2788
  • Davidka
    #631
    Sikerült!!! Lementem, és rájöttem, hogy nem tudott felmászni, mert egy ükör volt a rés előtt!!!
  • Davidka
    #630
    Hátha most:
    [IMG][/IMG]
  • Davidka
    #629
    Na ez nekem nem megy :(
  • Davidka
    #628
  • Davidka
    #627
  • Davidka
    #626
    No várjunk csak, a 439-esen nincs is rajta a karakter, nem lehet, hogy a 442-ről beszélsz?
  • zaki
    #625
    mondom, hogy nem tudsz unreg-ként képet beszúrni
  • zaki
    #623
    nem tudsz képet unregként beszúrni
  • zaki
    #619
    printsreen-t nyomsz játék közben, elmenti a játék könyyvtárába, azt jpg-be átkonvertálod, feltöltöd ide, és belinkeled
  • zaki
    #616
  • Davidka
    #615
    Idegességemben lementem legalulra és kinyírtam a csajt
  • Davidka
    #614
    :(
  • zaki
    #613
    hát szívesen segítenék, mert ott én is elakadtam, de sajnos nem nagyon vágom, hol akadtál el :(
  • Davidka
    #612
    Hát azon a képen ugye a fénycsóva egy arany izébe megy bele. No nekem az az arany izé nincs ott, hanem a helyén egy könyvespolc
  • zaki
    #611
    ezt most nem vágom.
  • Davidka
    #610
    Különben a #439-es kép előtt vagyok, csak nem tudom elérni hogy az a könyvespolc eltűnjön onnan, biztos a szimbólum megnyomásával érem el, de nemtom, hogy az hol van :(
  • Davidka
    #609
    Hát beillesztettem legfelül a tükröket amin a fény továbbment egy olyan izébe, ahol lefelé továbbítja a fényt. Ha ezt megcsináltam a nő mondja, hogy nyomjam meg a symbolt a falon, de nem látok sehol semmit a falon, azok a párkányok pedig visszavisznek oda, ahonnan jöttem
  • Davidka
    #607
    Hi! 69%-nál járok és elakadtam :( Meg tudnátpk mondani, hogy mit kell csinálni abban a tükrös küldiben, amikor a nő azt mondja: "Try to push that button on the wall".látok valami kötelet is magam mellett, de nem tudok vele sehova ugrani. alattam is vannak kötelek, de oda nem tudok eljutni. Köszi a segítséget
  • raal
    #606
    Hello.Már megint elakadtam. 28%-nál járok. A madarakat lelőttük. A csaj átbújt a lyukon (ami elől elhúztam a kockát), felmásztam a torony tetejére, átugrottam egy sziklafal tisztására, ahol van egy fa is, innen hova tovább?
  • Shaman
    #605
    Egyébként meg mindenre rá lehet jönni.
    Még csak ma néztem meg először ezt a fórumot,de már a hajam égnek áll az "x%-nál vagyok mit kell itt csinálni" típusú kérdésektöl. Emberök max nézzétek 10x a visiont,vagy olvassátok mit ír kis tipnek a gamma.
    Okes én még csak 33%-nál vagyok,de eddig mindenre rájöttem. Nem kéne minden apróságért a fórumra rohangálni:-)))
  • zaki
    #604
    ne foss, ez másnál is így van :)
  • Shaman
    #601
    Egyébként az elején nagyon kínlódtam a harcokban abba is akartam hagyni,aztán rájöttem az ugra-bugra technikára! Most már meg sem sérülök egy 16 fös zombicsapatnál.
    De azért eléggé unom ezt az állandóan születik új. Végig ez lesz? Az akrobatikus részek királyak,de a csatákat nem csípem azért annyira. Föleg ha azt az idétlen csajt is védenem kell...
  • Shaman
    #600
    Na én is tolom a gammát,de azt mondja már meg valaki,hogy az hogy van hogy haladtam egy csomót,már vagy 5 mentésem is volt és még mindig 33%-on tartok? Úgy értem,hogy elértem a 33%-ot,s azóta haladtam egy csomót,meg mentettem,de még mindig 33%. Ez hogy van?
  • barret
    #598
    az első mentéspontig,1 hibával jutottam el...egyszer ütött meg egy kardos muksó.nem olyan vészes az irányitása,de nem ismeri fel s jó kis genius controlleremet!!!!!!
  • Drex
    #597
    #289
  • tibor16
    #596
    Letölteném, de nem találom a beírásod a címmel? Hova lett? Írd már be újra lécci. Esetleg rakj a cím elé meg utánna egy egy betűt, mert lehet, hogy reklámnak vette a szerver....
  • Drex
    #595
    itten vannak :) :D
  • Drex
    #594
    re all....

    akienek kellenek esetleg a mentéseim az még ma szedje le a linkről, mert ma este ftp-t törlök....

    nem tom hol van már, de valahol lejjeb....

    TEHÁT ESTE FTP-T törlök....
  • zaki
    #593
    nem olyan vészes az az irányítás. engem a kamera idegesített fel egy-két helyen, mert egyszerűen nem láttam semmit a faltól, közben meg ment a hent ezerrel
  • tibor16
    #592
    Ez a k**b*sz*tt irányítás, -a tököm tele van. Teljesen az elején vagyok. Most kellene a leszakadó párkányok után a nagy szobor arca mellett feljutni a feje tetején lévő világító, asszem kulcsfontosságú biz-bazzhoz. Az istennek se megy. Nem arra fordul a koma, amerre kellene. Aaaaaaahhhhhhhhhhh!!!!!
  • FH ToMmY
    #591
    1xűen nem akar összejönni! Figy, ha elküldöm a fájlt megcsinálod nekem addig, amíg el lehet menteni? Csak ezt az egyet kéne átvinni...pls...vagy ha Te nem akkor vki
  • [HUN]PAStheLoD
    #580
    én már nem bírom..
    a Palace Defense System után tartok a Booby-trap Courtyardnál és az időre menő szivatós geciséget nem tom megcsinálni és mérT?! mert szar az irányítás meg a kameramozgatás
  • wizy
    #579
    jóvanna, bocs, de itthon csak nem ordíítok:-)
  • wizy
    #578
    kész,passz,ez lehetetlen. FEladom.
  • wizy
    #576
    azzal én is jól elvoltam:-)
    nem vagy lassú, bár én nem tudom, de előszőr a piros katonákat öld meg, aztán meg a fatert hagyd a végére.
    egy jótanács: Addig ugrabugrálj hátra/előre, míg eléd nem terem egy. Azt külön kaszabold le:-)
  • wizy
    #575
    huh, ez a 43%ban levő katonák még nehezebbek:-(
  • raal
    #574
    14%-nál tartok még mindig, bent vagyok egy nagy terembe, a szakállas fickót nem tudom leverni, hogy kell? Túl lassú vagyok?
  • wizy
    #572
    háhá, sikerült:-)
  • wizy
    #571
    eláruknátok, hogy ezekből még mennyi lesz??
  • wizy
    #570
    hát nem igaz, ez már megint lefagyott:-(