1172
  • pluhi
    #572
    Ahová ő irta, bármily meglepő.
  • FREAK
    #571
    tuti...
  • Kaplan
    #570
    de hova?????
  • pluhi
    #569
    Tatyla leirta ám. Az a :1000 nem véletlenül van ott.
  • Kaplan
    #568
    na akkor mi a gond?
  • Kaplan
    #567
    nyugi küldtem , megvan a felh.név jelszó is már le is töltöttem 13 fájlt de egyesével szedtem az oldalról internet explorel töltővel
    namármost _: eírom a total commanderben smsweb.atw.hu felh. név: ****** jelszó: ****** és nem enged fel mi a gond a portot hol tudom beállítani?
  • Tatyla
    #566
    küldjél sms-t
  • Kaplan
    #565
    na de nem enged ...
  • Hmuda
    #564
    Nincs kedve valakinek egy gyors c1 coophoz?
  • Tatyla
    #563
    smsweb.atw.hu
    smsweb.atw.hu:1000
    Felhasználonév :
    Jelszo:
  • Kaplan
    #562
    wanadoo.ftp.atw.hu?
  • Kaplan
    #561
    de mi a címe????
  • Tatyla
    #560
    szedd ftp-ben total commanderrel!
  • Kaplan
    #559
    ötlet?
  • Kaplan
    #558
    hát ezaz én is így csináltam de php fájlokat szed le vmiért...
  • Gabe18
    #557
    Jobb egér gomb a fájloknál,"minden letöltése a Flasget-tel"...
  • Kaplan
    #556
    épp húznám le a wanadoo-ról de csak egyenként tudpm és nem ülhetek egész éjszaka a gép melett ezt meg lehet vhogy oldani a flashgettel , hogy kijelölöm mind az ötvenet és egymásután húzza le?

  • antijedi
    #555
    amugy nem modntam hogy nem jobb mint konzolon de attól mgé a konzolosság ezt is lehuzza, ha nem is lett volna konzolos verzio tuti sokkal jobb lett volna...
  • antijedi
    #554
    1. nem vagyok felületes
    2. azt kell csinálni, azt magyarázza, azt irja ki alul, azt is modnta elötte élőszoban..., it nem velem van a probléma... :)
  • antijedi
    #553
    ugy csináltam 20mp mulva se ment..., valami nagyon el van ott tolva...
    azt meg nem mondtam hogy másnak nem lehet jó a akamera nekem nem jön be és kész...
    és hogy kinek mi jön be kurvára nem izgat én csak magánvéleményt mondtam ell...
  • Lacc
    #552
    Én eddig jó véleményeket hallottam a coop-ról, azoktól akik eddig kipróbálták. Majd holnap én is megeresztek vele egy próbát.
  • ghost cb
    #551
    Azért írja ki mert vagy mást magyaráz vagy mást kell csinálnod. Ismét egy jó példája egy felületes embernek . Nem baszták ezt el, jo ez, jobb mint X-Box-on...
  • Kami
    #550
    Ki fogom próbálni, de csak holnap. Remélem sikerül valami megoldást találnom. Köszi a tippeket!
  • [Rush]
    #549
    coop-ot próbálta már valaki??
  • [Jakuza]
    #548
    LOL
  • FREAK
    #547
    te teljesen beteg vagy

    egyrészt NYUGI, a gombokat csak azután nyomkodd, miután megkaptad az utasítást, várni kell kemény 2 másodpercet, tudom, hogy menni fog

    másrészt, a kamerakezeléssel semmi baj, sima freelook, ha neked ez nem megy, akkor magadban keresd a bajt (mozgás közben meg teljesen filmes stílusban követ a kamera, iszonyat jó)

    tudod, ha csak neked nem megy valami, akkor először ezen kéne elgondolkodni
  • Gabe18
    #546
    Szerintem nem csináltál meg ott valamit,mert a gyakorlásnál mindig azt kell csinálni amit mond,mert különben azok a gombok sem működnek,amik amúgy aktivak.
  • antijedi
    #545
    amugy kurvajó eza tutorial...
    közli nézek nyugatra és nyomjam meg az f-et
    de ha arra nézek és emgnyomom az f-etakkor button disabled...
    hogy szopjon le aki a tutorialt csinálta..., asszem ebből záros határidőn belül del lesz, ismét jo példája hogy tud egy pc-s játékot ugy istenesen elbaszni a konzolosság...
  • antijedi
    #544
    ???
  • Shep
    #543
    próbáldd 4.8al mert a 4.9 nekem elég érdekes dolgokat művelt
  • [Jakuza]
    #542
    Na ugye hogy mast latsz szabadszemmel mint a kamerabol. :PPP
  • antijedi
    #541
    mindenesetre ez a kamerakezelés valami ultrapocsék..., nem tudom miért kell minden szart átvenni a konzoloktól... :(((
  • antijedi
    #540
    1. ha nincs enyi akaraterőd akkor tényleg... gratula hozzá...
    2. megtaláltam csak szürke volt a gomb, gondolom csak kisseb nehézségi szinten engedélyzi, majd megprobálom :)
  • FREAK
    #539
    1. tudod, hogy ez így nem működik (úgyis menteni fogsz).... :)
    2. nincs eldugva, csak nézd végig a menüket
  • Blasta
    #538
    Kérdés!

    Akadt valaki másnak is a hang?
    Iletve a képernyőn néha bevillan a játék inditó képe, az a THQ-s fekete képernyő.
    Túl vagyok már az új driver installon.

    Konfig:
    GF4, új driverrel, Nforce alaplap, szintén új driverrel, alaplapi hang.

    NOS? :-)
  • FREAK
    #537
    azért az nem ugyanaz, mint mondjuk nyomni egy F7-et

    többnyire különben is közel vannak a SITREP pontok, 100m-en belül, csak közben jöhet 1-2 idegesítő arab Rambo :D
  • antijedi
    #536
    hm, érdekes megoldás... :)
  • antijedi
    #535
    1. szerinted, szerintem meg ezt a konzolos faszságot elhagyhatnákl már..., aki izgulni akar az majd nem ment magának de szerintem emg ez az 50szer cisnáljuk meg ugyanazt full értelmetlen...
    2. hol is?
  • Gabe18
    #534
    Quicksave nincs,bár nem tudom miért,hisz ha megalsz,és elinditod a replay-t,akkor annak bármely pontján visszaválthatsz a játékba,ahonnan te irányitod ujra.Csak a replay-t el ker tekerni a kritikus pont előttig,aztán lehet próbálkozni ujra.
  • Kami
    #533
    Driverhiba? Ki volt kapcsolva és úgy is szaggatott! :-( Nem értem, mert más progik jól futnak csak ez nem! Esetleg az SP2 nem kavarhat be? Akinél jól fut full beállításokkal annak fenn van? Mármint az SP2! :-)