2788
  • steweee
    #2147
    nos, bárkinek akinek gondja van vhol, és tud egy kicsit angolul, ajánlom ezt:
    http://www.stratosgroup.com/guides/html/200401ppst/
  • Sephi
    #2146
    Ehhh..


    http://www.rottentomatoes.com/g/PrinceofPersia-705498/overview.php
  • steweee
    #2145
  • Vlala #2144
    ELőrefutok-elrugaszkodok-nem kapom el-leesek-újratöltöm.
    Lehet, hogy messzebbre kell előrefutnom? Ide nem ártott volna egy másik kamera...
  • steweee
    #2143
    légyszi-légyszi!
  • steweee
    #2142
    2135-re vki. plíz!
  • steweee
    #2141
    kicsit pontosabban lehetne? nem vagyok már éppen kezdő 93%-nál, de itt TÉNYLEG elakadtam! azon az oldalon amire elsőnek fekapaszkodik a zászlórúdról az a jobb, ugye? azzal szembeni fal magasabb mint a többi, de van rajta egy repedés amibe kapaszkodni lehet, az a bal oldal, ugye? van még egy párhuzamos fal középen, a vár belseje felőli oldalon magasabb mint a többi rézsút, de arra nem lehet rámenni, csak kapaszkodni az oldalán mint a többi falnak. légyszi írd már le hogy hogyan / honnan kell elkezdeni az első ugrást hogy ne kapaszkodjon bele a szemben lévő falpárkányba, mert sehogyan sem sikerül. a leereszkedés ugrálva már könnyű lesz, volt már ilyen korábban. egyébként én több secretet találtam mint amennyi a leírásban volt. miután ellopja a csaj a tőrt, és kiérünk a vár oldalába, ott is van egy.
  • Hamster
    #2140
    Azt próbáltad, h előre futsz a leszakadó deszkákon a falon?

    <- Hamster ->
  • Vlala #2139
    Az első jégcsapra mindig sikerül átugranom, onnan átforgpk, és hopp a következő hídra, ami szintén leszakad. Arról nem tudom elkapni a következő jégcsapot, a kamera is olyan szerencsétlen helyzetből mutat, hogy nem is igazán tudom, hol van az a jégcsap valójában. Falra felfutásból ugrással is próbálkoztam már...
  • Hamster
    #2138
    A jégcsapokon úgy kell forogni, hogy háttal legyen a következő jégcsap, és ugrás. Ahol fal van, és semmi más, ott a falhoz kell ugrani. Nem olyan bonyolúlt ez a rész.

    <- Hamster ->
  • Vlala #2137
    Arról valami pontosabbat, hogy a barlangos-leomló fahidas-jégcsapos-qrváraidegesítő résznél mit kell machelni, nem tud valaki? Addig tudom, hogy szaladok, ugrálok, leesek, visszatöltöm, goto 1
  • Hamster
    #2136
    Araszolj a bástya bal oldalára, és ott kell lejutnod, szökdécselve. lent vár egy ajtó.

    <- Hamster ->
  • steweee
    #2135
    nem, egy tető nélküli toronyból kell lejutni az aljára, ahol a sárga kapcsoló van a talajon, kinnt a párkány omlik le, és szemben van az ajtó, de az egy kis mátrixos falonfutással megoldható lenne
  • Solya
    #2134
    kérdés: az alján, ha leesel, leomló padló van?
  • steweee
    #2133
    bocs ha vkit bánt hogy felhozom megint, de ez lesz amíg nem válaszol egy jótét lélek. lécci, WALAKI segítsen !
  • steweee
    #2132
    lécci segítsen vki, a végigjátszásban csak annyi van, hogy a párhuzamos falakon ugráljunk le!
  • steweee
    #2131
    hogyan kell lejutni a kapcsolóig a leomlott tetejű toronyban 94%-nál. előtte van az hogy a falon felfutva kell csimpaszkodni egy csomót, majd fal mellett araszolgatva támadnak a denevérek. és nincs már tőr, nem lehet visszatekerni az időt. légyszi adjon már vki tippet, hogyan kell lejutni. azt tudom, hogy úgy KELLENE, hogy a párhuzamos falak között ugrálok, és így ereszkedek lefelé, hogy ne essen le magasról, mert akkor összezúzza magát. de bármelyik irányból próbálom elkezdeni az ugrást, mindig megfogja az ellentétes falat. próbáltam úgy is, hogy elengedem a párkányt, és zuhanás közben próbálok elrugaszkodni a faltól. nem megy. már halálra idegesítettem magam! lécci, aki tudja a választ, bármilyen pongyola megfogalmazással, de segítsen!
  • dexter161
    #2130
    gdgdfgdf
  • dexter161
    #2129
    Olvbassátok el az üzeneteimben az oldalakat. Ott mindent megtudtok a végigvivésről.
  • Solya
    #2128
    Általában a falnak kell ugrani és onnan a fentebbi rúdra.
  • erx13
    #2127
    hali elakadtam 24százaléknál nem tom hogy kell rudon felfele ugrani segitsetek léci
  • zaki
    #2126
    biztos, hogy bemutatják. alig várom
  • DONGUBA
    #2125
    en jatszanek vele csak nem megy mx-460-as kartyammal
  • Seth
    #2124
    A köv. E3-on már bemutatják állítólag a 2. részt
  • steweee
    #2123
    na, már senki sem játszik vele?
  • steweee
    #2122
    nem lesz ehhez kiegészítő lemez? vhol olvastam hogy lesz. vagy az lenne a második rész? mindenesetre állati király ez a játék!!!!!!!!!!!!!szkeptikus voltam mikor letöltöttem, azt hittem egy újabb darab, amit csak azért szedek le hogy megnézzem és csalódjak egyet mielőtt letörlöm.ahhoz képest kiírtam cd-re, és bekerült a "sosem ajándékozom el" kategóriába.a legjobb játékokat megtartom.eddig: unreal, unreal 2k3, quake + team aréna, mafia, gta3 + vc, morrowind + kiegek, nwn + kiegek, freelancer, max payne 1-2. lehet hogy még kihagytam vmit, de max egyet-kettőt.a serious sam gold-ot sajnálom hogy nem szedtem le, az sima 1-2 részt meg elajándékoztam.az is megérdemelné hogy ott legyen a polcon mint a legnagyobbak!
  • zaki
    #2121
    hmmmm, az finci lesz, kíváncsi leszek rá
  • grebber
    #2120
    Prince of Persia 2-t viszik az idei E3-ra :)
  • dexter161
    #2119
    Elvileg amikor beírod egyből odajutsz. Mert ha odájig eljutsz, akkor az a másik lehetőség. Egyébként kell mennie visszatöltéssel nézzétek meg a lenti képet. Szerintetek ők hogy csinálták? A mentések sorrendjét kell nézni.
  • steweee
    #2118
    ezt nem értem. az addig ok, hogy visszatöltéssel nem működik.de ha az elején benyomogatom amiket kell, akkor egyből oda jutok, vagy csak mikor odáig elérek, akkor lesz nyitva a faldarab?
  • Hamster
    #2117
    Csak új játéknál jön elő, visszatöltésnél ssajna nem. :-(

    A menüs, illetve a karos titok ugyanaz.

    <- Hamster ->
  • dexter161
    #2116
    Szerintem aktiválni kell a játék kezdésénél azzal, amit angulul beillesztettem ide. Ha úgy van, akkor az egész játékot kezdheted előlről. Hát sok szerencsét hozzá. A fasz fogja előlről kezdeni. Most vittem végig nagy szenvedéssel. Inkább végigviszem a 3D-t, mint ezt.
  • steweee
    #2115
    igen, nekem is ez a bajom.eltekerem a tekerőt a fal irányába, ütögetem, de nem szakad be.pedig hallani lehet a második fordításnál hogy az első ajtó bezáródik, és egy másik kinyílik. meg látszik is véknyan hogy a faldarab mögött egy folyosó kezdődik.de nem tudom beütni a falat!help, plíz!
  • dexter161
    #2114
    Unlock Original Prince of Persia Room
    Start a new game and while on the balcony of Farah's room, hold X and press
    SPACEBAR, LEFT MOUSE BUTTON CLICK, E, C, E, SPACEBAR, LEFT MOUSE
    BUTTON CLICK, C. Note that these are the default controls for POP.
  • dexter161
    #2113
  • dexter161
    #2112
  • dexter161
    #2111
  • dexter161
    #2110
    Írj le mindent, amit arról a secretről tudsz. Melyik oldalról kell tolni a kart? Lehet hogy ez sem mindegy. Kétszer kell balra. Tehát kétszer egymás után kell az egész folyamatot megcsinálni (hogy a kar a fal felé mutasson), vagy csak kétszer kell balra tolni, hogy a fal felé mutasson. Én össze-vissza kísérletezntem, de nem történt semmi. Egy furcsa hangot hallottam csak, de a falat nem tudtam szétütni.
  • dexter161
    #2109
    Igen ez az egyik secret. A másikat hogy tudom előhozni? A játék legelején elvileg az X-et nyomva kell tartani, escape, bal egérbomb, E,C,E, escape, bal egérgomb, C. Így lehet játszani a prince első részének első páyláján, ilyen grafikával. Ennyit tudtam lefordítani szótárral a francia oldalról. Ti talán rájöttok, hogy mit kell. Az összes secretet leírja. ÉRDEMES RÁNÉZNI
  • Hamster
    #2108
    Amikor megszerzed az első kardod 33%-nál, haladj rendesen tovább. Amikor átjutottál a következő terem mélységénél, a végén egy karhoz jutsz, és két ajtóhoz. A kart told el teljeseb balra. Összesen kétszer kell. Ekkor a kar a fal felé mutat. Itt üssd szét a falat. Elsőre lehet nem sikerül, csak úgy 4-5x-re. Itt menj be a kapun.

    <- Hamster ->