2788
  • tomsolo
    #437
    MER A JÁTÉK KÖNYVTÁRBA LEMENTI BMP-BE..:)
  • zaki
    #436
    jeeee, köszönöm, sikerült
  • Pityuka Fővezér
    #435
    Nm, máskor is.
  • pinehead
    #434
    Valaki dobna át egy mentést az adott helyről??
    nem akar összejönni a móka, és kezdem "kicsit" unni a dolgot...
    #402
    Köszönöm!
  • zaki
    #433
    thx, mindárt megpróbálom, tényleg köszi
  • Pityuka Fővezér
    #432
    De ez még csak a kezdet.
  • Pityuka Fővezér
    #431
    Na megnéztem a kedvedért rosszul emlékeztem: a folyosón lévő tükröt tudod forgatni, hogy a fény bemennyen a terembe. Szemben van egy tükör, az elküldi jobbra, ott van egy tükör az visszaküldi a terem másik végébe, az megin elküldi jobbra, az ott lévő pedig rá ajelre.
  • Pityuka Fővezér
    #430
    Hát arra már nem emléxem sajna, asszem csak húzogatni lehet őket. Valahogy így néz ki, ha nem tévedek: folyosóról bejön a fény, azt az elő tükör elküldi jobbra, a terem végén a másik elküldi balra, a harmadikkal pedig rá tudod küldeni a jelre a kövön, de lehet, hogy nem jól emléxem.
  • zaki
    #429
    és leeht vhogy foragtni a tükröket? mert mondom, behúztam a helyükre őket, de nem történt semmi
  • Pityuka Fővezér
    #428
    A kövön van egy jel, a fénysugárnak arra kell világítania.
  • zaki
    #427
    hát az a baj, hogy én már odatoltam őket a helyükre, de nem történt semmi :(
  • Pityuka Fővezér
    #426
    396. üzenet. Nem olvasol, csak írsz?
  • Faki
    #424
    Tükrök akkor vannak a helyükön, ha "megcsillannak" és továbbküldik a fényt. Szal addig tologasd...
  • Faki
    #423
    gát=hát :)
  • Faki
    #422
    Na én most toltam végig, gát a végén volt pár izzasztóan nyaktekerő mutatvány :)
  • Faki
    #421
    Tükröket a helyes pozisönbe, akkor kiemelkedik a terem közepén egy oszlop vagy mi, na azt mászd meg.
  • pinehead
    #420
    Pont rákérdeztem volna, de most kihagyom!
    Kissebb gondjaim akadtak az ürgével nekem is...
  • zaki
    #419
    vision-t is megnéztem jópárszor, de az inkább összezavart, mert már az 1. jelenet nem voolt tiszta, mert én olyan falat/gelyet nem láttam, amit a vision mutatott, szl elakadtam, és közöm sincs, hogy lehetne továbbjutni :(
  • zaki
    #418
    képet is belinkelnék, csak nem tok, mert hiába nyomok print screen-t játék közben, nem másolja be a paintbe, de a slowview-be sem...
  • zaki
    #417
    tudna valaki segíteni? 69%-nál vagyok egy könyvtárszerűségben, és eltoltam az ilyen tükrös állványokat a helyükre, ik mögött volt a falon egy lyuk, ahová be is ment a gázsi, aztán magyaráz a csaj csávó, mondja, hogy mi a pöcs egyedül beszélek, hallasz engem? a gáré, hogy nem hall semmit, na mindd1, vhogy fel kéne jutnom, de nem tok, mert nem lehet, 1 lehetőség van a kap előtt van egy fal, amire ha felmászok, van a közepén vmi gondolom vhogy megemelkedik, ahonnan rá lehet ugorni a kapura, na szal innen hogyan tövább? mert nem akar kijönnii az az izé a falból alattam, és sehogy nem bírok feljebb menni, 1általán mi a megoldás?
  • elmozo
    #416
    Szúrd beléjük a tőrödet mikor megfeküdtek, de egy jó ideig jönnek majd újak!
  • Davidka
    #415
    nyomd meg az e-t vagy az egér középső gombját és szúrd le őket.
  • elmozo
    #413
    Slow Motion: ráböksz egyet arra a gombra amivel az időt visszapörgeted és a fehér karika zöldre vált. Addig lassu amíg le nem pörög, vagy rá nem böksz mégegyszer!
  • Gear
    #412
    "2. The Power of Delay:(Slow Motion) lehet hogy hülye vagyok, de nekem ez csak véletlen sikerült eddig"

    a használni gomb + a "rewind" gomb(asszem alapból Q) .... nekem ezzel sikerült. Csak addig tart amíg a homokszintet jelző izé felett a fehér kör el nem fogy.
  • Lacc
    #411
    8:17 - eddig én vezetek :D
  • Lacc
    #410
    Hmm én meg se néztem hány óra volt... Mindjár lecsekkolom.
  • zaki
    #409
    én most tartok 65%-nál, és eddig 09:39-t játszottam
  • elmozo
    #408
    Én 8:30 alatt vittem végig.
  • zaki
    #407
    aki végigtolta az mennyi ideig játszott a gameban összesen?
  • Kurty
    #406
    Amúgy DX8-aS !!!
  • Pityuka Fővezér
    #405
    Ja dagger bocs.
  • Hoz_Hun
    #404
    Jaja először a csicskásokat nyírd ki azok közül is a pirosruhásokat. Kb 14-15 hekma jön aztán csak a fater marad. Egyszerűen az "átugrok a feje felett és vágok"-kal el lehet intézi, bár jó bírja meg kell hagyni.
    Néha nézz rá a csajra is főként ha reklamál.

    Slow Motion meg megnézem majd. Köszi.
  • elmozo
    #403
    Le lehet őket győzni, csak sokáig tart.
    A szakállas igazából a faterod, őt hagyd a végére. A terem végében levő víz segíthet!
  • wizy
    #402
    hi
    asszem a 14%-nál tartok, amikor a kiscsajjal találkozok, miközben ő öli a az ellent, akik közt ott van az a főellenség is.
    Na, ott aprítok, ahogy tudok, de vagy a csaj, vagy én halok meg állandóan. (de többször én:-))
    na, és az lenne a kérdésem, hogy azokat ott le lehet-e győzni, vagy van vmi rejtett kapu, és ott ki kell mászni, vagy hasonló??
    ja, és Hoz_Hun: a Slow Motion vagy mi, azt asszem a Shift-tel lehet...:-))
    legalábbis nálam:-)
  • Hoz_Hun
    #401
    A hivatalos honlap szerint ezeket tudja a tőr:
    1. The Power of Revival: (Rewind) ismert. Viszatekeri az időt. Mondjuk igen hasznos ha a hercegnő csak egy együt töltött éjszakát igér a sok hercehurcáért :D...na jó akkor se haszontalan ha meghaltál.
    2. The Power of Delay:(Slow Motion) lehet hogy hülye vagyok, de nekem ez csak véletlen sikerült eddig, ha valaki tudja a helyes gomb kombinációt az üzemeltetéséhez ne legyen fukar. Ja egyébként lassítja az idő tellését ergó mindenki lassaban mozog.
    3. The Power of Restraint: le "fagyasztja" az ellenfeleket az időben míg mi vidáman mozoghatunk (Ez akkor különösen haszos, ha a hercegnő nem engedi magát :D...de idióta vagyok :). Azért ez se rossz harc közben.
    4. The Power of Haste: (Fast forward) felgyorsulunk mint ökör. Magam még nem bűvöltem elő ezt a tudományt, ha valaki tudja a gomkobinációt írja csak le.
    5. The Power of Destiny: (Vision) ismert ez is. Beleállun a fénysugárba aztán látjuk mi lesz (meg menthetünk is). Ravaszul persze elrejti, hogy hamarosan új billentyűzetet és parókát kell vennünk a játák következtében történő amortizáció miatt.

    Egyébként tudtommal "dagger" azaz tőr nem pedig "digger". Vagy én keverek valamit?
  • zaki
    #400
    ja, és 400.
  • zaki
    #399
    hú bazz, túlvagyok a csatán, jelenleg 62%-nál járok. most ott szívok, amikor meg kell nyomni a falon 2 gombot, és egy kötélről kell ráugani + onnan vissza. hát elég g*ci feladat, mit ne mondjak
  • Pityuka Fővezér
    #398
    Fontos még, aki nem tudná: minden fénypontba amibe be lehet szúrni a diggert szúrjátok bele még ha tele is vannak a tartályok, mert arra új tartályt kezd csinálni és így lehet a diggert különböző extrákra felturbózni. A másik meg, hogy azoknál a részeknél, ahol kötélhídon csak egy kúthoz lehet jutni, és ami zsákutca a prince csak iszik egyet azokat se hagyjátok ki, mert minden ivással nő a max. ereje.
  • Pityuka Fővezér
    #396
    A digger ha már fel van turbózva és tele vannak a tartályok és a power félholdak akkor jobbegér+R lenyomással minden ellenséget megfagyaszt, az iránygombok és a tamadas magnyomásával pedig a prince villámgyorsan odaugrik és lekaszálja. A liftes rész ezzel a trükkel csináltam meg.
  • zaki
    #395
    persze nem egyszerre vannak 15-en, hanem ahány még jön velük eggyüt 15