2788
  • pluhi
    #943
    Tudja valaki, hogy miért nem megy gamepad-del a cucc. Dual Action-öm meg se nyekken. Bekonfigolni se lehet. Nem reagál.
  • zsotesz
    #942
    Én is a végére értem, hát ez a varázsló a végén nem volt egy nagy durranás, ennél még az ez előtt lévő kardos bandával is többet szórakoztam. De azért jó móka volt.
  • zaki
    #941
    #873-asban a van a megoldás, he elakadtál volna
  • zsotesz
    #940
    El sem hiszem, megcsináltam a liftes részt. Hát elég kemény volt. Most a tükrös szobában szórakozok.
  • zaki
    #939
    miért törölném? ott van a SPOILER, meg 1ébként sem szoktam törölni, csak az anyázásokat stb
  • FH ToMmY
    #938
    Hjaa télleg, már vágom :)
    THX
  • Shaman
    #937
    zaki: ha gondolod,hogy túl sokat elárultam kimoderálhatod előző 2 komentem....
  • Shaman
    #936
    Méginkább SPOILER!!
    Télleg aki még tolja az ne olvassa el ezt,komolyan!

    Akkor elmondom pár szóban,hátha könyebb így megérteni. Az egész történet arról szól,hogy a csávó meséli a saját történetét. Mi persze azt hisszük,hogy nekünk..... erre nagyon sok utalás van,többek között,ha ki akarsz lépni,mindig beszól,hogy "nem akarod,hogy tovább meséljem a történetem?"
    Nos ugye a legvége:Itt derül ki minden. Szóval ugye a csajszi meghal,stb. Erre ugye te,a főhös visszatekeri az idöt teljesen a legelejére,mikor még meg sem szerezték a nagy homokórát.Ekkor beoson a várba,s felébreszti a szunyókáló csajszit -aki nem is ismeri-,s meg is ijed töle. Lényeg a lényeg,hogy mindent elmesél a csajnak,az egész történetet (és itt derül ki,hogy az egész gamma arról szólt,hogy a csajnak meséli a storyt). S persze ugye említést teszünk a gonosz varázslóról is,akivel ugye végül megküzdünk. A tőrt a kicstárból loptuk,a csaj meg is kérdezi,hogy került hozzánk. Ha legyőztük a fögonoszt,hősünk,aki a story alatt teljesen belehabarodott (egyesek szerint töcskölt is:-) a csajba,lekapja egy csókra. És itt a poén,mivel a csaj még alig ismeri,ezért ezt kikéri magának,s hősünk gondol egyet,s megint viasszatekeri az idöt,de immár nem csókolja meg a csajt.
    Na asszem elég kimerítő voltam.
    Lehet,hogy 1-2 dologban tévedtem,de a lényege ez.
  • Shaman
    #935
    Nagyon SPOILER!
    Hát nemtom ezen mit nem lehetett érteni??? Sztem aki egy kukkot sem ért a gammából a képekböl az is levette,hogy a csávó SPOILER!!! Visszatekerte az idöt még az ostrom elöttre.Mikor még nem is ismerte a csajt! S pont ezért volt a slusszpoén benne,hogy lekapja a csajt aki alig ismeri,aztán gyorsan megint visszatekeri az idöt,s nem kapja le:-)))
  • CarajoEsp
    #934
    Fohosno
  • CarajoEsp
    #933
    Pici off on///
    1.kep
    Pici off off//
  • zaki
    #932
    itt van a topicja (szerényen megjegyzem, hogy azt is én nyitottam :P)
  • CarajoEsp
    #931
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1070625722
    Ez a topicja. Képek nemtom vannak-e beszúrva ,de mindjárt adok címet.
  • FH ToMmY
    #930
    Hm, ha van ennek topicja, képeket rakj már be..pls
    vagy küldj nekem mailbe...

    Zaki: mp2-t is végigvittem
  • CarajoEsp
    #929
    Jah és kicsit gyerekes. Az összetettebbnél meg a Rayment akartam írni:D Vagyis Raymen csak összetettebb. Jah és szép zöld ajkai vannak a főhősnek:D
  • CarajoEsp
    #928
    Hát szerintem meggyalázza még ezt is. Stílusban elég egyedi. Olyasmi mint ez ,de összetettebb. Grafikalilga gyönyörű,játékélmény tömör gyönyör:D Irányítás eglész jó,bár ennél rosszabb.
  • zaki
    #927
    röviden milyen a game? stílusban, grarfikailag, játékélméyben, irányításilag, stb...
  • CarajoEsp
    #926
    Beyond Good& Evil. Igaz kicsit más ,de nagyon jó gamma.
  • zaki
    #925
    Max Payne 2 :)
  • FH ToMmY
    #924
    Na, végig vittem!
    Sajnos ennyi volt :(
    Pedig szép játék volt, csak rövid...
    Van vmi ilyesmi játék? Szépségben stb...
  • FH ToMmY
    #923
    Megnézem én, csak abbol nem jött le...vhogy visszakerült a táborba azt tom :D
    De amit dumáltak nem értettem, gondolom azért kellett volna...
  • zaki
    #922
    így jár, aki nem nézi meg az animációkat :P
  • FH ToMmY
    #921
    98%nál járok!
    De nem értem, miért vagyok újra ruhában, a csaj miért él? :)
  • Shaman
    #920
    Hát nemtom,sztem tök eccerü volt az uccsó csata. mindig nyomtam az átugrást felette,s közben megcsapkodtam. Kb sérülés nélkül megcsináltam.
  • zaki
    #919
    viszont ezután már csak a "főbuzi" lesz húzós
  • FH ToMmY
    #918
    Gyorsan kell cselekedni ;)
  • zsotesz
    #917
    Most vagyok a liftes résznél, szívok is mint a torkos borz. A hülye csajt mindig leverik.
  • gabifafnir
    #916
    Lenne egy kérdésem: a játék zenéit honnan lehet külön letölteni? Most konkrétan az utolsó intro zenéje érdekel,amikor kiírja a készítőket, szereplőket stb.
  • FH ToMmY
    #915
    Oks, kiproszálom, thx!
  • Davidka
    #914
    ahonnan a csobogást hallod (it én is elakadtam)
  • FH ToMmY
    #913
    Már oks!
    Most egy aranyszobor van a terem közepén, sok ajtoval...ami vagy máshol tesz ki vagy a hosszú csigalépcső után! Melyikbe kell bemenni?
  • Davidka
    #912
    mikor? amikor átugrasz, vagy mi?
  • zaki
    #911
    ezt most nem vágom
  • FH ToMmY
    #910
    De mindig azt írja ki, h meghaltam
  • Davidka
    #909
    átugrasz a szakadékon, aztán megölöd a zombikat, aztán mész tovább
  • FH ToMmY
    #908
    Mindig azt írja ki, h kinyufff :)
  • FH ToMmY
    #907
    Bocs...:
  • FH ToMmY
    #906
    Skacok, itt mit kell?

  • FH ToMmY
    #905
    Hm, tegnap előtt ujra kezdtem, és már 75%nál járok :D
    Tökjo, lassan vége lesz
  • zaki
    #903
    most nézem, enyém volt a 900., jeee :)