2788
  • Looooser
    #2468
    Pekka ha komálod a kicsit darkosabb stílust akkor imádolni fogod a ww-t
  • pekka2
    #2467
    Sziasztok, most vittem végig a Snads of Time-ot. Kicseszett jó játék.
    Mindjárt telepítem a Warriort, aztán a Two Thrones-t
    Remélem azok még jobbak lesznek...
    Éljen a DC :)
  • Looooser
    #2466
    Akkor BitComet... vagy DC++
  • ffxi
    #2465
    gigacenter.tx.hu nekem egy fórumot adott be.
  • constantin
    #2464
    gamez.fee.hu vagy warezcenter.cjb.hu-ezek fizetősek.gigacenter.tx.hu ez ingyenes itt is nézd meg
  • hhu
    #2463
    valaki tudja honnan lehet leszedni a POP Sot-ot? nem baj ha fizetős
  • ystray
    #2462
    Jól mondod!
    De egyenlőre dobom a játékot, nem szándékozom venni a közeljövőben egy új videókártyát.
  • szoli91
    #2461
    már elég régen írtak ide
  • szoli91
    #2460
    ez van szívtál
  • Looooser
    #2459
    Nem lehet elindtani unoka tesómnak is az van - volt és nem ment...
  • ystray
    #2458
    Srácok segítsetek!
    Annak ellenére, h a fületeken jön ki a kérdés, felteszem: El lehet indítani a gémet geforce4 mx440-en?
    Próbáltam volna visszakeresni a fórumban, de 30 oldalnyinak csak a negyedéig jutottam. Más helyeken is próbálkoztam, de nem találtam egyértelmű választ.
    Lécci segítsetek!
  • szoli91
    #2457
    képzeldd el, hogy a Sands of Time-mal ketdtem és nagyon tetszett és most játszok a Warrior Withinnel, tudjátok még a two thrones-szal nem jáccottam. És tudjátok miért kérdezem, hogy van-e a SoT-ban artwork? Mert láttam, egy honlapon, hogy "SoT-os Artworkök". És sztema a trilógia legjobb része a warrior within. Mindegyik sztorija nagyon király de nekem a ww-nek testzik a legjobban
  • Looooser
    #2456
    Szoli91 a SoT-os artworkök a T2T ben vannak!!!!de játszd végig elöbb sorba hogy értsd a story-t
  • tigeroo
    #2455
    nem..látszik hogy nem a sands of time-al kezdtél:(

    szerintem hangulatban, és "egyensúlyban" is veri mindet..talán a T2T jobb nála, de
    az azért, mert "korszerűbb"
  • szoli91
    #2454
    A Sands of Timbe.ban lehet a játék során artworköket találni, mint a Warrior Withinben? Mert eddig nem találtam:-(
  • szoli91
    #2453
    Sztem a Warrior Within a legjobb mindhárom közül. Mind történetileg , hanagulatban, grafikában, zenében, játékmenetben, harcban, szal mindenben jobb.
  • tigeroo
    #2452
    a sot hangulatban veri, a ww kicsit nehezebb, de ottvan a free form fighting system ^^
  • Torry
    #2451
    Csináld sorrendben.
  • Gladiator
    #2449
    na, ez is megvan. a liftesen kívűl máshol nem használtam kódot, vagyis ott se, mert a végén letöltöttem egy mentést.
    jöhet a WW. melyik a jobb, ez vagy a WW?
  • Gladiator
    #2448
    lol, sose értettem, hogyha egyszer Farh ott áll mellettem és a szörnyek nem érnek hozzá, akkor kis sebzi? erre kiderült, hogy én kaszabolom állandóan halálra:)
    nem tudtam, hog én is meg tudom sebezni:)
  • Gladiator
    #2447
    lifteset kóddal is ali tudom megcsinálni
  • Sheke
    #2446
    thx
  • tigeroo
    #2445
    tekerd fel a hangfalat, és járkálj az ajtók előtt...ahol csobogást hallasz irány >>> befele
  • Sheke
    #2444
    haljátok mi a szart csináljak ott ahol elvesztem a végén farahot minden csupa ajtó de valamilyen oknál fogva visszakerülök oda ahlo lejöttem a lépcsőn
  • Gladiator
    #2443
    vki nem tudna átküldeni msn-en egy fixed exet?

    [email protected]

    előre is kösz
  • tigeroo
    #2442
    sztem hibás a fájlö
  • Gladiator
    #2441
    mikor ki akarom csomagolni aszongya: there is a CRC error on file pop.exe

    mit csináljak vele?
  • Gladiator
    #2440
    nem tom mi az, majd most megpróbálom. köszi
  • tigeroo
    #2439
    www.gamecopyworld.com / www.gameburnworld.com
  • tigeroo
    #2438
    próbáltál valamilyen fixed exet?:D
  • Gladiator
    #2437
    Haveromtól elkértem az eredeti Pop-ját. neki a videókarijához adták., és teljesen jól megy nála.
    én viszotn felrakom,, elindítom, de csak tölt, csak tölt, csak tölt....
    olvastam, hogy sokaknak volt ez a baja, de nekik GeForcuk volt, nekem 9800Pro-m van, és a demo is elindult nálam. lehet esetleg az a baj, hogy a köcsög kiadó lebutította a játékot, hogy csak azzal a kártyával menjen amihez adták, vagy paranoiás vagyok?:)
  • Nexxuss
    #2436
    ááá gyekekek nekem is ez a bajom! nemtok a toronyban lefele ugrani. MEgörülök eccerüen! Én PS2n nyomom.
  • tigeroo
    #2435
    jóaz, ne hasonlítsd össze a ww, t2t-vel!!!

    hanem azokat az "előddel"

    néha téleg köcsögölős, pölö ha földre kerülsz eséjed sincs feltápászkodni, mert megsoroznak :(
  • tigeroo
    #2434
    amikor a lábujja a falhoz ér, nyomj spacet!

    mintha felfele ugrálnál:)

    pont tegnap vittem ki a játékot, 4óra 05perc alatt...nyolcadjára -.-
  • xy21
    #2433
    Most nyomtam végig a PoP1-et!
    Na ez az igazi tökéletes játék!!!
    Ennél jobb játékkal még nem toltam!
    Csak azér értékelem 99%-ra mer kicsit nehéz ezzel a harcrendszerrel nyomni.
    Ha ebben is a freeform fighting lenne akkor megszületne a tökéletes gém!!
  • Ren
    #2432
    Arra a részre emlékszem, ott valahogy más ütemben kell nyomni a space-t, 1-2x sikerült, de én is rengetegszer probálkoztam. Aztán beizzítottam egy trainert amitől nem halltam meg leeséskor és ez megoldotta a problémát :)
  • xy21
    #2431
    ez van:S
  • Arthas
    #2430
    Kár hogy mindig lekocan a szemközti falról..... Ez az 1 mozdulat sose sikerül.....
    Már idegbeteg vaygok... Egyszerűbb lenne ha lenne idővisszapörgetés.. legalább akkor lehetne gyakorolni s próbálkozni, de így hogy 10 perc torna után érem el azt a pontot....
    De nem értem mit csinálok rosszul ... elméletileg ugyanúgy kell mint a faltól falig fel, az mindig sikerül , de azt nem értem ,hogy ez miért nem:(
  • Prince007
    #2429
    Megkapszkosz a párkányon(nem állsz rajta!) és úgy Spacel le tudsz menni.
  • Arthas
    #2428
    Tök ideg vagyok .. 93%-on beakadtam
    Nem bírom felfogni ,hogy a princém miért nem akar faltól falig lefelé ugrálni.
    Már vagy 50X próbálkoztam. Van valami speciális billentyűzet kombináció erre???
    A sima spacés megoldás semmit se ér:(((