2788
  • zaki
    #1041
    nem baj, majd a folytatásban biztos benne lesznek :)
  • Seth
    #1040
    Na én is a végére értem. Kár, hogy ilyen rövid volt( (8óra34perc). Azt egyébként tudtátok, hogy a játék 15%-át kivágták, hogy időben megjelenhessen? A PC GURU-ban olvastam. Pedig olyan tuti részeket hagytak ki, mint a lovaglás(lórol kardozás), varázsszőnyeggel repkedés, meg csata egy griffel(ez a griff egyébként egy korábbi trailer-ben is benne volt). Nagyon kár.........
  • Augustus Gigo
    #1039
    Kösz a helpet, megpróbálom.
  • zaki
    #1038
    nincs mit :)
  • Davidsned
    #1037
    He-he !
    Köszi!
  • zaki
    #1036
    ez így igaz, és én is itt akadtam el mégis
  • Shaman
    #1035
    és ezt gyönyörüen mutatja a visionban is.......
  • zaki
    #1034
    átmész a túloldalra, és a két tükröt +cseréled
  • Davidsned
    #1033
    Itt mit kell csinálni? (valahogy talán be kell vezetni a fényt? hogyan?)
    [IMG][/IMG]
  • ricsi1
    #1032
    hell!
    van itt olyan aki(lehetőleg geforce 4 mx-es kártyával)
    Dirverrel játszik?
    ha igen milyennel?
  • Shaman
    #1031
    lefel=lefelé :-)
  • Shaman
    #1030
    felfutstz az egyik falra,onnan ugrás,amint a másik falat érinted megint ugrás gomb,s így tovább.A 2 fal között kell felugrálni. Kis gyakorlással könnyen ráérzel mikor kell ugrásokat nyomni.
    Ez föleg azért fontos,mert a játékban soxor lesz ilyen hogy fel,vagy éppen lefel (ez ritkább) kell ilyen falról,falra ugrálásokkal haladni.
  • Nefasturris
    #1029
    Pont akkor kell nyomni az ugrás gombot, amikor hozzáérsz a falhoz.
  • Augustus Gigo
    #1028
    a JÁTÉK MAJDNEM LEGELEJÉN , AHOL A KARDOT VAGY MIT KELL EMGSZEREZNI, VAN EGY RLSZ AHOL 2 FAL KÖZÖTT KELLENE felfutni, na ott mi a mozgáskombináció, mert én nyomogatom a spacet , de nem ugrál semmerre sem, mindig leesek. TUD vki megoldást?
  • Nefasturris
    #1027
    KIjött a falból egy rész, felfutsz a fele szemben lévő falon, és falon ugrálással felugrasz
  • Davidsned
    #1026
    A tükrös terem ezen részénél mit csináljak, merre menjek? (megnyomtam a gombot és azután?)
  • Davidsned
    #1025
    A tükrös terem ezen részénél mit csináljak, merre menjek? (megnyomtam azt a gombot és azután?)
    [IMG][img]http://iaro.srv.hu/kep/1.JPG[/img[/IMG]
  • Shaman
    #1024
    Most nem tom ugyanarra gondolunk-e,de tuti ugrálni kell a faltól-falig megoldással.
  • Shaman
    #1023
    sztem meg lefele.........
  • ricsi1
    #1020
    hell!
    van itt olyan aki(lehetőleg geforce 4 mx-es kártyával)
    Dirverrel játszik?
    ha igen milyennel?
  • pappl
    #1019
    Hi!
    Egy kis segitségre lenne szükségem.
    95%-nál elakadtam a játékban. Van az a rész ahol nem sokkal a mentési pont ytan, egy pallón kell egyensúlyozni egy toronyig amiből hiányzik
    egy darab. Onnan nem tudok tovább ugrani sehova mert mindig leesek. A látomás meg csak pont a toronyig mutatja
    az eseményeket.

    Ha tudtok segíteni, akkor Köszi.
  • TTomi
    #1018
    thx! közben haladok előre, oszt már müxik nekem is.
    az elején amikor megkaptam csak egy pillanatra nyomtam meg a gombot és csak egy pillanatra húzta be a képernyőt és annyi volt. azért kérdeztem.
  • Shaman
    #1017
    Hát pont ez! Elvétessz egy ugrást leesel,meghalsz,idö visszapörög,te vissza a helyedre,ugorhatsz ujra.
    Kevés a mentés a játékban ezért alkalmazták.
    Vagy csatában segíthet sokat még. Elnézel egy védekezést leütnek a földre,onnan kicsit nehéz felállni,puff idö visszateker,s immár kivéded a csapást.Csajkót leüti valami szörnyike,puff visszatekered az idöt,odarohansz hozzá,s arrébb ütögeted a lényt. Soroljam még????
    Ezer meg 1 használati lehetősége van.
  • zsotesz
    #1016
    Úgy tudom a játék minimum Geforce 3 vagy azzal egyenértékű VGA kártyával hajlandó csak elindulni. Nézd meg a readme.txt-t.
  • TTomi
    #1014
    futhasz a falon meg ilyenek. tiszta mátrix. csak szebb. szvsz.
  • Evin
    #1013
    Milyen különleges dolgok vannak a játékban? Gondolok itt: idő visszajátszás, időlassítás, és még?
  • TTomi
    #1012
    Hi! Mire jó a tőrnek a rewind funkciója? Ok, hogy visszaforgatja az időt, de gyakorlati haszna micsoda?
  • zaki
    #1011
    kötélről ráugrasz a falra, onnan vissza a kötélre, aztán fordulsz, megcsinálod ugyanezt, és gyorsan át a kapu alatt... ezt nem lehet elmondani, gyakorolj, vagy mittudomén
  • zaki
    #1010
    bazz... először is alulról kezd, aztán nézd a lyukakat a falon, ott tudsz tájékozódni, hogy merre menj. passz, többet nem tudok segíteni
  • neménvoltam
    #1008
    azt tudom, de mindig elakadok, sosem tudom pont úgy forgatni, hogy pont meglegyen a négy. magyarul nem tudom felszedni mind a négyet
  • zaki
    #1007
    felszeded mind a 4-et, és amikor legfelűlre érsz, addig fogasd a szerkezetet, amíg a buzeráns csávó el nem fogadja
  • neménvoltam
    #1006
    Zaki te tudnál segíteni?
  • neménvoltam
    #1005
    Hmm... elakadtam. Majdnem az elején, 10%-nál, amikor ott vagyok annál a forgó "labirintusnál" , amikor azokat a csöveket kell betologatni. Nemtom hogy tudnék nekikezdeni, már szinte mindent megpróbáltam. Valahogy ki tudnátok segíteni? Esetleg végső soron egy mentéssel?
  • zaki
    #1003
    na, nézd + itt, úgy tudom, hogy fent van ripbe
  • wizy
    #1002
    jaja a DC-ről, én is onnan szedtem
  • zaki
    #1000
    1000.

    hát akkor passz, de ott a DC...
  • zaki
    #998
    nvidia.com
  • zaki
    #997
    nézd + itt
  • Terminátor14
    #994
    Én úgy tudom, hogy virtuális meghajtóról való telepítés közben is fennáll ez a hiba...de végül is mind1, a lényeg, hogy ki kell írni CD-re, de nem Néro-val!
  • antijedi
    #992
    nekem 53.0akármenyi volt a legujabb