincs is vele baj.
  • FREAK
    #523
    nemtom, nekem 2.4XP, Radeon 9600, 512 MB ram és meg se riccen (1024 full)
  • Kami
    #522
    Hali! Egy problémám lenne, mégpedig az, hogy még low beállításokkal is szaggat a játék. Nagyon idegesítő, hiszen a Doom 3 is 35 fps-sel fut 2x-es élsimítással és 4x aniso-val. Mi lehet a gond? 5let? Konfigom:
    2,4-es Intel proci
    Radeon 9700 Pro Catalyst 4.9 DX9c
    512MB ram
  • Lacc
    #521
    Na nekikezdek én is ennek a gyöngyszemnek. Lássuk nálam elindul-e :P
  • vizoo
    #520
  • vizoo
    #519
    Csak szép lassan saroktól sarokig, fedezéktől fedezékig...
  • Gabe18
    #518
    Hát még jó hogy a replay-ből vissz lehet lépni a játékba,mert marha idegesitő lenne ujra mindig végigjátszani az aktuális szakaszt.Már az első pályán is haomra lőttek vagy 3x,pedig azt ugye a demóban már megcsináltam.Bár lehet ezért vagyok figyelmetlen,már azt hiszem tudok mindent előre,aztán meg...
  • FREAK
    #517
    nálam is nagyobb a desktop, érdekes
  • insp
    #516
    Hoppá, mekkora hülyeség: 1280x960-ban volt a Desktop, ez meg csak 1024-ben indult el. Fejlesztőket
  • FREAK
    #515
    hát én először azt hittem, az X800 az egy repülőgép prototípus, úgyhogy
  • insp
    #514
    Nemá!

    Zsír új winfos install után eztazért nem várnám. Építő jellegű megjegyzésket viszont annál inkábbb...
  • traXion
    #513
    elromlott :)
  • FREAK
    #512
    szerintem valami hibaüzenet!
  • bazza
    #511
    GeForceMX440-en elindul?
  • insp
    #510
    "Direct3D Error: CreateDevice Failed"

    Directx9C, X800, Catalyst 4.9

    Mi lehet?

  • Gabe18
    #509
    Én leszedtem,nekem simán elindult.Külön kipróbáltam háromszor egymás után,eddig még mindig ment.
  • bazza
    #508
    Most olvasok vissza, hogy már sokan jáccanak vele...Szóval most akkor leszedhető? Kell vmire ügyelni? vagy csak simán elindul?
  • FREAK
    #507
    jó a crack
  • bazza
    #506
    Van normális crack? Bocs de nem olvastam vissza....Szóval van vagy nincs?
  • donneck
    #505
    Na minnyá mek haza aztán lerusholom a tálibokat.
  • Tatyla
    #504
    Kipróbáltam és nagyon állat igaz még csk a training pályákat tolom! Ez azt hiszem le fog kötni rendesen!
  • vizoo
    #503
    Az egyik team álljon a kuka mögé és onnan adjon fedezőtüzet
    a másikkal meg szaladj át a túloldali falhoz (ott van egy beugró). Onnan építsd fel az akciót :))
  • FREAK
    #502
    thx

    úgy próbáltam, hogy az első kocsitól rögtön az utsóig rohanok, ez sikerült is, de az a golyó mindig betalált....

    kipróbálom a tippedet
  • vizoo
    #501
    Az előugró arabot ne az uccsó kocsitól lődd le, hanem egyel visszább. Az utolsó kocsit hagyd kis a sétából, és egyből a sniper alá a falhoz rohanj a csapattal. Így sikerülnie kell. Én így csináltam meg.
  • FREAK
    #500
    arról nem is beszélve, hogy ez osztott képernyőn egy nagy rakás szar lenne
  • FREAK
    #499
    tudod ez úgy van, hogy ha nem erőltetik az online-t, akkor nem fog elterjedni, a MS meg nem az a cég, amelyik bekekszel egy kis agresszív stratégiától (az a kurva Windows is azért jutott ide, mert mindenkinek teletömték vele a pofáját)


    amúgy kurva ideges vagyok, megint megpróbáltam, megint megszoptam :D Bravo team a sarokról fedez, folyamatosan lövi a snipert, Alpha eljut az utolsó autóig, lelövik az előugró arabot, és 2 mp múlva egyikük fejlövést kap..... GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
  • Hmuda
    #498
    De még közelse akkora a játékostömeg, hogy megérja 100%-ban arra alapozni az egész multit. De tökmindegy, mivel egyik se kifogás arra, hogy el lett kúrva a multi.
  • FREAK
    #497
    pedig elmúlt már az az idő, az XBOX live él és virul

    amúgy supress fire-t kap a köcsög, de ahogy a másik team megközelíti, valaki mindig kap egy golyót......
  • Hmuda
    #496
    Ha csak símán "point fire"-el lövöd akkor visszalő. Ha "Supressing Fire" akkor nem.
  • Hmuda
    #495
    Én csak abból indultam ki, hogy egy konzolon nem alapozhatják az egész MP-t onlinera. Osztott képernyő alap.
  • FREAK
    #494
    az istenit, most úgy felbasztam az agyam..... már bánom, hogy nem sargeant szinten kezdtem el, egyszerűen ennyi szenvedést nem ér az egész

    Chapter 3 elején vagyok, és egyszerűen fasz kivan, az a geci a tetőről akkor is lő, ha folyamatos tűz alatt tartom, pedig elvileg olyankor nem lenne szabad, vagy tévedek????
  • pinehead
    #493
    Köszi a válaszokat, nekiálltam szedni!