2788
  • raal
    #902
    Hello. Végre tegnap a végére értem én is. Hát mit mondjak, szerintem szuperjó a game. Tényleg kicsit könnyű,csinálhatták volna nehezebbre is, de remélem lesz majd folytatás. A kameranézeten több helyen javíthattak volna, ráadásul volt több olyan nézet, ahol lehetetlennek látszott, hogy at tud ugrani vagy eléri és mégis. A legtöbbet talán én is a liftben szenvedtem. Nagyon ki volt ez a game találva. Kár hogy részemről nagyon ritka, hogy egy game így megfogjon. Köszi a segítségeket, ahol elakadtam. Ja és mennyit számít a védekezés is!
  • zaki
    #900
    miért nem? én még biztos elő fogom venni a játékot
  • CarajoEsp
    #899
    Ilyenkor könnyű a Buddhistáknak:DD
    Azok majd a Reinkarnáció után is lenyomják:DD
  • yal
    #898
    most igy belegondolok, tok gyorsan vegignyomtam, tokre teccett de az eletbe nem fogok mar vele ujra jaccani ez a baj:(
  • wizy
    #897
    na, én ezt a Prince of Persia-t felfüggesztettem egy időre, mert egyszerűen nem tudok normálisan harcolni.:-)
  • Axl Rose
    #896
    Szerintem akkorát keféltek, hogy zengett az egész palota :)
    A pali azért készült ki annyira, és nem ébredt fel akkor, amikor a csaj elcsórta a cuccait :)
  • Shaman
    #895
    SPOILER!
    Egyébként szerintetek ott ahol a csobogásos hangot követtük,ugye utána van egy érdekes jelenet,szal ot kamattyoltak? (bár ugyi utána kiderül,hogy lehet,hogy csak képzelte a csávó)
  • Shaman
    #894
    Nehéz lett volna orgiát rendezni,mivel SPOILER!!!!
    a csávó visszatekerte az idöt,s a csaj még nem is ismerte akkor......
  • zaki
    #893
    hát ja, a vége nem volt vmi nagyon nehéz, a liftben többet szenvedtem
  • yal
    #892
    vegigtoltam a jatekot:)
    aszittem a vegen nagy orgiat rendeznek de elmaradt:(
  • Shaman
    #891
    De lehet! Nekem mindent lehet!:-)))

    (egyébként nem biztos,nem emlékeztem pontosan,de mintha én falon futkároztam volna ott)
  • Axl Rose
    #890
    Biztos hogy így csináltad, mert másképp nem lehet :)
  • Met
    #889
    Jó az avatarod
  • Shaman
    #888
    és utána csekkold a #873-as kommentemet,mert az jön,mielött megkérdeznéd.
  • zaki
    #887
    mindig oda menj be, ahol a csobogást hallod
  • yal
    #886
    kozelitek vegefele, jott a varazslo es leluzuzott a melybe vmi sirokhoz, szaladtam egy csigalepcson 20 percig aztan leertem egy helyre ahol mindenutt ajtok vannak, de nemvagom mi a jo sorrend vagy mi alapjan lehetne megnezni mi az
  • zaki
    #885
    na, én a 630-as képen látható középen lévő állvány előtti kapu felett jöttem le (amelyik oldalon a tüskék vannak a földben)
  • Shaman
    #884
    Én nem így csináltam,erre biztosan emléxem.
    Ez is mutatja,hogy több féle képpen meg lehet 1 dolgot csinálni.(persze azé ez olyan sok helyen nem fordul elő.
  • zaki
    #883
    pedig nem nagy szám... amikor az utolsó tükröt a helyére tolod, akkor a bevert fal mögött lévő mozdíthatatlan fényforrás-féle valami mögött kell leurgálnni a falon, pontosabban kapaszkodsz, lefelé-ugrasz-kapaszkodsz lefelé-ugrsz, ennyi
  • Shaman
    #882
    Ahol a fenti 2 tükör van,ott az egyik szélen nincs korlát,na ott kell falon futni asszem.
  • zaki
    #880
    jajó, kicsit kést vagyok

    bazz, én is a hosszabb utat tettem meg, na mind1, úgyi már túl vagyok ezen a játékon (is). de legközelebb majd arra fogok menni :)
  • Shaman
    #879
    hehö?
    Nem érteni kérdést!
  • RYAN MCKEAN
    #878
    HONNAN TUDTOK LEVENNI EGY JÓ SERVERT!!!!
    SEGÍTSETEK MÁR ÉS EL HÚZOK UTÁNA!
  • Shaman
    #877

    A Poén az,hogy köszönöm,hogy megpróbáltál segíteni,de én semmilyen segítséget nem kértem.csak mint érdekes dolgot megemlítettem.
    Remélem azért nincs harag!
  • Shaman
    #876
    Hát igen,pedig ezt több helyen is kell a játékban,az "ugrás a falra,s egyböl visszaugrás"
    Arról nem is beszélve,hogy sok helyen csak ilyen 2 fal közötti ugrásokkal lehet továbbjutni. Úgyhogy be kell a ritmust gyakorolni rendesen:-))
  • Shaman
    #873
    A fenébe,na szóval,így:
  • Shaman
    #872
    Nem jól csináltad,mert így kell:
  • zaki
    #871
    bazz, nem emléxem rá már pontosan, nekem így rémlett, örülj neki, hogy legalőább megpróbáltam segíteni
  • Shaman
    #870
    Most ezt mié mondod?
    Én már rég megcsináltam ezt a részt,a hangsúly azon volt,hogy a visionban a piros utat mutatja,holott a sárga úton simán hamarabb eccerübben,illetve kevesebb denevérrel ugyanoda jutsz,ha felugrálsz.
  • zaki
    #869
    fent, ahol a hosszú cső van legfelűl, úgy emléxem, hogy a fal felé kell fordulni, amikor a végéhez érsz, ráugrani, a falról vissza a feletted lévő csőre, valami ilyesmi rémlik
  • Shaman
    #868
    Na mégeccer,szal erröl van szó:
    Nincs fennt rajzprogim,csak paintben csináltam,szal csitu a csoda írás miatt:-))
  • Shaman
    #867
    Hmmm ez nem sikerült:-)) na majd megnézem mi a gond.
  • Shaman
    #866
    Na erröl beszéltem.
    A vision a piros utat mutatja,de ugrálgatással fel lehet simán menni a sárga uton (remélem sikerül a képbeszúrás:-)
  • Shaman
    #865
    Ez azért van mert a játékban 2 tükrös rész van.
    Van a könyvtár meg késöbb a ...... majd meglátod.
    A másodiknál már könnyü a dolgod,mert túl vagy a játék nehezén. Onnantól már a harc is nagyon könnyü.
    Egyébként sztem a vége eléggé könnyüre sikerült. Szal aki túléli,illetve megcsinálja a liftet,onnantól már sétagalopp a játék!:-)
  • bogyoka
    #864
    Naggggyon szépen köszönöm,letöltöttem, remélem a többi azért menni fog, bár ahogy olvasgatom, kib*szott nehéz részek lesznek, de állok elébe, betartok minden jó tanácsot, de ennél a résznél tovább megyek így.
  • bogyoka
    #863
    Köszönöm a tanácsot. Egyébként eddig, mindig megcsináltam ivás nélkül a harcot, és nagyon tetszik. De eleve, most mire odaérek a harchoz, nem teljes az életcsíkom. Na meg ugrálok én ezerrel, soxor már azt sem látom, hol vagyok, sikerül sokat lecsapkodni, a tört is beléjük szúrom, de állandójan újra termelődnek, és már a bárdosokra nincs elég életem. Ezért gondoltam, hogy innék, de újabban, magamhoz veszek egy üveg ásványvizet, azt iszok én.
  • balty
    #862
    A falról való elugrás szokszor hasznos. 2* megnyomod az ugrást a fal felé, ekkor elrugaszkodik 1 ellenfél felé. Ütsz 1 egyet a karddal majd szúrsz a dagerrel és annyi is az ellenek.
  • reaper4
    #860
    köszi már lehoztam. de most,hogy Shaman leírta, lehet, hogy megpróbálom még egyszer max kétszer.
  • FH ToMmY
    #859
    Itt egy másik link, ha az előző nem menne...
  • Shaman
    #858
    Ez végig megmarad. Öld le a zombikat,majd a végén a fattert. Lesz vagy 16 zombi. Minden csatánál így lesz. 4-nél több nem fog eccerre támadni,de mindig születik új,de eccer majd elfogynak. Véges a számuk.