2788
  • zaki
    #1747
    most olvasom a gamestarban, hogy már készítik a jéték folytatását
  • zaki
    #1746
    2 láda van asszem, csak jól el van dugva :)
  • madtolyy
    #1745
    Hali!
    Valaki segítsen plíz! Kb 24% nál járok, ahol a lépcsőket kell forgatni. Leérek a terem aljára, kinyírom a sok homokzsákot, azt van a padlón két gomb, ami a két emelőt üzemelteti. De csak egy ládám van!!! Az a qrva meg semmi pénzért nem nyomná meg a gombot. Jól ki is nyírtam a gecibe.
    Tehát ha valaki tudja hogyan tovább, akkor ...
  • tigeroo
    #1744
    persze! jó kis Easter Egg lenne
  • Johnyy
    #1743
    Ezt még most sem fogtam fel, van a popban egy minigun amival tárazol és lövöd az ellent????????? Melyik szoborban?? Mien célból kell leírás (PoP) , ha valami nem tiszta itt megkérdezed cicmic
  • zaki
    #1742
    mihez?
  • cicmic
    #1741
    Nincs vkinek leírása???
  • zsotesz
    #1740
    Ezt ugye nem kérdezeted komolyan?
  • grebber
    #1739
    Na volt idöm játszani és végig is vittem a game-t.
    Megint csak azt tudom mondani hogy eszméletlen jó és a gamestaron jelöltem is a 2003-as év legszebb grafikájú játékára csak nem tudom mikor lesz meg a szavazatok eredménye.
    Jó lenne ha lenne ennek a game-nek folytatása mert az biztos mégjobban ütne!
  • tigeroo
    #1738
    leírnád, hogy hány % hol mikor?
  • Gandibá
    #1737
    Nem nyomom semmivel, mert ocsmányul megy :(
    Amúgy 700as cerka :D
  • zeszti
    #1736
    Helló!

    Valaki megmondaná, honnan lehet leszedni a játék zenéjét? Annyira tetszik, tök hangulatos!
    Előre is köszönöm.
  • Ben C
    #1735
    gandibá, te hogyan nyomod? milyen vassal?
  • Seth
    #1734
    Hol? Hol? Hol? Akarom? Rocket Launcher nincs?
  • zaki
    #1733
    uzit? azt nem tudom, de van egy minigun az elején a szobor belsejében
  • Seth
    #1732
    Valaki elkezd valami hülyeséget mondani(aztán jókat röhög a hasonló reakciókon), nem kell mindent elhinni
  • tigeroo
    #1731
    Hol találom az UZI-t?
  • Shep
    #1730
    Hát igen én is pont így voltam vele, de azért végigvittem, mondjuk én főleg a mozgások miatt mert a falon futás az nagyon tetszett, egy baj volt csak vele, hogy közben nem lehetett lőni dual berettával
  • tnc
    #1729
    Nekem nem igazán jött be a játék, bár 43%-ig azért eljutottam (ennyi elég is volt). A harcolós részek vették el a kedvemet, igen monotonná válnak egy idő után. A harcolás önmagában nem nagy szám, főleg agyatlan zombik ellen. Harc nélkül pedig a párkányokon való ugrálás sem lenne túl érdekfeszítő. Szépre megcsinálták ezt a programot, csak éppen a játék az, ami unalmassá válik.
  • dieselG
    #1728
    Jaa.. THX :)

    Amugy már probálkjoztam ott 1x, de mint most kiderült rossz szögből ugrottam.. akkor gondoltam h ott se jutok le az életbe..
  • Davidka
    #1727
    Végig a lécen balra a torony repedéséig és abban leugrálni, ugyanúgy, mintha felfele mennél, csak a nagyobb táv miatt lefele fogsz haladni
  • dieselG
    #1726
    Igen, azt tudom, de onnan hogyan tovább?
  • Davidka
    #1725
    Átfutsz a falonoldalt
  • dieselG
    #1724
    Franc.. sorry a méret miatt..
  • dieselG
    #1723
    Peace

    Elakadtam 95%-nál, sehogy se tudok továbbmenni.. van az a 2betongerendaszerűség, és itt már kimerültem..

    Segítséget előre is köszi!
  • reaper4
    #1722
    úgy mintha felugrálnál, csak 1 ütemmel később kell nyomni az ugrást.
  • grebber
    #1721
    Hogyan kell leugrálni a toronyból?
  • magus
    #1720
    a 3 danalyzzel se megy. bazmeg ekkora fost. komolyan megolom a csaladjat annak aki kitalalta hogy csak ea legujabb kartyaval megy. beszaras.
  • Gandibá
    #1719
    Még mindig ultraszarul megy, nem is játszok vele.. majd ha új gépem lesz, akkor előveszem.
  • magus
    #1718
    Your videocard « NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 » is not supported.
    Your videocard does not support some required features ( MIN_SIMULTANEOUS_TEX_4 ).
    Your videocard pixel shader version « 0000 » is below the minimum requirements.
    Your videocard vertex shader version « 0000 » is below the minimum requirements.



    hogy oda ner ohanjak. ja hogy en ne is jatszak? komolyan ha egyszer a kezem koze kerul a cime a keszitonek kiirtom a csaladjat a rohadt naci nak bazmeg. a kurva anyjukert kell szopatni a nepet azt hiszik a nem millerek mar nem is jatszhatnak. jo hat kosz ennyit az ubi softrol
  • zaki
    #1717
    sztem nem azzal vana baj. próbáld meg feltenni a videjókari legújabb driver-ét
  • 60Adam
    #1716
    De az lehet hogy a cd szar? Kössz
  • zaki
    #1715
    nem, de jó a logod :PPPPPPPPP
  • 60Adam
    #1714
    Nem tudja valaki hogy miért vonalkás a káp miközben játszok? A gépem AMD 2200+ Asus gforce v 8700 512 memóri XP
  • Davidka
    #1713
    Ez meg az #1502 (nézz legközelebb kicsit hátrébb mielőtt szólsz)
  • Davidka
    #1712
    Egyébként #1620
  • grebber
    #1711
    Na átléptem ezen most meg az a gond amikor fegyver nélkül vagyok és a kard ott van egy oltáron valami fényben hogy kell a tükrökkel kombinálni?
    Tudna valaki képet beilleszteni róla?
  • Davidka
    #1710
    Alényeg, hogy ne a főkiindulási helyre tegyen
  • CarajoEsp
    #1709
    Mindíg a csobogást figyeld. Többször is jön az.
  • grebber
    #1708
    Akkor nekem más verzió van meg mert mondtam hogy mindegyik bejáraton bementem de semmi sem történik csak visszatesz egy helyre!