2788
  • Johnyy
    #2267
    Ha nagyonnagyon visszaolvasol akkor valahol le van írva pontosan hogy hanyadik és melyik irányba kell menni sorrendben.
  • Davidka
    #2266
    Mindig oda menj, ahol a csobogást hallod
  • janos666 #2265
    Megmondaná nekem valaki hogy 83%-nál, mikor beugrik a gyerek egy koporsófedél mögül előkerülő aknába, és vagy 500m-t futkos lefelé egy körkörös lépcsőn mire egy kör alakú szobába ér és kiabál a Szarah-ért melyik ajtón kell bemenni, mert én sorra próbáltam mindet jobbról, balró de egyik se jó. Gondolom valami olyasmi lehet a megoldás hogy először ott kell befutni ahol nem a bejárathoz hanem 2 ajtóval alrébb jövünk ki, de hogy?
  • Prince007
    #2264
    Le?Az ajtó már nyitva van(ami mögött a kard van)?Ha nem akkor arra amerre a jelhez mentél(három kinyúló padló)Az egyik padló végén van egy kötél arra ugorj rá.
  • Roll
    #2263
    Erre már rájöttem közben, de utánna hova kell menni?
    Nem tudok lemenni. Merre menjek?
  • Prince007
    #2262
    A Világító ízére rendesen húzd rá a fényt mert nincs rajta.Ha rendesen odahúzod akkor megvilágítja az alatta lévő tükröt az pedig a jelet.
  • Roll
    #2261
    Sziasztok! Eljutottam 69%-ig, de most megakadtam. Mit kell csinálni?



  • Roll
    #2260
    Már rájöttem. Szinte kiszúrta a szemem.
  • Prince007
    #2259
    Ki tudsz venni képet Print Screennel is,csak a képet a főkönyvtárban menti el.
  • zaki
    #2258
    F10, vagy 12-vel lehet ha jól emléxem
  • Prince007
    #2257
    Húzd a gombra a szobrot.
  • Roll
    #2256
    Próbálok képet kivenni, de nem sikerül.
    Miért nem lehet print screen-el?
  • Roll
    #2255
    Nem ott járok.
  • ibrik
    #2254
    Valami kar nincs a közelben, amit ki kell húzni a falból? Ezek egyben időzítők is szoktak lenni. Bár konkrétan már egyik részére sem emlékszem a játéknak, de az ilyenek úgy szoktak működni néha, hogy a kihúzással nyílik a továbbjutáshoz a kapu, de a kar utána folyamatosan visszahúzódik a falba, ahogy a kapu is visszacsukódik lassan. És neked a becsukódás alatt oda kell érned és átmenned az ajtón.
  • Roll
    #2253
    Már megint bénázok, a második 33%-os mentésnél, rálépek a sárga kőre és időre kell átmennem egy adakálypályán, ahol lengő fa csapkodja az emberkémet.
    Hiába igyekszem a másik kapu már zárva van. Hiba nélkül pillanatok alatt átérek, de zárva.
  • Petúnia
    #2252
    Én csak simán kaszabolni szoktam őket, aztán egyszer csak végük van (hamarabb, mint nekem, LOL!) ... ami akkor kockázatos, ha sokan vannak. Mondjuk Te nagyjából az állatkertben lehetsz, ott pedig olyan 5-6 darab van, ha jól emléxem ... :-)

    De érdekes megoldás, amit Prince007 írt, én is ki fogom próbálni!
  • Prince007
    #2251
    Védekezz és amikor elpattannak a kardodról üss egyet.
  • Roll
    #2250
    Sziasztok!
    33%-os mentés után a madarakra van valami taktika?
    Nincs sok életem és ezek a dögök kinyírnak mindig.
  • Prince007
    #2249
    A kutakat meg kell keresni mert el vannak rejtve(21 %-nál a toronyban is van egy)
    A rúdról ugorj a falra és onnan a másik rúdra.
  • Roll
    #2248
    21%-os mentésnél járok. (climbing tower)
    Elkezdtem csöveken ugra-bugrálni, de nem tudom, hogy hogyan tovább, mert az egyik egymás fölött van.
    Vagy nem is arra kell menni?
  • Roll
    #2247
    Na sikerült srácok. Köszi a hasznos tippeket.
  • Roll
    #2246
    De itt nincs kút! Vagy csak nem látom?
  • Davidka
    #2245
    sorry, a 2240-re ment a válasz...
  • Davidka
    #2244
    81 % ha teljesen fel van töltve a tőr (tehát minden szempontból) akkor jobb egérgombb + r betű és akkor lefagy minden elle, te meg hipergyorsan nekik ugorhacc...
  • steweee
    #2243
    én trainerrel játszottam végig, és még így is hosszú és izgi volt. pont a fater elleni küzdelemben ment el a kedvem, nem tudtam cheat nélkül kinyírni.egyébként meg a már tárgyalt billkombóval bármikor előhívható a pop1, kezd egy új profillal új játékot, és a legelején pötyögd be a kódot.ua jutsz mint játék közben, és nem maradsz le semmiről, mert semmire sem jó és csak az első pálya van lemodellezve de ott sem lehet semmit csinálni
  • Petúnia
    #2242
    Prince007:

    Igaz, olykor rosszul céloz szegény lyány, de amekkora zsivaly van ott egy-egy rázósabb esetben ... LOL!

    Már gondoltam rá, hogy most már be kéne gyakorolni a falról ugrást is ... :-))

    Ami a védekezést illeti ... hát nem tudom, én ritkán használom. Jobban bejött idáig ezt kihagyva főleg a vízivás + sok rohangálás ... így elég könnyen meg lehet úszni a csatákat!

    Különben a tárgyalt Homokkirály-csatában én nem is koncentráltam arra, hogy ő maradjon az utolsó ... egyszerűen így jött ki - mikor végre sikerült!! :-))))
  • Prince007
    #2241
    A fejen ugrálás is jó taktika de a Kék ruhásokon nem működik ők lelöknek és a földre kerülsz
  • Vlala #2240
    A megoldás:
    Berserker mód!!!
    Nekem (viccen kívül) ez jött be: Nézd meg a Mónika showt, aztán kezdj el játszani. 81%-nál lesz még egy liftes rész, ahol akár videóról többet is meg kell nézni előtte :-)
    Tőlem is tipp:
    Védekezz, amikor ütnek, így nem sérülsz annyit (jobb gomb, ha jól tévedek)
    Ha földön vagy, szintén védekezés, mert könnyen ottmaradsz. Ne maradj sokáig lent, mert körédgyűlnek, és nem lesz időd felállni két csapás között.
    Ha körbevettek, van olyan homokszörny, amelyre fel lehet mászni, és hátulról kettéhasítani. Asszem a bordó ruhásoknál lehet jó taktika.
    A papával tényleg csak akkor éri meg foglalkozni, ha már nincs más, mivel naygon leköt.
    Még egy felesleges tipp:
    A végén ne nézd a családi hovatartozást, nem vagy Te Lüke Skywalker... Üsd-vágsd nem apád! (de.)
  • Prince007
    #2239
    Sokat segít de néha a zombik helyett engem talál el.
  • Prince007
    #2238
    Igen hatékony.Menj a falhoz nyomd meg kétszer az ugrás gombot utána csapj le kétszer és a zombi máris a földön fekszik.Ha pedig a falról elugorva ütsz egyet a zombira és utána a tőrrel szúrsz, a Herceg felszúrja a zombit a tőrre!
  • Petúnia
    #2237
    Egyébként sztem nem kell annyira óvni Farah-ot, csak ha vészes az életerő-csíkja ... ügyes lány ő, sokat segít! Viszont helyes közel lenni hozzá a csatában, ketten mégis könnyebb! :-)
  • Petúnia
    #2236
    Nekem is ez volt idáig a legnehezebb csatám (The Death of a Sand King, kábé 2 napig szenvedtem vele. Én itt megtanultam azt a taktikát, hogy:
    - amikor van lehetőség vízivásra, tedd meg, ha szükséges;
    - az erősebb ellenfelekbe azonnal beledöfni a tőrt (megfagynak), és szétszabdalni őket;
    - nem folyamatosan kaszabolni a népet, hanem olykor keringeni egy kicsit, hogy ne másszanak rád túl nagy csoportokban.

    Amit Prince007 írt, a falról rájuk ugrás ... ezt a képességet én még nem fejlesztettem ki, de biztos hatékony! :-)
  • Petúnia
    #2235
    No akkor erről ennyit, mert elhagytam (pedig rengeteget szenvedtem ott, LOL!) ... mondjuk nagyon még nem mentem el, és nem is rohanok vele, sőt, túl gyorsan haladok, ez a baj. (Mingyá' a feléhez érek, de csak azért, mert direkt lassítom magam, és nem bánom, ha olykor 1-1 részt ismételni kell.)

    Azé' megmondhatod, Andris ... vagyis súgd meg!! ;-)) Főleg akkor érdekelne a klasszikus PoP1, ha lehet benne menteni ... :-)

    Ha az oldalon ott volt az életerő-csík, biztos azért nem tűnt fel eddig, mert nem tudatosult bennem, hogy ez az életerő-csík! :-PP
  • Prince007
    #2234
    Még egy tipp:ha kevés az életed harc közben rakd el a kardod és igyál vizet.
  • Prince007
    #2233
    A herceg apjával csak a végén foglalkozz a zombikat falról elugrással intézd el és ne engedd a zombikat a lányhoz mert megölik.
  • Roll
    #2232
    Baromira elakadtam, pedig a játék elején vagyok.
    14%-os mentés után, megtalálom a csajt egy íj van a kezében és ott egy csűrhe(apám a vezér), egyszerűen nem tudom őket kinyírni.
    Van valami trükk??
  • Hamster
    #2231
    Szia petúnai!

    Ott volt az eddig is.

    Mivel tudom, h PS2-n játszod "Eredetiben ;-)", ha még nem hagytad el a fürdőt, akkor van esélyed a POP1 előcsalogatására. PS2-n a klasszikus POP1, ami anno megjelent PC-re. Érdekes, a régi játékot a PS2-n újra játszani. Szal', ha nem hagytad el, akkor tudok segíteni megtalálni a titkos ajtót, de ha már túljutottál rajta, akkor csak az újrakezdés segít.

    <- Hamster ->
  • Petúnia
    #2230
    Bocsiii ... nem igazán követtem idáig ezt a Fórumot (sőt 1általán nem, tekintve, hogy csak pár napja kezdtem el a játékot), de akkor majd visszakeresek!
  • Vlala #2229
    Ha emlékeim nem csalnak, erről itt, a fórumon 3 oldalnyit beszélgettünk.
  • Petúnia
    #2228
    Sziasztok!

    Egy dolgot szeretnék kérdezni (... bár fordítottam erről egy kisebb szöveget, csak azt nem találom Hamster oldalán): a főmenű "Features" pontjában a "Credits" opció mellett ott van a "Prince of Persia 1" is, ami egyelőre nem elérhető számomra. Ha jól emléxem, ehhez vmilyen titkos úton lehet hozzáférni ... vagy nem? PS2-őn játszom amúgy.

    Természetesen nem a megoldást szeretném tudni - egyelőre -, hanem hogy valóban ilyen extra rejtett dologról van-e szó ... :-))

    Ui.: Heeeem, csípem az új dizájnját az oldaladnak ... múlt héten még nem volt ott az életerő-görbe, ha jól emléxem! ;-)