2788
  • Looooser
    #2668
    nah akkor sorba...
    SA2B:
    a villám gyorsz mozgást úgy tudod elő idézni hogy
    a képernyőd bal odalán vannak a sand tankok egy kör és mellette egy félhold
    nos minden TELI kör mellet kel lennie egy fél holdnak /teljes félholndnak (11-12 világító csillámport kell leszúrni egy félhordért) homok is legyen benne/ nos tehát pl van 4 homok tartájod mellette négy félholdat mindegyik teli homokkal. ekkor védekezés és egy gyors idő vissza tekerés gomb és be is gyorsulsz az irányítására jöjj rá magadtól...
    ---
    Steve Q: a bőr rucis buxa neve Shadee
  • Steve Q
    #2667
    Nahát, Kongy, most láttam, hogy van oldalad, és le lehet róluk tölteni a teljes PoP-trilógia soundtrack-jeit! Már régóta le akartam tölteni őket, most végre sikerült. Köszi!
  • Steve Q
    #2666
    Na széép! Beregizek az oldalra, mennék a T2T letöltésére, erre ezzel találom magam szemben: "DOWNLOAD LINKS AVARIABLE ON 10 DEC 07"
    Addig még 8 nap!!!
    Na mindegy, addig már csak-csak kibírom , addig is végigviszem (de legalábbis megpróbálom ) a Warrior Within-t, eddig egész jól megy, még eddig csak a fekete bőrruhás, két karddal hadakozó csaj tudott csak hozzámérni (ha valaki netán tudná a nevét, örülnék, ha elárulná nekem is, kíváncsi volnék rá )
  • SA2B
    #2665
    Én is most tartok a Temple of Doom-ban,és naon nehéz
    Mindig Farah-t támadják,én meg akarnám menteni,de mindig leütnek.
    Meg amikor láttam a Prince jövőjét,ott volt a liftben,és vhogy villám gyorsan tudott mozogni a zombik között,azt meg nemtom hogy kell megcsinálni,hogy én is villám gyorsan tudjak mozogni
    Bezzeg a T2T-ben meg tudtam homokrobbanást csinálni.
  • Looooser
    #2664
    nem kicsik...
  • campy
    #2663
    LOL télleg volt 1-2 káromkodás itten:D:D:D
  • SiZo91
    #2662
    az GT és broafka volt :) de most már nyugi van, mert vortexet (kongy) elúztem az egész sg-ről, amúgy mióta nem jársz fórumozni? :D
  • Looooser
    #2661
    azár a régi szép idők GT és Arma most kongy és sizo...
  • SiZo91
    #2660
    akkor húzzál el innen!!!!!!!!!! xD addig nem hagylak békén, amíg el nem takarodsz innen xD aha...nem szoktál hazudni hát persze....és a kedvenc játékodra az mondod, hogy szar? ejnye.... leírom nagy betűkkel és szótagolva: HÚZ-ZÁL EL IN-NEN!
  • Kongy
    #2659
    Jah,és KIJÁTSZOTTAM EZ A XART ÉS TETSZETT!!!
  • Kongy
    #2658
    csak annyit mondok h b@szd meg. innen is elhúztam mert itt is köcsögösködsz...olyan topicokba megyek ahol nem találsz meg. és te vagy a nyomorék,mellesleg nem szoktam hazudni.
  • SiZo91
    #2657
    meg figy, te most mi a fasznak okoskodsz a sands of time-ról, amikor még végig sem vitted? :P hallod vortex neked az egész életed iilyen szar haugságokból állki , hogy kitűjnön, mennyire pro vagy, közben pedig egy szánalmas nyomorék. ha nem hiszed, ovlastam a hivatalos fórumot.... ennyi... meg ott egy cosmó hsz-edben tele van szarvashibákkal :P
  • SiZo91
    #2656
    szivatni :P valahogy felkellett pörgetni az eseményeket a fórumon és te jó kellék voltál ehhez.... :P
  • Kongy
    #2655
    Jah,sizo mónika sót csinál belőle... egyébként ha ennyire utálsz akkor mér mondtad h mennyek át oda? =P
  • Steve Q
    #2654
    Hmmm... újabban a topic-ból Mónika-show lett?
  • SiZo91
    #2653
    én is olyan fórumokat keresnék ahol nicnsenek olyan nyomorékok mint te, csak sajnos nem találtam és remélem dt-re nem jössz vissza többet :P mert már midnekkinek elege van olyan hmmmm.....már negint azt mondom, hogy nyomorék flooderekből, mint te....úgyhogy pápá angolkirály :)
  • Kongy
    #2652
    Olyan fórumokat keresek ahol nem vagy ott,és már találtam is olyat. =P
  • SiZo91
    #2651
    hmm lássuk csak, régen kié volt minden topicban az összes hsz hmmm? csak te akkora egy noob vagy, hogy menekülsz..... mert már szólnak, hogy ne csináld ezt meg azzt....ennyi.....
  • Kongy
    #2650
    aha,azt nevezed floodnak h ma még nem is írtam és egyik utcsó hsz sem az enyém...
  • SiZo91
    #2649
    úristen...még te pofázol, amikor dt-n te floodolod össze az egész fórumot .... :P
  • Kongy
    #2648
    Bocs,de az ilyenek nagyon feltudnak húzni!!
  • Steve Q
    #2647
    De kedvesen mondod...
  • Kongy
    #2646
    1.)EZ SANDS OF TIME TOPIC ÉS NEM T2T!
    2.)VISTÁN IS SIMÁN ELMEGY SZAGGATÁS NÉLKÜL!
    3.)NEM KELL NEKED SEMMILYEN CRACK.
  • Picar77
    #2645
    másik topic a t2t topic,
    de futtasd xp kompatibilis módban, úgy mennie kell
  • kofee
    #2644
    Sziasztok!
    Tudnátok esetleg segíteni? A problémaa következő:
    a t2t-vel játszanék, de az a bibi, h vistám van és hisztizik vmilyen ilesztőprogram miatt, ami nem kompatibilis és blokolja.
    Ha jól láttam, akkor a játékon az van, h 2000/xp (only).
    Nem létezik vmi crack v vmilyen progi, amivel tudnék játszani?
    Elre is köszi
  • Kongy
    #2643
  • wowfan
    #2642
    Hoppá...ez nem ide akart menni...
  • wowfan
    #2641
    Szevasztok!
    A fegyvereket hogy lehet berakni a demoba? Már keresgéltem de nem találtam róla leírást
  • Kongy
    #2640
    bármikor letöltheted ha regizel...
  • Steve Q
    #2639
    Nana, azért nem teljesen ! Én azért hébe-hóba felnézek ide. A linkért hálás köszönetem, csak azt nem tudom még, mikor fogom róla letölteni a Two Thrones-t. Amúgy megnézegettem a SoT transcript-jét és kiderült, hogy pár dolog (felirat) hiányzik belőle, szóval megint kezdhetek keresgélni a játék teljes szövegátirata után.
  • Looooser
    #2638
    nem csak te GYP vagy azt nem jönnek az emberek..
  • Kongy
    #2637
    Nah,ez a fórum is totál kihalt...
  • Kongy
    #2636
    IDE KLIKK NE ODA! XD
    [elcsesztem a linkelést]
  • Kongy
    #2635
    Hát egyszerű...regizz ITT és simán letod majd szedni erről a fórumról. A társaság meg nagyon segítőkész,nem úgy mint a magyarok...
  • Steve Q
    #2634
    Na , hát akkor először is: én nem "rinyáltam" az angol szöveg miatt. Én szinte mindent értettem belőle
    Másodszor: Azért emlegetem egyfolytában az angol szöveget, mert le akarom fordítani! Mármint a Sands of Time-ét, mert a WW-el még nem tudtam játszani, a T2T-hez pedig meg még nem volt szerencsém...
  • Kongy
    #2633
    Jó,jó elhiszem! De [már bocsi] miért rinyálsz az angol szöveg miatt? Simán meglehet érteni,sztem szépen beszélnek benne. Én a T2T szövegeit maximálisan megértettem,és megjegyeztem. :) A SoT szövegeit is értettem,tudtam miről van szó,belehalén ha magyarul beszélnének benne!!
  • Steve Q
    #2632
    Azt én is nagyon jól tudom, hogy nincs hozzá teljes magyarítás, sőt, állítólag nem is lehet belerakni a szövegeket... pedig olyan jó lenne.

    Egyébként tudok angolul, lévén azt tanulom fősulin
    Ha nem hiszed el, bebizonyíthatom!
  • Kongy
    #2631
    Figyelj nagyon a szövegre,és ha tudsz angolul,akkor meg is érted...
    A SoT-hoz NINCS magyarító felirat.
  • Steve Q
    #2630
    Hm... asszem megtaláltam a Sands of Time videóinak szövegátiratait... már csak le kéne fordítani + valahogy beleszuszakolni a játékba...
  • Steve Q
    #2629
    Én személy szerint imádtam a SoT-ot, igaz, a gépem épp, hogy csak tudta futtatni , neten is egyfolytában keresgélek, hátha valaki volt szíves leírni a játékban előforduló párbeszédeket, hogy végre lefordíthassam!