2788
  • Kemp Elek
    #2427
    meg néztem
    és minden szart megfelelt neki de innentől
    leszarom ami egyedül hiányzott az XP sp-je
  • Vlala #2426
    Megnézted az infókat?
    Lehet, hogy az még nem támogatott egy-két új grafikus chipet, vagy valami ilyen mókusságra gyanakszom.
  • Kemp Elek
    #2425
    Hi all miért van az hogy a warrior within akadás nélkül elfutott a sands of time meg azt írja hogy nézzem meg a technikai infókat.


    Ui.:Ha nem válaszoltok a másik két popos fórumot fogom zaklatni.
  • Kemp Elek
    #2424
    Hi all miért van az hogy a warrior within akadás nélkül elfutott a sands of time meg azt írja hogy nézzem meg a technikai infókat.


    Ui.:Ha nem válaszoltok a másik két popos fórumot fogom zaklatni.
  • armageddon666
    #2423
    Akinek kellenek Prince of Persia Warrior Within zenéi, az látogassa meg a dahakateam.uw.hu -t. HAMAROSAN fenlesznek egész számok (nem tördelve mint a legtöbb helyen)

    (Prince of Persia: The Sands of Time zenéi is fönt vannak)
  • tigeroo
    #2422
    akkor hívd fel az üzletet ahonnan vetted. ha megvan a blokk lehet ki is cserélik
  • sunder
    #2421
    A cd-t tegnap vettem.
  • tigeroo
    #2420
    lehet karcos a cédé.
  • sunder
    #2419
    Hi

    Lenne egy kis problémám. Ahogy telepítem fől a játékot CRC-t ír ki. Ezmiatt nem tudom feltenni. Két konfiguráción is megpróbáltam de mind a kettőnél u.a. a hiba.

    ha valaki tudna segíteni
    előre is tanks
  • necroman
    #2418
    szoval,már majdnem vége,de bosszanto,hogy nincs ujrajáccás a sok kombinácios mozgásoknál.93%-nál járok és hiába mászok,ugrok,falonfutok,az ut végén egy toronyhoz érek,aminek a fele ki van bombázva.Innen tovább hogyan?Ha ugrok,leesek,mászási lehetöséget meg nem, találok.Haljak itt éhen?
  • necroman
    #2417
    ok,megvan.most a tükröket kell vhogy átállitani,mert nincs fegyverem.
  • Prince007
    #2416
    Tekerd fel a hangfalat és figyelj a hangokra. Amelyik ajtó elött vízcsobogást hallasz, oda menj be.(kb 6-7 ajtón kell bemenni és továbbjutsz)
  • necroman
    #2415
    Néhány napja ujra probálkozom és eljutottam 83%-ig.Itt egy olyan körterem van,ahol akármelyik ajton megyek be,mindig visszajutok az elsöhöz,vagy néha egy másikon jön ki,de semmi elörelépés és ötletem sincs,mit lehetne tenni.Valaki tudja?
  • armageddon666
    #2414
    Nekem 1sőre sikerült a lites rész az apucit viszont vagy 10-15-ször próbáltam kinyírni a kék monsták miatt (amikre nem lehet felfutni)....

    nekem ez a kedvenc támadásom: Ellenség felé+Ugrás+Kard Vágás+Tőr ez az összes ellennél működik amikre fellehet futni (vmelyeknél elsőre de vannak olyanok ahol 2-3* kell ezt csinálni) a többi ellen pedig: Fal felé+Ugrás+Kard Vágás
  • soulhunter
    #2413
    használj gamepad -ot... többre mész vele
  • Keca
    #2412
    úgy kell, hogy nyomod a falon futást, mikor maxhoz közeledik egy pindurkát elengeded, majd újra lenyomod, és ugrás, és ezt kibaszott gyorsan
  • Prince007
    #2411
    Akkor nyomd az ugrást ha a falhoz ér, különben tök mindegy mikor nyomod leesel.
  • Dark Hunter
    #2410
    lehetőleg minél gyorsabban mert szétverem ezt a szart
  • Dark Hunter
    #2409
    Nem tud valaki PS 2 -es verzióhoz kódot?? leginkább repülés vagy vmi. kéne mert a 93% százaléknál amikor mászok egy csomót és le kell ugrálni két fal közt mindig lezúgot mert ez a köcsög nem ugrik( pedig nyomom az ugrást mint a vesszett fene). Vagy vmi tipp is jóljön. Mellesleg a liftbe 2-szorra sikerült győznöm, apucit pedig elsőre lenyomtam.
  • Csomi91
    #2408
    Egy nagyon jó kis oldal a Prince of Persiáról:itt
  • necroman
    #2407
    Képtelen vagyok azon a részen továbbjutni,ahol a falrol valo leugrálás után leszakad a padlo alattam és fel kellene szaladni valami fülke falára,hogy hátraugrásbol elkapjak egy rudat.Szoval mindig lezuhanok,mielött a fülkére felfuthatnék.Ez nekem nem megy,vagy más is sokadszorra tudta megcsinálni?Én 3 napja itt figyelek...
  • troc
    #2406
    én ma kezdtem el, sikerült is az első bosst lenyomni (aput). naggyon jó ez a game.
  • necroman
    #2405
    THX!!!Próbálom...
  • Prince007
    #2404
    Tessék:).
  • necroman
    #2403
    Emberek!Könyörgöm!Tudom,milyen lesujto a véleményetek a cheat-esekröl,de már két egérzsinórt téptem ki a gépből,mert 30-szor kell valamit végigcsinálni,ha valamit rontok.Valaki mondjon egy használhato cheat-et!
  • MrByu
    #2402
    Üdvözletem mindenkinek! :)

    Restellem, de be kell vallanom, én a liftes jelenetnél benyomtam 5 percre a cheatet. Ilyet ritkán csinálok, és nem is esik jól, de nem akartam agyon idegelni magam. :) Az egész játék alatt ez az egyetllen hely, ahol csalok, illetve 1 apróságnál bele kellett pillantanom egy végigjátszásba. :)

    De összességében a játék 98%-át becsületből vittem, és nagyon-nagyon élveztem. Egyzer negyvenvalahány százaléknél azért hagytam abba, mert nem bírtam legyőzni a szörnyeket egy hídon, aztán 2 napja rájöttem, hogy azon a részen átszaltózok és kész. :D Nem kell foglalkozni a monsztákkal. Persze tudom azok adnak homokot meg mentést, de ott nem volt kedvem harcolni. :)

    És most egy órája befejeztem a hátékot... hát gyerekek... 2005-öt írunk, tehát majd 2 éves késéssel volt szerencsém belépni a herceg világába, de letaglózott. A grafika modern szemmel nézve is még mindig nagyon szép szerintem.

    Így utólag visszagondolva, egy-két helyen a játékban elragadott a hangulat tetőtől-talpig. :) Lehet, sokan ezt szentimentalizmusnak érzik, de én olyan típus vagyok, hogy ha valami olyan, akkor teljesen beleélem magam. Pl. a fürdőknél, a zene, a csobogó víz... a felszálló pára... szinte éreztem a "finoman csordogáló víz simogatását az illatos teremben, a perzsa lantjáték zenéje mellett". :)


    Vagy amikor kijutunk Farah-val a kriptából, és lemegyek a csigalépcsőn...az ottani zene is szinte elvarázsolt, nem beszélve utána az "álomról".

    És pont, amikor elégnek érzed a logikai fejtörőket, belecsöppensz egy akciódús harcba. :) Majd ezután kikapcsolódásként megint törheted a fejed hatalmas és gyönyörű termek boltívei között. :)


    Na, ennyit a költőiségből. Összefoglalva azt tudom mondani, hogy ha van 3-4 játék az életemben, amire visszagondolva nem csak textúrák, hanem egy életérzés jut eszembe, akkor ezek közé tartozik a Sands of Time is!

    Jah, és a befejezésnél, az utolsó szó, amit mondok Farah-nak. Az nagyon LOL, kellemesebben, üdítőbben nem is végződhetne egy ilyen kaliberű játék. :)
  • watto
    #2401
    Én is sokat szenvedtem ott de megcsináltam,csak azt
    tudom ajánlani amit ssk3, és tényleg nincs cheat!
    Én ma vittem végig,3-napomba tellett.
  • ssk3
    #2400
    A legnagyobbat hagyd a végére
    Nem olyan nehéz az!!!
    Szerintem cheat nincs!!!
  • Siffredi
    #2399
    1 ev utan ujra elovettem a game-t mert akkor rettenetesen felidegesitett, de most ugyanott tartok
    Hihetetlen, hogy vagy ennyire bena vagyok vagy ennyire nehez, de a masodik nagytermes harcnal, mikor Farah is ott harcol melletted nem birok tovabbjutni...
    Legutoljara mikor probaltam kb 50 perc utan untam meg, mert meg mindig ott volt az osszes ellen+egy nagyobb is, amelyikkel lehetetlen felvenni a harcot...
    Szegyenlem, de azt hiszem cheathez kell folyamodnom.
  • tigeroo
    #2398
    nyomd be a warcraftIII-ba pls...o:
  • panther112
    #2397
    Elcserélném a következő játékszoftvereket(XIII, Uru – Ages Beyond Myst, Prince of Persia – The Sands of Time, illetve egy Iggy Pop zenei válogatás-CD vagy egy the Prodigy bootleg-CD ) eredeti cd-key-s(battle.net-en játszható) Warcraft III –ra.
    [email protected] - ide írj, ha érdekel a dolog
  • tigeroo
    #2396
    nemtujjuk...
  • Szabi DEMON
    #2395
    Hello! Kéne egy kis segítség! A WW-t nemrég vittem végig és nagy nehetez megkaparintottam ezt is! Igen ám DE!!! nem indul el. GeForce 2-m van amit elvileg nem támogat és lehet az a probléma, de a WW sem támogatja az meg mégis megy ráadásul uyge az az újabb! Mit csinálhójak?
  • Jimmyke
    #2394
    A WW nagyon harc-orientált lett, ha meg hack'n'slash-ezni akarok akkor ott a KotT.
  • Vlala #2393
    ki volt az a pihent agy, aki mozgogifet szerkesztett a megoldásnak?

    A játék hangulatáról: mindkettő eléggé lehangoló, a ww még jobban, mint a SoT, bár a vége felé már úntam a homokot...
  • tigeroo
    #2392
    a víz egésséges és még az orrodat is tittíccsa..:D
  • Gladiator
    #2391
    rájöttem
  • Gladiator
    #2390
    hogy lehet ebben a játékban életet szerezni? a demoval játszok, de már semmi életem, és tele van szörnyekkel az egész.
  • bitubo
    #2389
    a ww hangulata a sands of timehoz képest lesujto
  • Gyusz
    #2388
    Ha nem is ezerszer, de szerintem is jobb a Sands of Time a Warrior Within-nél. A folytatásból eltűnt az a profin kidolgozott mozgáskultúra, ráadásul nekem valahogy az irányítás is furcsábbnak tűnik. No meg ez a "darkos" hangulat sem vetekedhet nálam az igazi perzsa világgal. Ennek ellenére én mindkét részt nagyon szeretem, csak az egyik jobban tetszik a másiknál