2788
  • CarajoEsp
    #1707
    Spoiler
    A csobogás irányába kell menni.
  • grebber
    #1706
    Hali ott vagyok 80 akárhány %-nál ahol a csajt és engem a varázsló elrepített abba a verembe.
    Mit kell csinálni abban a teremben ahol van egy csomó bejárat közepén egy női szobor?
    Bármelyikbe mentem nem történt semmi csak visszatett egy helyre.
  • YencY
    #1705
    Szasztok!

    Segitsetek már lécci, hogy kell a toronyból leugrálni 93%-nál?
  • Johnyy
    #1704
    Nekem 850mhz-s de fel van húzva 1.4-re egy csöppet melegszik de jéghűtés miatt stabil:)
  • CarajoEsp
    #1703
    Nah most ,hogy 70%-nál rájöttem ,hogy kell harcolni nagyon megtetszett a játék. Nagyon meg van csinálva. Csak ajánlom énis.
  • pundianka
    #1700
    de hogy ird le leci lépesröl lépésre köszi
  • pundianka
    #1699
    seth itt vagy,
  • Seth
    #1698
    Nemkell semmit se megnyomni, automatikusan elkapja
  • Gandibá
    #1697
    Nekem a 700 mhzel van a gond :))
  • pundianka
    #1695
    felpörgök aztan ugrok vissza és nem kapja el megkell nyomni valamit:pl egy gombot hogy a kezét hogy kinyujtsa
  • pundianka
    #1694
    egy kimentést tudnal küldeni,
  • pundianka
    #1693
    mit csinajak lehet azert mert akad?
  • Seth
    #1692
    Ne nyomj semmi mást csak a space-t
  • Seth
    #1691
    Vazzeg, most próbáltam ki nekem elkapta....most akkor erre mit mondjak?
  • pundianka
    #1690
    gandibá segitenél
  • pundianka
    #1689
    #1301 hozzaszolas ugyan ez de mi a megoldás
  • Gandibá
    #1688
    Köszi, de sajnos így is elviselhetetlenül akad. Sz@r a gépem :(
  • pundianka
    #1687
    itt vagy?
  • pundianka
    #1686
    segits
  • Seth
    #1685
    időzítés kérdése
  • pundianka
    #1684
    nagy terem climbing in the tower 21 % nagy terem 2db oroszlán fej egymassal szemben középen a tüz ami mentesre szolgál felszaladsz a téglákra onnan a falra 1csö hopp a masik majd meg egy aztan ahogy logsz a csövön pont fölöted van egy de csak ugy tudnád elkapni hogy a falra ugrasz vissza de nem kapja el de miert? midjart szétverem mar az agészet valaki segitsen
  • pundianka
    #1683
    van itt valaki
  • pundianka
    #1682
    :)
  • Seth
    #1680
    Amikor bemész ebbe a terembe akkor az a cső amiről te beszélsz így átlósan áll nem?
  • pundianka
    #1679
    21%-nal a nagy teremben a mentés utan a fejem felett van a csö hogy ugorjak rá segitsen valaki léci a falra ugrok onnan vissza és nem nem nem kapja el
  • pundianka
    #1678
    csöveken kell felugrani es egy a fejem felett van a falra ugrok aztan vissza de nem kapja el a csövet es leesek
  • Gandibá
    #1677
    Valaki akinek Gef4 MX-e van és használja a 3D-Analyze-t, az miket állít be hogy jól menjen a game?
  • zaki
    #1676
    most azt hiszed, hogy ezzel mondtál valamit? kicsit részletesebben, nyomj be képet, vagy mittudomén
  • Gandibá
    #1675
    Valaki meg tudja mondani hogy kell használni ezt a 3D-Analyze progit?
  • pundianka
    #1674
    help elakadtam 21szazaléknál kérlek segits nekem
  • pundianka
    #1673
    85i
  • grebber
    #1672
    akkor az a baj LOoooool vagyok kösz
  • Seth
    #1671
    Ott jó sokáig csak beszélgetnek a sötétben(magyarul bámulod a fekete képernyőt)! Neked nem beszélnek?
  • grebber
    #1670
    Nekem 80 valahány %-nál azon a részen miután a varázsló lelökött minket valahova füst vagy köd van és vége mindig megáll a gépem ott nem megy tovább.
    Volt már valakinek ilyen problémája?
    Mi lehet az oka?
  • Seth
    #1669
    Ezt töltsd le : 3d-analyze v2.26 (írd be keresőbe). azt ne kérdezd hogy működik,mert nemtom
  • Seth
    #1668
    Megy MX-el is csak le kell szedni valami pixelshader emus drivert. Valahol itt írják a fórumon hogy hol, de inkább keresgélj te, mert nekem most nincs kedvem
  • Gandibá
    #1667
    Visszaolvastam.. Gef4 MX-el nem megy? Hát kapják már be.. nem tud valaki valami okosságot amivel el lehet indítani az említett videokarival?
  • Gandibá
    #1666

    Rányomok hogy OK, azt kilép a windowsba. :(
  • Gandibá
    #1665
    Nem megy a játék, kiírja hogy Using safe mod? - Yes, erre kiír valami errort, hogy olvassam el a readme.txt-t és kész.
  • Gandibá
    #1663
    Köszi!