2788
  • FH ToMmY
    #811
    bogyoka: ha gondolod, és hamar eljutok addig akkor majd elküldöm
  • FH ToMmY
    #810
    Miért, még nincs?
    Sztem lennie kne már
  • bogyoka
    #808
    Én még mindig a 14 %-nál tartok, lassan kezdem elveszteni a türelmemet, mikor inni akarok, lecsapnak engem mint a taxiórát.
  • FH ToMmY
    #807
    Addig is ujra kezdtem, már 5%nál járok
    Azért ha tud vki adni mentést szoljon
  • FH ToMmY
    #806
    Gondolom már nincs meg a tükrös mentésed...az sem gáz ha az elejétől van..
  • FH ToMmY
    #805
    Hm skacok vki mentsen meg, nem akarom ujrakezdeni
  • zaki
    #804
    jaja, én is, még biztosan fogok vele játszani, csak várom az új vincsit, és máris visszakerül a gépre a játék :)
  • Axl Rose
    #803
    Na, megcsináltam a gamet, király volt !
    Csak ajánlani tudom mindenkinek..
  • Axl Rose
    #802
    Nem az az idegesítő hogy hosszú, mert el lehet lavírozni köztük 30 percen át, de ha egyszer is rosszul időzítesz és vágod bele a tőrt vkibe, és nem töltődik fel, és lekaszálnak, akkor hiába van még 7 idővisszatekerőd baszhatod az egészet.. Most kezdem negyedszer úgy, hogy szerintem mindig lekaszáltam legalább 10-10 kalapácsost, és kardost. De azért szerencsére a csaj élete visszatöltődik ha nem bántják..
  • zaki
    #801
    hát ja, az az 1ik legrázósabb rész a játékban, de nem lehetetlen, én kb negyed óra alatt továbbjutottam
  • Axl Rose
    #800
    Na, megcsináltam, és a liftnél vagyok.. Hát nem tudtam még megcsinálni.. Ez rohadt g*ci rész..
    Jó game ez, de azért ilyennel nem kellene elbakni..
  • Axl Rose
    #799
    Hát ez szopás, én is pont ottvagyok és a szitu ugyanez.. Kezdhetem elölről az előző mentésem, a nagy tükrös termet:(
  • Axl Rose
    #797
    Na az előzőt aThom_-nak szántam :)
  • Axl Rose
    #796
    Emlékeim szerint a fürdőben van olyan rész ahol lépcső van, és 2 oldalon egy kapcsoló van, ez az a hely ?
    Mert ha igen akkor a szobrot kell nekitolni a kapcsolónak és akkor ugymarad az ajtó és le kell ereszteni a vizet, és akkor nem fog csúszni a cipellőd
  • Axl Rose
    #795
    Áhm köszi, megvan :)
  • OMax
    #794
    en mar eskuszom nem emlekszem ... de nem ugy kellet volna kezd hogy 1 hete gyurom a jatekot es 33% nal vagyok :)) hanem hogy 2 napja gyurom a jatekot es 33% nal vagyok :)
  • OMax
    #793
    legfelul is beallitottad a tukroket? ott ahol ki kell verni a falakat es lent kinyilik az ajto? vagy ott megvagy ahol hogyha atvilagitasz a masik oldalra akkor kijonnek azok a nagy szarok a falbol es vegimehecc? van ott mit allitani ugyhogy probalkozzal csak
  • Axl Rose
    #791
    Hi. 67 %-nál a nagy magas tükörteremben hogyan kell lejönni, mert lennt beállítottam a tükröket, fennt is, és most a fény lefelé világít, gondolom lennt kell még tükröket tologatni, de hogyan jutok le ? Mert ahol feljöttem ott nem lehet lemenni.
  • Glinn Eldiven
    #790
    ÁÁÁÁÁÁÁ. Deszar. Eddig nem akart ugrani. Valoszínűleg egy fél lépéssel hátrébb voltam. Egy ilyen marhaságon elakadni :))
  • OMax
    #788
    hat ott ugrasz a spacevaL :) de felhuztad a nagy ajtot?
  • OMax
    #787
    nekem nem mutat semmi kepet... hol kell neezni? aaaaa
    :))
    most loadoltam megint es megoltem meg1x a csavot a vegen :) hatha valamit nem neztem de semmi :)) konnyeb volt ezt a csavot a vegen elintezni mint jatek kozbe 1 par harc... hm a jedy academi jut esembe:)...
  • Glinn Eldiven
    #786
    Bocsika, de nem esik le merre kell menni.
  • OMax
    #784
    hmm milyen kapcsolo gamestar? hol van az ? en vegigvittem 6 ora 15 perc alat szoval buszke vagyok :) es 1x se jottem ide segitsegert:_
  • yal
    #783
    ez eleg ecceru volt pont oda nem neztem:)
  • FH ToMmY
    #782
    Először is!
    Kérlek küld el azt a mentést ide: [email protected]

    A folyósón van egy tükör azt meg kel fordítani, a többi meg úgy állítani, hogy a fény mindegyiket érje! Érted?
  • yal
    #781
    elertem a tukros reszhez, a csaj bemaszott a lyukon es o most fentebb van mint en. hogyan kell a fenyt bekapcsolni a tukroknel ill. hol kell ott elindulni? osszes enemy halott de nemtom merre menjek>.<
  • antijedi
    #780
    hmmm, ha nincs vertex shader ako má nem is megy a game? királyos, ako fölöslegesen szedtem le 2cd-t, del... :P
  • FH ToMmY
    #779
    Banyek senki nincs a csillároknál?
  • zaki
    #778
    és ha kiütöm a falat, akkor ott mi van? 5 db kis floppy, amit fel kell venni, vagy mi? :P
  • antijedi
    #775
    :DDDD
  • zaki
    #774
    én is erre gondoltam :P kella pöcsnek ide titkos kapcsoló, letöltöm a dc-ről a game-t 2 perc alatt :)
  • antijedi
    #773
    szvsz eccferüb ha megkeresed a cd-n amgát a progit, tuti ott vna valahol elrejtve :P
  • zaki
    #772
    ezt olvasom a Gamestarban:

    " Ha végigvittük a játékot, akkor egy titkos kis kapcsoló segítségével megnyithatjuk a Prince 1 és 2 régi verzióit. Nosztalgia rulez"

    na de hol a péniszbe van az a titkos kapcsoló, azt már nem mondták el, hogy rohadnának +
  • zaki
    #771
    bazz, nincs is ps2-m...
  • Shaman
    #770
    Nálatok nem volt olyan hogy elöjött ilyen sípolás szerü hang? Néha elmúlt ha visszamentem egy-két helyre,de volt olyan hogy úgy maradt. S csak sípolt itt nekem a hangfal. Mondjuk egy game restart megoldja. Meg annyira nem vészes,mert 85%-nál járok,s eddig 2* jött elő összesen,csak úgy kérdem.
  • Sephi
    #768
    Zaki mondjad ma' hogy Ps2-on hogyan kell az elso Princet aktivalni :)
  • zaki
    #767
    jaja, nekem is tetszik :)
  • wizy
    #766
    joooo fenn az a kép:-)
  • zaki
    #765
    hát ezt most meg nem mondom, mert kiba bonyolult...
  • raal
    #764
    Hello. Haladok, 60%-nál ahol a teremben a köteleken kell himbálózni(aminek a végein eredetileg vödrök voltak), a 2. vödörnél nem sikerül úgy elrugaszkodni, hogy normális helyen meg tudjak kapaszkodni. Hogy kell?