2788
  • HUNMemphis
    #2708
    Köszönöm szépen!
  • davidka003
    #2707
    Mindig abba a folyosóba menj bele amely előtt vízcsobogást hallasz.
  • HUNMemphis
    #2706
    Sziasztok!
    Segítség kellene mert elakadtam a vége felé.(The Sands of Time)
    Jelenleg ottartok, hogy megtaláltuk a homokórát Farahval.Sikerül feljutnom rá viszont a filmecske után amikor Farah eltűnik egyszerűen nem találom meg.
    Lefutok a hosszú csigalépcsőn és eljutok egy kör alaku terembe ahol 7 új folyosó nyílik.
    Nos mindegyikbe bementem.Többnyire visszadobott a főbejárathoz.Egyszer volt olyan is, hogy az egyikbe bementem és a másikon kijöttem.
    Nos keresem a logikáját de nem látom értelmét.Mit kéne csinálnom?
    Már az oszlopokon is ugráltam de sehogy sem tudok feljutni.
    Nagyon izgat a vége és szeretném elkezdeni a második részt.
    Kérlek titeket segítsetek egy picit.
  • davidka003
    #2705
    Netről.
    Na jó segítek:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/princeofpersiathesandsoftime.shtml
  • Zsolt1990
    #2704
    Üdv.Nem tudna nekem valaki egy linket adni honnan tudnám leszedni a the sand of time-hoz a crack-et?előre is köszi
  • Kazuma92
    #2703
    időközben már megcsináltam a warrior within-t 2 befejezéssel, és a two thrones-t is beszereztem, azt is végigvittem :)
    a videót kösz, az utolsó life upgrade-ra soha nem jöttem volna rá (csak ezt az egyet néztem a videóból, a többi véletlen volt)
  • Ry0K3N
    #2702
    Itt megnézheted hol vannak a life upgradek. Ha megvan mind a 9 akkor a water swordot felveheted a homokóra előtt. Ott mutatja is az ikonok mennyi life upgrade van meg addíg.
  • Kazuma92
    #2701
    én meg még 1xer se szereztem meg a water swordot... assteom hogy kell... (2-szer toltam végig)
  • Ry0K3N
    #2700
    Te meg tanuld meg elfogadni a tényt hogy láma vagy.
  • Looooser
    #2699
    tanuljál már meg olvasni te láma
  • Ry0K3N
    #2698
    nem mikor te még a maszkért mész én már dahakát gyakom, amúgy nagy láma lehetsz mert nekem már a maszk előtt rég megvan a water sword
    és van mire keménynek lennem
  • Looooser
    #2697
    nem kell az összeset csak tudni kell hogy a teret hogy használd ki, és hogy mire hogyreagál a herceg, mint pl hogy bármelyik karddal mehetsz és mondjuk magasabbról legugorva+ütésgom az ellent ketté vágja ha háttal áll neked, vagy a ráérzés hogy mondjuk a fallal szebe vagy irány space támadó goma az ellen felé és mondjuk még a levegőben a falhozér onnan elrugadszkodás támadó billentyűvel.. nem kell tudni hogy mi milyen kombó, mert ha elmerül benne és élvezi a játékot nem hiszem hogy arra fog menni,hogy: 'Oké ez szépvolt most jöjjön egy Ptolemayo's anger oké király kard eldob kard felvesz okés Ahriman's Revenge ok 1 enemy minusz okés akkor falra fel Angel spin"... nem ez nem így történik valójában: "Gyere ide! most üvölts! ezt kapdki!! megütöttél baszki? ez figyeld! Itt a fej! Hol a fej? na mi van bazzeg fej nélkül nulla vagy? Te is kérsz? gyere ide földhöz váglak mint majom a kókusz diót..." és még folytathatnám és ezek közben nem a kombókat fogja tápolni hen üti a billentyűzetet vagy rángatja a kontrollert....
    ---
    Ry0 de kemény vagy én mikor a maszkért megyek és te még csak a scorpion swordel járkálsz én már rég a water swordot használom és nem olyan nehéz mert normálon 6 óra alatt toltam ki elsőre....
  • Ry0K3N
    #2696
    Hát most már 3 óra alatt hardon kinyomom, csináld meg ezt úgy hogy legelőször játszasz vele. Én nem easyn szoktam elkezdeni tudod játszani.
  • Kazuma92
    #2695
    Szerintem a WW se nehéz, bár nehezebb mint a sands of time
  • Steve Q
    #2694
    Ja, feltéve, hogy van elég ideje+türelme az embernek begyakorolnia az összes kombót és nem nyomja folyton mellé a gombokat...
  • Looooser
    #2693
    mit a ww az nagyon könnyű
  • Steve Q
    #2692
    Az biztos! Én épp mostanában tolom másodjára, és meg kell mondjam, hiába gyakoroltam be a legtöbb kombót, még így is fel tudja adni olykor a leckét a gáma
  • Ry0K3N
    #2691
    Akkor második rész Warrior Within na az már nem lesz iylen könnyű
  • Kazuma92
    #2690
    na végigvittem. Kurvajó game! de még mindig negatívum, hogy hihhetetlenül könnyű, és nem lehet rajta állítani :(
    A PoP1-et pedig egy helynél lehet megszerezni, nem kapod meg ha végigviszed
    (a lift is kurvakönnyá volt - bár nehezebb mint a főellen.)
  • tyatyus
    #2689
    nem is olyan nehéz az a rész
    csak ugyesnek kell lenni picit
  • davidka003
    #2688
    Lesz az még nehéz is.
    Mikor majd Farah-val a vége fele lifttel mentek a Vizir-hez, akkor eléggé szopatós lesz.
  • Kazuma92
    #2687
    U.I : Eddig a SoT hihetetlenül könnyű!!
  • Kazuma92
    #2686
    most tartok 60%-nál, és a hang"hiba" már észre se vehető. Van egy olyan menüpont hogy "Extra Features" abba belemegyek ott a credits, és az hogy "Prince of Persia1" De nem lehet rámenni. és azt olvastam ha végigtolom, akkor megkapom.
  • Looooser
    #2685
    hát ezt nem toom emiért csinálja... hol tartasz a játékban? hol vetted h van rajta régi pop
  • Kazuma92
    #2684
    Hi!
    Megvan eredetibe a Sands of time PS2-re. Megy rendesen, és igazából nincs is vele gond, de van egy kis érdekesség vele kapcsolatban : Néha a hang elhalkul, és egyes hangok olyanok, mintha PC-n a hangminőség alacsonyra "low" lenne véve. Igazából nem idegesítő, de ez ien PS2-n?
    U.I : Hehe, Ezen a verzión van PoP1 :P (klassszikus)
  • Looooser
    #2683
    de mi lett volna abban a vicc ha megmondjuk?????o.O
  • dior22
    #2682
    sikerült.aki már megcsinálta igazán odairhatná hogy mindig a kezdeti pont tól számoljunk.végijátszás oldalakon ez kivan hagyva,csak a szám van leirve,415617.4 bemész utána visza a kezdésnél lévö ponthoz ahol bejötél és onan 1 utána visz és ujra fökapu.és onan 5 balra
  • Looooser
    #2681
    mondom a technikát
    vegyél komolyan
    hangfal bekapcsol jó hangosra állj sorban az ajtók elé és mindig abba menyj bele amelyiknél vízcsobogást hallaszt... ugyan ezt majd az emeleten....
  • Kazuma92
    #2680
    hogy jól értelmezem amit írsz, akkor ez az hely ami tele van ajtókkal, és ha rosszba mész bele visszadob az elsőhöz? ha ez, akkor nagyon egyszerű : Vedd fel a hangerőt, és ameik ajtó előtt vízcsobogást hallassz oda kell bemenni, és ezt addig csinlni míg bead egy videót
  • dior22
    #2679
    help help help.a végefele tartok a kincstár után miután lezuhantunk.vannak azok az ajtok végigjátszást elolvastam de sehogyse tudom értelmezni vagyis nem sikerül megtalálnom a hercegnöt.irja oramutatoja járásával ellenkezöleg elvileg,na én nekem nem sikerült.elvileg 4 ,1 5 az elsö szinten a négy az megy de onantól kezdve kidob az elejére akkor jo amikor nem dob visza a kezdö ponthoz?irjatok már légyszives mert megörjit,biztosan könyü de jelenleg nem jövök rá.irjatok a falra légyszives.köszi csáo
  • Pingu
    #2678
    Kár:( a csatában béna vagyok:(
  • Ry0K3N
    #2677
    Nincs hozzá csít. Trainerhez meg használd ez-> www.google.com
  • Pingu
    #2676
    Hali td valaki kodokat? mert egy részen nagyon elakatdtam a zombik vagy mik ezek állandoan kinyirják a csajszit
  • Looooser
    #2675
    mond :) figyelek :)*
  • Ry0K3N
    #2674
    hmph
  • zbundy
    #2673
    Jobb is így! Sokszor így halnak be a topicok! mert ki akarna kérdezni bármit is ha előtte mindenki szidja a másikat :)
  • SA2B
    #2672
    Tudjátok,mi az,amikor berobban a herceg,és körülötte homok van,aztán vhogy villámgyorsan tud közlekedni.
  • SA2B
    #2671
    Még egy kérdésem lenne:
    Hogy kell berobbanni?
    Mert a POP 3-ban sikerült,de a Sands of Time-ban,meg nem tom hogy kell
  • Looooser
    #2670
    térdre borulok és köszönetet nyílvánítok ;)
  • SiZo91
    #2669
    a kongy nevű létformának nevezett valamit elűztam sg-ről, úgyhogy nem fog válaszolni....