2788
  • DIENES
    #2027
    Hello!Solya:semmi sárga bigyóm nincen!Nekem csak úgy sikerült a fehér jelzésre ráugranom,meg vissza,hogy lelassítom az időt!!ÚGY BEJÖTT AZ ELSŐ FEHÉR JELZÉS,DE ELFOGY AZ A LELASSÍTÓ IDŐ ÉS A SÁRGA JELZÉSRE MÁR NEM TOKK RÁUGRANI!! PFFÚÚÚÚÚ,NAGYON FELHÚZOTT EZ A PÁLYA!


    Azért köszi!tegnap már vörös volt A SZEMEME MAJDNEM ÉJFÉLIG PRÓBÁLKOZTAM!
  • ewuk
    #2026
    helo!
    nem tudjátok honnan lehet leszedni a zenéjét fönti címen próbáltam de nem lehet,jó lenne ha valaki meg tudná mondani mert a zenéje is tök jó és már csak az nincs meg.
  • Solya
    #2025
    DIENES: mennyi sárga bigyód van baloldalt? Lehet h semmi köze hozzá de szerintem van...na ezt jó megasszondtam.
    Mivel mostmár 2 profileom van: az egyiknél simán megy az átugrás (ennél 7 bigyó van), a másiknál, pedig ugyanúgy csináltam, egyszerűen nem akar (ennél 4 van)...
  • Hamster
    #2024
    Dienes!

    Az egy elég szivatós rész, igazság szerint nincs 100%-os tipp. Én a legaljáról ugok, a falnál ugrás vissza. Ez persze csak ritkán sikerül. Amikor ez megvan ugrás a sárgára, és vissza. Ez mégritkábban sikerül. Ha ismét a kötélnél vagy, ne lengj, csak a lendület vigyen, a végé ugrás. Kevés az időd, azért siess, ki aza jtón.

    <- Hamster ->
  • Ben C
    #2023
    :D
  • zaki
    #2022
    thx, tiéd is fasza :)
  • DIENES
    #2021
    SEGAsztok!

    Kéne segítség!
    Amikor 62%-nál vagyok,ott a a kötélre ráugrok,belengek,át a fehér jelzésre,de akárhogy görscölök,nem sikerül visszaugrani!má próbáltam fentről,lentről,középről ugrani a kötélen de nem ment!!!!HELP ME!!! DIENES
  • Ben C
    #2020
    Zaki, egyre jobb az aláírásod :)
  • Hamster
    #2019
    berlinboy6329

    Esetleg vedd meg. 9.990.- Ft.-

    <- Hamster ->
  • Zotya123
    #2018
    ha van tűzfalad, windows xp bekapcsolva, kapcsold ki, de modemmel bármit is leszedni dc-ről, beleőszülsz...
  • berlinboy6329
    #2017
    Má' kurvára kivagyok. mióta megjelent a gém meg akarom szerezni.1x majdnem meglett de hát aztán akitől meglett volna lenyomatta.Rip-es jöhet csak szóba,mer'modemmel nyomulok.Honnan szedjem le.Na meg a splinter cellt.dcc-t ne mondjatok, csak akkaor ha leírjátok hogy kell keresni,mert nem keres.Addig oké hogy bemek ahubra csatizok és search hát de sz*rik keresni.
  • Solya
    #2016
    Köszi
  • Hamster
    #2015
    Zotya123

    A képen a jobb oldalon keresd a rudat.

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #2014
    <b>Solya!</b>

    Ahogy nézem az oldal szünetel. Keresek egy másik oldalt, hátha azon élnek a linkek.

    <- Hamster ->
  • Zotya123
    #2013
    nem az volt a baj, hanem nem tudtam oda feljutni, de rájöttem :o)
    az oszlop meg a fal között kell ugrálni, és akkor jutsz fel az első kapcsolóhoz...
    utána már gyerekjáték.. :P
  • Solya
    #2012
    MIkor fennt fehúzod a kapcsolót, akkor a lenti ajtó az megnyílik, nem?
  • Zotya123
    #2011
    na jó, de a kihúzható kapcsolós ajtónak ott van benn a sarokban a lehúzható kapcsolója :o)
  • Solya
    #2010
    Ott sztem egy kihúzható kapcsolót kellene keresni (ekkor felnyitódik a nagy ajtó), időre vissza kell egyensúlyozgatni a kapu jobb oldalára és szépen átfutni a túloldalra.
  • Zotya123
    #2009
    wow, és akkor most mit tegyek :o)
  • artschi
    #2008
    Ez vmi bug lesz, ott még kellene lennie egy kiálló rúdnak szemben, amire ráugorhatnál és utána továbbjuthatnál.
  • Zotya123
    #2007
    Itt vagyok, itt nem tudok tovább jutni : 52%
    thx, az előbb nem volt tökéletes :P
  • Zotya123
    #2006
    http://kama142.tvn.hu/Screenshot0000.jpg itt vagyok
  • Zotya123
    #2005
    Másszunk le. Egyensúlyozzunk, ha lehet üssük le a keselyűket. Ha levertek minket a földre, hátul, ugrálva a falon feljuthatunk a rúdra. Fent húzzuk meg a kart. Ekkor lent kinyílik az ajtó, és feljön egy létra. Másszunk le, és húzzuk meg a kart.

    Átrendeződik a helység, és bogarak lepik el a talajt.

    nah, nekem itt van bajom, nem tudom hol és milyen rúd... :o)
  • d1g1t4l sp00k
    #2004
    na,most nekiesek ismét :) csak a vékony peremes madaras részeket jo lenne,ha kihagynák :)
  • Zotya123
    #2003
    abban csak annyi van, jussak át a túloldalra....
  • zaki
    #2002
    végigjátszást elolvastad?
  • Zotya123
    #2001
    én még mindig 52%-nál vagyok, amikor repkednek egy helyen bogármadarak :o) és szembe át kellene jutnom egy kart meghúzni, hogy lenn kinyiljon egy kapu, ott ahol először kell vékony peremeken egyensúlyozgatni, és mászkálni, a pálya közepéig eljutok, de ott nincs semmi kapaszkodó, hová tovább...
  • ATS: Peelova
    #2000
    ATS: Peelova has taken the red flag
  • ATS: Peelova
    #1999
    egy
  • ATS: Peelova
    #1998
    kettő
  • ATS: Peelova
    #1997
    ohh ezt nem hagyhatom ki
  • Solya
    #1996
    Hamster: az oldaladról le szerettem volna tölteni az mp3makat, de kért felhasználó nevet és jelszót...ellátogadtam az oldalra, ahonnan linkelted, hogy hátha valamit írnak erről, de nekem nem akarja teljesen behozni az oldalt.
    MIt csináljak?
  • Solya
    #1995
    Nyolcvan valahány százaléknál tarok:)))
    A pasi fog tovább is vetközni...mert egészen belejött
  • Solya
    #1994
    Nekem az az R billentyűn van... folyamatoisan kell nyomva tartanod míg visssza felé el nem indul a muki..
  • d1g1t4l sp00k
    #1993
    rájöttem! nem a kemény ellenfelek azok,akik miatt elegem van a játékbol,hanem azok a kék sipkások,akik már a kezdetek ota itt vannak: akiknek a botjaik végén pengék vannak :) szal mára befejeztem a játékot,mer igy 46%nál már mindenem unja
  • d1g1t4l sp00k
    #1992
    hát,elmondták,h a rewind gombbal lehet visszapörgetni... 1 a baki: azzal csak belassitja,de nem pörgeti vissza az időt,ha meg már fexek a földön,akkor sem tekeri vissza az időt... szal állitolag csak csatázás közben lehet hasznátvenni :(
  • Shaman
    #1991
    hümmmm má nem emléxem,nézd meg az optionsban,hogy mivel tekered vissza az időt. Késöbbb szükséged lesz rá,főleg,ha nem akarsz egy elrontott ugrás miatt egész pályarészeket visszatöltögetni.....
  • d1g1t4l sp00k
    #1990
    amugy nem akarom részletesebben,mer igyis hosszuak a leirásaim,nem? :)
  • d1g1t4l sp00k
    #1989
    jo játék,csak kicsit macerás,de megvan minden :) azért csak sikerült fejlődnöm :) ahogy magam ismerem,47%-ig most nem akadok el :)
  • Hamster
    #1988
    d1g1t4l sp00k !

    Ha pontosabban leírod, hol jársz elképzelhető, h segíteni is tudunk.

    <- Hamster ->