2788
  • Vlala #2187
    Sorry, 2110-es.
  • Vlala #2186
    Nem 40%-nál van, hanem 33-nál sztem... egy erjtekajtót kell kinyitni, de ha pályaugrással jutottál el idáig, nem fog menni.
    Úgy a 210-es körüli hozzászólásnál volt erről szó.
  • Keca
    #2185
    Hi! Már többször végig vittem, de sose tudtam megcsinálni 40%nál a cheatet! Vki írja le normálisan létszi, hogy újra kell-e kezdeni, vagy hogyan kell? Amúgy tudom hogy hol kell és mit, csak nem jön össze a dolog. Kössz
  • Vlala #2184
    Game over, a vége még egy szívás... most akkor jól értettem, hogy az egész nem is történt meg? Ezért kínlódtam ennyit :-)
    Úgy érzem magam, mint a Tomb Raider IV vagy a Mafia végén... végignyomok x darab iszonynehézhosszúidegesítő pályát, aztán a végvideóban meghalok. Most meg idő vissza, nem is volt itt semmi balhé...
  • Vlala #2183
    Jaja, túljutottam rajta... Csak azóta a billentyűzetem és egerem nem igazán akar normálisan működni. Mégsem jó a berserk mód :-)
    Próbálj mindig Farah közelében maradni, ne kóricálj el, amikor segítséget kér, inkább menj oda. Nagyon bosszantó, amikor az életed még olyan 70-80%-on, és azért van vége, mert Farah elhalálozik... (Hamster, kösz a leírást!)
  • ent
    #2182
    Megcsináltad már, mert én egy hete szívom!
  • Glpetyus
    #2181
    Vedd le a driverben az élsimítást...
  • Vlala #2180
    Ez is kipipálva... Miért van az, hogy idegesen jobban megy? Tegnap felhúztak munkahelyen, hazamentem, elővettem, elsőre ée is gyaktam mindenkit. (Kivéve Farah-t)
    Jó tudni, hogy berserk mód is van bennem
  • zaki
    #2179
    ja, ott jó kis csata lesz :)
  • Vlala #2178
    Nem tudom biztosan, talán a fog effect-tel kellene valamit kezdened... Ha a szöveget látod, options/graphics-ban benne kellene lennie.

    Emberek, a liftnél tartok, 81 %-nál. Mond ez valakinek valamit?
  • Roll
    #2177
    Help!!!

    Felraktam a játékot, és már a menübe is csak a szöveget látom, minden fehér homályos, a játék is. Most vettem vidokarit (9600pro-t).
    Mit csináljak?
  • rorr
    #2176
    szerintem is én a csávótól kérdeztem ,hogy min szőrözik mert szerintem is tökéletes a játék!!!
  • zaki
    #2175
    irányítás gamepaddal tökéletes, kamerakezelés meg 1-2 helyen idegesítő volt, de nem vészes.
  • rorr
    #2174
    az irányításra és a kamerakezelésre gondolsz?vagy mi a szösz?
  • zaki
    #2173
    undorító? miről beszélsz? mondjad a feltűnő hibákat plz
  • Tetsuo
    #2172
    Mi az h POP 2? Már a 4.nek kéne jönnie, vagy az 5.nek nem?

    /Mellesleg megjegyzem az azért undorító volt ahogy a PoP:tSoT-ot az összes magyar újság az év játékának kiálltotta persze maximális pontszám mellett. A feltűnő hibáiról nem írtak semmit!
  • Serpa
    #2171
    szerintem a POP 2 topicban írj a játékkal kapcs. -ban.
  • Serpa
    #2170
    egy misztikus szigeten játszódik majd, ahol meg kell akadályoznia SAJÁT halálának bekövetkeztét.
  • tigeroo
    #2169
    nagyon hosszú a haja...:P Kíváncsi lesze, hogy az 1 előtt játszódik -e
    Sztem majd vmi Száműzött lessz, és hazafele tartó útját kell végigkísérnünk!:)
  • tigeroo
    #2168
    Hát nemtom, de kár hogy nem Fogja visszaadni a "Keleties" Hangulatot a 2-ő...:(
  • dexter161
    #2167
    Jaja, én is. Az lenne a cudar, ha milti is lenne!!!!!!
  • steweee
    #2166
    váááááááárggghhhh! csak jöjjön már ki!!!! na, ha lenne pénzem, az ilyen játékokat tutira megvenném, nem csak letölteném!
  • Seth
    #2165
    Hú basszus..ez tök dark lesz
  • Serpa
    #2164
    POP 2 Official Site

    nem semmi az a két "szúró"-szerszám a kezében !
  • Seth
    #2163
    Ez nem a Szinbád? :)
    Mindenesetre szupi cucc
  • zaki
    #2162
    nagyon kira képek, remélem ez is hatalmas játék lesz, mint a Sands of Time. nekem az 1ik kedvenc játékom
  • grebber
    #2161
    Jónak tünik ja és info: Gamestar
  • grebber
    #2160
    Prince 2 - első képek

    [2004-05-06 @ 18:45 - ZeroCool]

    Bár nem hittem volna, hogy viszonylag rövid idő alatt sokat változtatnak a Prince of Persia-n, a második rész első képei azonban mégis felkeltették az érdeklődésemet. Látszik, hogy még az eddigieknél is sokkal részletesebb a cucc, és bár jó lenne látni mozgás közben is, feltétlenül érdemes ezeket is meglesni közelebbről!



  • steweee
    #2159
    na, nem volt olyan egyszerű, de bonyolult sem. keresőbe :prince of persia secret, néhány oldalt végignyálaz, aztán - http://www.playstation2cheats.net/prince_persia_time.html
    tényleg nem lehet továbbjutni, csak az első szintet modellezték.kár, már beleéltem magam
  • dexter161
    #2158
    de, ott van a végigjátszás a francia honlapon.....amúgymeg hálózni se lehet vele, 94-es évekre emlékeztet
  • steweee
    #2157
    mi van, már senki nem foglalkozik ezzel a játékkal?
  • steweee
    #2156
    hol? ha bármi kérdésed van, szívesen segítek. egyébként a http://www.stratosgroup.com/guides/html/200401ppst/
    vagy a magyar oldalon minden kérdésre van válasz.

    egy dolgot nem értek, ha egy új játék kezdésénél a kódot beütve azonnal a pop_1 pályához jutok, akkor hogyan lehet a játék közben a titkos fal/ajtón bemenni a tekerőnél? vagy ahhoz más kódot kellene?
  • Vlala #2155
    Sikerült továbbjutnom :-)
    Tegnap nagyon büszke lettem magamra :-)
  • steweee
    #2154
  • steweee
    #2153
    na, sikerült, nem gondoltam volna hogy egy ilyen hosszú kód beírásakor még a sebesség is számít! viszont nem tudok továbbjutni rögtön az első pályán. én nem játszottam korábban a pop1-el, úgyhogy légyszi segítsetek. az egyik korábi hozzászólásban volt egy link, onnan letöltöttem a pop_1 mappeket, és végig is tudok menni az első pályán töviről hegyire, de hogyan kell szintet lépni? kard megvan, "titkos" felugrási hely a felső folyosóra megvan, ott végigmegyek, és visszajutok ugyanoda ahonnan elkezdtem. van még jobbra egy érdekes terem ahová szemből nyílik az ajtó, bent a falon a készítők fényképe a falikárpit. de ott sem lehet a nézelődésen kívül semmit csinálni. lécci-lécci, vki segítsen!
  • steweee
    #2152
    aha, a left mouse buttont én rövidítettem a hozzászólásomban. akkor valszleg amiatt, hogy lassan nyomkodtam be.most megpróbálom gyorsan. de a lényeg az, hogy egyből oda jut az ember. koszi
  • Seth
    #2151
    Hát én csak new game-et nyomok....az erkélyen benyomom a kódot és már indul is--nem értem miért kellene mentés.
    Lehet hogy az LMB-t betünek értetted a Left Mouse Button helyett? Meg gyorsan kell beütni...elsőre nekem se sikerült, de 3. próbálkozásra már be is jött (gyorsan--pontosan :))
  • steweee
    #2150
    sajna a magyar prince oldalon lévő mentések sem a kódbeütéssel történtek. letöltöttem, vissza 33%ig, onnan ugrabugra a kapcsolóig, de nem nyitja. van vkinek olyan mentése 33%nál aminél az elején be van ütve a kód? közkinccsé kéretik tenni! ha meg nem, jó lesz priviben is a
    [email protected] -ra
  • steweee
    #2149
    Unlock Original Prince of Persia Room
    Start a new game and while on the balcony of Farah's room, hold X and press SPACEBAR, LMB, E, C, SPACEBAR, LMB, C. Note that these are the default controls for POP.

    na, átállítottam a profilom controlját defaultra, benyomkodtam, de ugyanúgy elölről kell kezdeni a játékot!! nem lehet ezt vhogy megkerülni? csináltam egy úgy profilt, de akkor is elölről kezdi. hogy csináltad, hogy 98%os mentés után 40%os van? azt gondoltam, talán mert a kóddal rögtön odarak. MINDENKÉPPEN végig kell addig újra játszani, és mi a garancia arra, hogy jól pögyögtem be a kódot, ha ezt nem jelzi semmi.lehet hogy megint eljutok odáig, aztán ugyanúgy nem tudom majd kinyitni a titkos ajtót!!!!! valyon a magyar prince oldalon a 40%os mentés már az előre beütött kóddal van? mindjárt megnézem.remélem így van
  • steweee
    #2148
    hamster - nos, már végigjátszottam.
    sztem ez egy extra-mega-hiper-super játék volt, az irányítás és a kamera volt néhányszor! problémás!
    99% nálam, remélem a kettőben már ezt is megoldják.
    igazából aki nem akar idegbajt kapni, annak a trainer ajánlom. sokkal élvezetesebb mint idegeskedni.
    lehet még vmit csinálni benne végigjátszás után? úgy értem elölről kellene játszani ahhoz, és a kódokat a párkányon beütni hogy lehessen menni a prince...1-el? na most kipróbálom