1172
  • ghost cb
    #612
    3. pálya lelőttem 5 embert ebből 2-t aki házba támadott, és mi történik? egy egyszerű fedezett átvonuláskor lelőnek... mentés persze már jó rég volt...
  • Mighty
    #611
    Torold ki a resolution.cfg-t
  • Bandee
    #610
    Hát. Letöltöttem, feltelepítem (3cd Hoodlum ver.), crack rá, ami 1es cd-n van, először elkezd tölteni, majd vmi szexi hibát kiír, utána következő indításoknál már a win.hibajelentés küldés jön alapból. Megoldás?
  • nimfas
    #609
    Full_Spectrum_Warrior-HOODLUM
    CD2-ről hiányzik pár file.... CRC hibás volt ahonnan leszedtem...

    hlm-fsw2.r11
    hlm-fsw2.r27
    hlm-fsw2.r28

    Ha valaki adna egy linket... megköszönném... köszi előre is
    Nimfas

    (3 fileért ne küldjem már SMS-t...)
  • antijedi
    #608
    lehet de pcre elöbb volt nem? :) mind esetre akkor az a game a kivtel ami szerencsére nem kapta el a konzolbetegséget :)
  • Koala
    #607
    Bocs, ha sokszor volt szó róla (három oldalt átfutottam, nem láttam igazán választ)...

    Feltelepítem, és idióta hibaüzenettel el sem indul! Még hibajelentést is akar küldeni:)

    Van erre megoldás? Akkor végül is a hozzá adott crack az használható, mert látom, hogy játszozok vele?
    Nektek símán indult? Újratelepíteni, daemont kiüríteni valami pentagrammot rajzolni kell esetleg?
  • Deajka
    #606
    Hi!

    Ge4cc, jó ez a game de néha ige-igen felb..sz. Szemtől - szemben állok az arabic-kal és persze az lövi ki az én tapasztalt my us marine. Olyan mintha nem látnának a 1m-re... hrrr.
    Végre egy okos game.
  • Voltan
    #605
    Hm. nem is hülyeség, amit mondasz... :)
  • Hmuda
    #604
    Csináld azt, hogy bemountolod és CD-copy.
  • Voltan
    #603
    Tudom, de nem lehet image-et írni CUE nélkül. Nem az én gépemen van a FSW, hanem egy haveromén, és így nem tudja felírni normálisan.
  • pluhi
    #602
    Amúgy is standard cue, szal egy másik mintájára meg tudod irni.
    Beépitett voice chat hogyan működik? Próbáltátok már?
  • FREAK
    #601
    nem szükségesek, tudod mountolni a bint is (*.*)
  • FREAK
    #600
    ja igen, az is kihúz a szarból elég gyakran!

    észrevettem, hogy amikor a csapat feltankol lőszerrel (mission közben), gránátokat nem kapnak, ez bug vagy én néztem el valamit?
  • Voltan
    #599
    Üdv! Egy kis segítség kéne. Meg tudna valamelyikőtök dobni a CUE file-okkal? Az én csomagomban valahogy nem voltak mellékelve. Htx!
  • Slow
    #598
    nekem meg a füstgránát... abból jöhetne még 6 db...:)
  • FREAK
    #597
    :)))

    tegnap én is eljutottam a szállodáig, de az előtte lévő térről 10 percen belül kétszer cipeltem vissza Silvermant a dokihoz, ebből csak a séta volt 8 perc :)

    nem tudom, ki hogy van vele, de nekem a leghasznosabb fegyver a jó öreg kézigránát volt eddig
  • Tatyla
    #596
    Ez a stuff elég huzós rendesen megizzaszt!
  • FREAK
    #595
    hát ez is azt mutatja, hogy nálad több az "output" mint az "input", mert az összes jelenlegi konzolra van Rainbow Six....
  • Slow
    #594
    alfa.) de
    beta.) lefizetést, de eredeti FSW is jó lesz :P
    gamma.) offfoljunk még mielőtt ránxolnak :)

    júj sry all :)
  • antijedi
    #593
    1. nem hsf volt? :P
    2. mit kérsz aranyban??? :)
    3. jo8
    :)
  • Slow
    #592
    a.) hú igen, kira HVS vs all konflictok mentek
    b.) aranyban kérem
    c.) jóét me'ek aludni
    ;)
  • antijedi
    #591
    igen csak pont nem a játékkal, hanem a tudod melyik klán tudod melyik tagjával :DDDD
  • Slow
    #590
    na ugye, hogy problémáztááál :P
  • antijedi
    #589
    1. flame az volt sok ott, talán még ebben a témában is de abban nem én voltam benne max a bizonyos egyének elleni flameben :P
    2. ucse tudod hol lakok bebebe :PPPP (ha mégis majd lefizetlek vagy nemtudom :D)
  • antijedi
    #588
    rvsben a készitők ötleteivel sem hiszem hogy gondjaimletek volna mert az a game nekem ugy jött be ahogy volt leszámitva ubinak az rédekes netes védelmi rendszerét ami késöbb jött be a képbe :)
  • Slow
    #587
    jaja, emléxem, mondom haggyuk, csak úgy rémlik, mintha ment volna a flame emiatt, de ez se biztos, mindenesetre most azonnal fejezd be a számos-felsorolósat mert megverlek :)
  • Slow
    #586
    én arra mondtam, hogy a "csak a program készitőinek seniális ötleteivel vannak gondjaim", de mindegy, abszolúúút nem lényeg...
    sztem ez a gamma a pec hangulata miatt érdekes, nekem mint AAO fun-nak, kiegészítő játéknak tökéletes...

    de sztem nem baj, ha konzolos, mert nem az a lényeg itt...
  • antijedi
    #585
    amugy szerintem összekevertél, mert én rvs-re anno semmi iylesmit nem irtam, nem is volt semmi gondom rvs-el vagyis volt de az egyátalán nem magával a gamel volt hanem az ottani "scene" bizonyos elemeivel :)
  • antijedi
    #584
    én ilyet szerintem rvs-re tuti nem irtam mert:
    1. tudtomal rainbow six sorozat eredendően pc-s, nem is tudok konzolos verziorol
    2. nem tudom anno feltünt e de nekem nagyon bejött rvs, a bugjaival együtt is és nyomtam is amig ki nem jöttek az uj patchek amihez már eredeti kellet volna

    amugy lehet nekem is tartogat még érdekes dolgokat ezért is nem töröltem le első percben ahogy kijötek a konzolos tulajdonságai :)
  • pluhi
    #583
    Nálunk nem volt lag, az átvezetők közben lassult be csúnyán, különben okés volt. Mondjuk én voltam a host. Amúgy nálam működik az élsimitás is. Az animációkkal sincs gond.
  • Slow
    #582
    na asszem ez most szószerint az volt, amit az RavenShield-re írtál annó ;)
    igazad lehet akár, de még most csak a játék lelkes, megismerési szakaszánál tartunk, lehet másoknak rejteget még éerdekes dolgokat, ne vedd el a kedvünket, te kutya ;)
  • antijedi
    #581
    amugy nekem csak a program készitőinek seniális ötleteivel vannak gondjaim..., mindig ez jön ki belőlem ha látszik hogy ebből sokkal de sokkal többet is ki lehetett volna hozni :)
  • antijedi
    #580
    látob ebben lehet igazad van..., viszont cs-t gyülölöm, annál még ez is jobb :PPPP
  • Slow
    #579
    szereti? akkor bocs :P
  • Hmuda
    #578
    Most multiztunk antijedivel kicsit. Azon kívül, hogy veszettül ocsmányak az animációk és még direct connecttal is laggolt néha (nehezen veszi be a parancsokat), irtó jó multiban. :DDD
  • Slow
    #577
    antijedi, te asszem még nem vagy se lelkileg, se testileg felkészülve erre a remek kis játékra, szal ne eröltesd, ott a CS :P
    na meg ne sértődj, én se teszem ;)
  • Kaplan
    #576
    Filezilla-t szedtem le azt írja a könyvtárlista nem kérdezhető le....
  • Kaplan
    #575
    ok
  • pluhi
    #574
    Amúgy ha elővennél egy normális ftpző progit, mondjuk FlashFXP, jobban járnál.
  • Kaplan
    #573
    namármost beírtam smsweb.atw.hu:100 erre azt írta PORT parancshiba!