2788
  • dexter161
    #2107
    Különben a linkek közt, amiket leírtam ott van az egész játék végigjátszása képekben. Ez azt jelenti, hogy nincs miért elakadnotok. Csak nézzétek végig. Az oldal francia, de valahol fent vannak a képek. A flashes játékról pedig csak annyit, hogy le lehet tölteni. google-ben írjátok be, hogy "prince.swf". Csak flashhel tudtok majd vele játszani. Azért érdemes letölteni, mert szerintem onnan törölni fogják.
  • steweee
    #2106
    köszi
  • UNREG
    #2105
    Nem sokkal azután, hogy megkapod a "faltörő" kardot, lesz egy hatalmas barlangterem, ami után egy kis szobában találsz egy elforgatható kart. Az egyik pozicióban az ajtót nyitja, a másikban a fal felé lehet tekerni, ott kell áttörni a falat.
  • steweee
    #2104
    hogy kell előhozni a pop1-et? a 2102-es linkek között találtam egy francia oldalt, ahol mutatja, de nem tudom megcsinálni. különben lesz folytatása?vhol olvastam. remélem igen, nagyon nagy játék!
  • Vlala #2103
    Kész. A jégcsapos résznél máig nem tudtam továbbmenni. csak a hajam és a billentyűzetem bánta meg.
  • dexter161
    #2102
    "Hello!
    Jártam a prince of persia oldaladon. Azt ajánlom rakd ki ezeket linkekként, vagy legalább nézd meg, esetleg haszálj fel belőlük valamit. Értékesek: http://perso.club-internet.fr/west/Nostalgie/Persia1/g_persia1.html

    http://www.pop2.princed.com.ar/pop2/window.php

    http://perso.wanadoo.fr/popsot/ - végigjátszás képekben!!!


    Végül egy flashes prince játék! Megéri belinkelni az oldaladon.
    http://www.prince-of-persia.com/uk_html/arcade.php"
  • davos80
    #2101
    http://oldgames.srv.hu/akcio/prince.zip
  • davos80
    #2100
    Miért nem töltöd le valahonnan?
  • Hamster
    #2099
    OK.
  • DIENES
    #2098
    na,hamster írd má le hogy a retkbe lehet előhozni a pop1-et!
  • Vlala #2097
    Tök jó az a rész, amikor leomló fahidakon és leszakadó jégcsapokon kell rohangálni-mászni-ugrálni. Kellemes hajhullatás a készítőktől, főleg, hogy egy darab homokom sem maradt, amivel vissza tudnék pörgetni vagy lassítani. Kitartás...
  • rorr
    #2096
    előveszem a régi állásomat aztán körülnézek addig is !előre is köszi!
    rorr
  • Hamster
    #2095
    Előhoztam, és csak az első szint van lemodellezve.

    Nemsokára leírom, hogyna tudod előhozni. :-)
    Annyit mondok addig, el kell jutni 33%-ig. :-)

    <- Hamster ->
  • 3P
    #2094
    Szia!

    Kipróbáltam már a 4.1, 4.2 és 4.3-as Catalistot is.
    Sajnos semmi eredmény.
    A Conan esetében kipróbálam néhány 3.x-es drivert is, de sajna semmi...

    Irod, hotgy neked is ATi-d van, 9xxx, vagy 8xxx-es széráju?

    Kezdek arra gyanakodni, hogy a 8500-as szlériát kezdik hanyagolni a driver fejlesztésnél.
    Eddig tényleg nem volt soha semmi gondom (1-1 ritka kivételtől eltekintve) az ATi-val, de most egymás után 3 db NV logos játék produkált hibát. Felraktam más nem NV logos progikat, azokkal (újjak-régiek egyaránt) az égvilágon semmi gond nincs.

    Végső elkeseredésemben neki fogok állni egy oprendszer cserének... :-/
  • Vlala #2093
    Ez engem is érdekelne. Megvan még a régi 1-2, de lemezekről előbányászni... A sima 3 kellene inkább.

    46%-nál tartok, falat döngetek jóóó nagy karddal! nagy királyság! Illetve hercegség :-)
  • rorr
    #2092
    Szia :)Hamster!
    A segítségedet szeretném kérni! Jordan Mechner a persia interjúban azt mondta ,hogy elő lehet hozni a régi persiát ebből a verzióból!Neked sikerült?Ha igen akkor hogyan?
    Kérlek válaszolj!köszönöm!üdv!
  • Vlala #2091
    Behúztam még egy strigulát a 'Miért nem megy XP alatt' kérdésekhez. Egyre jobban szeretem ezt a rendszert :-)
  • Hamster
    #2090
    3P

    Próbáld reinstallálni, és használd a 4.3-as Catalyst-et.

    Nekem is ATI-m van, és simán futnak az Nvisio logós játékok.
    Nem lehet, h nálad van a gond?

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #2089
    Steweee !

    Oké, nincs harag. :-)
    Én készítettem az oldalt egyedül, segítség nélkül.

    A játékból már sokat nem lehet kihozni, amit az oldalra felmehet, esetleg egy hiba szekciót, ahogy alant olvasom.

    <- Hamster ->
  • steweee
    #2088
    ne haragudj, nem akartam lekicsinyíteni az oldal tartalmát.gondolom te szerkesztetted vagy részt vettél benne, hogy így a sziveden viseled. tényleg nem rosszindulatból mondtam.
  • 3P
    #2087
    Van egy technikai gondom a játékkal...

    Többször megfagy a játék VPU Recovery error (Catalist driver).
    A kártya ATI Radeon 8500, oprdendszer Windows XP SP1

    A fura az, hogy mostanában minden olyan játékkal valamilyen gondom van ami NV logos.
    Ugyanilyen VPU recovery error-t okoz a Knights of the Temple, csak az sokkal ritkábban.
    A Conan-nál meg egyszerűen a tükrözödést bekapcsolva átlátszanak a texturák, azaz látszanak olyan dolgok is maiknek elileg takarásban kellene lenniük.

    Jelentkezet még más Radon 8500-as tulajnál is ez a hiba a játékban? Van rá valami ötletetek?

    Nem NV logos játékkal nincs gondom, vagy más régebiek progiknál, ez mostanában lett tendencia... :( :(

  • Hamster
    #2086
    steweee !

    Nos én másképpen gondolom...

    Eddig seholsem találkoztam a játék végigjátszásával, és az oldalról akár ki is nyomtathatod.
    Ha PC-n játszod, és meghaladja a képességeidet a továbbjutás, akár trénert is használhatsz, hogy már az általad keresett mentéseket ne is említsem.
    Ha megtetszett a játék zenéje le is tölteheted.

    És még sorolhatnám...

    <- Hamster ->
  • steweee
    #2085
    hát nincs túl sok hasznos dolog az oldalon, inkább csak érdekességképpen.mindenesetre a harc menüpont alatt van két kombó amit eddig nem is tudtam.úgyhogy megérte megnézni
  • steweee
    #2084
    ah, vaksi vagyok.kösz
  • Hamster
    #2083
    Tommmyv!

    Fent van az összes mentés, a kép alatt megtalálod a linket.

    Vagy itt: Prince Of Persia SOT Magyar oldal

    <- Hamster ->
  • steweee
    #2082
    linket,please!
  • Adri
    #2081
    Szia!
    Asszem a honlapon fennt van az összes töltsd le!
  • tommmyv
    #2080
    Valaki tudna küldeni egy mentést 23% százalékról?
    [email protected]
  • tommmyv
    #2079
    Valaki tudna küldeni egy mentést 23% százalékról?
    [email protected]
  • steweee
    #2078
    megcsináltam azt a küldit, amiben egy fószer arra kér, hogy a defense systemet aktiváljam.nem volt túl bonyolult, de túl egyszerű sem.éppen jó, azért nem ment rögtön elsőre, de órákat sem kellett hozzá tökölni.szeretem ezt a játékot.lesz folytatása?
  • steweee
    #2077
    ez vmi titkos oldal hogy csak emilben írod le? miért nem írod be ide is?
  • Vlala #2076
    Hamster: nekem is ment
  • Hamster
    #2075
    Dufi

    Nekem megy az oldal rendesen.
    Nem 3 ellenséget kell megölni, hanem vagy 8-10-et.

    <- Hamster ->
  • dufi
    #2074
    Köszi megkaptam
  • Vlala #2073
    Elment.
  • dufi
    #2072
    Megköszönném ha elküldenéd a [email protected] címre

    Köszi VLala
  • steweee
    #2071
    légyszi a címet!
  • Solya
    #2070
    Mindenkit öljél meg és utána lesz egy kijárat...baloldalt a rácson egy rés támad...
  • Vlala #2069
    dufi: nekem lejött a Hamsteré, átlőjem mailben?
  • dufi
    #2068
    Még egy kérdés.Ami fentebb látható Magyar Prince of Persia oldalra nekem az írja kí hogy Connetion error.Ezért kérdezném nem tud valaki egy másik magyar nyelvű oldalt vagy egy végigjátszást?

    Előre is köszi