2788
  • wizy
    #568
    na de jö, most meg lefagyott:-(
  • wizy
    #567
    na ne, ezeket lehetetlen megölni:-(((((((((((((((((
  • wizy
    #566
    akarom mondani francba:-)
  • wizy
    #565
    frncba. Nagynehezene legyőztem őket, mire meghalt a csaj:-))
  • zaki
    #564
    akkor hajrá :)
  • raal
    #563
    de.
  • zaki
    #562
    képet nem tudsz beszúrni?
  • raal
    #561
    oké, bejöttem egy ajtón, amihez sietni kellett,mert szép lassan csukódott le, levertem a zombikat.Ezen a pályrészen úgy középtájon van egy kiálló rúd,amire nem tudom hogy kell felkapaszkodni. Ha meglenne ez, szerintem menne tovább. Köszi
  • zaki
    #560
    hát, ha egy kicsit bővebben kifejtenéd hol tartasz, talán tud valaki segíteni :)
  • raal
    #559
    Hello. 14 %-nál miután le vertem a zombikat, hogy kell kijutni?
  • FH ToMmY
    #557
    Köszi! De valahogy nem akar feljebb jutni
    Pedig ugrálok falrol falra
  • tibor16
    #556
    Nnna elkezdtem. Háááát qrva látványos az biztos! Nagyon emlékeztet a régi jó ügyességi 2D-és játékokra. Én is nagyon élvezem, mintha visszamentem volna az időben, de a barátnőm kisfia, nnna az le fog petézni, az biztos :)))
  • Met
    #555
    nini:)
  • Árnyvadász
    #554
    EZ AZZ!!! KELL!! JÖJJÖN!!! Köszi az infót!
  • zaki
    #553
    lesz, ne aggódj...
  • Árnyvadász
    #552
    Ácsiii! Van ebben a játékban olyan tüskés csapda, ami anno a POP-ban volt? Mert nagyon jó lenne ha lenne, meg mondjuk akkor már értem, hogy mire jó az osonás/gyaloglás típusú mozgás... Szóval??
  • pinehead
    #551
    A pszichológusod telefonszámát készítsd elő, ha nekiállsz!
  • Árnyvadász
    #550
    Nahh, tegnap én is felraktam a gémest. Háááááááááááát. Szóval jó. Szép. Látványos. Irányítás az kicsit ízé, de gamepad-el és bill-el is játszottam, végül is mindekttővel okés, csak kicsit körülményesebb, mint az átlag. De jó lesz ez. Biztos végigviszem. Ivás a vízből az kifejezetten tetszett. Az viszont nem, hogy a harc során a gép extra mozdulatokat vet be, holott én csak egy sima ütés gombot nyomtam. De látványosnak nagyon látványos, csak azért mégis. 2 órát nyomtam eddig vele: De jobban tetszik már most, mint a Max Payne 2. Legalábbis ami a környezetet, csatákat és az ügyességi (nahh kissé gondolkodtató) részeket érinti. De végijátszás után tuti delete. Amolyan egyszeri oszt nagyszeri játék ez. MP2 -t biztos végigviszem mégegyszer. Szóval az tartalmasabb ilyen szempontból. De 2 óra még nem elég, lehet bevadulok oszt kettétolom ezt is , de jelenleg emez álláspont negatív csorba még. Váááááá!
  • zaki
    #549
    jaja, néhol te leszen öngyilkos az idegességtől :)))
  • tibor16
    #548
    Megvan a gamma, de azok után, hogy olvasom a beírásokat, hogyasszongya - kitépi a haját meg megszúrja magát (bocs ha nem pontos). Milyen öngyilkos játék ez? :)))
  • Lacc
    #546
    A középen levő két fal közt fal-ugrálással felugrálsz. Így feljutsz valamelyik tetjére, aztán végigsétálsz rajtuk, és látni fogod hogy van egy kiálló gerenda a szemközti falból, amire át tudsz ugrani.
  • FH ToMmY
    #545
    Megint én :)
    52%nál járok! Mit kell csinálni? Ez az a rész ahol a madarak vannak, de NEM támadnak meg. És van sok kőfal össze vissza, sok rácsozott résszel együtt! Pls Help Meee
  • Axl Rose
    #544
    Köszi megoldottam, fejétől bűzlött a hal, mert megnéztem a visiont 4-5ször, és a szobrot sem toltam a kapcsolóra, és így a víz sem volt még leeresztve, és azért nem tudtam feljutni a párkányra, mert csúszott a lakkcipőm :)
  • Faki
    #542
    Legjobb trükk a nem hosszúkardos, bárdos arcok földrefektetésének módja, ha átugrasz a fejük felett és rányomod a kombót. Ilyenkor a többiektől is eltávolodsz, meg hát a célszemély általában a földre is kerül, szal lehet döfni. Csak a hosszabb fegyverrel rendelkezőket így nem lehet becumiztatni. A többiket általában ezzel a módszerrel szúrtam gerincen :)
  • Axl Rose
    #541
    Há' de a rúd az nagyon magasan van, a párkányra meg nem lehet felmenni a falon, mert csúszik a cipellőm a víz miatt :)
  • wizy
    #540
    odamész, felugrasz az első rúdra, onnan átugrasz az oszlopra (nekiendülve!), és onnan a másik oszlopra, onnan pedig a rúdra vissza, és így tovább a másik oldalon is
    (itt én is elakadtam:-))
  • Axl Rose
    #539
    Sziasztok. Tudom hogy x üzentenként felmerül ez a probléma, de elolvastam mindet, és már a hajam kitéptem, hogy hogy kell megoldani. Ugyebár 33 % és a 2. kar elmélete ugye megvan, mert a követ kell átlökni a víz segítségével, de hogyan kell az első kart meghúzni ? Mert az elmélet itt is megvan hogy szépen végig lehet ugrálni, de az első oszlopra hogyan kell felugrani, mert onnan át a másik oszlopra, és utána szépen tovább, de egyszerűen nem megy, pedig elolvastam az összes idevágó üzenetet..
  • wizy
    #538
    na jo, ok, megvan.
    DE NAGYON NEHÉZ EZ A HÜLYE 33%-OS KATONASEREG!!!!!!
  • wizy
    #537
    na, megvan a kardom (33%), és lent vagyok a kiindulási pontnál a csajjal. Onnan hova tovább???
  • wizy
    #536
    na, visszanéztem a mentésemet:
    felmászol a törmelékeken, aztán föl a rudakra, ugrás, ugrás, aztán amikor az ajtó fölé érsz, akkor neki kell himbálózni a falnak, nekiugrani, és onnan visszaugrani a fölötte levő rúdra:-)
  • [HUN]PAStheLoD
    #535
    én még 10% nál se vagyok .. de megint nem tom merre kell menni :) viszont a tőrt mexereztem :D
  • zaki
    #534
    mindig oda kell bemenni, ahol a csobogást hallod
  • blazini
    #533
    Hi all!
    Az lenne érdéwem hogy ott mi a sz@rt kell csinálni amikor megyek acsaj után lefelé és egy körterembe érek. Ha elindulok valamerre akkor visszavarázsolódok!Ez úgy 90% körül van!
  • [HUN]PAStheLoD
    #532
    na.. visszaolvastam (még szerencse :))
    de nem lettem boldogabb öröm ha 3 ugrást megtesz aztán zutty leesik.. és még sebződik is persze.. szal nem túl jók a kilátásaimm mivel nem egy sof 2 a gama :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #531
    én még 2%nál voltam nem tom hogy 4 % nál van-e mentés de azon a nagy kőcsávón hogy kell felmászni aminek a fején van valami fényes izé és előtte oszlopugrabugra volt? :(
  • Árnyvadász
    #529
    DÉHÓGYNEEEEMMMMMMMMM!!!!! VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! 500. köv. 1000 lesz:)
  • wizy
    #528
    okok, megvan ez is, csak egy kicsit hamar esek pánikba:-))
  • wizy
    #527
    megvan a kard, és mots mihez kezdjek??
  • wizy
    #526
    nem a te hozzászólásodra:-))
    megvan a kard is, hehe
  • elmozo
    #525
    Na ezt mire írtad?