2788
  • Slig
    #2588
    Ja tuti. Ez már hivatalos. (WHQL) A 158-as egy rakás sz*r, lehet még ez is orvosolja a gondodat... procira meg sajna nincs, legalábbis én nem találtam vistára, csak xp és 2003.
  • Csibusz
    #2587
    meg za még a furi:D hogy a hivatalos driver az 158.24 ez meg biztos jó amit most töltök az enyémre?? a 8600 gt-re??
  • Csibusz
    #2586
    oksi és akkor izére nincs mi??:S Procira... az gáz mertnem az miatt van az egész??:P
  • Slig
    #2585
    Bocs elszúrtam akkor a linket. Itt van a jó.
  • Csibusz
    #2584
    őő de ez csak 24 kb ez a driver vistára
  • Csibusz
    #2583
    32 bites jó hogy:D 64 csomo minden nem indul még:P
  • Slig
    #2582
    Legalább 32 bites a vista?
  • Slig
    #2581
    Jaa, hogy vistád van! Hú akkor a vga telepítő se lesz jó. Windows Vista Nvidia driver. Proci drivert nem találtam vistára :(
  • Csibusz
    #2580
    lett egy ujabb problémám:D:D nekem vistám van és a proci telepitő meg XP-s:D:D és a videokari még le se töltött :D de akkor procival mit kezdjek?
  • Slig
    #2579
    Király, akkor tedd fel, és majd írj hogy megy e vagy nem.
  • Csibusz
    #2578
    oksi azt vágom:P
  • Slig
    #2577
    Nem kell az inno3D oldalán keresned, mivel az csak a gyártó (mondhatjuk kiadónak is :)) a chip a lényeg, amit az nvidia gyárt. Letölteni innen tudod. Amd proci drivert meg innen. Csak elindítod a exe-t amit letöltöttél, végig nyomod a továbbot, vársz és kész. Mindkét esetben.
  • Csibusz
    #2576
    őőő
    a geforce ra a inno3 oldalán keresem akkor? és a provimnak mert nekemn em ugyanolyan mitn enekd:)
  • Slig
    #2575
    Igen. De! Most nézem, van új AMD K8 proci driver <link>
    Tedd fel ezt, úgyse vesztesz vele semmit, mindig jobb a frissebb... illetve ha még nem tetted meg, szerintem a videokártya drivert is frissítsd... ezeknél az új hardware-eknél még csak most javítgatnak ki pár kompatibilitási gondot, szóval van még remény :D
  • Csibusz
    #2574
    nekem is 2 magos akkor az a lenne a gond?
  • Slig
    #2573
    Hasonló, csak A64 X2 4000+, és Gf 8500 GT 512MB. Tuti hogy a proci miatt van a dolog, mert amikor ugyan ez volt minden, csak A64 Egymagos 3800+ volt, akkor tökéletesen ment a game...
  • Csibusz
    #2572
    neked milyen géped van?
  • Csibusz
    #2571
    áhh nem:D azt inkább nem :D különben a gépem ilyen:
    Athlon64 X2 3800+ AM2
    1GB (2x 512MB)DDR-II - 667MHz
    250GB S-ATA
    Geforce 8600 GT 256 mb
  • Slig
    #2570
    De esetleg még egy AMD Dual Core optimizert megpróbálhatsz, ez elérhető az amd.com -on. Én még azzal nem néztem, de próba szerencse...
  • Slig
    #2569
    A játék "kedve" szerint alakulnak a dolgok... pl én kapcsolgattam össze vissza az élsimítást, meg ilyeneket, és akkor egyfajta játszhatóra össze lehetett hozni, de még mindig nem volt az igazi... amúgy milyen videokarid van?
  • Csibusz
    #2568
    azt tudom hogy a ww jól megy de neke pl most iszonyatosan lassan mükszi a játék de probálkozok:D:D
  • Slig
    #2567
    Patch nincs, csak valami geforce6800 fix, de mivel nem olyan vga-m van, semmit nem használt.
  • Slig
    #2566
    Hát nem lehet sajna :/ én is előkaptam a jó öreg sempron 2800+-t... De a warrior within jól megy, a t2t-t nem próbáltam...
  • Csibusz
    #2565
    De ne mond már hogy nem lehet zeen javítani én belehalok ez egy nagyon yoo játék és már játszottam vele de nem vittem végig és most végig akarom vinni mielött a 2-3 elkezdem:(
  • Csibusz
    #2564
    pontosan...:(
  • Slig
    #2563
    Nekem is ugyanez a problémám. AMD Athlon 64 X2 ugye?
  • Csibusz
    #2562
    Na fasza most meg nagyon lassu..mivan ezzeL??:D
  • Csibusz
    #2561
    Hello azt szeretném megkérdzni hogy régi géppel játszottam ezzel a játékkal és most vettem egy ujat és valamiért nagyon gyors a játék egyszerüen a srác mindig sprintel de tudom milyen volt a régi gépen szóval ez már nem normális...ezt lehet valahogy állítani? és mitől van ez? köszi előre is
  • Slig
    #2560
    Üdv. Lenne egy kicsit nagy gondom. A játék túl gyorsan fut, de játszhatatlanul! Patch meg ugye nem létezik, csak a geforce 6800-ra, azt is kipróbáltam, de semmi hatás... Configom: alaplap: Gigabyte GA-M56S-S3 proci: AMD Athlon 64 X2 4000+, VGA: Zotac Geforce 8500 GT, 1 GB DDR2 667 RAM. Tud valaki segíteni? Amúgy ugyan ez a problémám a Warrior Within-el is...
  • tomsh
    #2559
    Má ingyé is letölthető UBI-s gammák
  • Looooser
    #2558
    figy ha csak átrohansz rajta 2,5 óra alatt meg van a sot
  • Kongy
    #2557
    Már történt egy alaplapcsere,és ATI 9600-zal tökéletes. Már ki is akasztottam.
  • Kongy
    #2556
    Nem nehéz. Kivéded az ütéseit,amikor már nem bánt gyakjad! Leölöd a klónjait,az igazit meg egy ütéssel kinyírod,aztán már nézheted is az utcsó bejátszást :)
  • Looooser
    #2555
    üósd vág nem apád nem anyád egy idő után begyengül azt le ölöd azt még kétszer aztán az eredetit megcsapod és meghal
  • #2554
    Nem tudja véletlenül vki a Prince of Persia TSOT-ban hogyan kell legyőzni a vezírt???
    azt irja le aki tudja h milyen módszerrel mert és szinte már mindenhogy próbáltam...
    a segítséget előre is kössz
  • Looooser
    #2553
    Lassú vagy menj gyorsabban a börtön résznél mert utána harc lessz és ez azt jelzi hogy kinyírták szóvalt tépj mint a franc
  • Fawkesm
    #2552
    plz valaki help me
  • Fawkesm
    #2551
    A SoT-ban lenne egy kis problémám, 79%-nál, a börtönés rész legvégénél, amikor fel kell mászni a kútból létrákon. Amikor a második létráról ugrok a rúdra, akkor mindig bejön Farah, hogy ott táncikál vagy mi, csak a felsőtestét látom, aztán kiírja, hogy Retry, vagy Quit Game.... na ez miért van?
  • Looooser
    #2550
    én ps-en jobban szeretem játszani mett ott a vibrálás ami nagyon jó jobban bele tudom érezni magam a játékba ha leesek valahonnan megvág egy csapda vagy ellenség.... csak sajnos meghóóót a ps :(:(:(:(
  • Kongy
    #2549
    Sztem PC-n a legjobb,a keyboard-al is könnyű irányítani...igaz,én beszélek akinek van kontrollegje is,de inkább a keyboardot használom...