2788
  • Davidka
    #1827
    Rá kell ugrani a fehérre
    és gyorsan vissza a kötélre.
    Még rímel is :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1826
    De ha nekimegyek, akkor leesek.
    Nekimegyek = elengedem a kötelet.
    Vagy hogy kell?
    Mert hiába lengedezek, mint a lobogó a nyári zivatarban, a lábam nem éri el a fehéret (se)...


    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • Johnyy
    #1825
    Ja sorban: kötél fehér kötél sárga kötél kinyílt kapu de a végén lendületből kapásból az ajtóra.
  • Davidka
    #1824
    Először neki kell menni a fehérnek, aztán egyből átfordulni, nekimenni a sárgának és visszafelé kapásból leugrani a már kinyílt kapuba.
  • IMYke2.0.0.0
    #1823


    62% - Na itt mit kell csinálnom?
    Amint nekicsapódok a - bármely - gombnak, az elvégzi a feladatát, de én lezuhanok a karók közé.
    Vissza nem tudok pattanni a kötélre.
    Segítsetek!


    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • Johnyy
    #1822
    Jó az a kamera vegyétek figyelembe hogy konzoljáték
  • Bandew
    #1821
    Ez nem igaz!!!
    Hihetetlenül tud fusztrálni ez a rohadt kamera. Már vagy ezerszer leesek a szakadékba, mert nem arra fut amerre szeretném. Pont a hős mögött van a kamera, ilyenkor ugyabár ha lenyomom az elsőre gombot akkor, pont előre kéne mennie, erre ez meg elindúl balra le a rámpáról a mélybe.
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

    Amúgy egész jó. :-D
  • zaki
    #1820
    ööö bal oldalt fent meg kell húzni egy akármit. majd alul gyorsan akárcsak meg kell húzni azt az akármit, és gyorsn vissza kell menni a helyre ahonnan jöttél, és a lassan leereszkedő kapun át kell futni (úgy mint a falon). asszem ez a megoldás. ja, és a madarakat jobb kinyírni minnél előbb, mert negyon bele tudnak sz*rni a levesbe
  • IMYke2.0.0.0
    #1819
    Bajban vagyok:



    Itt mit kell tennem, amikor a szemben lévő - kihőzható - kart meghúzom, és a most jobb kézre eső nagy kapu rohadt lassan leereszkedik (holott mellette van egy kis rés is!)...
    Meghúzom, a kapu ereszkedik, de semmi más nem történik.

    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • IMYke2.0.0.0
    #1818
    52%-nál.
    A probléma az, hogy már nem is alszom szinte, és csak játszok vele... :))))

    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • zaki
    #1817
    jó sorry, azt nem akartam írni
    csak nekem nagyon bejött a game, és nem szeretem, ha agyonfikázzák
    1ébként hány %-nál tartasz?
  • grebber
    #1816
    Hogy jön ide kérlek szépen jó gyorsan!
  • Lacc
    #1815
    Ez hogy jön ide?
  • grebber
    #1814
    Jó ez de nagyon csak egy baj lenne ha a NINJA GAIDEN-t nem adnák ki pc-re!
  • IMYke2.0.0.0
    #1813
    Az irányításának egyes elemei fantasztikusak, de összességében pocsék, ahogy a kamera is. Sajna, ez a véleményem nem fog változni.
    Rosszul van átportolva PC-re és kész.
    Gamepad-re meg nincs pénzem.

    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • IMYke2.0.0.0
    #1812
    Az utolsó mondatod durva volt... brühühühüh
    Szerinted miért irogatok ide?
    Mert végig akarom játszani, mert tetszik, és azon ritka játékok közé fog tartozni, melyeket VÉGIGjátszottam!

    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • Johnyy
    #1811
    Szintén bilivel nyomtam és engem az a játék minden szempontból kielégített. már ami a játékélményt meg ijeneket illeti
    Tipikus felteszed élvezedbefejezed leszeded játék
  • zaki
    #1810
    "Fertelmes ennek a Játéknak az irányítása és a kameramozgása is okádék"

    na ez azért túlzás... irányítással nem volt bajom (billel nyomtam), kameramozgással már igen, de azt is túl lehetett élni. ha meg nem tetszik, akkor vegyél gamepadot, ha azzal nyomod és így sem jó, akkor nem kell vele játszani, ennyi
  • zsea
    #1809
    Grat! jó játékeot :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1808
    Sikerült!

    Na, akkor back to the normal és folytatom...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1807
    Nos, azt próbáltam, de mindig lezuhanás a vége...
    Lehet, béna vagyok?

    Na, megpróbálom ezeregyedikszer is...
    (elvégre ennyi éjszaka meséi közé tartozik ez is)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1806
    A képhez - hogy gyorsan idejussak - használtam a Pizzadox-féle trainert, mert gyorsan be akartam tenni ide.
    A normál Játékot természetesen csalás nélkül nyomom.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • zsea
    #1805
    azt a követ húzd középre, mász fel rá jobb klikkel fuss fel a falra, mikor magasan vagy ugorj hátra... azt hiszem
    rég volt már
  • IMYke2.0.0.0
    #1804
    No, íme, a lekicsinyített kép.
    A kő bal kézfelől, mögötte a rés, amiben a csajszi el is tűnik, én meg itt maradok - kő, és rúd...



    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1803
    Hoppéá, arra nem is gondoltam... na, nekem tényleg korán van.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • zsea
    #1802
    hát azt nem tudom hogy jelenleg hol vagy :)

    de ha PrintScreen-nel csinálsz képet, az bekerül alapból a játék mappájába... ott keresd
  • IMYke2.0.0.0
    #1801
    Ja, és lemagyarítottam, amit lehetett! - Ez azt jelenti, hogy a menü magyar, meg a kis, töltéskor megjelenő animáció (mer taz egy *.bik fájl) is, miközben az oktató szövegek a 400MB-nál nagyobb archívumban maradtak, azok sajna továbbra is angol nyelvűek.
    Mivel, az egész Játék szinkronra épül, feliratozás nincs - szerintem nem is lesz - így ez a maximum.
    Újj- és elmegyakorlatnak azért jó volt (HEX-editálás rulez).
    Majd az oldalam frissítésekor ez is felkerül!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1800
    Elárulnád miért szívod fel magad? Vagy direkt nem olvasod amit írok?
    "Fertelmes ennek a Játéknak az irányítása és a kameramozgása is okádék...!
    Kibaszottul felmérgesít!"

    A Játék istenkirály, különben már réges-régen, ezelőtt 4 nappal letötöröltem volna a vinyómról, és elfeledtem volna!
    Helyette játszok vele, és elakadok.

    Képet nem tudok beszúrni, mert hiába PrintScreen-elem le az adott szitut, a Photoshop 7.0 nem hajlandó beszúrni vágólapról új dokumentumba a képet. Az XP Paint-jét pedig eleve nem is tettem fel anno a telepítéskor...
    HyperSnap sem tudja lopni a képet.
    Na mindegy.

    Azért valaki segíthetne. Remélem, rájöttök hol tartok.

    33% - Az új, erősebb kard megszerzése után vagyok, csajszit felszedtem, és kimentünk a feltört falrésen keresztül egészen a palota külső faláig, ahol egy leszakadt híd (középen egy pillérszerűségen ott a fehéren izzó homok) és a mi oldalunkon egy huzogatható kocka alakú kő van, mögötte egy rés, amibe a csajszi bemászik, én pedig egyedül maradva nem tudok tovább menni.
    A rúd, melyről - látom - át kellene ugrálgatni középre, túl magasan van. A kő nem vihető alá, sőt, hiába viszem az oszlophoz, a felfutás sem segít...

    Árulja el valaki, miben bénázok!?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Johnyy
    #1799
    Mért? Konzol játék révén ilyen az irányítás és tök jó amugy is.
  • Bandew
    #1798
    Nem a játékra mondta, hanem az irányításra.
  • Jony
    #1797
    Te meg el vagy kissé szállva nem? Szerintem ezzel a játékkal kapcsolatban a fertelmes és az okádék szavakat megspórolhattad volna.
  • IMYke2.0.0.0
    #1796
    Fertelmes ennek a Játéknak az irányítása és a kameramozgása is okádék...!
    Kibaszottul felmérgesít!

    S ráadásul elakadtam a 33% - Above the bath résznél, amikor már az épület külső felénél, egy leszakadt híd (vagymifene) és egy mozdítható kő fogad.
    Csajszi (Farah) átoson a kis lyukon, én meg ott maradok a mozgatható kővel, meg a velem szemben lévő mélységgel, elérhetetlen magasságban lévő rúddal és a távolban, középen egy pilléren a fehér homok világít.

    Egyszerűen nem tudok felugrani a rúdra - semmilyen módszer nem segít..

    H E L P !

    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • Johnyy
    #1795
    Ja akor azaz ! Haj rá!
  • IMYke2.0.0.0
    #1794
    Megvan, rájöttem. Több részletben lehet csak el tolni, és egy teljes kört kell vele forogni...!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1793
    Próbáltam több irányba is tekergetni, erőből is nyomtam, de csak egy negyed környit enged oda és vissza tekergetni, semmi többet...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Johnyy
    #1792
    Most pontosan nem tudom hol jársz, de énasszem egy ilyen résznél azért akadtam el mert nem elégé csavartam el a fogantyut, próbáld 1000 fokban elfordítani , ha nem megy akor nem az a rész.....
  • IMYke2.0.0.0
    #1791
    Sziasztok!
    Két napja játszogatok vele.
    19% - "Megpróbálom megtalálni a bejutási módot"

    Szimptóma:
    ----------
    Ugye, itt már Farah velem van, kinyírjuk a késes csajokat, meg a dagadékokat a kis medencénél. El is mentem a Játékot a Vortex-el.
    Aztán jön a problémás rész.
    Ugye, a sárga jeles ajtó zárva, ezért én fogom magam és elindulok a gyulokjáron, ami leszakad, zöld tető, másik zöld tető, zászlórudak, zöld tető, fa tető, majd a kis bástya teteje, ahol egy kar van.
    Na, ezt a kart hiába nyitogatom, nem tárul fel a sárga jeles kapu alattam!.

    Mit kell tennem, mit hibáztam?

    Kérlek, segítsetek!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Johnyy
    #1790
    Az Radeon 9200 től el van terjedve meg az gf ti fx is,, na jo meg mx is, természetesen van , el tudod indítani a kártyádon nemtom hova de olvass vissza itt valahova nagyonvisszább ezt már nagyonngyon kitárgyaltuk.
    Azért adna ki ijen játékot mert az mx nem ismer egy bizonyostechnologiát ami szükséges, hogy egy ojan játék legyen aminek a képi hatásai lebilincselő legyen a játékos számára ezért beruházzon rá és fokozza az eladást ,, eből a körből az mx kiesik ezért készült el az a spec progi amit majd használni fogsz ha minden igaz, DE Emberek! 2004 van, a terep2 grafika már nem oly elsőmprő mint volt...

    :)
  • zsotesz
    #1789
    Olvass vissza pár oldalt, a problémádra van megoldás!
  • :)
    #1788
    ez 1 szar nincs 1 kurva pecs gf4 mx-s kártyákra:( hogyadhatnak ki igy 1 gamét ami nem támogat 1 olyan videjókártyát, ami eléggé elvan terjedve ?