2788
  • d1g1t4l sp00k
    #1987
    oké bocsi,rossz végigjáccást olvastam :) csak most meg azt nem találom,h milyen dobozt kell az oszlop alá tolni :(
  • d1g1t4l sp00k
    #1986
    ja,és a magyar oldalon olvastam,h a tőrrel vissza lehet forgatni az időt... valaki nem mondaná el csak ugy poénbol,h is lehet visszaforgatni az időt? :)

    ja,és shaman: probáltam,de hidd el,h a 2 oszlop közt hiába ugrálok,ugy kapaszkodik fel,ha éppenséggel a céloszlopon ugrálok fel és le,csak az a rohadt kamera nem jo :((( mer ahogy változik a kamera iránya, a nyilak is ugy változnak,és igy lehet,h pont az ellentétes irányba mozog,vagy elég,ha oldalra,amivel meghiusul az egész... nem értem,miért nem tettek 1 fix nézetet a falra amig az ember fel nem ugrál a 2 oszlop között,h aztán a plafonon logo kart meg lehessen huzni :(
  • Shaman
    #1985
    sztem az ide-oda ugrálás módszerével kell......
    Késöbb rengetegszer kell használni 2 fal között,itt az ideje begyakorolni!!:-P

    (bár nem biztos,mert még mindig nemtom pontosan hol vagy,hiába.... régen játszottam már...)
  • d1g1t4l sp00k
    #1984
    oké,-1 kérdés +1 kérdés

    szoooval
    azt már tudom,h kell falrol ugorva szurni,kár,h ez nem igazán gyakorolhato ha 4en vesznek körbe,netán 5en :)

    2: ott vagyok,ahol 3 gombot kell benyomni,h a fürdőben a vizet leeresszem... fenn van 1 valami,amire rá kell akaszkodni... kérdés: hogy jutok fel? tudom,h az oszlopra kell felugrani,aztán felmászni,átugorni a másik oszlopra,majd onnan a lécre,és onnan már oda tudok majd ugrani,nade HOGY TUDOK AZ OSZLOPRA FELUGRANI??? már 2x sikerült,de amint feljebb akartam mászni,1ből elkezdett 1ensulyozni,majd leesett :((( szal hogy is kell? (végigjáccásban nem irják le,csak annyit,h "másszunk fel az oszlopra,ez elég időigényes folyamat lesz"... aranyos,mi? :)
  • Shaman
    #1983
    fogalmam sincs hol jársz,de nem lehet,hogy úgy kell,hogy rá a falra,aztán vissza a falról a feletted lévö rúdra?
  • d1g1t4l sp00k
    #1982
    4 kérdés van beleirva,szeretnék választ is :)

    nos... a muki meghoooot... rájöttem a trükkre :)

    szal mindenhol a trükk,ahol a csaj tud nyilazni:
    össze vissza kell gurulni a teremben. akkor megunják,az átlag 5-6 bol 2 rámászik a csajra,és a csaj nyilazza őket,akkor összeesnek... odagurulni,és lecsapni,majd beleszurni a tőrt... utánna ismét körbegurulgatni a teremben,és vo'ila :) igy a legkönnyebb :)

    az a naaagy öreg tényleg nem volt nagy ellenfél,mindig a kicsi pirosak miatt hooootam meg :) de ezzel a trükkel könnyű volt,mer a csaj lefárasztotta őket,és hááát elég volt lecsapni őket összesen 1x :)

    ezt a falrol támaszkodásbol nekiugrani az ellenfélnek modszert sajnos még nem tudtam megcsinálni... lehet,h én vagyok béna? :) (falramászosbol 1ből ugrás,vagy mit nyomjak? joystickkal mér nem lehet jáccani?) :(

    amugy a kedvenc ellenségeim: azok a láncos huligánok 33%nál :))) na,azokat aztán lehet ütni ugy,h ne is érjenek hozzám :)))

    de vki árulja el légyszi: hogy lehet ott a lengőhimbás rudakon keresztül jutni? mer ráhuzom a jelre azt a kőmicsodát,a nő bemászik a résen,és sérülés nélkül lemászok az 1. himba alatt... aztán át a tüskék felett,majd felugrálok 5 ugrással az 1. kapaszkodoig... csak aztán utánna nem hajlando ugrálgatni felfelé :(

    kérdés: mi lehet ennek az oka? :(((
  • zaki
    #1981
    pedig elég hatékony :)
  • LezLee
    #1980
    Hmm, ezt a trükköt én nem is tudtam. Na majd kipróbálom. Eddig eléggé meg tudtak szívatni, és az átugrós csel sem jött be náluk.
  • Solya
    #1979
    Köszi
  • CarajoEsp
    #1978
    Falnak támaszkodsz és elrugaszkodsz. Ezzel 1-ből elfekszenek.
  • Solya
    #1977
    Sziasztok!
    Nem rég kezdtem el a játékot...nekem nagyon tetszik csak az írányítással van egy kis gondom...
    Viszont lenne egy kérdésem: hogy lehet könnyedén kiiktatni a kékruhás mukikat...mivel ha át akarok rajtuk ugrani egyszerűen lecsapnak....
  • Zotya123
    #1976
    én olvasom, de abban annyi van, jussak át szembe... :P
  • zaki
    #1975
    nincs mit
  • túrórudi
    #1974
    kösz
  • zaki
    #1973
    a magyar prince of persia oldalon, fent van a link nagybetűkkel :)
  • túrórudi
    #1972
    Hol találom?
  • zaki
    #1971
    thx
  • zaki
    #1970
    végigjátszást miért nem olvasstáok el?
  • túrórudi
    #1969
    14%-nál járok, ott ahol jó sokat kell ugrálni és utána egy nagy teremben harcolni. Eleve nem túl sok erővel érek oda, aztán megy jól szétszednek. Van ott valami trükk vagy csak harcoljak?
  • CarajoEsp
    #1968
    Zaki egyre job a logód:D
  • zaki
    #1967
    látom, nem való ez neked. ajánlom a mario-t, meg a sonic-ot, ami pont most jött ki pc-re, szal erősen ajánlom
  • zaki
    #1966
    neked is annyit tudok mondani, hogy nézd meg a végigjátszást :)
  • Zotya123
    #1965
    de kár volt, ezek szerint a védekezést sosem használtad... :P
    52%nál nem tudom hogy tudnék átjutni szembe oldalra, hogy meghúzzam a kart, ki merre ugrándozott, a közepéig eljutok, ott lecsapdosom madarakat, de nem tudok továbbugrani sehova...
    thx előre is, már ha értettétek, hol vagyok :o)
  • d1g1t4l sp00k
    #1964
    asszem nekiállok ismét az ETM-nek,hátha most tuljutok az autopályás részen (bár a világon nincs az az emberi teremtmény,akinek eddig sikerült volna) :)
  • d1g1t4l sp00k
    #1963
    nos,dögöljön meg az a rohadt ******* ***** ***** **** állat,aki megalkotta!!! sehol 1 ivokut,mielőtt belépek a hülye lara vagy kicsoda nyilazos nagytermébe! aztán kevés energiával nekemesik az a 4 akármicsoda... az még hagyján,h eljutok az iszogatohelyig... ez már mexokás... csakhogy NEM HAGYNAK INNI!!! hát leszedtem... ez nekem tul nehéz... FŐLEG A RITKASZAR (tomb raider féle) KAMERAMOZGÁS MIATT!!! 2-t kicsinálok én simán,azzal nincs gáz... aztán jön a tata,és ugy hátbavág,h mostmár véglegesen tudom,miért utálom a 3RD PS -eket! FPS & STRATEGY FOREVA' !!! ;P
  • zaki
    #1962
    végigjátszásba beleolvastál?
  • d1g1t4l sp00k
    #1961
    oké,köszi a segitséget... amugy azota kb 200x probáltam meg odaugrani az oszlopra,odafutni a falon,repülni,és sehogy sem éri el... szal még mindig jol jönne 1 kis tanács,hogy érem el azt az oszlopot,h aztán simán lecsusszak rajta,és megvivjak az ágy környéki szörnyekkel :)
  • zaki
    #1960
    tudom már, mindenhol írták, de azért thx, hogy beraktad a hírt :)
  • grebber
    #1959
    Új PoP testközelben :)
    [2004. március 05. @ 08:30 - ZeroCool]
    Még február elején jelentettük, hogy készül a legutóbbi Prince of Persia játék folytatása. Akkor még semmit sem tudhattunk róla, de lássuk mi derült ki az éjjel. Úgy fest a dolog, hogy már idén karácsonykor befut a kicsike, ami biza azt is jelenti, hogy olyan hatalmas fejlődésen nem esik majd át - bár ki tudja, lehet, hogy valami dopping cukorkát zabbantanak a fejlesztők minden reggel, és alig egy évet alatt újra csodát alkotnak :) Bízunk benne.

    INFO: GAMESTAR!!!!
  • d1g1t4l sp00k
    #1958
    HELP kéne!
    1: NEM LEHET A VIDEOKAT KIKAPCSOLNI???

    2: szal vagyok ot,ahol falakon kell mászkálni,hogy lejussak a terem közepén lévő kör alakban körbevett ágyhoz... oké,szép játék jo játék,de unom,h ennyit kell csak ugy mászkálni jobbra balra... :( (miután a nő berántotta vmi másik folyosora)
    szal ugrok,kijutok az erkényre,mutat 1 videot,amit már annyix láttam,h unom (ahol 3 repülő valami a naaaagy homokorát szállitja),aztán persze h leszakad a terasz,mintha olyan nehéz lenne kikerülni :)
    na de a lényeg: bemegyek a terembe,ugrálok,falon mászkálok (néha pokember érzésem támad),aztán megint oszloprol oszlopra,majd jön a poén: fel a falra,2 vaslécen kell keresztül ugrálni,ami felvisz a legmagasabb sarokba...
    namármost: ott van 1 egész darab oszlop,a szélén a fal betörve,h véletlenül se lehessen elfutni a falon a padloig vezető oszlophoz... na,innen hova és merre??? akárhogy probáltam már eljutni ahhoz az oszlophoz,vagy leesett,vagy leesett,és gyakran csak pár cm hiányzik ahhoz,h elérje,és végre lecsuszhassak ahhoz az ágyhoz

    bocsi,h hosszu volt,de szeretném,ha mindenki értené hol vagyok,és hogy mi a bajom :)
  • zaki
    #1957
    Prince of Persia MOZI!
    [2004-03-04 @ 11:17 - ZeroCool] (kommentek: 4)
    Jeeeee! :D Épp a napokban gondolkodtam arról, hogy melyik játékból lenne érdemes filmet kreálni. Felötlött bennem, hogy a Prince of Persia remek téma lenne, hiszen atmoszférájában teljesen eltér minden másik játékétól. A mai napon már be is jelentették a kicsikét. A Jerry Bruckheimer Films kapta el a jogokat és a Disney gondozásában készül el az alkotás. A játék megalkotója, Jordan Mechner írja majd a film jeleneteit, sajna egyelőre csak találgathatunk, hogy mikor készül el...

    info: Gamestar
  • robimid
    #1956
    Sziasztok!
    Nos, kivégeztem:)
    Szuper jó volt ez a játék!
    Csak az irányítás, és főleg a kamera volt kritikán aluli:(
    Viszont összességében torony magasan vezet nálam.
    Volt néhány pillanat, amikor azt mondtam feladom, de megérte végignyomni, bár a vége azt hittem nehezebb lesz.
    Elsőre kivégeztem a tatát, és vagy 2x ha meg tudott ütni:))
    Szal jó volt:)
  • artschi
    #1955
    Keress másik crack-et, azzal működni fog, nekem is ilyen gondom volt.
  • Davidka
    #1954
    Igen, írtani őket! És tanácsos a terem végében lévő vízhez menni és csata közben iszogatni, ja és a pirosakkal kezd, azok gyengébbek!
  • ent
    #1953
    Segítsdetek!

    Azon a jpályán vagyok, ahol a királylányt (íjjal) kell megvédenem a kék és piros mumusoktól! Mi a leghatásosabb? Vagy csak ezerrel írtani őket?!?
  • Matthewpamer
    #1952
    vazz,iszonyat a játék.most kezdtem el vele!
  • Ben C
    #1951
    Megkrekkeltem a játékot, és mégis kéri a 2es CDt, ami bent van...Lécci segítsen valaki! Nagyon tetszik a gém!! (a demója)
  • Balli
    #1950
    Miért van az, hogy teljesen el van mosódva a grafika?
    Ati 9600 pro-m van. Egyébként még millenium alatt kipróbáltam s akkor jó volt. Amióta felraktam az XP-t azóta el van mosódva a kép. Pedig a játékot s a drivert is ujrainstalláltam már
  • LezLee
    #1949
    Húú egyre jobban tetszik a játék. Főleg azért mert az agyamat és a kezemet (ügyességemet) is megdolgoztatja. Van benne minden, ami egy kiemelkedő játékhoz kell. Nálam jelenleg az idei év legjobb játéka (tudom hogy tavalyi), csak azok az idétlen, idegesítő kamerabeállások ne lennének, és akkor 100% közeli lenne a game.
  • Hamster
    #1948
    Zaki !

    Kész a linkelés. :-)

    <- Hamster ->