2788
  • dufi
    #2067
    @Hamster

    Én akárhányszor megölöm őket mindig jön egy másik, bár a harmadik szörny után mikor beledőfőm a tört a földön mintha mondana valamit de a kíjáratot így sem találom. Mit ronthattam el?
  • steweee
    #2066
    szerintem könnyebb billentyűvel, nekem is van gémpadom, microsoft sidewinder, elég jó sztem, de csak mondjuk olyan játékokhoz mint pl sport és soul reaver 2
  • zaki
    #2065
    nemsokára veszek egy gamepadot, aztán majd újra végig tolom a gamet, gondolom azzal sokkal élvezetesebb lesz :)
  • steweee
    #2064
    köszi, akkor arra megyek elsőnek!
  • Vlala #2063
    Oregsaman
    Nem tudom, mivel tört a játék, a hiv. patch nem jönne be, patchelt crack meg, mint a fehér holló. Mindenesetre próbáld ki egy másik (esetleg nem XP-s) gépen, az is lehet, hogy rosszul van felírva a 2. CD. Bár ha fel leheteett róla telepíteni, nem tudom, lehet-e ilyen baja.
  • Hamster
    #2062
    steweee!

    A függőhídas rész a játék első titkos helye. Miután ittál a kútból, visszjutsz oda, ahol bementél. A játék lineáris, nincs elágazás sehol.

    <- Hamster ->
  • steweee
    #2061
    7%-nál járok.két irányba lehet menni.az egyik irányban a balkonról egy csomó függőhíd látszik, kék a háttér.a másik irányban a padlón van több emeletnyi juk, ha lemegyek akkor találkozok a csajszival és meg kell menteni három bogártól.melyik a jó irány, illetve egy játék alatt nem lehet minden helyszínt bejárni?miért?
  • OregSaman
    #2060
    Hi!
    elöször is köszönöm a válaszokat, most igy egyben megprobálok mindenkinek válaszolni:-)
    Skullkid: a 2 crack amit leszedtem hozzá az mind a kettö a gamecopywold-rol van. Hatása még sincs. Kártya baja nem lehet mivel el sem indul a game, csak a cd-t kéri.
    Hamster: igy van, a játék nem indul csak kéri a 2 cd-t. Talán szedtem le NoCD-s patch-et is, de ha nem lenne gond elküldhetnéd ([email protected]).
    Vlala:hogy karcos e a cd azt nem tudom, de nem látszik rajta:-), de igazad lehet hogy az XP miatt van. Ha igen akkor arra nincs orvosság?
  • Vlala #2059
    Iletve mégis, csak elcs....tem. Most olvastam, hogyan kell
  • Vlala #2058
    Na bumm, nem műxik a html-kód...
  • Vlala #2057
    <b>OergSaman!</b>
    Lehet, hogy karcos a CD-d. Legalábbis nekem ekkor volt ilyen gondom. Tanulság: Ne adj kölcsön CD-t, még másoltat se, de eredetit meg aztán tényleg ne! A Deviance-s crack nekem működött, azzal nem lehet gond. Vagy XP-d van? Akkor shit!
  • Hamster
    #2056
    OregSman!

    És el sem indul a játék, vagy elindul, de kéri a 2-es CD-t?

    Próbálj ki egy, NOCD patch-et.

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #2055
    drkard !

    Tedd fel a 4.1-4.2-4.3-as Catalyst valamelyikét. Javasolt a 4.3. A specifikációjában 3.4-től javasolják a Catalíst-et.

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #2054
    dufi!

    Nincs sok ellenség, itt hamar túl kell jussál rajtuk. Akkor szúrd beléjük a tőrt, amikor fekszenek a földön. Ekkor egy forgó effektel eltűnik a homokszőrny.

    <- Hamster ->
  • drkard
    #2053
    Kicseréltem Ati Radeon 9200 SE 128 Mb-os videókártyámat Ati Radeon 9600 serial 256 Mb-ra. A Prince of Persia című játékkal játszottam és az új kártyával nem engedte maxra húzni a speciális efekteket(kivilágosodott a képernyő). Úgy emlékszem az előző kártyával full beállításokon játszottam. Lehet az új kártyám valamiben gagyibb, vagy csak én toltam el valamit? Segítsen aki tud!
  • dufi
    #2052
    Sziasztok!Segítsetek nekem please.Elakadtam annál a résznél mikor a homokórába beteszik a kést,és előjönnek a szörnyek. Bevagyok zárva velük egy hatalmas nagy terembe akárhányat is ölök meg nem tudok kimenni egyik ajtón sem,hiába veszem el az erejüket kis késsel is.Előre is köszi
  • Skullkid
    #2051
    A körteremben mindig azon az ajtón kell bemenni, ahol vízcsobogást hallasz.
  • Skullkid
    #2050
    Szerintem próbálj meg innen leszedni egy cracket: www.gamecopyworld.com Ez valószínűleg működni fog. Ha így se működik, akkor szerintem videokártya miatt. Ha gyenge akkor azért nem, (min.:GeForce 3) ha pedig GeForce 4 MX sorozatból való a videókártyád akkor azért nem megy.
  • OregSaman
    #2049
    Szóval sziasztok!
    A problémám nem ujdonság, de hiába olvastam végig majdnem az egész hozzászólást, nem találltam gyógyírt a bajomra.
    A lényege röviden:
    2 cd-n van meg a Game (deviance-os crack-el. Sima install után 2-es cd-t kér, crack után ugyszintén. Már két másik crack-et is leszedtem (Pop.exe), de a hatás ugyanez, pedig a cd a gépben van.
    Ha lenne valakinek valami ötlete, hogy végre játszhassak vele, az légyszi irja már meg.
    köszönöm
  • OregSaman
    #2048
    Hoppsz!:-))
  • OregSaman
    #2047
    Hi!
  • zsea
    #2046
    és így kell beállítani:
    http://iaro.srv.hu/kep/3da2.jpg
  • zsea
    #2045
    innen letöltheted a progit - a files menüpontban csak klikkelj a 3danalyzer képére
    http://www.tommti-systems.de/start.html
  • Gear
    #2044
    "Your videocard pixel shader version « 0000 » is below the minimum requirements.
    Your videocard vertex shader version « 0000 » is below the minimum requirements.</b>"

    Hiányolja a HW-es Shadereket...

    a fórum elején valaki írt vmi emulátoros megoldást , keresd vissza ...valahol az első tíz oldalon kell lennie.
  • zero977
    #2043
    Most kaptam meg a játékot, de a Geoforce 4 MX 400-ammal nem indul (legújabb driverrel) !!!

    Következő hibaüzenet:
    <b>card « NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X » is not supported.
    Your videocard does not support some required features ( MIN_SIMULTANEOUS_TEX_4 ).
    Your videocard pixel shader version « 0000 » is below the minimum requirements.
    Your videocard vertex shader version « 0000 » is below the minimum requirements.</b>

    Megoldás??????
  • Shep
    #2042
    Ha legalább 4.1 es hangfalszetted van EAX belőve akkor nincs más dolgod, mint figyelni hogy honnan jön a hang és azon az ajtón bemenni
  • vigyori14
    #2041
    Hogy kell továbbjutni a 21% nál amikor fel kell ugrani 1 csőre. nincs ehez a game hez v.mi kód
  • Hamster
    #2040
    Keji !

    Módszeresen indulj el egy oldalon, és próbálgasd a bejáratokat, egymás után. Ha nem megy. olvasd el a végigjátszást.

    <- Hamster ->
  • Solya
    #2039
    Nem amikor akkor mehetünk be úgy az ajtón, hogy nem dob vissza az elejére, ha a víz csobogását halljuk?
  • Hamster
    #2038
    Keji !

    Kicsit pontosabban... ,és érthetően.

    <- Hamster ->
  • keji
    #2037
    Hali! mit kell csinálni amikor a csajszi obégat, hogy itt meg ott van csávóval akárhová futok mindig a bejárathoz rak vissza. körterem 80 valahány százaléknál.

    Köszi
  • d1g1t4l sp00k
    #2036
    köszi hamster,már lesem is :)
  • Hamster
    #2035
    Digitál Spook!

    Az oldalamon megtalálod a komplett mentésgyűjteményt, amit le is tölthetsz.

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #2034
    EWUK !

    Köszi a linket. Ki is javítottam az oldalt.
    Ma feltettem, egy interjút JORDAN MECHNER-rel. Még tavaj októberben készült, de nem olvastam magyarul még.

    <- Hamster ->
  • d1g1t4l sp00k
    #2033
    valaki tudna hozzámvágni 1 olyan mentést,ahol a leszakado cseppköveken kell ugrálni??? (55% után bárhol jo)
    a szar kameranézeket miatt sosem tudom merre kell fordulni,és azé ez elég idegesitő!!! ha meg jo irányba nyomom a lendületbeli ugrást,akkor az utánnakövetkező döglik meg!!! vki 1 mentéscimmel PLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES
  • ewuk
    #2032
    nincs mit:)
  • Solya
    #2031
    A te oldalad jobb, mivel meghallgattam azt amit én találtam és azok csak egyperces ízelítők...úgyhogy inkább én köszönöm.
  • ewuk
    #2030
    kösz solya de már én is megtaláltam :)
    én ezt az oldalt találtam.
    kösz mégegszer:)
  • Solya
    #2029
    Találtam egy oldalt ahol mp4ben le lehet szedni a zenéjét. Az megjelenő lapon egészen lent található...na jó egy kicsit fejjebb...
  • Solya
    #2028
    Érdekes: elkezdtem még egyszer a játékot..eljutottam ismét a kúthoz de ennek se sikerül át és visszaugrania...pedig a legelső karakteremnek egyből sikerül időlassítás nélkül....
    Akkor ezt mán tényleg nem értem