2788
  • Kongy
    #2748
    játssz 1024x768-on. Nem von le az élvezetből.
  • Bucsek
    #2747
    Üdv, előkaptam újra a Sands of Timeot, csak az a bibi, hogy azóta widescreenes monitorom van, és nem támogatja. Tudom, hogy van ez a widescreen patch uniws vagymi, de nekem nem működik, azt olvastam, hogy kell valami crack-elt exe (popws.exe), de ahol lenne letöltési link azok mind rosszak... a játék eredeti egyébként, de nem tudom, hogy lehetne megoldani, valaki esetleg tud segiteni?

    köszi
  • Looooser
    #2746
    védekezés vissza támadás, a háta mögüli átugrásos támadást nem bírja
  • Steve Q
    #2745
    Nyírd ki. Kerülj a hátába.
  • electroboy
    #2744
    Helló.
    Én először játszom vele és nem tudom végigvinni, ott akadtam meg amikor meg kell ölni azt a nagy kék "embert" aki valószínűleg az apám, ha tudnátok segíteni hogy mit csináljak azt megköszönném.Előre is köszönöm a válaszokat.
  • syberia2
    #2743
    Miért, ott mi volt?...
  • Looooser
    #2742
    mert?, az a legjobb a játékban....
  • #2741
    végig is vittem 5 és félóra alatt :D
    a vége nagggyon idegesítő már....
  • syberia2
    #2740
    nem tudom, de én így állítottam át, és azóta megy:)
  • #2739
    köszi!
    de ez a FOG pontosan miért csinálja ezt amit a játékkal?
  • syberia2
    #2738
    Állítsd át a "FOG"ot a beállításoknál
  • #2737
    feltettem a játékot...
    miért van az h a menüben sem látni normálisan a képet?
    (tök kék az egész menü) meg mikor elindítom akkor az egész játék nagy szürkeség nem látni belőle semmit...
  • syberia2
    #2736
    Előlről: Telepítettem, az rendesen felment, telepítés utáni első indításkor meg kéri h indítsam újra a gépet, az meg elkezdett még bejelentkezés meg minden előtt betölteni valamit (rebootolt vagymi ) Indításnál, van egy menü, hogy ez meg ez hogy szuperál(videókártya, memória, stb), na ott minden ki van pipálva...
    És mégis inaktív az a gomb.
  • syberia2
    #2735
    A Configuration Utilit felirat alatt mindegyik ki van pipálva...
  • Steve Q
    #2734
    Túl új a Windows (Vista, 7)? Túl sok magos a proci? Lehet ugyanaz a baja, mint a Warrior Within-nek. Remélem, valaki tud okosabbat mondani.
  • syberia2
    #2733
    Mindegy megvettem, de a 3. résznél amikor elindítanám, a Configuration Utility-nál, a Launch Game! felirat inaktív, nem tudok rákattintani. Mi lehet a baj?
  • Evin
    #2732
    Ki mondta, hogy vedd meg?!
    Egyébként teljesen más miatt megnéztem a Warrior Within-t, és nincs benne textúra. Nem tudom, hogy a 4mag, amit nem ismer, vagy a Win7 miatt. XP kompatibilitási mód nem segít.
  • syberia2
    #2731
    Nem veszem meg ha nem fut:)
  • Evin
    #2730
    miért ne futnának? Egyébként kipróbálod és meglátod.
  • syberia2
    #2729
    Ezek a SoT trilógiába tartozó részek futnak vistán?
  • Looooser
    #2728
    googli jóbarát
  • Sharky77
    #2727
    Sziasztok!

    Kérnék szépen egy széria számot a játékhoz, mert fel szeretném rakn hozzá a magyarosítást, de az széria szám nélkül nem megy!

    Köszönöm.
  • aattila77
    #2726
    köszi
  • Looooser
    #2725
    az egyik szobában van a falból kihúzható kar húzd ki mássz fel wall kickel az egyik szobában mássz a tetejére wall run megnyomsz egy gombot kapu tetejénél és akkor áttudsz jutni
  • aattila77
    #2724
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mert elakadtam, 52%-nál vagyok, megöltem a keselyűket és a bogarakat, de nem jöttem rá, hogy hogyan tudnék visszamenni, hogy átfussak a kapun. Kérlek írjátok meg, előre is nagyon köszönöm.
  • Looooser
    #2723
    hát eztet hívják cuminak.... torrentez
  • tigeroo
    #2722
    nemlehet:) azóta rájöttem ,az csak egy "demó" hétvégén volt, mostmár az ubi ezt letiltotta :S pedig reklámokat elviseltem volna h cserébe ingyen van a cucc...na nembaj
  • Looooser
    #2721
    ugord át azt a lépést...
  • tigeroo
    #2720
    hi! a gamershellről letöltöttem a SoT-ot

    csináltam ubi.com accountot (usa címre)
    és telepítéskor kéri az ubi-s logint. beírom de semmi. internal error és kilép a telepítőből. kb. 5perce verifiztem az e-mail címet az accountra. most mivan akkor?
  • Looooser
    #2719
    melllesleg sztem átlehet lépni azt a kérdést....
  • Looooser
    #2718
    sose nem volt ilyenem... szerintem rossszat szedtél le....
  • Matte088
    #2717
    Hali! Egy kis helpet szeretnék kérni, már rögtön az elején elakadtam a SoT telepítésénél. Leszedtem a játékot, rámegyek a telepítésre, leokézom a licenszet, és kijön egy olyan ablak, hogy logging ubi.com, ahol be kell írni egy felhasználónevet meg egy jelszót. Beregeltem az ubisoft.com-ra és ezzel a felhasználónévvel és jelszóval sem fogadja el a telepítést. Megköszönném ha vki tud segíteni.
  • Looooser
    #2716
    majdnem hogy teljes képernyő hosszban átkell hogy érje az élet vonalad de asszem 9 vagy 10
  • Tomo576
    #2715
    Hello mondenki!!

    Az lenne a kérdésem hogy a Prince of Persia The Sands of Time mennyi életfeltöltőt lehet találni összesen?

    Válaszotokat előre is köszi.
  • Looooser
    #2714
    ha szúrsz képet akkor megmondom merre menj
  • brianspilner
    #2713
    Hali!
    SOT-ot nyomom mostanában, WW és T2T már végigcsinálva, hehe SOT-ban elakadtam. Legalábbis nem én hanem a játék. Van az a pálya h Drawbridge (46%). Na most van olyan rész ahol a vizszintes fűrész főlé mászva elvileg a falon lévő nagy lyukon kellene kimászni. Sztetek mennyire gáz h nem érem el ugorva?
    Nem szivesen hagynám ki a végét...
  • Klima Alex
    #2712
    Ja két e-vel hát azért azt tettem be mert ott magyar végigjátszás van
  • Looooser
    #2711
    igen két "e"vel de ez a sot oldala.....
  • Klima Alex
    #2710
    A börruhás neve Shade
  • Klima Alex
    #2709
    Na figyelj itt megtalálod a végigjátszását http://gportal.hu/gindex.php?prt=235110