2788
  • Atiii
    #1609
    bocs hogy ilyet kérdezek de van cheat a játékhoz? vagy trailer?
  • CarajoEsp
    #1608
    Hehe ilyen van Beyond Good&Evilbe is csak "kicsit" jooban van megvalósítva. Apropó azt mindenki vigye végig!!!
  • Johnyy
    #1607
    Geforce 3 ti vagy anál nagyobb teljesítményű kártyák
  • zsotesz
    #1606
    Mármint mi a nem igaz?
  • zaki
    #1605
    te meg ha visszaolvasnál, akkor láthatnád, hogy ez nem igaz
  • Johnyy
    #1604
    Azegész konfig kitűnő csak annak a2 estek kéne 3 asnak lennie mondjuk én jobban komálom az atit meg a cristalt
  • zsotesz
    #1603
    Ha elolvasnád a readme.txt-t akkor láthatnád, hogy a minimum configban videokártyának Geforce 3 vagy azzal egyenértékű kártya kell.
  • Teperinke
    #1602
    gef4 ti4200 kártyával megy.
  • steweee
    #1601
    miért nem indul a játék egy közepes konfiggal? msi 746 ultra, amd 1700+,gef 2 ti 64mb ddr, 756mb pc2100 ddr ram,
    dirX 9.0b,nvidia detonator 52.14 WHQL. az elején kiirja hogy nem valami új a gépem, és problémák adódhatnak a játék futtatása közben. aztán erre nem kerül sor, mert indításkor egy-két másodperc töltés után visszadob desktopra. most cserélek egy gef4 ti4200-ra, valyon azzal sem fog menni mert nem dirX 9-es?
  • Johnyy
    #1600
    Ugy hogy a a végére egyszerre legyen a jukak ban nállad az öszes neoncső a lényeg az hogy először az elsőt veszed fel majd úgy irányítod hogy alulról a második is meg legyen
    és így tovább először nehéz de a logikálya egyszerű, a falon lévő ábra is segíthet.....
    Rambo: a PoP ban van UZI? mármint egykezes 32golyótáras engedélynélkül illegálisan tartható amerikai gépfegyver..
    Egyébként a legegyszerűb azokon az ajtókon bemenni amit írtam de lehet fülelni a pancsra is meg a csajra , Ati ez már a legvégén van a neoncsöves hely meg az elején.
  • Atiii
    #1599
    alulról kezdem de sehogyse megy...
  • zaki
    #1598
    le. alulról kell kezdeni. többet nem tudok segíteni. próbálkozz
  • Atiii
    #1597
    egyszerűen nemtom....tudom hogy összekell szedni...már 2 megvan..de akkor nem mozdul semerre..nem értem...letudnád írni??
  • zaki
    #1596
    alulról kezd el felszedni azt a 4 oszlopot vagy mit. asszem ez logikus, hogy nem a legfelsővel kell kezdeni
  • Atiii
    #1595
    pls... azt hogy kell? sehogyse jön össze
  • zaki
    #1594
    ügyes vagy. akkor te még fényévnyire vagy attól, amit mi mondtunk. ez az uccsó smiley meg nem tudom mit akar jelenteni, de mi nem röhögünk
  • Atiii
    #1593
    akkor nem ott vagyok :DD ott ahol így állok egy kör féleségbe és összevissza kell le fel be-ki tenni a neon csőre hasonlító lámpákat ..jól leírtam mi?
  • zsotesz
    #1592
    Pedig nem lehet egyszerűbben leírni! Állj az ajtó elé és amelyiknél hallassz valami vízfolyásra emlékeztető hangot oda menj be.
  • zaki
    #1591
    oda kell mindig menni, ahol a csobogást hallod. mit nem értettél ezen?
  • Atiii
    #1590
    valaki letudná írni normálisan hogy a kör folyosóban hogy smint kell menni?? mert nem értettem zaki írását...
  • Rambo [OBI]
    #1589
    Az UZI-t felvettétek a rejtekajtó mögött?
  • Rambo [OBI]
    #1588
    Igen, ez a helyes válasz.
  • zaki
    #1587
    ott mindg oda kell bemenni, ahol a csobogást hallod, marha nehéz :P
  • Johnyy
    #1586
    also szint : balra a 4. majd 1. majd 5. jobbra az 1. ajto
    felső szint: balra 6. majd 1. jobbra az 5. ajto és tátámmm
  • Rambo [OBI]
    #1585
    Ha akarja valaki beírom a körfolyosók megoldását, mert felírtam.
  • Rambo [OBI]
    #1584
    Hát ez a game brutál jó lett. Nekem különben is egyik kedvencem volt a Price of Persia 1 (sok évvel ezelőtt) így aztán romantikáztam is egy sort.
    Iszonyat jól lehet benne küzdeni, jók az ugri-bugri részek, megfelelő egyensúlyban van a mozi és az akció, jó a történet, kidolgozott csúcsszuper grafika, kitűnő hangulatú zenék és történet...
    Nagyon nagyon jó!!
  • zaki
    #1583
    nincs mit
  • zaki
    #1581
    Hi! innen
  • zaki
    #1579
    hát ja, meg jöhetne 1 kép is....
  • Johnyy
    #1578
    Egy kicsit pontosabban, mát nem tudom megnézni( legalábbis én) a jatekban.
  • Geeryy
    #1577
    hi!
    elakadtam a 14% os mentes utan feljutottam egy fakapuhoz de nem tudom mit kell tenni.
  • Shep
    #1575
    Na za igaz de végén mikor nem volt erre lehetőség és volt az a hoszzú ugrálós rész ahol sokáig nem lehetet menteni, na akkor berágtam rendesen, meg lehet az is a baj, hogy a Tomb Raider3 óta nem játszottam ilyennel, azzal is csak azért mert a helyszínek tetszettek benne, ezzel meg csak a mozgáskúltúra miatt, amúgy nekem annyira nem tetszett maga a játék, éppen ezért nem is próbálom ki az amúgy biztos nagyszerű BGnE-t.
  • zsotesz
    #1574
    Szerintem is a fix mentési pont való ebbe a játékba. Ha lett volna quicksave akkorteljesen felesleges lett volna az idő visszatekerésének lehetősége.
  • Seth
    #1573
    Szerintem meg pont a fix mentési helyek miatt volt izgi. Mertugye mit csinálsz egy FPS-ben mondjuk: minden sarkon Quicksave, ha hibázol Quickload---nem csoda,hogy egy hétvége alattt végigtolod a game-t.Én nem vagyok ellene
  • Johnyy
    #1572
    CSillagosötös fuf kiakasztotam a gamét teényleg aszem hogy ijen jo platformjátékal még soha sem játszotam sőt a végefelé a zene is a maximum jo lett meg egyébként is nagyon jó volt a befejezés, nem az a sablonos a princ elnyesi a princwoman kezétt stbstb 100ból00
  • Shep
    #1571
    Na megcsináltam én is, hát a vége lehetett volna jobb is, de jó ez így is, asszem ezután most vagy 5 évig nem igen játszom platformjátékkal, nem nekem való ez a sok rosz kameraállás miatti leesés, meg a fix mentési helyek.
  • Shep
    #1570
    Főellenfél kinyírásának mi a taktikája, jóformán meg se tudom ütni, a mega freezt hogy kell benyomni?
  • Shep
    #1569
    Közben megcsináltam, igaz külső segítséggel de nem mivel nem szeretnék idő előtt a zártosztályra kerülni nem bánom. A hang irányába kell menni, pontosabban mindig abba járatba amelyikből a hang jön, mondjuk jó ha be van kapcsolva az EAX+4.1 es hangfalrendszer minimum van hozzá, egyébként jó sok türelem kell hozzá.
  • Johnyy
    #1568
    A lényeg az hogy pontosan akor nyomd meg az ugást amikor a csávóka hozáér a falhoz ne korában ne későb és csak akor egyszer... Amugy amikor a csajt meg engem kifúj a szél és egy sírba sprintelünk be ott a szobros résznél merre kell menni , vagy hol a fenebe van az a lány mert csak azt hajtja hogy diszvéjjdiszvéjjj de merre???
  • Shep
    #1567
    nem,

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ a "+'!'"+! '"+!'"+!#&@>#@# hát ez a börtönös rész teljesen kikészít mikor a két kapcsolót kell kétoldalt meghúzni majd a visszahúzódó platformok között kéne felugrálnim hát az sehogy se megy első 2 ugrás még igen de utánna mindig csak tapsol a falaon ez a "+'%"+!%&@@@>&@>#@ herceg, hogy &#@&#{{ mocskos ðÐ[äð[]>@

    Valami tipp ahoz a részhez?