2788
  • Johnyy
    #1787
    Tök jó a zene amikor iszik a csávesz csak , révén urigyerek szürcsölget is egy kicsit, na jó padlóvízből nem olyan jo innni.....
  • Johnyy
    #1786
    Ha a földön vagy a jobb gomb a lényeg , a védekezésel leblokolod az összes ütést és ha ugy egy kicsit szabad vagy a kor felálsz, amugy a harcál is lényeg hogy jobgombal védekezel és a becélzott ellenség körül mindíg mozgásban vagy és nekedtámad te kivéded majd szépen püfpüf,
    ha valaki idegesítene tedd múltidővé az időtőrrel és ha jo a pozisönöd akor fel is futhatsz rályuk de nekiugorhatsz tömegbe a falnak is és onan az enemyre ,a tatát hanyagoljad egyszer a badyguardoknak is finis lesz azaz elfogynak akor csak futkározz a töltöttturbánoson és csapd segbe......
  • tigeroo
    #1785
    majd csettintessz és meghalnak...úgy jó? nem is kell játszani, de egyébként a leggecibb az a kék rucis pöcs! leesel a földre oszt osztenak kifele
  • Johnyy
    #1784
    .. CSak dögöljenek meg
  • tigeroo
    #1783
    ...menni kell a flahoz...onnan rájuk pattanni
  • zsotesz
    #1782
    Előbb utóbb el fognak fogyni a zombik, az öreget ráérsz utána lecsapni.
  • tigeroo
    #1781
    mindig pattanj vissza a falról, legyakni a palikat, ha ilyen szamurájok jönnek rád, azokat fagyazd le! nagyon szivatósak tudnak lenni...
  • Balli
    #1780
    Köszi, azt még megpróbálom
    Hátha
  • dikki*yysw
    #1779
    Jó, csak me nem írtad egyiket sem.
    Akkor nem tudom, próbáld újabb/régebbi Catalysttel (3.8-at pl.) meg vadássz valami PoP patchet neten.
  • Jony
    #1778
    Az első komolyabb balhénál a nagyteremben, ahol a csaj nyilaz és meg kell menteni, ott elfogynak egy idő után a teremtett lények, vagy ki kell ütni a szakállast?
  • Balli
    #1777
    Természetesen XP alatt újratelepítettem a kareszprogit :)
    S persze a direct9.0 vant fenn de az hogy b-e? (ha egyáltalán számit) abban nem vagyok biztos de szerintem igen. Most sajna nem tudom megnézni mert Bp-n van a gépem
  • dikki*yysw
    #1776
    Egyébként most vagyok 10%-on, úgy hogy rengeteget csesztettem az embereket irc-n hogy mi van. :)
    Jó, hogy stabil az alt+tab a játékban.
    Most már csakazértis végig fogom vinni :)
  • dikki*yysw
    #1775
    DirectX 9.0b fenn van amúgy?
  • zsotesz
    #1774
    Nekem hasonló gondom az Arx Fatalissal volt, én nem tudtam vele mit csinálni.
  • dikki*yysw
    #1773
    "Aznap vettem a videókarit: Radeon 9600 pro-t.
    Gyorsan bedobtam a gépbe feltelepítettem s elinditottam a játékot. Tökéletesen futott. Aztán formatáltam feltelepítettem az xp-t, játékot s utánna már rosszul ment (még aznap). A többi játék tökéletesen fut."

    Azt vágod, hogy ha ME alatt raksz fel drivert, akkor annak semmi köze az XP-s driverhez?
  • Balli
    #1772
    Köszi azt is próbáltam :(
    Megpróbálom újrainstallálni a videókártyát, lehet a beállitásokba elállitottam valamit
  • zaki
    #1771
    akkor próbáld a játékot újrainstallálni, vagy nem tudom :)
  • Balli
    #1770
    Aznap vettem a videókarit: Radeon 9600 pro-t.
    Gyorsan bedobtam a gépbe feltelepítettem s elinditottam a játékot. Tökéletesen futott. Aztán formatáltam feltelepítettem az xp-t, játékot s utánna már rosszul ment (még aznap). A többi játék tökéletesen fut.
  • zaki
    #1769
    nem tudom. próbáld meg feltenni a legújabb drivert a videjókarihoz
  • Balli
    #1768
    Sziasztok!
    Windows millenium-om volt, melyen simán futott a game, s feltelepítettem az XP-t helyette, s ugyan elindul a játék viszont teljesen fakó színekben tündököl (gyakorlatilag kékes-zöldes árnyakat látok)
    Mi lehet a probléma?
  • dikki*yysw
    #1767
    Mindjárt széttörök valamit olyan ideges leszek ettől a játéktól. Félpercet megyek aztán elakadok 20 percre.
    ******* ***** ******
  • RaveAir
    #1766
    Köszi, gondolkodtam, hogy visszamenjek-e, de nem esett jól. Valamiért úgy érzem, hogy ez a játék még sokszor fel fog idegesíteni... De hát ez benne a szép.
  • Johnyy
    #1765
    9200 es en már van az a shader technlogi ugye? akor megy
  • balty
    #1764
    Vissza kell menni alulra ahonnan jöttél. Ott volt egy vízes medence egy kis vízeséssel. Ott lesz a kocka.
  • zaki
    #1763
    menni fog, sztem nem lesz vele probléma
  • Ben C
    #1762
    Ezen hogy futna:
    1700 Mhz-s Cerka
    256 Mb DDR ram (hamarosan csere)
    Ati Radeon 9200 128 Mb

    ha?
  • RaveAir
    #1761
    Valahol 33% után járok (azért nem tudom pontosan, mert már az előző pályá(ko)n is annyit irt ki). A látomás szerint valami kockát kell átlöknöm valamilyen lyukon. Ez meg is történt, de utána nem tudok sehová se menni. Valaki tud ötletet? Vagy van valahol végigjátszás?
  • zsotesz
    #1760
    Nincs mit
  • madtolyy
    #1759
    Köszi Zsotesz! Istenkirály vagy! Na most letörlöm a monitorról a vérfoltokat ami afejelésből maradt rajta azt nyomulok tovább! Thenx még1x!
  • Davidka
    #1758
    Jaja, én a harcban csak nyomkodtam már a gombokat,kb tudtam mi mit csinál és nyomkodtam őket ész nélkül :)
  • zsea
    #1757
    remélem ez a belejövős dolog a harcnál is működik, mert még nem igazán megy :)

    viszont felmásztam egy olyan oszlopra amire elvleg abban a pillanatban még nem lehetett :)) (alighanem bug)
  • Davidka
    #1756
    Hát, nem tudom, mindenfelé kepeszkodni kell :) Alul mindig írja az elején, hogy mit mivel kell, állj oda a falhoz és kiírja. Asszem ott szpészt kell nyomni és közben a fölfele nyilat. Eleinte tényleg kicsit nehézkes, de idővel hozzá lehet szokni és majd reflexből jön :)
  • cleric
    #1755
    Az rendben van, de mégse találtam, hogy merre kell továbbmenni. Fel tudok kapaszkodni oldalt valamire, de onnan nem tudok sehova ugrani.
  • Serpa
    #1754
    te vagy a sokadik aki megemlíti!

  • grebber
    #1753
    HAH fantasztikus ez a hír!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Az Ubisoft elmondása szerint már dolgoznak a népszerű közel-keleti kaland folytatásán.

    Az éves bevételekről szóló tájékoztatóján a fejlesztő és egyben kiadóként is működő Ubisoft bejelentette, hogy ki fogja adni a The Prince of Persia: The Sands of Time folytatását. A játék óriási siker volt a csapatnak és a következő rész mindenképpen meg fog jelenni, melyet az előzőtől még jobb marketing kampány fog övezni.

    Jelenleg semmilyen részletet nem fedtek fel az új résszel kapcsolatban, például azt sem, hogy mikorra szeretnék időzíteni a kiadást, vagy éppen milyen platformokra tervezik - a jelenlegiekre vagy már a következő generációs konzolokra. A The Sands of Time minden platformon elérhető: PC, Xbox, GameCube, Playstation 2 és GameBoy Advance-en is játszható.

    A sorozat első két része, a klasszikusnak tekinthető Prince of Persia és annak második része osztatlan sikert aratott, de a felmelegített harmadik rész teljes csőd volt. Ekkor lépett be a képbe az Ubisoft, aki megvette a jogokat, és a sorozat megálmodóját Jordan Mechnert kérték meg, hogy bábáskodjon a projekt felett. Jelenleg nem tudjuk, hogy a bejelentett új rész felett is őrködik-e majd, de ha igen és hasonló precízséggel készül el, akkor újabb minőségi termékre számíthatunk a játékpiacon.
  • Davidka
    #1752
    A legelsőből??? Az még a váron kívül van, a falakon kell menni...
  • zsotesz
    #1751
    Ha jól emlékszem csak egy láda van, azt arra a gombra told rá, amelyik a karnál lévő deszkát emeli föl. Majd menj ahhoz a láda kupachoz ahonnan leszedted a ládát. Innen föl lehet ugrani a csajhoz. Itt én is sokat szórakoztam mire rájöttem. Azt hiszem a lád kupac tetejéről ugrottam, de lehet, hogy volt egy kis falon futás is; már nem emlékszem pontosan. Próbálkozz!
  • cleric
    #1750
    Nemtom merre kell menni az első helyiségből (ahol a játék kezdődik) :) Tudnátok segíteni? Ha már itt elakadok, lehet inkább letörlöm :)
  • Serpa
    #1749


    YEP.

    "A Prince újra visszatér !

    A legutóbbi negyedév az Ubisoft számára igencsak felemásra sikeredett, hiszen az erős marketing hátszéllel támogatott Beyond Good and Evil és XIII a vártnál sokkal rosszabban teljesített eladások terén, míg a Prince of Persia: The Sands of Time-ból 2 millió példány, a Rainbow Six 3-ból pedig 1.3 millió ment el világszerte. Éppen ezért a közeljövőben elsősorban az eddig bejelentetlen Prince of Perisa második részére szeretne koncentrálni a kiadó, a Beyond Good and Evil és XIII reklámkampánya során elkövetett ballépéseket pedig igyekeznek elkerülni a későbbiekben."

    by 576.hu

  • madtolyy
    #1748
    Köszi! Az egyik a ládák tetején van. De hol a másik?