2788
  • mukika
    #991
    higy=hogy :)
  • mukika
    #990
    52.16-osat töltöttem le. Nekem azzal müxik. Nem tom higy azzal megy-e. BIZTOS!!!!
  • FH ToMmY
    #986
    Vissza kell állni asszem arra a világos szarra...utánna a csaj elfordítja még, majd fel kell mászkálnod a falon
  • barret
    #985
    én mielőtt kiirok valamit cd-re, kivétel nélkül feltelepitem a gépre (egyáltalán megy-e).és ha jó,akkor mehet a burn image.nero-t én sem ajánlom....alcohol120% vagy clonecd.nekem ezek jöttek be legjobban!
  • raal
    #984
    Már nem emlékszem pontosan, de vagy nemcsak egyet kell fordítani a hídon, vagy a falon kell futni.
  • Terminátor14
    #983
    gondolom nem eredeti a gém...milyen progival írtad ki CD-re? Ha Nero-val, akkkor baszhatod, ki kell írni újra....ha ki sem írtad, akkor égesd ki....
  • Davidsned
    #982
    Itt merre menjek miután 1-et fordítottam azon a hídon?
    [IMG][/IMG]
  • mukika
    #981
    Semmi gond.
  • Isegrim
    #980
    Sry, én a PoPot most töltöm, nagyjából hasonló kategória. Ha nagyon zavar az a két sor, akkó bocs.
  • mukika
    #979
    Nem gond. Majd megszokom. Egyébként ász!!!
  • mukika
    #978
    Szerintem ezt nem ide kellett volna beraknod!!!!
  • Isegrim
    #977

    Bocs beloffolok, de akit érdekel csekkolja ki a Conan topicomat :

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1072015358
  • zaki
    #976
    pedig elég sok ugra-bugra van a game-ban :)
  • mukika
    #975
    Mükszik. Eléggé Cool game. Picit idegesítő ez a sok ugrálás itt az elején...
  • mukika
    #974
    Rendben. Megpróbálom. Köszi.
  • zaki
    #973
    próbáld meg a vga drivert frissíteni, dryden-nek sikerült
  • mukika
    #972
    Vazze miért szaggat??? A gépem: AMD 2500+, 512mb, Gefoce4 Ti 4200????? Frissítés v. mi? Please help!
  • mukika
    #971
    Már csak 58 perc és lejön a 2cd!!!!!!!!!
  • mukika
    #970
    Thx. Remélem meglesz.
  • zaki
    #969
    jó szórakozást :)
  • mukika
    #968
    Most végre valahára elkezdtem letölteni!!!! Ma már játszni fogok.
  • zaki
    #967
    nincs mit
  • raal
    #964
    Zakinak igaza van. Az 52.16-os driver-rel tökéletes lesz.
  • zaki
    #963
    fogalmam sincs, tedd fel a legújabb drivert...
  • zaki
    #961
    ok, majd ha végzek a Syberia-val, csak nem nagyon játszom vele mostanság
  • raal
    #960
    Zaki! A Mysterious Journey II-t kezdd már el, megnézzük abbann ki kinek tud segíteni! :-)
  • raal
    #959
    vissza kell menni a vermen keresztül az előző szobába, ott oda kell tolni a kockát a létra alá. Ennyi
  • Davidsned
    #958
    Köszi! Amúgy sikerült megint elakadnom, de most egy csomószor megnéztem a látomást és annyit láttam, hogy a következő nagy teremben (a látomás végén) egy létrán kell felmászni (asszem egy a kardhoz). Mindent megcsináltam (leeresztettem a vizet, kinyitottam azokat a réseket és bedobtam rajta azt a követ ami ott volt), de ezután nem jöttem rá mit kéne csinálni. Pls help...
    [IMG][/IMG]
  • ronhaven
    #957
    Davidsned:Hatul huzd ra a vazat a sarga smiley-ra a foldon.
    Ha meg elakadsz nezd meg a videokat amit menteskor bead.
  • zaki
    #955
    lemész átmész a túloldalra, falra ugrasz, onnan a rúdra, rúdról megint a falra, onnan vissza a rúdra, onnan pedig átugrasz a földre.
  • Davidsned
    #954
    Rendben van, átmegyek a másik oldalra és fel is ugrálok, de aztán ott meg zárva van az ajtó ezért nem tudok semerre sem menni (csak vissza). Ekkor mit csináljak?
  • zaki
    #952
    kapaszkodj le, és ugorj, és ezt újra
  • Davidsned
    #951
    Nah megcsináltam. A csajt elhagytam csak az volt a gond :-)
    Itt viszont megint elakadtam. Mit kell csinálni?
    [IMG][/IMG]
  • Davidsned
    #950
    Nah rájöttem már: a csajt elhagytam és ezért volt folyton gameover. Legközelebb már erre is figyelek :-(
  • zaki
    #949
    ííí bazz, ez komoly, még nem is hallottam ilyesmiről... fogalmam sincs mi lehet a baj...
  • Davidsned
    #948
    Bocsesz, megint ügyetlenkedtem. Nah szóval ez az.
  • Davidsned
    #947
    [IMG][/IMG]
  • Davidsned
    #946
  • Davidsned
    #945

    Ennél van egy kis gondom: ha elindulok akár előre akár hátra max. 3 másodperc után egyszerűen game over üzenetet kapok minden ok nélkül (nem haltam meg). Azért érdekes mert eddig nem fordult elő, de most egyszerűen nem tudok tovább menni az említett hiba miatt. Tud rá valaki esetleg megoldást? Vagy jelent már meg patch ami esetleg javítja? Pls help...
  • Rage47
    #944
    Hi!
    81%-nál a Visionba azt mutatja, hogy a liften vagyunk és én össze-vissza ugrálok és szupergyorsan ütöm a zombikat.
    Nem tudom, hogy kell előhozni ezt a mozgást.Lassításra is kb. 50-60%-nál jöttem rá:)
    help plz