1172
  • Gear
    #692
    Hol is van ez az új crack? Gamecopyn a properes vagy a másik?
  • FREAK
    #691
    igazad van

    körülbelül az esetek 0.1%-ában
  • Bercy #690
    az nem szamit, altalaban minden cracket az eredeti exe meretu, mert sok progi ellenorzi azt
  • vizoo
    #689
    Akkor mostantól: go, to the marked object, SOLDIER! We are in WAR!!

    HOAHH!!
  • bon
    #688
    Mióta az új cracket használom azóta nincs indításnál próblémám a játékkal.
  • bon
    #687
    attol még lehet új.
  • Damned One
    #686
    Az a crack nem új bájtra akkora mint a másik
  • Damned One
    #685
    BAzzeg elindúlt.... a c-re telepítetted és szó nélkül elsöre elindúl :D
  • Hmuda
    #684
    Az új cracket próbáltad?
  • Damned One
    #683
    Nem tom nekem meg az a baj hogy meg sem csinálja azt a bizonyos cfg-t...most leszedtem az sp2öt, de így sem jó, legújjabb detonator van fenn, a dirctxet is újraraktam....de semmi
  • vizoo
    #682
    Alapvetően nálam sem, csak az a baj, hogy hajnalban már kevésbbé vagyok agyilag a toppon :) és így kicsit nehezebben megy a gondolkodás. Egyébbként sztem már a végén járhatok, mert Al-Afad után indítottunk nemrég pursuit-ot (gyk.: hajszát). Szóval asszem holnap de. befejezem, ha fel tok kelni :)

    HOAHH!
  • Voltan
    #681
    Nálam semmi gond nem volt eddig, nagyon ott van a game. Nem rég néztem meg a Full Metal Jacket-et a TCM-en, és az volt az első háborús film, ahol ezt az alapvatő "te mész előre, és fedezlek, aztán én megyek, és te fedezel" taktikával lehetett találkozni, és most itt ez a játék, ami szintén ezt forszírozza. Nem ástam még igazán bele magam, tehát az AI hibáit nem ismerem még, de eddig nagyon jónak tűnik ott van rendesen. Let us play WAR!!!
  • Gear
    #680
    Nálam fent az SP2, de megy a progi.Az első indításkor kiugrott , de töröltem azt a bizonyos resolution.cfg-t és megy azóta is szépen.
  • ghost cb
    #679
    Füstgránát!
  • Damned One
    #678
    Lehet hogy az sp2 lesz a gondja......
  • vizoo
    #677
    Na ki hol tart single-ben? Kéne kis help... Chapter 9 két emeletes épületből lőnek a sniperek, 3. irányból meg egy "sima AK-s" zeke. Út közepén 1 kamion és egy szautó. Nem tok átjutni fedezékbe, mert valakit mindenképp leszed vmelyik sniper az utca közepén, onnan meg ki sem tudom menteni.

    5leteket előre is köszi.
    Hoah!!
  • nimfas
    #676
    Full_Spectrum_Warrior-HOODLUM
    CD2-ről hiányzik pár file.... CRC hibás volt ahonnan leszedtem...

    hlm-fsw2.r11
    hlm-fsw2.r27
    hlm-fsw2.r28

    Ha valaki adna egy linket... megköszönném... köszi előre is
    Nimfas

    (Működő FTP..... THX)
  • pluhi
    #675
    Nekem ezt a hibát orvosolta a DXT textura támogatás bekapcsolása.
  • neuro
    #674
    nekem sp2-vel fagy, multiban minden mentésnél és reportnál, single-ben pedig alt+tab-nál
  • ghost cb
    #673
    Nekem nincs fönt.
  • Hmuda
    #672
    Nekem van. Mielőtt felraktam tökéletesen ment, de miután felment, azonnal gond volt. De elég volt törölni a cfg fájlt és már működött is.
  • Damned One
    #671
    pill.....van valamelyikőtöknek service pack 2 a gépén?
  • Damned One
    #670
    Így sem jó, pedig elvileg azt írja hogy ez a crack javítja ezt a cfgs gondot... de nem értem miért nem csinál ilyen cfg-t
  • Damned One
    #669
    talán...mind1 újrateszem megint, aztán megpróbálom
  • ghost cb
    #668
    A Gamecopyworld-ön valami crack-ről csiripeltek próbázd ki!
  • Gabe18
    #667
    Hát akkor nem tudom,nekem egy ideig ment,aztán egyszer inditanám,jött ez ami neked,egyből eszembejutott amit irtak többen is,megnéztem mit kell keresni,ott volt a játék mappában,kitöröltem,azóta megint megy gond nélkül.
  • Damned One
    #666
    De nincs, a gépemen sincs, ezt nem értem, én is elöször cfg-t kerestem mielött a forumra jöttem volna, de nem volt , akkor mondom nem tom. Azóta újra is telepítettem, de most sincs ott
  • Gabe18
    #665
    Ki kéne törölni azt a cfg-t,amit mondtak,annak ott kéne lenni a játék mappájában...
  • Damned One
    #664
    NEm to mi van vele ezt a hibát írja ki
    Access Violation (Illegal Write)

    [Registers]
    eax 00000000 ebx 01d69c70 ecx 0013ded4
    edx 00000000 esi 00000000 edi 00000000
    ebp 0013dee4 esp 0013dec0 eip 7163ddcb

    Majd választhatok hogy quit, save big dupm vagy save mini dump és akkor elmenti a cuccot 1 chrah.dmp be,
  • Kaplan
    #663
    Na most fejeztem be a demo-t.
    Iszonyat jó!!! Csak talán egy idő után picit monoton de tetszik ez a fedezz én bekerítem.. :D
    Jó játék.
  • neuro
    #662
    király ez a játék, de multihoz mindenképp kell teamspeak, különben lehetetlen normálisan koordinálni a támadást-fedezést
  • ghost cb
    #661
    Ezt akkor teszi a játék főkönyvtárjába, amikor lefagy a progi (amikor visszamennél asztalról), ha nincs ott, nem ez a hiba.
  • Damned One
    #660
    Még 1 hülye kérdés, ha ez a file nem a játék könyvtáraban van, akkor merre keressem?
  • ghost cb
    #659
    Talán uj drivert próbálj meg feltenni. Milyen videokarid van?
    Damned One: az elsö hozzászolás az nem neked szolt, én se olvasnék vissza.
  • Vood
    #658
    Nemtudom volt-e már: nekem a demoban megjelenik középen egy fehér csík. Fogalama sincs mi az, próbáltam a grafikán állítani, de nem sikerült eltüntetni. Vki tudja a megoldást?
  • Damned One
    #657
    Jó bocs, csak lusta vagyok 50et visszaolvasni, meg fél óra múlva megyek dolgozni, és ott akarok vele játszanai, csak még nem jó addig nem akartam kiírni cdre..
    Köszi
  • ghost cb
    #656
    50 hozzászolásonként be van irva, szal lehetne topic alcim is...
    Torold ki a resolution.cfg-t!
  • Damned One
    #655
    HY!
    NEm tudna valaki segíteni, elindítom a progit, és nem történik semmi...
  • FREAK
    #654
    összesen talán 10-12 arab jön ki (mediumon)

    nekem egy csapatom volt kint a téren pont az északi kapuval szemben, a másik meg egy kuka kögött nyugaton dél felé nézett

    a végén itt alakult ki patthelyzet, és mivel már nem maradt semmilyen gránátom, odahívtam a másik csapatot, két irányból már megoldódott a helyzet
  • ghost cb
    #653
    3. pálya, csak jönnek ki a szádámok a hotelből. mi a rákot kezdjek velük? beállnak a fedezék mögé nem lehet lelőni csak ha poziciót váltok, ha viszont poziciot váltok, akkor a lelőtt arab helyett új jön ki, aki már simán lelő (mert ugye elmentem a fedezékből)... Ti hogy csináltátok meg?