2788
  • Vlala #2227
    Hibás a crack... az eredeti játékkal már túl lennél a felén ;-)
  • Bad Boys
    #2226
    most már megy csak pöttyös a képernyő mi lehet a probléma
  • Bad Boys
    #2225
    Be van crak-elvea játék és mikor elinditom akkor bejön az a film az elején és utána kilép a játékból mi lehet a hiba?
  • Hyder
    #2224
    9700 Pro, 9.0b

    régebben játsuottam vele, de most uj telepítés volt angol winfosra es most nem megy...

    ami azota mas lehet:

    catalys 4.7, TAA, es asszem akkoriban meg csak sima dx9 volt, nem "b"

    meg találn codec csomag zavarhat be, bár ez nem biztos
  • Vlala #2223
    Direct3d hiba, valamilyen textúrát nem tud létrehozni. Biztos, hogy 9-es DX-ed van? az első sor második felében arra panaszkodik a gép, hogy nem tudta meghívni a DX9 D3D-jében a CreateTexture parancsot...
    Ha ezt nem érted:
    1. DX9-et kellene telepíteni;
    2. A videokártyád nem DX9 kompatibilis, szerezz hozzá új drivert.
  • Hyder
    #2222
    tudja vki hogy mi lehet ez a hiba?:

    [D3DError] PCTexture::Create() - Call to IDirect3DDevice9::CreateTexture() failed
    [D3DERR_INVALIDCALL]


    és kivág a video után a desktopra =(
  • zaki
    #2221
    LOOOOOOOOOL :DDDDDDDDDDDDdd
  • Vlala #2220
    "melyik a főkönyvtár?"
    Ennyire primitív lények is élnek errefelé?
    LOL a köbön!!!!!!!!!!!!!
    Meg kell venni az eredetit, azzal nincs ennyi "baly".

    Ennél is van egy durvább sztorim: Volt olyan ismerősöm (barátnak nem nevezném, kicsit hülye ahhoz), aki KAPOTT egy EREDETI játékot a születésnapjára, másnap ment az email a fejlesztőknek (vagy a kiadónak, mittomén), hogy hibás a cédé, mert nincs rajta a krekk...
  • vigyori14
    #2219
    Elég egy fx5200?????? akkor mondjatok már 25E ig egy olyan kártyát amin a most megjelenő nagy játékok is indulnak minimum grafikán se baj.
  • Prince007
    #2218
    GeForce FX 5200-on tökéletesen megy a játék full grafikán.Az ára pedig jócskán 25 alatt van.De szerintem 25 ezerért találsz jobbat is.
  • vigyori14
    #2217
    Milyen videokarit vegyek 25E alatt hogy egy jó közepes grafikán menyen normálisan és ne szaggasson?
  • Hamster
    #2216
    Feltettem egy új riportot, az új részről a Magyar POP oldalra.

    <- Hamster ->
  • zaki
    #2215
    lol
  • Prince007
    #2214
    Aminek te elnevezed installáláskor.
  • Bad Boys
    #2213
    És a főkönytárnak mi a neve?
  • Prince007
    #2212
    A főkönyvtárba kell helyezni a cracket.
  • Bad Boys
    #2211
    A prince of persiaához kel e crack fix?
    Vagya crack-et melyik mappába kell helyezni?
  • Hamster
    #2210
    Ma megvettem a Platinum PS2 POP:TSOT-t.
    Nekem megvan az első kiadás is, így el tudom mondani, a most kapható Platinum 100%-ban megegyezik az első kiadással, csak a külső borítót változtatták meg. A lemez festése, és a kézikönyv is ugyanaz, ezt alátámasztja, hogy az összes dátum 2003-as. Így aki lemaradt valamiért a megjelenéskor, a vásárlásról, vagy sokalta a 14-15-16 ezres vételárat (Én is sokaltam, ezért vásárolok külföldön, ott esetenként 5-6-7 ezerrel olcsóbb), az nyugodt szívvel sétáljon el az üzletbe, ugyanazt kapja.

    Mielőtt lesavaztok, nem áll anyagi érdekem az eredeti játék népszerüsítéésben, de tisztességesnek tartom, így kifejezni köszönetemet a készítők felé.

    <- Hamster ->
  • Prince007
    #2209
    Engem meg tízből kilencszer lökött le.De én már sebesülés nélkül is legyőztem
  • Hamster
    #2208
    Tegnap előtt, csak egyszer vetett le magáról, a többit beszívta az öreg. :-)

    <- Hamster ->
  • Prince007
    #2207
    Hajrá.Győzd le őket
  • Vlala #2206
    Nekem itt is a berserker jött be :-)
    Megnéztem a Mónika show-t a tévében, utána leülök játszani, jöhet húsz nagyvezír is!
  • Prince007
    #2205
    Igen de legtöbbször kivédi és a földön kötsz ki.
  • Hamster
    #2204
    Még egy kiegészítés az öreg legyőzéséhez (PS2):

    Leghatásosabb, ha felfutsz rá, és a túloldalon megütöd a kardoddal. Ha betaláltál, az öreg, pirosan, és fehéren vibrál.

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #2203
    Már kapható a játék PS2 Platinum változata Mo.-n.

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #2202
    Folyamatosan védekezni kell, akkor simán legyőződ az öreget.

    <- Hamster ->
  • Solya
    #2201
    Dehogyis az öreg nem nehéz...legalábbis nekem könnyen ment
  • dexter161
    #2200
    Én még azt tartom elég nagy hülyeségnek, hogy az introkat nem lehet megnézni bármikor. A végső introhoz végig kell szenvedni újra a főellenséget. Pedig az elég nehéz dolog.
  • dexter161
    #2199
    Hát ez nagy baromság! Ezért senki nem fogja újrakezdeni
  • Vlala #2198
    Kiegészítve: ki lehet játék közben lépni, csak ha már továbbjutottál 33%-on, és később szeretnéd megnézni, akkor nem enged be.
  • Hamster
    #2197
    Csak akkor megy, ha nem visszatöltöd az állást, hanem új játékot kezdesz. A kar a fal felé kell mutasson. Ekkor hallod a rács felhúzódását, és 3-4 ütés után beomlik a fal. Tudom, mert nekem sikerült. (PS2)

    <- Hamster ->
  • Vlala #2196
    Nemtom, nálam egyikkel sem ment, pedig mindent a Nagy Könyv szerint műveltem... de hallottam már, hogy csak akkor megy, hya odaérsz.
    Fokozatválasztás: Egyik kezemben kóla,másikban billentyűzet :-)
  • Hamster
    #2195


    <- Hamster ->
  • Hamster
    #2194
    Még ebben a hónapban Platinum változatban kijön a POP Sands Of Time PS2-re.
    Ára: 5.990.-
    Kapható: Gondolom minden nagyobb Gamer üzletben, de a CDGalaxis-ban biztos.

    <- Hamster ->
  • Seth
    #2193
    X-et nyomvatartod, majd space, bal egérgomb, E, C, E, Space, bal egérgomb, C
  • Seth
    #2192
    bakker nemigaz...
    az elején az erkéjen beírod a kódot(nemárt gyorsan) és egyből odakerülsz
  • tigeroo
    #2191
    hogy lehet fokozatot változtatni? írd meg privibe
  • Keca
    #2190
    Tudom, hogy mindenkinek az agyára megyek már ezzel a secrettel, de nem értem. Tudom hogy 33%nál kapcsoló teljesen másik oldal a fal felé, és ütögetni ezerrel a falat, de nem megy. VLala írta, hogy pályaugrással nem megy. Most a pályaugrás azt jelenti, hogy beírok 1 kódot amivel rögtön ott leszek, vagy azt, hogy betöltöm a mentést? Akkor ez azt jelentené, hogy addig nem léphetek ki a játékból, míg el nem jutok a secretig? Vki help, plíz!
  • Vlala #2189
    Sztem a kamerakezelésre gondol (amit meg lehet szokni), vagy arra, hogy nincs benne rakétavető :-) mint annak idején a Mafiából hiányolta valaki a plazmagránátot
    Azért nagyon egyben van a játék, elkezdtem mégegyszer nehezebb fokozaton, majd figyelek a secretre.

    Különben ez a játék is ragályos: hazafelé az egyik útépítésnél erősen gondoltam arra, hogy átfutok mellette a falon...
  • tigeroo
    #2188
    mesélj a hibáiról