2788
  • Picar77
    #2508
    ok
  • Paján Csaba
    #2507
    Köszi, teszek be képet, de majd csak csütörtökön, mert a melóhelyen van a gépem.
  • Picar77
    #2506
    Egy képet rakhatnál mert nem nagyon tom hol vagy.De szerintem az lehet a gond hogy vagy túl korán vagy túl későn ugrasz.
  • Paján Csaba
    #2505
    Sziasztok!
    Most kezdtem el a játékkal játszani! Igazából semmi tapasztalatom sincs de jobb későn mnt soha ::) Szóval elkezdtem a játékot és mindjárt az elején elakadtam! Ott ahol át kell ugrani, fel kell futni a falra és át kell ugrani a másik falra! Nem megy! Mit ronthatok el? Szóval ha építő javaslat akkor kivele! Előre is köszi
    a kisherceg
  • ÁjjLe BoBBi
    #2504
    itt akadsz el? ne viccelj! akkor mit fogsz csinálni 79 vagy 81%-nál? :)
    na hajrá!
  • szoli91
    #2503
    szerintem ez tök könnyű rész
  • zveko
    #2502
    OUT OF THE WELL (62%)

    Fuss be az épületbe, menj keresztül a következõ szobán, majd a tüskés teremben ugorj a kötélre. Szemben nyomd meg a fehér gombot. Ugorj neki, majd azonna vissza a falról, így pont el tudod kapni a kötelet.Ez egy elég nehéz rész. Tökéletes idõzítést igényel. Nekem is csak idõ lassítással sikerült megcsinálni. Ezután balra a sárga gombbal csináld meg ugyanezt. Utána menj be a kapun. Egy sor csapda jön, idõre. Húzd meg a kart, majd lépj a fehér gombra, mikor elment elõtted a lengõ dorong, ugorj a kereszlécre. Nagyon jól kell idõzítened. Utána onnan falfutássa el a fûrész alatt, majd ugrás a falról, mert karókba érkeznél. Menj fel a lépcsõn. Gurulj át a két kaszaboló alatt, menj be a kapun. Csata jön, de itt is van egy medence, ha közben megszomjaznál.
    MEG VAN-E VALAKINEK EZ A SAVE-JE?KELLENE MÁR 4 HETE SZENVEDEK EZEN A PALYÁN.KÖSZI.
  • szoli91
    #2501
    www.gamecopyworld.com
  • Looooser
    #2500
    homokóra vezír megjelenik és a sötétbe eggyütt lesznek a hercivel és F akkor mondja el hogy az anyukája mondta neki hogy ha azt a szót kimondja minden ajtó kinyílik
    erre herci : milyen gyerekes... mi volt a szó?
    F: Khakulukia
    erre kinyílik a sírkő és alindul a vizes baszás... utána lessz meg az utcsó kard :D
    szóval magyarul szezám tárulj
  • KOVU
    #2499
    hi all
    nem lehet valahonan letölteni hozzá no cd cracket (tudjátok hogy nem kell cd a futtatáshoz)
    pls fontos lenne aki tud az küldjö légyszi az e mailem re : [email protected]
    elöre is kösz
  • szoli91
    #2498
    mondd már el a történetet, mert már nem nagyon emlékszek rá :D
  • Prince007
    #2497
    Amikor lezuhannak a földalatti sírhoz, Farah mesél Princenek egy titokzatos helyről amit ezzel a szóval lehet kinyitni(ezt a történetet csak a hercegnek mondta el).
    Amikor az erkélyről lemászik, ezzel bizonyítja Farahnak hogy igaz volt a története.
  • Picar77
    #2496
    Fogalmam sincs de szerintem Kakolukiat mond legalábbis én nem hallottam azt az "n" betüt. Fura az biztos de nekem tetszik:D
  • marcio mela
    #2495
    95%-os rész végén amikor Prince beugrik a torony tetejény a terembe elkezdődik egy animáció.A végén Farah a tőrt fogja és Prince is.Így tartja egy darabig aztán Farah valami olyat mond Kakolukian.Aztán elengedi a tőrt és lezuhan.
    A játék végén a varázsló halála után Farah és Prince beszélnek aztán Prince az erkélyről egy fára ugrik.Farah azt kérdi,hogy hívják Prince meg azt mondja hivjál csak Kakolukian-nak.

    Honnan jön ez a furcsa név?
  • szoli91
    #2494
    oda majd később jutsz, csak menj tovább fel, majd visszag fogsz jutni egy dobozzal ;)
  • Neogan
    #2493
    Eladtam a Baths-nál. Van 1 hely ahol látok fenn egy homokfelhőt, amihet egy létra vezet, de nem tudok felugrani a létrára. Mindent megpróbáltam már, de nem megy. Vannak a teremben ilyen kiálló micsodák a falon de egyikhez sem tudok feljutni. Mit csináljak?
  • Prince007
    #2492
    Tekerd fel a hangerőt és ott menj be ahol csobog a víz.
  • szoli91
    #2491
    én erre nem emlékszem, mert már olyan régenm jáccottam vele, szerintem nézzél fel a www.stuckgamer.com-ra
  • JackSparrow88
    #2490
    Hali! A Hourgles(talán így kell írni de nem biztos) nevű pályán akadtam el(tkp. a játék 83 %-nál) ahol lemegyek elég hosszan egy lépcsőn majd egy terembe találom magam ahol oszlopok vannak ill. ilyen lyukak ahova be lehet menni, meg középpen egy szobor körülötte vízzel. Na ott mi a francot kell csinálni?
  • Looooser
    #2489
    bebben biztos vok énis
    sztem has eljönnek ezek a 4d-s játékok új űr tecnkiákstb naszóval ez a PoP triologia olyyan lessz mint nekünk a doom 1-2 akkori tutti hogy tolni fogom
  • szoli91
    #2488
    szerintem a Prince gémeknek klasszikus grafikájuk van, mert szerintem olyan 50 év múlva is azt mondjuk róla, hogy gyönyörű :D
  • Looooser
    #2487
    milyen régi játék és a tájgrafikálya a beállítások, a minden tökéletes ebben a játékban szeretem
  • ffxi
    #2486
    Nice!
  • blackgamer
    #2485

    Prince of Persia - The Sands of Time (22% - Bird cage)


    több panorámakép...
  • Hay #2484
    CoD2 most is fut szépen, pl.
  • Looooser
    #2483
    az ati 9600-ast tudom javasolni olcsó és sok játék fut rajta...
    PoP trilogia F.E.A.R. minimumon a Heroes 5 a CoD2 stb
  • Hay #2482
    o.k., yön a bővítek, ha tudok :-)
  • via_mala
    #2481
    Ehhez a játékhoz a Geforce 2 széria már nem elég, sajnos.
  • Hay #2480
    Frissítettem 91.31-re így is ua.-t írja. Tehát gyenge?
  • Hay #2479
    Hi!
    Nekünk (kisfiammal) WinXP, 1 GHz Celeron, 512 sdram, 64 Mb Nvidia GeForce2 MX/MX400 van. Telepítés utáni indítást követően ezt írja: "The game ended unexpectedly. Please see Readme.txt file for technikal support." Txt.-ben ze van: "NVIDIA GeForce 3 or higher (excluding NVIDIA GeForce 4 MX), ATI Radeon 8500 or higher, Matrox Parhelia", tehát ezek szerint gyenge a videokártyánk a játékhoz?
    Esetleg verzió frissítés megoldaná? A Dxdiag szerint 6.14.0010.7730 a verziója a videokártyának.
  • Arancia
    #2478
    nem tudja valaki a cd key-t
  • blackgamer
    #2477
    szeretnék készíteni panorámaképeket a játékból, tudtok olyan helyeket mutatni amiről érdemes?
    nem játszottam végig, mentéseket netről töltöttem
  • ÁjjLe BoBBi
    #2476
    yeah végig nyomtam -.-
  • Looooser
    #2475
    Drága egyetlen vannak más topicok is pl Prinmce of Persia Warrior Within és Prtince of Persia The Two Thrones ott is nyugodtan írhatsz ilyenket csak a FAQ-kat elöbb olvasd el mielött magadra haragítasz másrégieket olvass vissza és ha még mindig nem oké kérrdezz ;)
  • pekka2
    #2474
    Kösz, majd azt is kipróbálom.
    És azt tudja valaki (tudom, nem ide tartozik), de a POP3-at hogy udom elindítani, fogalmam sincs, melyik a Primary master, vagy seconday slave, én ezekhez nem értek? Mit csináljak azzal az SfNightmare programmal az enable CD és enable node-on kívül?
    Pls, segítsetek!!
  • Looooser
    #2473
    vagy ami még nállam is ment 1024*768-ról vedd vissza a játékor 800*600-ra nállam is megy a minimum ás a normál követelmény, de ha 1024-en van a felbontás akadzik a vidi...
  • Dzsiti999
    #2472
    Nemtom... Tölts, hátha megjavul...
  • pekka2
    #2471
    Ace kodek pack van a gépen, meg még isten tudja mi... Töltsek még le frissítést?
  • Dzsiti999
    #2470
    Szerintem valami kodek problémád lehet... De ez csak egy tipp...
  • pekka2
    #2469
    Na, felnyomtam a WW. Hát, sajnos a hosszú videók nagyon akadoznak, és ez nagyon zavaró. A játék amúgy királyul megy a gépen.. Szerintetek miért lehet ez? Minden minimum követelményt és az ajánlottat is teljesíti a gépem.. Ez a probléma kicsit csalódás volt.. Lehet azért, mert a netről töltöttem le hozzá cracket?