2788
  • zaki
    #763
    :)
  • FH ToMmY
    #762
    Áhh bazmeg. 71%nál járok! Ahol a csillárokon kell ugrálni! Minimális életem van, elfelejtettem inni :(
    És mikor az utso csillárról leugrok, földetérek és kámpec. SOS HELP MEEE!
    Vkinek nincs meg a tükrös mentés legvége?
  • yal
    #761
    hehe megvan a megoldas vissza kellett menni a furdobe:)
  • yal
    #760
    udv segitseg kellene a jatekkal kapcsolatban
    33%nal tartok, elertem egy helyre ahol 3 ajto is van, egy amin bejossz, egy balra sarga pecsettel (ezt kinyitottam es el is huztam a kart), es egy jobb oldalon ami nem nyilik. Bal es jobb oldalon a fal vegen levo fuggeszkedos kapcsolokat is meghuztam, lett egy lyuk oda betoltam egy dobozt de nem tortent semmi. Vki segitsen pls ha nem tudjatok hol vagyok csinalok kepeket csak reagaljatok vhogy
  • FH ToMmY
    #759
    Nem hiszem, h sokan gondltak rá :)
    De jo ez igy ahogy van...
  • zaki
    #758
    sztem nagyon gáz a játéban, hogy nincs feliratozás... így nincs is értelme magyarítani a gamet, ha valaki 1általán gondolt erre
  • FH ToMmY
    #756
    Nah, a tökrösnél feljutottam a legtetejére, ott is összeraktam a tükröket! Utánna bementem abba a kékes teremben aminek a közepén van vmi piálda, kimentem, oks... de ez után mit kell csinálni?
  • ujedith
    #755
    Bocs,hogy megint zavarok, de sajna a jatek legelejen, amikor felugrok a falra majd ugrabugralok egy kicsit es be kell mennem egy bazi nagy ajton. Ne, ha ott atlepem a kuszobot elsotetul a kep csak a kardom latszik es latszanak azok a repulo bombak. Es nem ragal semmire.
    Nem ertem. Tud valaki segiteni?
  • zaki
    #754
    felmászol a létrán, és arról a helyről kell ugra-bugrálni :)
  • Axl Rose
    #753
    Áhm falon kell sétálni a rácsos ajtón, amin nem lehetett idáig, de hogy jutok fel a mentéshez ? :)
  • zaki
    #752
    és mondom, nem árt kinyírni a madarakat, mert nagyon szemetek tudnak lenni
  • zaki
    #751
    az a lényeg, hogyha a lenti kart meghúzod a kapu felemelkedik, és vissza kell menni, ahol az elmetés van, és a leereszkedő kapun gyorsan át kell futni (úgy mint a falon), de sietni kell, mert elég gyorsan leereszkedik
  • Axl Rose
    #750
    És hogyha meghuztam a fenti kart, és kinyilik lennt az ajtó és előjön a létra, és megint meghúztam a hosszú kart, akkor egy rácsos ajtó felemelkedik, ahova amúgy is be lehet menni egy kis átjáró van mellette, akkor annak mi értelme ? A rácsos kapu ami ereszkedik lassan azmögött egy zárt ajtó van. Kinyílt máshol is egy ajtó ?
  • zaki
    #749
    hááát ki kell várni az ütemet. amikor jön, akkor kell suhintani. tudom nem egyszerű, d ki kell őket nyírni. a játék vége felé megint lesznek madarak
  • Axl Rose
    #748
    Jó, de hogy lehet lakaszálni a madarakat ?
    Mert a fal tetején nem lehet védekezni a kardal, és a falon lógva sem, és úgy szoktam hogy kivédem a támadását, és egyből 1 kaszálással lekaszálom, de ezt most nem lehet a fenti okok miatt...
  • antijedi
    #747
    jol mondod ezért ovlasgatom még mindig, mer tnéha vanak jok a cikekben :P
  • antijedi
    #746
    én meg amiota gamestar a gamestar azota megvanak aszem, meg pc guru is, meg anno pc-x ből is kruvasok emgvolt :P
  • mochee
    #745
    Tényleg meg vannak néha zakkanva, ez a játék szerintem eddig a 90%-ig egy 87-es nálam. Miért nem lehet egy játékban 3-nál több ellenféltipus? (most nem tudom biztosan, hogy mennyi van, de kevés) Egyébként meg ez a szelektálás a bemutatásra érdemes játékokban igen fura (pc guru), például egy olyan kaland etalon, mint a Black Mirror miért nem kap helyet, azt nem értem, és pl. egy 60%-ra értékelt játék meg miért igen. Ettől függetlenül, ha nem értünk egyet valakinek a véleményével, azért el lehet olvasni acikket. Ott pl érdekességek is olvashatók.
  • zaki
    #744
    különben én pont 1 éve vezsem az újságot, sztem jól megírják a cikkeket, csak néha az osztályozás tényleg kicsit gáz :(
  • zaki
    #743
    na ja, ebben én is 1etértek, pl anno a Rayman 3 94 %-ot kapott, a vice city meg 93%-ot... hát ez egy kicsit lol :P
  • antijedi
    #742
    és nem is veszik, segitek: ingyé van ako meg miért ne :P
    nem is ovlasom nagyon, csak átfutom néha meg azért elolvasom mit irnak azokrol az "uj" gamekrol amit az esetek nagyrészében már végigvittem, szal nem azt mondom hogy mindig hülyeséget irnak, de sokszor huznak le játékot igazságtalanul vagy nyomnak fel egy gamet erdemtelenül... :P
  • zaki
    #741
    akkor veszik, vagy mittomén. de akkor minek olvasod, ha nem csípod őket?
  • antijedi
    #740
    adnék nah :P
  • antijedi
    #739
    ki mondta hogy veszem? én csak azt mondtam hogy van nem pedig azt hogy veszem... :P
  • zaki
    #738
    asszem fel kell cserélni minden tükröt (szal az első, és hátsó kettőt) és használd azt a kameraváltást, amikor távolról mutat téged a kamera, mert úgy könnyebben ki lehet igazodni
  • mochee
    #737
    Szevasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy 80 valahány százaléknál, az ajtós szarakodás után, amikor nincs fegyverem, ugyebár találok egyet. Na, a védőburkot nem tudom kiiktatni. Tologatok mindent mindenhova, de nem megy. Valaki pls segítsen!
  • zaki
    #736
    ha nem adsz a véleményükre, akkor minek veszed? :)
  • zaki
    #735
    adnák? :P
  • antijedi
    #734
    nekem is megvan a gamestar, énis tom mit adtak rá de a gamestar egyátalán nem a az ujság aminek csak egy kicsit is adnák a véleményére... :P
  • zaki
    #733
    #717 ; #720 ;#721
  • antijedi
    #732
    komoly? akkor már szedem is :)
  • zaki
    #731
    érdemes? kötelező... eszméletlen a game, nagyon el van találva, az év 1ik legjobb játéka, nem is lehet róla rosszakat mondani
  • zaki
    #730
    acemcp, vagy nimo, vagy nem tudom
  • antijedi
    #729
    hmmm, érdemes leszedni? jobb lett mint a 3d? (magyarul jobban hajaz az első kettőre mint a 3d? :P)
  • ujedith
    #728
    milyen codec?
  • zaki
    #727
    nem tom, lehet, hog codec hiba, passz
  • ujedith
    #726
    Senkinek nem volt hangproblemaja???
    Leci segitsen, aki tud, mert mar vagy masfel oraja szenvedek, hogy legyen hangom, de csak a moviekhoz van.
    Azt eszrevettem, hogy a Sound konyvtaramban az osszes file meret 0 byte.
    Ez normalis???
  • FH ToMmY
    #725
    Meg van vkinek az a mentése, ami a tükrös pálya után jön? Mert nincs kedvem szenvedni a tükrökkel :)
    De csak az kéne ami közvetlen azután következik!
    Akinek megvan, pls: [email protected]
  • zaki
    #724
    pedig el lehet oda jutni, csak meg kell találni a helyes utat, ezt neked kell megtalálnod
  • zaki
    #723
    le kell darálni a madarakat, mert anélkül nem tudsz továbbmenni, mert mindig le fognak szedni